Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (12 μέλη και 37 επισκέπτες)

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητοί φίλοι, παραθέτω ένα σύντομος οδηγό (τσέπης) των μασατζίδικων της πόλης, όπως έχει προκύψει από προσωπική εμπειρία 1 χρόνου ενασχόλησης με το άθλημα και κατάθεσης αρκετών ευρώ. Τα τηλέφωνα, οι διευθύνσεις, τα ποσά και οι υπηρεσίες προέρχονται από την προσωπική μου εμπειρία και μόνο.

Βασ. Όλγας , μετά από Μπότσαρη πάνω από βίντεο κλαμπ Seven, 694?.060 694?.367, φραπέ 50.
Π. Συνδίκα 16 με Τραπεζούντος, Anti Stress Club, 694?.760, φραπέ 50, στομ 80, φουλ 100.
Μεγ. Αλεξάνδρου 27, Αμπελόκηποι, 697?.614, φραπέ 50.
Βασ. Γεωργίου 6, Κέντρο SPA, 694?.094, φραπέ 50.
Ολυμπιάδος 38 (πάνω από Υπουργείο), 697?.639  694?.188, φραπέ 50+20(για πιασίματα).
Νέας Εγνατίας 122, 693?.066, φραπέ 50.
Πλατεία Βαρδαρίου 4, 697?.408, φραπέ 50+20(για πιασίματα).
Μπότσαρη με Σόλωνος, φραπέ50, στομ 70, φουλ 80.
Εγνατίας 136, 694?.492, φραπέ 50.
Μαρτίου (καθώς μεταξύ Δελφών και Πυροσβεστικής, 231?.905, φραπέ 50.
Αργοναυτών 4 Καλαμαριά, 231?.417, 694?.034, φραπέ 60, στομ 80, φουλ 100.
Ι. Δραγούμη 42, 694?.747, φραπέ 50, στομ 80, φουλ 100.
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
πολύ καλά τα λέτε,,αλά αν μας το παίξουν εκεί δεν ξέρω τίποτα?

παίζει και αυτό έτσι δεν είναι? 
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Πήγα μια φορά Ολυμπιάδος,λέω να δω την κοπέλα,μου λέει η χοντρή που άνοιξε την πόρτα γιατί να τη δεις αφού έτσι κι αλλιώς δε θα γαμήσεις......ΟΥΣΤ ΜΑΚΡΙΑ (βέβαια 4-5 τσιμπάνεΧ 50=200-250 Ευρώ βγήκε καλό μεροκαματο,'ασχημα είναι)
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
φιλε filoxenoumene εχεισ δικιο εκανα λαθοσ.αλλα ισωσ πιστεψα πωσ θα ειναι  μεταξυ μασ....παθαινουμε και μαθαινουμε....
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Και εγώ πάντως μάγκες, θυμάμαι την χοντρή στην Ολυμπιάδος. Έχει πάνω από δύο χρόνια που είχα πάει, την πρώτη φορά μου την έφεραν κατευθείαν στο δωμάτιο και από τάκτ το υπέμεινα (η κοπέλλα ευγενέστατη δεν λέω, αλλά δεν τις μπορώ για μασάζ τις παχύσαρκες) .. ʼντε λεώ έτυχε, την επόμενη φορά θα είναι άλλη κοπέλλα. Την δεύτερη όμως φορά που πάω, ήτανε πάλι μόνο η χοντρή, οπότε λέω μακρυάαα! Τέλος πάντων, καλά μωρά έχει και το μαγαζί στην Πλ. Δημοκρατίας, βάσει προσωπικών γούστων και εμπειρίας είμαι αρκετά ευχαριστημένος και ως προς τον χώρο και την συμπεριφορά.
 

Επισκέπτης
ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΥΝΔΙΚΑ Γ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ, ΚΑΛΟΣ ΧΩΡΟΣ, ΨΙΛΟΚΡΥΑ Τ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΣΧΕΤΗ Κ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΗ Η ΧΟΝΔΡΗ, ΔΕΝ ΚΟΛΛΑ ΤΗΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΚΡΑΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ Κ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΤΗΣ ΓΥΡΙΣΑΝΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΩΣ Κ ΜΕ ΠΕΤΣΕΤΑ Μ ΣΚΕΠΑΣΑΝΕ....ΜΙΑ ΞΕΝΗ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ Μ ΕΚΑΝΕ ΜΑΣΑΖ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΦΟΒΗΘΗΚΕ Ν ΜΟΥ ΠΕΙ Τ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΑΝ Κ ΜΕΤΑ ΤΡΙΒΟΤΑΝΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ Κ ΣΥΝΕΧΙΣΩ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΑ ΛΕΦΤΑ...ΑΝΑΜΕΝΩΜΕΝΩ ΗΤΑΝ Κ ΣΩΣΤΑ ΕΓΙΝΕ....Κ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ Θ ΔΕΙΞΕΙ....
γιατι ρε δεν ειπες οτι εισαι ο διευθηντης της ασφαλειας θεσσ/νικης?? μπορει να καθοτανε και κουτρα????
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΥΝΔΙΚΑ Γ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ, ΚΑΛΟΣ ΧΩΡΟΣ, ΨΙΛΟΚΡΥΑ Τ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΣΧΕΤΗ Κ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΗ Η ΧΟΝΔΡΗ, ΔΕΝ ΚΟΛΛΑ ΤΗΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΚΡΑΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ Κ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΤΗΣ ΓΥΡΙΣΑΝΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΩΣ Κ ΜΕ ΠΕΤΣΕΤΑ Μ ΣΚΕΠΑΣΑΝΕ....ΜΙΑ ΞΕΝΗ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ Μ ΕΚΑΝΕ ΜΑΣΑΖ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΦΟΒΗΘΗΚΕ Ν ΜΟΥ ΠΕΙ Τ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΑΝ Κ ΜΕΤΑ ΤΡΙΒΟΤΑΝΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ Κ ΣΥΝΕΧΙΣΩ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΑ ΛΕΦΤΑ...ΑΝΑΜΕΝΩΜΕΝΩ ΗΤΑΝ Κ ΣΩΣΤΑ ΕΓΙΝΕ....Κ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ Θ ΔΕΙΞΕΙ....
  εχεις μεγαλη πλακα. πας σε εναν χωρο που κατ΄επαναληψη εχει ειπωθει οτι λειτουργει με στεγανα και σε κλειστο κυκλο, και τους λες για κρατικη ( ουτε καν δημοσια!!!) υπηρεσια????? αλλη φορα πες τους οτι εισαι φιλος του mindthess που ειναι φιλος του Γιωργου απο το ινστιτουτο. μπορει να σου κανουν μασαζ με μπουρνουζι τοτε..
.
θέλει προσοχη απο ολους γιατι οσο ποιο μεγαλη εχεμυθεια τοσο καλυτερα περναμε νομιζω και ανοιγει κ ο κυκλος. Μην ξεχνατε λεφτα δινουμε κ θελουμε ολοι ν περναμε καλα.

Δεν μπορω να στειλω προσωπικο μυνημα δεν ξερω γιατι δεν βλεπω τον κωδικο κτλ.

θα ηθελα να μου στειλετε το τηλεφωνο της Συνδικα.

Μολις εκανα μασαζ στο Day Spa, πολυ καλο και τελειο το μωρο αλλα δεν παιζει τιποτε. εκει πηγενω για το μωρο μαρια τη λενε αλλα τιποτε ακομη και δεν πιστευω και στο μελλον.
εμενα φιλε μου μου αρεσει μια γκομενα που δουλευει στο φουρνο της γειτονιας μου αλλα παω , ξαναπαω και μονο ψωμι μου δινει... τιποτα περισσοτερο ... γιατι??????
λοιπον για να σοβαρευτουμε, μην μπερδευετε το μασαζ με το σεξ.  υπαρχουν και ινστιτουτα μασαζ χωρις εξτρα... μην το δενουμε κομπο οτι οποια τριβει πρεπει και να μ
ας τον παρει μετα.
για το day spa θα πω κατι 100% εγκυρο. το μαγαζι ειναι καθαροτατο . το εχουν τα παιδια που εχουν το μαγαζι στην β. ολγας στο seven αλλα ειναι ΜΟΝΟ μασαζ. εχω παει και με την κοπελα μου. οι τυποι εριξαν παρα πολλα λεφτα για να κανουν τον χωρο. και πριν προλαβει κανενας μυαλοπωλης να με κατηγορησει για διαφημιση κλπ κλπ να διευκρινισω οτι γνωριζω τοσα πολλα γιατι το ακινητο ηταν ενος πολυ καλου μου φιλου( το πατρικο του σπιτι).
και κατι τελευταιο. οταν μια πουτανα, χορευτρια, μασατζου κλπ κλπ μας φερθει πιο ζεστα απο οτι περιμεναμε ισως να το ηθελε περα απο τη δουλεια της. το να το γραψουμε την επομενη μερα στο site δεν εξυπηρετει τιποτα. αφενος ο καθε φιλος που θα επιχειρησει να κανει τα ιδια θα φαει τα μουτρα του αφετερου η γκομενα μαλλον θα στραβωσει μαζι μας. το site ειναι για ανταλλαγη πληροφοριων για τις στανταρ παρεχομενες υπηρεσιες των μαγαζιων και οχι ημερολογιο καταγραφης προσωπικων επιδοσεων. αν πηδηξω καποια στιγμη την κοπελα απο το φουρνο π.χ. και την επομενη το γραψω εδω, δε σημαινει οτι θα την πηδηξει και οποιος φιλος διαβασει το post μου και παει να αγορασει ψωμι...
συμπερασμα: ΟΛΟΙ μας ( και εγω φυσικα) οπως εχω ξαναπει, καλο ειναι να σκεφτομαστε καλα τι θα πουμε και τι θα γραψουμε...
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ΚΑΤΑΡΧΙΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.
1) ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ Κ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥ ΤΟΥΣ ΞΕΡΩ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ SEVEN, ΞΕΡΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΩ. ΑΠΟ ΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΤΟ DAY SPA ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕΝΩ ΟΠΩΣ Κ ΧΘΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.

2) ΤΟ ΟΤΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΓΝΙΔΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΧΡΗΜΑΤΩΝ Κ ΟΤΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΕΠΕΡΝΑ ΜΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΤΗΝ ΠΗΔΟΥΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΓΝΙΔΙ ΚΑΙ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ Ν ΠΑΙΔΕΥΤΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙΣ....
ΑΡΑ ΠΡΟΣ ΤΙ ΟΙ ΚΩΡΟΝΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΥΠΝΑΔΕΣ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΙΔΙΩΣ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΦΟΡΟΥΜ.

Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ, ΤΙ ΕΠΑΓΓΕΛΕΤΕ, ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΟΔΕΨΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ....

ΕΞΥΠΝΟΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΛΩΣ ΜΑΘΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ.

ΤΟ ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗ (ΟΧΙ ΨΥΧΗΣ ΦΥΣΙΚΑ) ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΙΤΑΣ.....

ΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΕ....

ΑΝΑΜΕΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΘΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΜΑΣΑΖ......
ΠΟΥ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΘΟΣ.....ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΑΠΟΔΟΤΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΔΗΞΕΙΣ.....ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΠΙΜΕΝΟΥΝ ΜΑΣΑΖ.....

ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ.....ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ.....ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΡΕΜΟΣ ΠΑΙΔΙΑ.....
κανεις ενα λαθος ομως...
τα ατομα που (κακως ονομαστικα) ανεφερες δεν εχουν σχεση με το day spa,  αλλα ο συνεταιρος τους. παντως αφου πολυ καλα κανεις και πας με την κοπελα σου εκει ισως θα επρεπε να εισαι προσεκτικος οταν πας μονος για το μωρο τη Μαρια. η γυναικεια διαισθηση ( και η πουτανια) μπορει να σε καψουν. καλη συνεχεια
 

nikolg15

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
154
Like
2
Πόντοι
1
κανεις ενα λαθος ομως...
τα ατομα που (κακως ονομαστικα) ανεφερες δεν εχουν σχεση με το day spa,  αλλα ο συνεταιρος τους. παντως αφου πολυ καλα κανεις και πας με την κοπελα σου εκει ισως θα επρεπε να εισαι προσεκτικος οταν πας μονος για το μωρο τη Μαρια. η γυναικεια διαισθηση ( και η πουτανια) μπορει να σε καψουν. καλη συνεχεια
σου εχω κανει μια ερωτηση στο πμ εδω και μηνες. θα μου απαντησεις ή οχι? το θεωρω μεγαλη αγενεια αυτο που κανεις!!!
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
σου εχω κανει μια ερωτηση στο πμ εδω και μηνες. θα μου απαντησεις ή οχι? το θεωρω μεγαλη αγενεια αυτο που κανεις!!!
δεν καταλαβα???? με ξεφωνιζεις τωρα??? καταρχην δεν ειμαι υποχρεωμενος να σου απαντησω ειδικα οταν προκειται για κρυφο "μαγαζι". προσεχουμε για να εχουμε. και οσο για το οτι με θεωρεις αγενη, μη με καλεις για brunch  την κυριακη... θα το αντεξω
 

nikolg15

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
154
Like
2
Πόντοι
1
δεν καταλαβα???? με ξεφωνιζεις τωρα??? καταρχην δεν ειμαι υποχρεωμενος να σου απαντησω ειδικα οταν προκειται για κρυφο "μαγαζι". προσεχουμε για να εχουμε. και οσο για το οτι με θεωρεις αγενη, μη με καλεις για brunch  την κυριακη... θα το αντεξω
οκ mr. αλλα αυτο θα μπορουσες να το πεις απο την αρχη ,οτι το μαγαζι ειναι κρυφο.
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
οταν μια πουτανα, χορευτρια, μασατζου κλπ κλπ μας φερθει πιο ζεστα απο οτι περιμεναμε ισως να το ηθελε περα απο τη δουλεια της. το να το γραψουμε την επομενη μερα στο site δεν εξυπηρετει τιποτα. αφενος ο καθε φιλος που θα επιχειρησει να κανει τα ιδια θα φαει τα μουτρα του αφετερου η γκομενα μαλλον θα στραβωσει μαζι μας. το site ειναι για ανταλλαγη πληροφοριων για τις στανταρ παρεχομενες υπηρεσιες των μαγαζιων και οχι ημερολογιο καταγραφης προσωπικων επιδοσεων. αν πηδηξω καποια στιγμη την κοπελα απο το φουρνο π.χ. και την επομενη το γραψω εδω, δε σημαινει οτι θα την πηδηξει και οποιος φιλος διαβασει το post μου και παει να αγορασει ψωμι...
συμπερασμα: ΟΛΟΙ μας ( και εγω φυσικα) οπως εχω ξαναπει, καλο ειναι να σκεφτομαστε καλα τι θα πουμε και τι θα γραψουμε...

+1000000000000000000
 

Επισκέπτης
ρε παιδια για πιο μαγαζι λετε καλο? που ειναι αντε πειτε να ριξουμε και εμεις κανενα
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ρε παιδια για πιο μαγαζι λετε καλο? που ειναι αντε πειτε να ριξουμε και εμεις κανενα
φιλε μου εχεις ολα κι ολα 3 μηνυματα , ολα σε διαστημα 15 λεπτων και στα 3 ζητας πληροφοριες. διαβασε καλα οτι εχουμε γραψει και στα 3 threads που ζητας πληροφοριες και θα τις βρεις.
 

Επισκέπτης
ρε σεις? οκ επειδη ειναι καινουριος ο αλλος μην τον αρπαζεις αμεσως!  σιγα σιγα.....ολα ειναι θεμα διαλογου!
 

gioosfp

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια, μια βοηθεια θελω μονο...Στην Ι. Δραγουμη 42 παιζει μονο φραπες η και τιποτα περισσοτερο,οπως επισης και στην Εγνατια 136...ευχαριστω εκ των προτερων
 

Επισκέπτης
Πηγα και στα δυο που λες gioosfp......μονο φραπες! Τωρα αν καποιος αλλος φιλος εκανε κατι παραπανω ας μας πει τι και πως.....!
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα σύντροφοι...
Εχω νέα για Καλαμαριά: Εμφανιστηκε μια μικρή, Μαρία αρκετά καλή σε εμφάνιση. Αλλαξε και το service: Το full πρόγραμμα δεν περιλαμβάνει πλέον κλαρίνο
 

Επισκέπτης
για πες,για πες.............?????Η μαρια καλη????

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom