Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

daemonr

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Sorry παίδες – ερώτημα studiάκια – Prive εννοάμε πάω με ζυμαρόνουν στο μασάζ χώρις φως 3-4 φορές και μετά έχει κοκό η υπόθεση ? Ή πρέπει να έχω και συστατική επιστολή. Μ'ενδιαφέρει να δοκιμάσω το σπόρ. . . ποτέ δεν ξες . . . 
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
εγω τα εκλεισα outcall και τα δυο τα μικρα ναουμ και περασα μια χαρα!!εκτοσ τα φοβερα γαμησια που καναμε βγαλαμε και πολλη γελιο ναουμ!!φτιαγμενα μεχρι τον λαιμο μου ηρθανε η πιτσιρικιεσ και αυτο γ μενα ηταν μεγαλο αβανταζ!!τι πιπεσ τι γλυφοκωλια μεχρι και λεσβιακο τα εβαλα να με κανουν αν και μικρα το ειχανε τα μαλακισμενα!!!στο :fuck1: δε ηταν το κατι αλλο.η μαγδα με το τελειο κωλαρακι τησ να την σφυροκοπαω και να βγαζει κατι φοβερεσ κραυγεσ που μασ ακουσε η μιση και βαλε γειτονια.η χαρα με το γαματο πιρσινκ εκανε απιστευτεσ :pipa2: βαζοντασ τον πουτσο κυριολεκτικα μεχρι το λαριγκη τησ!!!χυσιμο στο τελοσ στα μωρουδιστικα μουτρακια τουσ και ετσι τελειωσε μια ακομη περιπετειουλα!!!αντιοσσσ!!!
ξεχασες το νικος ευοσμος παιχταρα
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Επισκεψη στο ελαιοτριβειο της «δωδεκανησου» . Χωρος συμπαθητικοτατος (όχι ότι εχω επισκευθει και πολους) με αρνητικο το κοινωχρηστο μπανιο. Στην υποδοχη η Κ. Βαλια και λεω κυρια γιατι εχει το λουκ και τον τροπο κυριας.  Καθησμα στο υποτυποδες σαλονακι με διαγνωστικη συζητηση  για το πώς βρεθηκα στο χωρο της , σε ποια αλλα εχω παει κλπ κλπ. ΟΙ παρουσιες 3 , η Θαλεια ολιγο γεματουλα, μελαχρινη κανονικη στο υψος με πιρσιγκ-χαλκα στη μυτη (μου εβγαλε κατι σε ιμο) , η Νοελ ξανθουλα ψηλη γυναικα  με γαλαζιο ματι,  αν ειδα καλα, αδυνατουλα μοντελε σωματοτυπος με εντυπωσιακο χαμογελο και διαφορα τατουαζ στα ποδια ,ομορφη γυναικα, και η Ιωαννα γεματουλα με μαυρο κοντο μαλι και ασπρη επιδερμηδα με δυνατο βυζο(αφτα με τραβηξαν). Η επιλογη μου βασιστικε στο ενστικτο μου που τελικα δε λειτουργησε. Ειπα μεσα μου μην πας με την ομορφη πανε με την πιο θερμη για να γουσταρεις  καυλα, ελα ντε που δε βγηκε..Στην αρχη μασαζ τυπου πλαθω κουλουρακια, διαρκειας  δεκα μαξ δεκαπεντε λεπτα. Το κυριως  χαλασμα αρχισε με την αρνηση οποιασδηποτε επαφης με το πρσωπο – κεφαλη της κοπελας. Ουτε φιλι στο λαιμο δεν ηθελε η κοπελα και σεκαποια φαση πιανω τον εαυτο μου να είναι με τα χερια στη αναταση σχεδον, μην τυχον και ακουμπισω το κεφαλι της την ωρα του στοματικου. Κριμα και δε ξερω με ποιον να τα βαλω με την κοπελα η με το ενστικτο μου. Παντως την επομενη φορα σιγουρα με Νοελ το περασμα, καιαν καποιος την ξερει ας μας ενημερωσει για την Νοελ.
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Επισκεψη στο ελαιοτριβειο της «δωδεκανησου» . Χωρος συμπαθητικοτατος (όχι ότι εχω επισκευθει και πολους) με αρνητικο το κοινωχρηστο μπανιο. Στην υποδοχη η Κ. Βαλια και λεω κυρια γιατι εχει το λουκ και τον τροπο κυριας.  Καθησμα στο υποτυποδες σαλονακι με διαγνωστικη συζητηση  για το πώς βρεθηκα στο χωρο της , σε ποια αλλα εχω παει κλπ κλπ. ΟΙ παρουσιες 3 , η Θαλεια ολιγο γεματουλα, μελαχρινη κανονικη στο υψος με πιρσιγκ-χαλκα στη μυτη (μου εβγαλε κατι σε ιμο) , η Νοελ ξανθουλα ψηλη γυναικα  με γαλαζιο ματι,  αν ειδα καλα, αδυνατουλα μοντελε σωματοτυπος με εντυπωσιακο χαμογελο και διαφορα τατουαζ στα ποδια ,ομορφη γυναικα, και η Ιωαννα γεματουλα με μαυρο κοντο μαλι και ασπρη επιδερμηδα με δυνατο βυζο(αφτα με τραβηξαν). Η επιλογη μου βασιστικε στο ενστικτο μου που τελικα δε λειτουργησε. Ειπα μεσα μου μην πας με την ομορφη πανε με την πιο θερμη για να γουσταρεις  καυλα, ελα ντε που δε βγηκε..Στην αρχη μασαζ τυπου πλαθω κουλουρακια, διαρκειας  δεκα μαξ δεκαπεντε λεπτα. Το κυριως  χαλασμα αρχισε με την αρνηση οποιασδηποτε επαφης με το πρσωπο – κεφαλη της κοπελας. Ουτε φιλι στο λαιμο δεν ηθελε η κοπελα και σεκαποια φαση πιανω τον εαυτο μου να είναι με τα χερια στη αναταση σχεδον, μην τυχον και ακουμπισω το κεφαλι της την ωρα του στοματικου. Κριμα και δε ξερω με ποιον να τα βαλω με την κοπελα η με το ενστικτο μου. Παντως την επομενη φορα σιγουρα με Νοελ το περασμα, καιαν καποιος την ξερει ας μας ενημερωσει για την Νοελ.
Η κ.Βάλια.. :think:
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Τέλος πάντων δεκτό...
Α και τις προάλλες ήταν στο ρόστερ και η Αφροδίτη ( Σκόπια ) μελαχρινή με πλούσιο/μακρύ πολύ όμορφο μαλλάκι και εκπληκτικό γαλάζιο μάτι, κορμί κανονικό και πολύ αρμονικό, το είχε μέσα της σε όλα, ίσως η καλύτερη επιλογή τις τελευταίες εβδομάδες για τον χώρο....
 

EYFYHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
72
Like
15
Πόντοι
0
Καλησπέρα κι από μένα. Παλιός σχετικά στον χώρο με πολύ λίγες ενημερώσεις στο ενεργητικό μου, από την εποχή της Έφης-Αμαρυλίς στην Ανθέων. Αλλαγή νικ λόγω "καρφώματος", και νέες εξορμήσεις στο χώρο. Θα ενημερώσω σύντομα μετά τις νέες εξορμήσεις...
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Η Δωδεκανήσου δεν είναι η Έλενα & Ελίζα; πρώην Δωδεκανήσου νυν σε παρακείμενη στο 69....7121;
Αυτη πρεπει να ειναι, το τηλ που αναφερεις ειναι αυτο που χρησημοποιησα.
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
1.Angel Spa, Ευα, Φοίνικας
2.Antistres, Μάκης, Βούλγαρη
3.7ος Ουρανός, Γιάννης, Δελφών
4.Εscape, Εβίτα, Καλαμαριά
5.Body Center, Σάκης, 25ης Μαρτιου
6.Smile, Βασίλης, Κ. Καραμανλη
7.Βody free. Νίκος, K. Καραμανλή
8.Mariana's, Μαριάννα, Κ. Καραμανλή
9.Entelweiss, Έυα, Β. Ολγας
10.Resort, Β. Ολγας
11.Spa in the  city, Μαρία, Λαδαδικα
12.Κωλέττης, Βασιλης, Ιπποδρομίου
13.West, Έλενα, Μοναστηρίου
14.Elena's, Έλενα-Ελίζα, Δωδεκανήσου
15.Νέοι Ορίζοντες, Εβίτα, Ανθέων
16.Λάζαρος, Λάζαρος, Κ. Καραμανλή
17.Body to body, Έλενα, Β. Ηρακλείου
18.Angels Spa,  B. Όλγας

Απο αυτη τη λιστα θα ηθελα να μου επισημανει καποιος ποια νουμερα ειναι free και ποια private και σε ποια νουμερα (free) μπορω να βρω μιλφ, και καποιος ας με στειλει αν μπορει σε πμ τα τηλεφωνα των free και τις ακριβεις διευθυνσεις

το 15 που ειναι και free μηπως εχει κανεις τηλεφωνο? Ευχαριστω.
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
το 15 που ειναι και free μηπως εχει κανεις τηλεφωνο? Ευχαριστω.
Έχω την εντύπωση πως και αυτό πλέον δεν λειτουργεί.

Είχε πωλητήριο απ'έξω το διαμέρισμα και μέχρι τις προάλλες που πέρασα με το αμάξι είδα κάτι σκαλωσιές στο μπαλκόνι.
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Έχω την εντύπωση πως και αυτό πλέον δεν λειτουργεί.

Είχε πωλητήριο απ'έξω το διαμέρισμα και μέχρι τις προάλλες που πέρασα με το αμάξι είδα κάτι σκαλωσιές στο μπαλκόνι.

Σ'ευχαριστω φιλε. Τελικα οταν υπαρχει διαθεση για ενημερωση ολα γινονται. ;)
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
τι θα γινει ρε παιδια θα δωσει κανενας κανα τηλεφωνο απο τα free μασαζ κανενας, πια δεν τα χει? δωστε και σε μενα τιποτα μην ειστε λιγουρια
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
ενδιαφέρεσαι να αγοράσεις το διαμέρισμα παίχτη? πωλείται

Σ'ευχαριστω για την πληροφορια. Αν εισαι κτηματομεσητης να κανουμε ραντεβου να σου δειξω και εγω τι εχω προς  πωληση. :2funny: :2funny:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
τηλεφωνα κανεις για να επισκεφτω κανα μασαζ, θα στειλει κανεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom