Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
1.Angel Spa, Ευα, Φοίνικας
2.Antistres, Μάκης, Βούλγαρη
3.7ος Ουρανός, Γιάννης, Δελφών
4.Εscape, Εβίτα, Καλαμαριά
5.Body Center, Σάκης, 25ης Μαρτιου
6.Smile, Βασίλης, Κ. Καραμανλη
7.Βody free. Νίκος, K. Καραμανλή
8.Mariana's, Μαριάννα, Κ. Καραμανλή
9.Entelweiss, Έυα, Β. Ολγας
10.Resort, Β. Ολγας
11.Spa in the  city, Μαρία, Λαδαδικα
12.Κωλέττης, Βασιλης, Ιπποδρομίου
13.West, Έλενα, Μοναστηρίου
14.Elena's, Έλενα-Ελίζα, Δωδεκανήσου
15.Νέοι Ορίζοντες, Εβίτα, Ανθέων
16.Λάζαρος, Λάζαρος, Κ. Καραμανλή
17.Body to body, Έλενα, Β. Ηρακλείου
18.Angels Spa,  B. Όλγας

Απο αυτη τη λιστα θα ηθελα να μου επισημανει καποιος ποια νουμερα ειναι free και ποια private και σε ποια νουμερα (free) μπορω να βρω μιλφ, και καποιος ας με στειλει αν μπορει σε πμ τα τηλεφωνα των free και τις ακριβεις διευθυνσεις
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
και σε πολλα μαγαζια ακομα και στα πριβε εχουν παει σαν πελατες...

εδω και χρονια οταν θελει να κανει συλληψεις δε χτυπαει τη πορτα λεγοντας :"καλησπερα! εδω μηπως πηδιεστε επι χρημασι ??? "
Οταν ειχαν πιασει καποτε το Θοδωρο στην Αναληψεως , η ειδηση επαιξε σε ολα τα τηλεοπτικα καναλια, μου ειχε πει καποιος πολυ υψηλα ισταμενος χαρακτηριστικα :" μεχρι να τον πιασουμε για να μας εμπιστευτει ειχαμε παει 9 φορες και σκασαμε 50ρικο ( η τοτε ταριφα) "
Ωρε κατι γαμησια με λεφτα του δημοσιου που ριχνουν τα στρουμφ.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
789
Πόντοι
96
1.Angel Spa, Ευα, Φοίνικας
2.Antistres, Μάκης, Βούλγαρη
3.7ος Ουρανός, Γιάννης, Δελφών
4.Εscape, Εβίτα, Καλαμαριά
5.Body Center, Σάκης, 25ης Μαρτιου
6.Smile, Βασίλης, Κ. Καραμανλη
7.Βody free. Νίκος, K. Καραμανλή
8.Mariana's, Μαριάννα, Κ. Καραμανλή
9.Entelweiss, Έυα, Β. Ολγας
10.Resort, Β. Ολγας
11.Spa in the  city, Μαρία, Λαδαδικα
12.Κωλέττης, Βασιλης, Ιπποδρομίου
13.West, Έλενα, Μοναστηρίου
14.Elena's, Έλενα-Ελίζα, Δωδεκανήσου
15.Νέοι Ορίζοντες, Εβίτα, Ανθέων
16.Λάζαρος, Λάζαρος, Κ. Καραμανλή
17.Body to body, Έλενα, Β. Ηρακλείου
18.Angels Spa,  B. Όλγας

Απο αυτη τη λιστα θα ηθελα να μου επισημανει καποιος ποια νουμερα ειναι free και ποια private και σε ποια νουμερα (free) μπορω να βρω μιλφ, και καποιος ας με στειλει αν μπορει σε πμ τα τηλεφωνα των free και τις ακριβεις διευθυνσεις
free ειναι τα 1, 3, 5, 7, 13, 14, 15, 16 και 18. Για τα τηλεφωνα να πάρεις αγγελιοφόρο....και να μας γράφεις...
 

Communihil

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα... ειμαι νεος στο χωρο του μασαζ.. μπορει καποιος να μ στειλει πμ το τηλ απο Spa in the  city, Μαρία, Λαδαδικα, θελω να ρωτησω επισης αν θα με δεχτουν χωρις καποιος να με συστηνει?
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
" μεχρι να τον πιασουμε για να μας εμπιστευτει ειχαμε παει 9 φορες και σκασαμε 50ρικο ( η τοτε ταριφα) "
 
Ωρε κατι γαμησια με λεφτα του δημοσιου που ριχνουν τα στρουμφ.
  :2funny: Τάσο,λες να είχε ολίγον μπατσόφατσα ο τύπος για να φάει 9 φορές στη σειρά πετσέτα;  :S

Καλά και ο άλλος ο μαγαζάτορας δεν υποψιάστηκε τίποτα;
Είχε γνωρίσει στο παρελθόν και άλλους πολλούς που να έχουν δώσει 450ευρώ και να μην έχουνε μπριζολιάσει;
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
    :2funny: Τάσο,λες να είχε ολίγον μπατσόφατσα ο τύπος για να φάει 9 φορές στη σειρά πετσέτα;  :S

Καλά και ο άλλος ο μαγαζάτορας δεν υποψιάστηκε τίποτα;
Είχε γνωρίσει στο παρελθόν και άλλους πολλούς που να έχουν δώσει 450ευρώ και να μην έχουνε μπριζολιάσει;

φιλε προφανως εισαι σχετικα νεος...
1. μιλαμε για 10 11 χρονια πριν. το full προγραμμα ηταν εξαιρετικα σπανιο για για πολυ λιγους.
πχ στο body free που τωρα μπαινει και η κουτση Μαρια να πηδηξει λιγα χρονια πριν δεν εμπαινες ουτε με επιχειρηση των ΟΥΚ...
2. ο συγκεκριμενος μαγαζατορας ειναι μια ιδιαιτερη περιπτωση...
απο ενα σημειο και μετα ζητουσε ταυτοτητα απο τπυς πελατες (!!!!!) για να βεβαιωθει οτι δεν ειναι μπτασοι.
Αν και μια μερα που ελειπε ,ενας πραγματικος πελατης αστυνομικος στο επαγγελμα δινει την ταυτοτητα του  ( αυτοι εχουν διαφορετικη νομιζω) στην υπευθυνη , αυτη  ενημερωνει το αφεντικο της και λογω αναδουλειας της δινει την εντολη : "πιπωστε τον" . Και χωρις να ειναι παλιος ή γνωστος πελατης !!!

Επισης μνημειο βλακειας του συγκεκριμενου ηταν η επεκταση του στα δυτικα...
Οταν εψαχνε διαμερισμα ειχα παει μαζι του
Βρηκε ενα διαμερισμα 1ο οροφο με 4 δωματια ΑΛΛΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ
Μ. Αλεξανδρου με Φιλιππουπολεως στους Αμπελοκηπους.
Το νοικιασε. Το αποτελεσμα ? Ουκ ολιγοι πελατες πηγανε διπλα στο φυσιοθεραπευτηριο. Τους εκαναν μασαζ και μετα απο αυτο οι πιο τολμηροι εκαναν παραπονα που δεν τους τον επαιζαν... Οι υπολοιποι θεωρουσαν οτι απλα "εφαγαν" πετσετα και εφευγαν με κατεβασμενα αυτια.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
το 15 ειναι εντελως free
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
.................................................................
Βρηκε ενα διαμερισμα 1ο οροφο με 4 δωματια ΑΛΛΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ
Μ. Αλεξανδρου με Φιλιππουπολεως στους Αμπελοκηπους.
Το νοικιασε. Το αποτελεσμα ? Ουκ ολιγοι πελατες πηγανε διπλα στο φυσιοθεραπευτηριο. Τους εκαναν μασαζ και μετα απο αυτο οι πιο τολμηροι εκαναν παραπονα που δεν τους τον επαιζαν... Οι υπολοιποι θεωρουσαν οτι απλα "εφαγαν" πετσετα και εφευγαν με κατεβασμενα αυτια.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
πηρα σημερα αγγελιοφορο οπως με ειπατε αλλα δεν ειχε τιποτα απο αυτα τα μαγαζια, μονο κατι ανεξαρτητες κυριως, μια ευα μιλφ κατω βασ. ολγας, μετα ειχε τραβελια, και ειχε και μια αγγελια που ελεγε 3 κοπελες εμφανισιμες πηρα τηλ. λεω που ειστε με λεει Ιπποκρατειο, λεω τι εχει απο κοπελες με λεει μια 30αρα, λεω καμια μιλφ με λεει απο βδομαδα που μπορω να βρω μιλφ σε αυτα τα μαγαζια. Δωστε ρε παιδια κανα τηλεφωνο απο αυτα τα ιδρυματα που εβαλα στη προηγουμενη σελιδα. HELP
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
πηρα σημερα αγγελιοφορο οπως με ειπατε αλλα δεν ειχε τιποτα απο αυτα τα μαγαζια, μονο κατι ανεξαρτητες κυριως, μια ευα μιλφ κατω βασ. ολγας, μετα ειχε τραβελια, και ειχε και μια αγγελια που ελεγε 3 κοπελες εμφανισιμες πηρα τηλ. λεω που ειστε με λεει Ιπποκρατειο, λεω τι εχει απο κοπελες με λεει μια 30αρα, λεω καμια μιλφ με λεει απο βδομαδα που μπορω να βρω μιλφ σε αυτα τα μαγαζια. Δωστε ρε παιδια κανα τηλεφωνο απο αυτα τα ιδρυματα που εβαλα στη προηγουμενη σελιδα. HELP
Για το body free, υπάρχει και site στο διαδίκτυο, μπορείς να βρεις εκεί το τηλέφωνό του.  Για τα υπόλοιπα, δεν ξέρω.  Πάντως, απ' ότι θυμάμαι το Body Free συνήθως διαθέτει 1-2 μιλφ, αλλά δεν ξέρω τι έχει αυτήν τη στιγμή, μιας και έχω να περάσω πάρα πολύ καιρό από εκεί.
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Τύπε,αμα ξερεις κάτι παραπάνω απλα γραψτο.
Ενημέρωση κανουμε εδώ,οχι παράθεση ο ένας στον αλλο με γρίφους.

Ισως επρεπε να συμπληροσω οτι το μαγαζι ειναι στην κλειστη κατηγορια. Δεν εγρψα κανενα γριφο.
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Για το body free, υπάρχει και site στο διαδίκτυο, μπορείς να βρεις εκεί το τηλέφωνό του.  Για τα υπόλοιπα, δεν ξέρω.  Πάντως, απ' ότι θυμάμαι το Body Free συνήθως διαθέτει 1-2 μιλφ, αλλά δεν ξέρω τι έχει αυτήν τη στιγμή, μιας και έχω να περάσω πάρα πολύ καιρό από εκεί.
Σωστός o παίχτης, αν δείτε την Στέφι ρίξτε καμιά ενημέρωση....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom