Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (6 μέλη και 48 επισκέπτες)

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
463
Κριτικές
3
Like
92
Πόντοι
1
Το είπαμε και σε προηγούμενες σελίδες, στην Μπότσαρη 68 είναι μια σαραντάρα, πολύ υποτονική χωρίς συμμετοχή. 80 ευρώ το φουλ.

ναι..το είχα αναφέρει εγώ στο παλιο forum.......
 

Επισκέπτης
προταση..... μηπος θα επρεπε να κανουμε μια λιστα με τα συγκεκριμενα καταστηματα???? λεω εγω τωρα!!!!!
 

Giorgakis

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Την Παρασκευή επισκέφθηκα το στούντιο στην Π. Συνδίκα (Τραπεζούντος). Η Εβίτα παραμένει σταθερή (35αρα χοντρή με τεράστια βυζιάη οποία επομίζεται τον ρόλο του manager) αλλά έχει έρθει φρέσκο αίμα. Η Σουζάνα, ένα κοριτσάκι 19-20 χρονών, λίγο γεματούλα και όλο νάζια, με τελείως αξύριστο μουνάκι, ομορφούλα αλλά με σχετικά μέτρια συμμετοχή. Επίσης, είδα μια Βίκυ, αδυνατούλα, αρκετά καλό μωρό ενώ υπήρχε και η Όλγα (ανφέρθηκε σε προηγούμενα ποστ) και η Ταυλανδέζα Μασαγια. Ο χώρος εξακολουθεί να είναι από τους πιο περιποιημένους. Το πρόγραμμα φουλ (50,80,100).
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Την Παρασκευή επισκέφθηκα το στούντιο στην Π. Συνδίκα (Τραπεζούντος). Η Εβίτα παραμένει σταθερή (35αρα χοντρή με τεράστια βυζιάη οποία επομίζεται τον ρόλο του manager) αλλά έχει έρθει φρέσκο αίμα. Η Σουζάνα, ένα κοριτσάκι 19-20 χρονών, λίγο γεματούλα και όλο νάζια, με τελείως αξύριστο μουνάκι, ομορφούλα αλλά με σχετικά μέτρια συμμετοχή. Επίσης, είδα μια Βίκυ, αδυνατούλα, αρκετά καλό μωρό ενώ υπήρχε και η Όλγα (ανφέρθηκε σε προηγούμενα ποστ) και η Ταυλανδέζα Μασαγια. Ο χώρος εξακολουθεί να είναι από τους πιο περιποιημένους. Το πρόγραμμα φουλ (50,80,100).

αυτή η όλγα είναι τόσο καλή όσο λένε?
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε Giorgaki, υπάρχει κάποιο τηλέφωνο για το μαγαζί? Αν μπορείς στειλτο με PM... Ισχύει κι εκεί ο κανόνας της πρώτης φοράς (το παίζουμε και καλά σοβαρό κατάστημα)?
 

Giorgakis

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Την Όλγα δεν την έχω δοκιμάσει. Ίσως την επόμενη φορα....
 

Επισκέπτης
Λοιπον...ενημερωση! σημερα πηγα για δευτερη φορα σε ενα μαγαζι στην ολυμπιαδος.Την πρωτη φορα τα πραγματα ηταν καπος σφυγμενα,λεω και εγω οκ πρωτη φορα ειναι προσεχουν!Παω σημερα,η κοπελλα στη υποδωχη κανει οτι δεν με γνωρηζει.Στο δωματιο μεσα μου στελνει οτι χειροτερο εχω δει εως τωρα,την ρωταω αν εχει κατι αλλο,μου λεει το μονο διαθεσημο ειναι αυτη....100 κιλα!Παιδια και ηθελε λεει και 50  ευρο.......! Μακρια απο αυτο το μασατζιδικο! μιλαμε για μεγαλη απατη!!!!!
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
κάτι έλεγα και εγώ  να παω για καλαμαριά ,, αλλά το μετάνιωσα
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
ογλα και παλι ολγα..σας λεω η κοπελα ειναι καταπλικτικη...στο τσιμπουκι ειναι σπεσιαλ....και το ευχαριστιεται αν σε γουσταρει..παντωσ εγω οταν πηγα με το που μπηκε μπηκαμε απο την αρχη στο ψητο....50 λεπτα πηδιομασταν...καταπληκτικη σας λεω..και για να μην συναντησετε κανενα προβλημα μπορειτε να λετε στην μανατζερ οτι ειστε φιλοι του γιωργου απο το ινστιτουτο και οτι εγω σασ στελνω....θα την ενημερωσω και εγω.
αυτα παιδια...και να ξερετρε οτι καλυτερο αυτη την στιγμη στην πολη πιστευω πωσ ειναι η ολγα..
 

nikdav

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια, νεος στο forum παλιος στις επισκεψεις στα μασαζ, εχω παει μποτσαρη στον δημητρη μονο φραπε τον ξερω 2 χρονια, ειναι οπως τα λετε, καλαμαρια φοβηθηκα γιατι οταν πηγα ολα μπαζα πλην απο μια με καλο σωμα αλλα φατσα χαλια κ μονο φραπε, στο dayspa βασ. ολγας, τελειος χωρος καλα μωρα αλλα δεν παιζει τιποτε, το ιδιο και στο prive spa κωλετη, επισης παλαιοτερα πηγα μια φορα στην βασ. γεωργιου κ εφυγα τρεχωντας αλλα απ οτι ακουω αλλαξαν τα πραγματα. θελω ν μου στειλετε τ τηλεφωνο της συνδικας που τ ακουσα πρωτη φορα εδω μεσα και θα παω. επισης θελω ν κανω ενα κολπο δηλαδη ν παω σε ενα τετοιο μ μια γκομενα που γουσταρη μασαζ κ γυνεκες συγνχρονος και μου το ζηταει αλλα νομιζω δεν δεχοντε ετσι...κατι να προτεινετε?
 

Επισκέπτης
φιλε κουκ ....της καλαμαριας ειναι καλο! να πας δεν θα χασεις!!
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
γειας,,,,θα ηθελα να συζητησουμε ενα πολυ σοβαρο προβλημα που δημιουργιθηκε....
εχω παρει πληροφοριεσ για την ολγα απο εναν φιλο που μου τησ εδωσε..θελησα μιασ και εγω ασχολουμε με αυτο το σαιτ να μεταδωσω τισ πληροφοριεσ αυτεσ...οπωσ και θα διαβασατε στα μηνυματα μου....ομωσ πριν λιγο μου τηλεφωνησε ο φιλοσ μου που μου συστησε την ολγα κι μου ειπε πως τισ πληροφοριεσ που εδωσα καποιοι πηγαν και τισ αναιφεραν στην κοπελα του μασατζιδικο..οτι δηλαδη εχουν βγει στο ιντερνετ και τετοια....και οτι υπαρχει καποιοσ που του σκανει διαφειμιση κατα  αυτον τον τροπο...ντροπη σε ολεσ τισ κατινες του σαιτ...εκτεθηκε και ο φιλοσ και κατεπεκταση και εγω.....ντροπη..πιστευα πωσ εδω υπαρχει ειληκρινεια και εχεμυθεια....για καλο ολων....τον φιλο μου τον μιλησαν πολυ ασχημα και εχουν δικιο....χρησημοποιηθηκε το ονομα του....θα μου πειτε εγω το εδωσα αλλα χωρισ να περιμενω πωσ οι κατινεσ του σαιτ θα τα ποπθν χαρτι και καλαμαρι..,..ντροπη και παλι.....χαλαμε το σαιτ ετσι....ξερετε πωσ ολοι αυτοι οι χωροι λειτουργουν πριβε και για καλο ολων βοηθαμε να περναμε καλα..αλλα οχι ετσι...οχι να δημιουργουμε προβλημα στην λειτουργια του μαγαζιου..οπωσ δημιουργηθηκε..οι κοπελεσ μου ειπε ο φιλοσ μουθ ειναι πυρ και μανια΄...παρακαλω ολοι να προστατεψουμε τα μαγαζια για καλο δικο μασ...εχω εκτεθει ανεπανορθιτα στον φιλο μου οπωσ και αυτοσ οπωσ μου ειπε στο μαγαζι και ειναι χροναι πελατησ...
και ενα μηνυμα στην κατινουλα που μιλησε....θα πρεπει να ντρεπεσαι....χαλασα φιλια 10 ετων για μια αδερφη κατινουλα........
ξερει κανεισ πωσ μπορω να σβησω ολα τα μηνυματα που εχω γραψει σχετια με τη ολγα?
παρακαλω π[ειτε την αποψη σας.....
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
θεωρηστε σας παρακαλω ολα τα μηνυματ αακυρα...μην δημιουργηθει μεγαλυτερο προβλημα....στο μαγαζι...παρακαλω πολυ
 

Giorgakis

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
"..και για να μην συναντησετε κανενα προβλημα μπορειτε να λετε στην μανατζερ οτι ειστε φιλοι του γιωργου απο το ινστιτουτο και οτι εγω σασ στελνω....θ α την ενημερωσω και εγω."

Φίλε mindthess κοίταξε λίγο ξανά τα ποστ που έκανες.....εσύ είσαι ο πρώτος που διαφήμισες το εν λόγω μαγαζί και την συγκεκριμένη κοπέλα. Το θεωρώ απολύτως φυσιολογικό να χρησιμοποιήσουν τις πληροφορίες άτομα από το μαγαζί για να εξυπηρετηθούν. Καλύτερα λοιπόν να κατηγορείς τον εαυτό σου για την φιλία που χάλασες παρά κάποιον από εδώ μέσα που ακολούθησε τις οδηγίες που εσύ του έδωσες.
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον δεν εχεισ αδικο.και μαλιστα το ειπα στο ποστ μου..απλα ο συγκεκριμενος πηγε και ειπε πωσ ενασ μεσα απο ενα σαιτ λεει αυτα για εσασ......τι δουλεια ειχε να πει απο που εμαθε για το μαγαζι....υποτηθεται πωσ οτι λεμε ειναι για μασ.....οχι για να το λεμε προσ τα εξω....
ασ πηγαινε και ασ εκανε μασαζ η οτι αλλο και ασ μην αναιφερε για σαιτ...
 

nikdav

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
θέλει προσοχη απο ολους γιατι οσο ποιο μεγαλη εχεμυθεια τοσο καλυτερα περναμε νομιζω και ανοιγει κ ο κυκλος. Μην ξεχνατε λεφτα δινουμε κ θελουμε ολοι ν περναμε καλα.

Δεν μπορω να στειλω προσωπικο μυνημα δεν ξερω γιατι δεν βλεπω τον κωδικο κτλ.

θα ηθελα να μου στειλετε το τηλεφωνο της Συνδικα.

Μολις εκανα μασαζ στο Day Spa, πολυ καλο και τελειο το μωρο αλλα δεν παιζει τιποτε. εκει πηγενω για το μωρο μαρια τη λενε αλλα τιποτε ακομη και δεν πιστευω και στο μελλον.
 

Επισκέπτης
υποτιθεται οτι ειμαστε σοβαρα ατομα.......Πρεπει να το πουμε κιολας οτι οτι λεγεται εδω μενει μεταξυ μας???? Τι να πω?ελπιζω να ειναι η τελευται φορα που βρωμαει καποιος!!!!!
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
429
Like
29
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους

μηπος κανεις συναδελφος γνωριζει καμια καινουργια μεταγραφη που να αξηζει τα ευρα ?
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
γειας,,,,θα ηθελα να συζητησουμε ενα πολυ σοβαρο προβλημα που δημιουργιθηκε....
εχω παρει πληροφοριεσ για την ολγα απο εναν φιλο που μου τησ εδωσε..θελησα μιασ και εγω ασχολουμε με αυτο το σαιτ να μεταδωσω τισ πληροφοριεσ αυτεσ...οπωσ και θα διαβασατε στα μηνυματα μου....ομωσ πριν λιγο μου τηλεφωνησε ο φιλοσ μου που μου συστησε την ολγα κι μου ειπε πως τισ πληροφοριεσ που εδωσα καποιοι πηγαν και τισ αναιφεραν στην κοπελα του μασατζιδικο..οτι δηλαδη εχουν βγει στο ιντερνετ και τετοια....και οτι υπαρχει καποιοσ που του σκανει διαφειμιση κατα  αυτον τον τροπο...ντροπη σε ολεσ τισ κατινες του σαιτ...εκτεθηκε και ο φιλοσ και κατεπεκταση και εγω.....ντροπη..πιστευα πωσ εδω υπαρχει ειληκρινεια και εχεμυθεια....για καλο ολων....τον φιλο μου τον μιλησαν πολυ ασχημα και εχουν δικιο....χρησημοποιηθηκε το ονομα του....θα μου πειτε εγω το εδωσα αλλα χωρισ να περιμενω πωσ οι κατινεσ του σαιτ θα τα ποπθν χαρτι και καλαμαρι..,..ντροπη και παλι.....χαλαμε το σαιτ ετσι....ξερετε πωσ ολοι αυτοι οι χωροι λειτουργουν πριβε και για καλο ολων βοηθαμε να περναμε καλα..αλλα οχι ετσι...οχι να δημιουργουμε προβλημα στην λειτουργια του μαγαζιου..οπωσ δημιουργηθηκε..οι κοπελεσ μου ειπε ο φιλοσ μουθ ειναι πυρ και μανια΄...παρακαλω ολοι να προστατεψουμε τα μαγαζια για καλο δικο μασ...εχω εκτεθει ανεπανορθιτα στον φιλο μου οπωσ και αυτοσ οπωσ μου ειπε στο μαγαζι και ειναι χροναι πελατησ...
και ενα μηνυμα στην κατινουλα που μιλησε....θα πρεπει να ντρεπεσαι....χαλασα φιλια 10 ετων για μια αδερφη κατινουλα........
ξερει κανεισ πωσ μπορω να σβησω ολα τα μηνυματα που εχω γραψει σχετια με τη ολγα?
παρακαλω π[ειτε την αποψη σας.....
εκτος απο σαλιαρης εισαι και κλαψας. πρωτον να ξερεις οτι πρεπει να βουταμε ολοι μας τη γλωσσα στο μυαλο μας πριν πουμε κατι. δευτερον, οι μαγκιες πληρωνονται. ο φιλος σου σε εξυπηρετησε και εσυ το παιζεις μεσαζοντας για ολους μας. τριτον, θα επρεπε να ξερεις αφου πηγαινεις οτι το συγκεκριμενο μαγαζι λειτουργει σε κλειστο κυκλο οποτε το "ξεμπροστιασμα" που εκανες  λειτουργησε αρνητικα. και τεταρτον εκτος απο εμας τουσ πελατες το site ειναι ανοιχτο και στους "μαγαζατορες" οποτε οτι λεμε εδω το μαθαινουν αμεσως... Αυτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom