Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.136
Κριτικές
166
Like
26.965
Πόντοι
34.538
Τριπλη ψηφος δωσαμε σημερα.
ΑΡΤΕΜΗ στις δημοτικες,ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ στις περιφερειακες και...ΙΟΥΛΙΑ στις μασαζοκοριτσιακες!!!!!
Επισκεψη στου ΝΙΚΟΛΑ Ο οποιος απεκτησε τετραποδο!!!! Ένα χαριτωμενο πεκινουα!!!!
Η Στεφανια είναι παντα εκει αλλα δεν προσφερει φουλ πρόγραμμα,δυστυχως. :S :S :S :S

Καινουργιο μικρο Ουκρανεζακι,γαμω το σερβις το μικρο,αν και υστερει στη πιπα.ΙΟΥΛΙΑ λεγεται.
Αλλα φιλοτιμο,φτιαχνει και φτιαχνεται,χυνει και αντεχει στις...κακουχιες.
Το αφεντικο παντα ωραιος,χαβαλεδιαρης θα φερει Ουκρανο μιλφ 35αρι από βδομαδα,λεει.
 

TRIENA

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
7.093
Like
6
Πόντοι
66
Τριπλη ψηφος δωσαμε σημερα.
ΑΡΤΕΜΗ στις δημοτικες,ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ στις περιφερειακες και...ΙΟΥΛΙΑ στις μασαζοκοριτσιακες!!!!!
Επισκεψη στου ΝΙΚΟΛΑ Ο οποιος απεκτησε τετραποδο!!!! Ένα χαριτωμενο πεκινουα!!!!
Η Στεφανια είναι παντα εκει αλλα δεν προσφερει φουλ πρόγραμμα,δυστυχως. :S :S :S :S

Καινουργιο μικρο Ουκρανεζακι,γαμω το σερβις το μικρο,αν και υστερει στη πιπα.ΙΟΥΛΙΑ λεγεται.
Αλλα φιλοτιμο,φτιαχνει και φτιαχνεται,χυνει και αντεχει στις...κακουχιες.
Το αφεντικο παντα ωραιος,χαβαλεδιαρης θα φερει Ουκρανο μιλφ 35αρι από βδομαδα,λεει.

α ρε φακίρη με της καταδρομικέ σου :rockon: :rockon:
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
694
Πόντοι
96
Τριπλη ψηφος δωσαμε σημερα.
ΑΡΤΕΜΗ στις δημοτικες,ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ στις περιφερειακες και...ΙΟΥΛΙΑ στις μασαζοκοριτσιακες!!!!!
Επισκεψη στου ΝΙΚΟΛΑ Ο οποιος απεκτησε τετραποδο!!!! Ένα χαριτωμενο πεκινουα!!!!
Η Στεφανια είναι παντα εκει αλλα δεν προσφερει φουλ πρόγραμμα,δυστυχως. :S :S :S :S

Καινουργιο μικρο Ουκρανεζακι,γαμω το σερβις το μικρο,αν και υστερει στη πιπα.ΙΟΥΛΙΑ λεγεται.
Αλλα φιλοτιμο,φτιαχνει και φτιαχνεται,χυνει και αντεχει στις...κακουχιες.
Το αφεντικο παντα ωραιος,χαβαλεδιαρης θα φερει Ουκρανο μιλφ 35αρι από βδομαδα,λεει.
>:( >:( >:(
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
Την καλησπερα μου στο forum.
Επισκεψη (εις) την προηγουμενη εβδομαδα στο eldeweiss. Τιμηθηκαν η Silvia (SK), Χαρα (GR).
H Silvia ειναι περι των 30 Μαιων ηρεμη και Low profile με αρκερα καλο προγραμμα. Στα - το μικρο στηθος και οτι δεν μιλαει ελληνικα η αγγλικα.
Η Χαρα ειναι περι των 20 Μαιων με το αναλογο σωμα της ηλικιας. Στα - η νευρικοτητα που βγαζει, οχι για την δουλεια, ειναι του χαρακτηρα της.

Στον χωρο υπηρχαν επισης:
Στεφανια, GR περι των 40+ μαιων
Αγγελικη, AL περι των 25 μαιων (το γνωστο μελαχρινο "ορθιο χλμ")
........, GR περι των 22 μαιων (με καλο μπροστινο συστημα)  αλλα δεν θυμαμαι το ονομα
Σοφια, GR περι των 45+ μαιων (μπορει και 50)
Λενα,RS περι των 35 μαιων
Κατερινα RO περι των 25 μαιων
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
το edelweis ειναι free μασατζιδικο η private γιατι αμα ειναι free με ενδιαφερουν αυτες οι μιλφ που αναφερει ο συναγωνιστης
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
Ρε παιδες εχει παει κανεις τελευταια στην εβιτα? παει καλα η φαλαινα?
3 φορες πηρα τηλ εκλεισα ραντεβου και οταν πηγα με εστειλε αδιαβαστο. το ειχε ξεχασει, δεν το σημειωσε, εχω κοσμο, περνα σε κανενα μισαωρο και αλλεσ δικαιολογιες.
Σπαστικα δεν ξαναπαω. Οταν τις τα ακουμπουσαμε καθε εβδομαδα ηταν καλα, τωρα που παμε μια - δυο φορες τον μηνα μας κανει γυμνασια?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Την καλησπερα μου στο forum.
Επισκεψη (εις) την προηγουμενη εβδομαδα στο eldeweiss. Τιμηθηκαν η Silvia (SK), Χαρα (GR).
H Silvia ειναι περι των 30 Μαιων ηρεμη και Low profile με αρκερα καλο προγραμμα. Στα - το μικρο στηθος και οτι δεν μιλαει ελληνικα η αγγλικα.
Η Χαρα ειναι περι των 20 Μαιων με το αναλογο σωμα της ηλικιας. Στα - η νευρικοτητα που βγαζει, οχι για την δουλεια, ειναι του χαρακτηρα της.

Στον χωρο υπηρχαν επισης:
Στεφανια, GR περι των 40+ μαιων
Αγγελικη, AL περι των 25 μαιων (το γνωστο μελαχρινο "ορθιο χλμ")
........,[move](Mάγδα)[/move] GR περι των 22 μαιων (με καλο μπροστινο συστημα)  αλλα δεν θυμαμαι το ονομα
Σοφια, GR περι των 45+ μαιων (μπορει και 50)
Λενα,RS περι των 35 μαιων
Κατερινα RO περι των 25 μαιων
αμ κ το πισω συστημα της μαγδας ειναι μουρλια
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
Humax στην φαλαινα ποτε πηγες τελευταια?
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Την καλησπερα μου στο forum.
Επισκεψη (εις) την προηγουμενη εβδομαδα στο eldeweiss. Τιμηθηκαν η Silvia (SK), Χαρα (GR).
H Silvia ειναι περι των 30 Μαιων ηρεμη και Low profile με αρκερα καλο προγραμμα. Στα - το μικρο στηθος και οτι δεν μιλαει ελληνικα η αγγλικα.
Η Χαρα ειναι περι των 20 Μαιων με το αναλογο σωμα της ηλικιας. Στα - η νευρικοτητα που βγαζει, οχι για την δουλεια, ειναι του χαρακτηρα της.

Στον χωρο υπηρχαν επισης:
Στεφανια, GR περι των 40+ μαιων
Αγγελικη, AL περι των 25 μαιων (το γνωστο μελαχρινο "ορθιο χλμ")
........, GR περι των 22 μαιων (με καλο μπροστινο συστημα)  αλλα δεν θυμαμαι το ονομα
Σοφια, GR περι των 45+ μαιων (μπορει και 50)
Λενα,RS περι των 35 μαιων
Κατερινα RO περι των 25 μαιων
Μέτρησα 8 κοπέλες...χαρέμι δηλαδή.... :o
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Το θέλω.... το θέλω.... το θέλω... πολύ....

Το κονέ... :sunglasses:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ρε παιδες εχει παει κανεις τελευταια στην εβιτα? παει καλα η φαλαινα?
3 φορες πηρα τηλ εκλεισα ραντεβου και οταν πηγα με εστειλε αδιαβαστο. το ειχε ξεχασει, δεν το σημειωσε, εχω κοσμο, περνα σε κανενα μισαωρο και αλλεσ δικαιολογιες.
Σπαστικα δεν ξαναπαω. Οταν τις τα ακουμπουσαμε καθε εβδομαδα ηταν καλα, τωρα που παμε μια - δυο φορες τον μηνα μας κανει γυμνασια?

Εγώ πάλι τις προάλλες ήμουν εκεί, είχα να πάω 5 μήνες, της τηλεφώνησα με θυμήθηκε και πήγα σφαιράτος και χωρίς κανένα πρόβλημα.
Ίσως πράγματι να είχε κόσμο και να είχε χάσει την μπάλα από την συγχώνευση των καταστημάτων και μετά ίσως να της έπεσε μαζεμένη δουλειά είναι καλό παιδί η Εβίτα και δεν νομίζω να έκανε κάτι τις το τόσο αντιεπαγγεματικό εξ επίτηδες. :rolleyes:

Για την ιστορία έφαγα την Πάολα,  :tits: δυνάτο και στοιβαρό κορμί όπως ακριβώς γουστάρω εγώ τη γυναίκα με βυζάρες  :tits2:  και κωλάρες, και καυλιάρικο πρόσωπο, τέλεια στο κορμί αλλά μέσα δεν το έχει και τόσο, θέλει να κάνει το δικό της, και  στήνεται ολίγον άτεχνα, τέλος πάντων δεν πέρασα και άσχημα, αλλά σαν την Νάνσυ δεν υπάρχει καμία άλλη.  :smitten: :smitten: :smitten: Την επόμενη δεν την γλυτώνει  :fuck1:
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
εγω τα εκλεισα outcall και τα δυο τα μικρα ναουμ και περασα μια χαρα!!εκτοσ τα φοβερα γαμησια που καναμε βγαλαμε και πολλη γελιο ναουμ!!φτιαγμενα μεχρι τον λαιμο μου ηρθανε η πιτσιρικιεσ και αυτο γ μενα ηταν μεγαλο αβανταζ!!τι πιπεσ τι γλυφοκωλια μεχρι και λεσβιακο τα εβαλα να με κανουν αν και μικρα το ειχανε τα μαλακισμενα!!!στο :fuck1: δε ηταν το κατι αλλο.η μαγδα με το τελειο κωλαρακι τησ να την σφυροκοπαω και να βγαζει κατι φοβερεσ κραυγεσ που μασ ακουσε η μιση και βαλε γειτονια.η χαρα με το γαματο πιρσινκ εκανε απιστευτεσ :pipa2: βαζοντασ τον πουτσο κυριολεκτικα μεχρι το λαριγκη τησ!!!χυσιμο στο τελοσ στα μωρουδιστικα μουτρακια τουσ και ετσι τελειωσε μια ακομη περιπετειουλα!!!αντιοσσσ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom