Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
ελα τυπε επινα καφεδακι ειναι στο Νικηφορου Ουρανου 26,νομιζα θα το ξερεις
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Στην ΑΘΗΝΑ,χαιρω πολύ,αυτο ελεγα.

Ρε ΑΖΑΖΕΛ,που να το χωσουμε αποψε?Εχεις καμμια καλη ιδεα-πληροφορια?

:think: :think: :think: :think: :think:


Πρεπει να κανονισουμε καφεδακι φιλε,η τσιπουρακι,εχω να σου πω πολλα,απο κοντα βεβαια  ;)
 

TRIENA

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
7.093
Like
6
Πόντοι
66
φακιρη μη ξεχάσεις  να ψηφίσεις 
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Επίσκεψη στο Body Free,

Ήταν τρεις (όπως αποδείχτηκε) κοπέλες, μια ξανθιά 45+ ελληνίδα που εκτελούσε και χρέη "γραμματέως" και μια με καστανοκόκκινα μαλλιά γύρω στα 30 ωραίο σώμα και πρόστυχο βλέμμα (μου άρεσε αρκετά).

Με προτροπή του Νικόλα, περνάω στο δωμάτιο και η ξανθιά κυρία μου εξηγεί τα προγράμματα... 60-80-100 για τα γνωστά. Τις λέω για 2 εκτονώσεις και μου λέει 200 ευρώ :o!
Της λέω θα πάρω το 3ο πρόγραμμα, μου λέει οκ η κοπέλα, έρχεται σε λίγο.. Και σκάει μια άλλη άσχετη! Ότι να ΄ναι λέω από μέσα μου. Ήταν η Γιούλα ή Γιούλη από Ρωσία μαύρο μαλλί
προσωπάκι με φακίδες, πολύ ωραία φυσικά βυζιά και σχετικά καλούτσικο σωματάκι. Δεν μιλούσε γρι όμως ελληνικά. Οπότε της λέω ξεκίνα μιας και είχα τρελές κάβλες. Ότι και αν έλεγα έλεγε
"στο" και "στο" (μάλλον "τι" στα ρώσικα). Μασάζ ζήτημα 10 λεπτά, ούτε καν απλή επάλειψη.Χάλια. Γενικά υπήρχε μια βιασύνη στα πάντα και συνεννόηση δεν υπήρχε καθόλου.Πρέπει να ήταν πολύ φρέσκια η κοπέλα
Στο κυρίως μενού αποδείχτηκε πολύ καλή βέβαια και έσωσε την παρτίδα. Πολύ καλή πίπα, λίγο άγρια και επιθετική για τα γούστα μου όμως. Δεκτική στα πάντα όμως, α
λλάξαμε αρκετές στάσεις και κάποια στιγμή φάνηκε να το απολαμβάνει κι αυτή. Θέλω να αναφέρω εδώ όμως 2 πράγματα που μου έκαναν εντύπωση.
1ον) Είχε πολύ παράξενο μουνί,πολύ στενό και δεν έβρισκα κλειτορίδα, ότι κι αν σημαίνει αυτό.
2ον) Κατά τη διάρκεια του αγώνα είχε συνέχεια τα μάτια της κλειστά, δεν τα άνοιξε ούτε δευτερόλεπτο χωρίς υπερβολή.
Δυστυχώς κάποια στιγμή έσπασε η καπότα (έλεος με τις φτηνιάρικες) κι ευτυχώς που τραβήχτηκα γιατί δεν ήθελα να χύσω μέσα, αλλιώς θα είχαμε τρεχάματα πολλά.
Δεν είχε πάρει χαμπάρι αυτή. Επειδή μου έχει ξανατύχει συνήθως το καταλαβαίνουν. Τελείωμα στο στόμα και ξεπροβόδισμα.
Συνολικός χρόνος μαζί και με τα ντουζ πρίν και μετά το πολύ 35 λεπτά που σε καμία περίπτωση δεν αξίζουν τα 100 ευρώ.

Ο χώρος μου φάνηκε πολύ καλός και καθαρός, ο καλύτερος μάλλον από αυτά που έχω επισκεφτεί μέχρι τώρα.
Προσωπικά μου άρεσαν τα μασαζοκρέβατα κι αντέχουν αρκετά όπως αποδείχτηκε (μάλλον βιδωμένα τα είχε).
Οι υπηρεσίες ήταν αντίστοιχες με μπουρδέλου του βαρδαρίου όμως(ούτε καν στούντιο).
Ο Νικόλας ωραίος τύπος από το λίγο που μίλησα. Μου φάνηκε ιδιαίτερα ευφυής κι έχει τη στόφα του επιχειρηματία.
Σαν γενικό overall θα έφαζα θετικό πρόσημο στην επίσκεψή μου.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
200 για 2η φορά και έστειλε και άλλη γι άλλη κοπέλα?
Δε τον λες και ωραίο τύπο πόσο μάλλον καλό επαγγελματία παίχτη μου.
 

Επισκέπτης
Επίσκεψη στο Body Free,

Ήταν τρεις (όπως αποδείχτηκε) κοπέλες, μια ξανθιά 45+ ελληνίδα που εκτελούσε και χρέη "γραμματέως" και μια με καστανοκόκκινα μαλλιά γύρω στα 30 ωραίο σώμα και πρόστυχο βλέμμα (μου άρεσε αρκετά).

Με προτροπή του Νικόλα, περνάω στο δωμάτιο και η ξανθιά κυρία μου εξηγεί τα προγράμματα... 60-80-100 για τα γνωστά. Τις λέω για 2 εκτονώσεις και μου λέει 200 ευρώ :o!
Της λέω θα πάρω το 3ο πρόγραμμα, μου λέει οκ η κοπέλα, έρχεται σε λίγο.. Και σκάει μια άλλη άσχετη! Ότι να ΄ναι λέω από μέσα μου. Ήταν η Γιούλα ή Γιούλη από Ρωσία μαύρο μαλλί
προσωπάκι με φακίδες, πολύ ωραία φυσικά βυζιά και σχετικά καλούτσικο σωματάκι. Δεν μιλούσε γρι όμως ελληνικά. Οπότε της λέω ξεκίνα μιας και είχα τρελές κάβλες. Ότι και αν έλεγα έλεγε
"στο" και "στο" (μάλλον "τι" στα ρώσικα). Μασάζ ζήτημα 10 λεπτά, ούτε καν απλή επάλειψη.Χάλια. Γενικά υπήρχε μια βιασύνη στα πάντα και συνεννόηση δεν υπήρχε καθόλου.Πρέπει να ήταν πολύ φρέσκια η κοπέλα
Στο κυρίως μενού αποδείχτηκε πολύ καλή βέβαια και έσωσε την παρτίδα. Πολύ καλή πίπα, λίγο άγρια και επιθετική για τα γούστα μου όμως. Δεκτική στα πάντα όμως, α
λλάξαμε αρκετές στάσεις και κάποια στιγμή φάνηκε να το απολαμβάνει κι αυτή. Θέλω να αναφέρω εδώ όμως 2 πράγματα που μου έκαναν εντύπωση.
1ον) Είχε πολύ παράξενο μουνί,πολύ στενό και δεν έβρισκα κλειτορίδα, ότι κι αν σημαίνει αυτό.
2ον) Κατά τη διάρκεια του αγώνα είχε συνέχεια τα μάτια της κλειστά, δεν τα άνοιξε ούτε δευτερόλεπτο χωρίς υπερβολή.
Δυστυχώς κάποια στιγμή έσπασε η καπότα (έλεος με τις φτηνιάρικες) κι ευτυχώς που τραβήχτηκα γιατί δεν ήθελα να χύσω μέσα, αλλιώς θα είχαμε τρεχάματα πολλά.
Δεν είχε πάρει χαμπάρι αυτή. Επειδή μου έχει ξανατύχει συνήθως το καταλαβαίνουν. Τελείωμα στο στόμα και ξεπροβόδισμα.
Συνολικός χρόνος μαζί και με τα ντουζ πρίν και μετά το πολύ 35 λεπτά που σε καμία περίπτωση δεν αξίζουν τα 100 ευρώ.

Ο χώρος μου φάνηκε πολύ καλός και καθαρός, ο καλύτερος μάλλον από αυτά που έχω επισκεφτεί μέχρι τώρα.
Προσωπικά μου άρεσαν τα μασαζοκρέβατα κι αντέχουν αρκετά όπως αποδείχτηκε (μάλλον βιδωμένα τα είχε).
Οι υπηρεσίες ήταν αντίστοιχες με μπουρδέλου του βαρδαρίου όμως(ούτε καν στούντιο).
Ο Νικόλας ωραίος τύπος από το λίγο που μίλησα. Μου φάνηκε ιδιαίτερα ευφυής κι έχει τη στόφα του επιχειρηματία.
Σαν γενικό overall θα έφαζα θετικό πρόσημο στην επίσκεψή μου.
βρε μπιλακο 2 πρασινα γεια 40 ρα + ?σεποιασαν τον κολο
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
βρε μπιλακο 2 πρασινα γεια 40 ρα + ?σεποιασαν τον κολο

Όχι ρε φίλε ούτε καν... 100 ευρώ και η κοπέλα ήταν πιπινάκι 20-25 χρονών.
Και πάλι πιάσιμο, αλλά το έκανα με περισσή αυτογνωσία.
Οπότε να μην αναλωθούμε περαιτέρω.Τις τιμές τις γνώριζα πριν πάω.

Αυτό που λες εσύ είναι κωλοδάχτυλο και δάγκωμα στ' αρχίδια!!!
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
200 για 2η φορά και έστειλε και άλλη γι άλλη κοπέλα?

Ζήτησε, δεν τα πήρε φυσικά! Η αλήθεια είναι ότι δεν διάλεξα, αλλά κι ο καημένος μια είδα στο σαλόνι.

Δε τον λες και ωραίο τύπο πόσο μάλλον καλό επαγγελματία παίχτη μου.

Είπα ότι έχει τη στόφα του επιχειρματία ότι κι αν σημαίνει αυτό.
Σε σκληρό καπιταλισμό που ζούμε μπορεί να σημαίνει πολλά.



 

Επισκέπτης
Όχι ρε φίλε ούτε καν... 100 ευρώ και η κοπέλα ήταν πιπινάκι 20-25 χρονών.
Και πάλι πιάσιμο, αλλά το έκανα με περισσή αυτογνωσία.
Οπότε να μην αναλωθούμε περαιτέρω.Τις τιμές τις γνώριζα πριν πάω.

Αυτό που λες εσύ είναι κωλοδάχτυλο και δάγκωμα στ' αρχίδια!!!
γαμισετα.εχει ακομα τετοιεσ τιμεσ ρε φυλε?
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
+1 Στον Βασίλη για την ενημέρωση.  :thumbsup:

Με τα λεφτά που ζητάει το εν λόγω μαγαζί παίρνεις σιτι-τούρ.

Μήπως να το σκεφτόσουν να κάνεις το leap of faith? Come to the dark side(we have cookies) που λένε  :grin:

Χρειάζεται κάποιος σαν και σένα στο δίπλα θρεντ.
Πολύ δύσκολα παραδέχονται τις φόλες οι συναθλητές  >:( Και έτσι την πατάνε όλο και πιο πολλοί στο τέλος.
Σου λέει,θα βγώ να πώ ότι πέταξα 200+ ευρώ και πέρασα χειρότερα από ότι αν έδινα 30????Θα με πούνε και μαλάκα  :-
Η ειλικρίνεια είναι κάτι εξαιρετικά σπάνιο στις μέρες μας.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Επίσκεψη στο Body Free,

Ήταν τρεις (όπως αποδείχτηκε) κοπέλες, μια ξανθιά 45+ ελληνίδα που εκτελούσε και χρέη "γραμματέως" και μια με καστανοκόκκινα μαλλιά γύρω στα 30 ωραίο σώμα και πρόστυχο βλέμμα (μου άρεσε αρκετά).

Με προτροπή του Νικόλα, περνάω στο δωμάτιο και η ξανθιά κυρία μου εξηγεί τα προγράμματα... 60-80-100 για τα γνωστά. Τις λέω για 2 εκτονώσεις και μου λέει 200 ευρώ :o!
Της λέω θα πάρω το 3ο πρόγραμμα, μου λέει οκ η κοπέλα, έρχεται σε λίγο.. Και σκάει μια άλλη άσχετη! Ότι να ΄ναι λέω από μέσα μου. Ήταν η Γιούλα ή Γιούλη από Ρωσία μαύρο μαλλί
προσωπάκι με φακίδες, πολύ ωραία φυσικά βυζιά και σχετικά καλούτσικο σωματάκι. Δεν μιλούσε γρι όμως ελληνικά. Οπότε της λέω ξεκίνα μιας και είχα τρελές κάβλες. Ότι και αν έλεγα έλεγε
"στο" και "στο" (μάλλον "τι" στα ρώσικα). Μασάζ ζήτημα 10 λεπτά, ούτε καν απλή επάλειψη.Χάλια. Γενικά υπήρχε μια βιασύνη στα πάντα και συνεννόηση δεν υπήρχε καθόλου.Πρέπει να ήταν πολύ φρέσκια η κοπέλα
Στο κυρίως μενού αποδείχτηκε πολύ καλή βέβαια και έσωσε την παρτίδα. Πολύ καλή πίπα, λίγο άγρια και επιθετική για τα γούστα μου όμως. Δεκτική στα πάντα όμως, α
λλάξαμε αρκετές στάσεις και κάποια στιγμή φάνηκε να το απολαμβάνει κι αυτή. Θέλω να αναφέρω εδώ όμως 2 πράγματα που μου έκαναν εντύπωση.
1ον) Είχε πολύ παράξενο μουνί,πολύ στενό και δεν έβρισκα κλειτορίδα, ότι κι αν σημαίνει αυτό.
2ον) Κατά τη διάρκεια του αγώνα είχε συνέχεια τα μάτια της κλειστά, δεν τα άνοιξε ούτε δευτερόλεπτο χωρίς υπερβολή.
Δυστυχώς κάποια στιγμή έσπασε η καπότα (έλεος με τις φτηνιάρικες) κι ευτυχώς που τραβήχτηκα γιατί δεν ήθελα να χύσω μέσα, αλλιώς θα είχαμε τρεχάματα πολλά.
Δεν είχε πάρει χαμπάρι αυτή. Επειδή μου έχει ξανατύχει συνήθως το καταλαβαίνουν. Τελείωμα στο στόμα και ξεπροβόδισμα.
Συνολικός χρόνος μαζί και με τα ντουζ πρίν και μετά το πολύ 35 λεπτά που σε καμία περίπτωση δεν αξίζουν τα 100 ευρώ.

Ο χώρος μου φάνηκε πολύ καλός και καθαρός, ο καλύτερος μάλλον από αυτά που έχω επισκεφτεί μέχρι τώρα.
Προσωπικά μου άρεσαν τα μασαζοκρέβατα κι αντέχουν αρκετά όπως αποδείχτηκε (μάλλον βιδωμένα τα είχε).
Οι υπηρεσίες ήταν αντίστοιχες με μπουρδέλου του βαρδαρίου όμως(ούτε καν στούντιο).
Ο Νικόλας ωραίος τύπος από το λίγο που μίλησα. Μου φάνηκε ιδιαίτερα ευφυής κι έχει τη στόφα του επιχειρηματία.
Σαν γενικό overall θα έφαζα θετικό πρόσημο στην επίσκεψή μου.
Έσπασε η καπότα (!!!), στην κοπέλα προξενούσε αηδία η όλη φάση (γι'αυτό και τα μάτια κλειστά, για καταλαβαίνει όσο γίνεται λιγότερα), στις 2 εκτονώσεις 200, το μασάζ κοροϊδία σκέτη και ο Νικόλας ποοοοοολύ καλός στη δουλειά του ρε παιδί μου!!! Φίλε, σε ζηλεύω, πολύ ωραία πέρασες...!  :cheesy: Και μετά σου λέει γιατί αυτά τα μαγαζιά δε βάζουν μυαλό... :think:
Να θυμάστε ότι όταν η πουτάνα δε μιλάει ελληνικά δε σημαίνει ότι δεν ξέρει (πώς είναι δυνατόν να μένει ελλάδα και να μην ξέρει να πει ένα "τι θες"), απλά δε θέλει να κάνει κουβέντες. Να γίνει η δουλειά και να φύγει ο πελάτης θέλει όσο γίνεται πιο γρήγορα. ;)
 

TRIENA

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
7.093
Like
6
Πόντοι
66
ψηφίστε ΚΑΘΑΡΑ ρεεεειιι  :s&m_3:  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom