Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Επίσκεψη στο Body Free,

Ήταν τρεις (όπως αποδείχτηκε) κοπέλες, μια ξανθιά 45+ ελληνίδα που εκτελούσε και χρέη "γραμματέως" και μια με καστανοκόκκινα μαλλιά γύρω στα 30 ωραίο σώμα και πρόστυχο βλέμμα (μου άρεσε αρκετά).

Με προτροπή του Νικόλα, περνάω στο δωμάτιο και η ξανθιά κυρία μου εξηγεί τα προγράμματα... 60-80-100 για τα γνωστά. Τις λέω για 2 εκτονώσεις και μου λέει 200 ευρώ :o!
Της λέω θα πάρω το 3ο πρόγραμμα, μου λέει οκ η κοπέλα, έρχεται σε λίγο.. Και σκάει μια άλλη άσχετη! Ότι να ΄ναι λέω από μέσα μου. Ήταν η Γιούλα ή Γιούλη από Ρωσία μαύρο μαλλί
προσωπάκι με φακίδες, πολύ ωραία φυσικά βυζιά και σχετικά καλούτσικο σωματάκι. Δεν μιλούσε γρι όμως ελληνικά. Οπότε της λέω ξεκίνα μιας και είχα τρελές κάβλες. Ότι και αν έλεγα έλεγε
"στο" και "στο" (μάλλον "τι" στα ρώσικα). Μασάζ ζήτημα 10 λεπτά, ούτε καν απλή επάλειψη.Χάλια. Γενικά υπήρχε μια βιασύνη στα πάντα και συνεννόηση δεν υπήρχε καθόλου.Πρέπει να ήταν πολύ φρέσκια η κοπέλα
Στο κυρίως μενού αποδείχτηκε πολύ καλή βέβαια και έσωσε την παρτίδα. Πολύ καλή πίπα, λίγο άγρια και επιθετική για τα γούστα μου όμως. Δεκτική στα πάντα όμως, α
λλάξαμε αρκετές στάσεις και κάποια στιγμή φάνηκε να το απολαμβάνει κι αυτή. Θέλω να αναφέρω εδώ όμως 2 πράγματα που μου έκαναν εντύπωση.
1ον) Είχε πολύ παράξενο μουνί,πολύ στενό και δεν έβρισκα κλειτορίδα, ότι κι αν σημαίνει αυτό.
2ον) Κατά τη διάρκεια του αγώνα είχε συνέχεια τα μάτια της κλειστά, δεν τα άνοιξε ούτε δευτερόλεπτο χωρίς υπερβολή.
Δυστυχώς κάποια στιγμή έσπασε η καπότα (έλεος με τις φτηνιάρικες) κι ευτυχώς που τραβήχτηκα γιατί δεν ήθελα να χύσω μέσα, αλλιώς θα είχαμε τρεχάματα πολλά.
Δεν είχε πάρει χαμπάρι αυτή. Επειδή μου έχει ξανατύχει συνήθως το καταλαβαίνουν. Τελείωμα στο στόμα και ξεπροβόδισμα.
Συνολικός χρόνος μαζί και με τα ντουζ πρίν και μετά το πολύ 35 λεπτά που σε καμία περίπτωση δεν αξίζουν τα 100 ευρώ.

Ο χώρος μου φάνηκε πολύ καλός και καθαρός, ο καλύτερος μάλλον από αυτά που έχω επισκεφτεί μέχρι τώρα.
Προσωπικά μου άρεσαν τα μασαζοκρέβατα κι αντέχουν αρκετά όπως αποδείχτηκε (μάλλον βιδωμένα τα είχε).
Οι υπηρεσίες ήταν αντίστοιχες με μπουρδέλου του βαρδαρίου όμως(ούτε καν στούντιο).
Ο Νικόλας ωραίος τύπος από το λίγο που μίλησα. Μου φάνηκε ιδιαίτερα ευφυής κι έχει τη στόφα του επιχειρηματία.
Σαν γενικό overall θα έφαζα θετικό πρόσημο στην επίσκεψή μου.
Οχι βρε, μου έχει τύχει να ανοίξουν ( είναι δυο μαζί ενωμένα ) και να κάνουμε ελεύθερη πτώση, ευτυχώς το στιβαρό κορμί μου με (μας) έχει σώσει πολλές φορές.... :2funny: :sunglasses:
Η ξανθιά γραμματέας φαντάζομαι ήταν ο μ..... η Στέφι ....
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα .

επειδη πολλοι την ψαχνατε , να ενημερωσω οτι το κοριτσι δυναμιτης η Σια  :tits2: , επεστρεψε στο μαγαζι των Ελενη-Ελιζα .
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
Επίσκεψη στο Body Free,

Ήταν τρεις (όπως αποδείχτηκε) κοπέλες, μια ξανθιά 45+ ελληνίδα που εκτελούσε και χρέη "γραμματέως" και μια με καστανοκόκκινα μαλλιά γύρω στα 30 ωραίο σώμα και πρόστυχο βλέμμα (μου άρεσε αρκετά).

Με προτροπή του Νικόλα, περνάω στο δωμάτιο και η ξανθιά κυρία μου εξηγεί τα προγράμματα... 60-80-100 για τα γνωστά. Τις λέω για 2 εκτονώσεις και μου λέει 200 ευρώ :o!
Της λέω θα πάρω το 3ο πρόγραμμα, μου λέει οκ η κοπέλα, έρχεται σε λίγο.. Και σκάει μια άλλη άσχετη! Ότι να ΄ναι λέω από μέσα μου. Ήταν η Γιούλα ή Γιούλη από Ρωσία μαύρο μαλλί
προσωπάκι με φακίδες, πολύ ωραία φυσικά βυζιά και σχετικά καλούτσικο σωματάκι. Δεν μιλούσε γρι όμως ελληνικά. Οπότε της λέω ξεκίνα μιας και είχα τρελές κάβλες. Ότι και αν έλεγα έλεγε
"στο" και "στο" (μάλλον "τι" στα ρώσικα). Μασάζ ζήτημα 10 λεπτά, ούτε καν απλή επάλειψη.Χάλια. Γενικά υπήρχε μια βιασύνη στα πάντα και συνεννόηση δεν υπήρχε καθόλου.Πρέπει να ήταν πολύ φρέσκια η κοπέλα
Στο κυρίως μενού αποδείχτηκε πολύ καλή βέβαια και έσωσε την παρτίδα. Πολύ καλή πίπα, λίγο άγρια και επιθετική για τα γούστα μου όμως. Δεκτική στα πάντα όμως, α
λλάξαμε αρκετές στάσεις και κάποια στιγμή φάνηκε να το απολαμβάνει κι αυτή. Θέλω να αναφέρω εδώ όμως 2 πράγματα που μου έκαναν εντύπωση.
1ον) Είχε πολύ παράξενο μουνί,πολύ στενό και δεν έβρισκα κλειτορίδα, ότι κι αν σημαίνει αυτό.
2ον) Κατά τη διάρκεια του αγώνα είχε συνέχεια τα μάτια της κλειστά, δεν τα άνοιξε ούτε δευτερόλεπτο χωρίς υπερβολή.
Δυστυχώς κάποια στιγμή έσπασε η καπότα (έλεος με τις φτηνιάρικες) κι ευτυχώς που τραβήχτηκα γιατί δεν ήθελα να χύσω μέσα, αλλιώς θα είχαμε τρεχάματα πολλά.
Δεν είχε πάρει χαμπάρι αυτή. Επειδή μου έχει ξανατύχει συνήθως το καταλαβαίνουν. Τελείωμα στο στόμα και ξεπροβόδισμα.
Συνολικός χρόνος μαζί και με τα ντουζ πρίν και μετά το πολύ 35 λεπτά που σε καμία περίπτωση δεν αξίζουν τα 100 ευρώ.

Ο χώρος μου φάνηκε πολύ καλός και καθαρός, ο καλύτερος μάλλον από αυτά που έχω επισκεφτεί μέχρι τώρα.
Προσωπικά μου άρεσαν τα μασαζοκρέβατα κι αντέχουν αρκετά όπως αποδείχτηκε (μάλλον βιδωμένα τα είχε).
Οι υπηρεσίες ήταν αντίστοιχες με μπουρδέλου του βαρδαρίου όμως(ούτε καν στούντιο).
Ο Νικόλας ωραίος τύπος από το λίγο που μίλησα. Μου φάνηκε ιδιαίτερα ευφυής κι έχει τη στόφα του επιχειρηματία.
Σαν γενικό overall θα έφαζα θετικό πρόσημο στην επίσκεψή μου.
Βασιλη,εχω και γω αναφορα για την ΙΟΥΛΙΑ πιο πισω.Ουκρανα μου πε εμενα.
Συμφωνω σε οσα λες.
Η άλλη η κοκκινομαλλα,σαν ξωτικο είναι,δε μου αρεσε.
Η ...γραμματεας είναι η Στεφανια,δυνατο κομματι,αλλα δεν προχωραει τα προγράμματα ως τελος.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
παρακαλω οποιος μπορει και θελει ας με δωσει μια συστατικη επιστολη για το edelweis γιατι θελω να δοκιμασω τις μιλφ, οποιος ενδιαφερεται ας με στειλει pm θα ανταμειφθει
 

totoss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα επειδή θα ανεβω αυριο θεσσαλονικη και είμαι απειρος πειτε με λιγο ένα καλο μασατζιδικο να παω χωρισ να φαω πετζετα;;;
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Οχι βρε, μου έχει τύχει να ανοίξουν ( είναι δυο μαζί ενωμένα ) και να κάνουμε ελεύθερη πτώση, ευτυχώς το στιβαρό κορμί μου με (μας) έχει σώσει πολλές φορές.... :2funny: :sunglasses:
Η ξανθιά γραμματέας φαντάζομαι ήταν ο μ..... η Στέφι ....
Τα συγκεκριμενα κρεβατια δεν ειναι μααζοκρέβατα αλλα κρεβατια ιατρικης εξετασης! Έλεος πια! Το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι η μεγαλυτερη απατη που υπαρχει σήμερα στο μασαζοχώρο της πόλης.
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
695
Πόντοι
96
μια ερωτηση  τελικα η στεφ δεν εξυπηρετει? μονο γραμματεας ειναι τωρα?
μη παω τζαμπα

:think:
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Τα συγκεκριμενα κρεβατια δεν ειναι μααζοκρέβατα αλλα κρεβατια ιατρικης εξετασης! Έλεος πια! Το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι η μεγαλυτερη απατη που υπαρχει σήμερα στο μασαζοχώρο της πόλης.
Akarnan, αν θυμάσαι τον παλιό καλό καιρό  μόνο τέτοια υπήρχαν-αν κάνω λάθος διόρθωσε με-όποτε μπρος στην χάρη τη είναι ο πόνος...
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
καλησπερα .

επειδη πολλοι την ψαχνατε , να ενημερωσω οτι το κοριτσι δυναμιτης η Σια  :tits2: , επεστρεψε στο μαγαζι των Ελενη-Ελιζα .
Σία  :think:
Έχουμε ηλικία, διαστάσεις, μαλλάκι...
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Α κατάλαβα, ζουμερή και λαχταριστή για πολλά γούστα...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
λογικα  ναι σε τι?  αν καποιος εχει παει προσφατα και ξερει ας πει γτ γιαυτην θα παω....αν εργαζεται
Καλα ρε δε διαβαζετε καθολου το θρεντ?
Δυο τρεις φορες εχω γραψει για τη ΣΤΕΦΗ.Ψαξτε,οχι πολύ πισω...
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
695
Πόντοι
96
Καλα ρε δε διαβαζετε καθολου το θρεντ?
Δυο τρεις φορες εχω γραψει για τη ΣΤΕΦΗ.Ψαξτε,οχι πολύ πισω...
φακιρη λες οτι εκτελει και χρεη γραμματεως αρα δουλευει κανονικα....και ως μασερ...επισης γτ ηρθε μια αλλη σε εσενα δεν κτλβ
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
695
Πόντοι
96
αυτο που εχει στις φωτο...στην ισοσελιδα του
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
φακιρη λες οτι εκτελει και χρεη γραμματεως αρα δουλευει κανονικα....και ως μασερ...επισης γτ ηρθε μια αλλη σε εσενα δεν κτλβ
Για τη ΣΤΕΦΗ του ΝΙΚΟΛΑ ΜΙΛΑΜΕ,ΣΩΣΤΑ?
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
695
Πόντοι
96
Ωραια.η συγκεκριμενη δεν κανει φουλ πρόγραμμα.Αλλα μεχρι το 60αρι,το οποιο σημαινει μονο πιπα.
ok συννενοηθηκαμε γιαυτο σε εστειλε  αλλη.....γτ δεν κανει ομως...
απο φωτο την εχω δει πρεπει  ναναι αστερι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom