Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (12 μέλη και 39 επισκέπτες)

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Συμπαθητικό προσωπάκι, κοντή και ηλικία περίπου 23-24. Δεν τη δοκίμασα και δεν ξέρω ποιά προγράμματα κάνει!
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Πηγα και στα δυο που λες gioosfp......μονο φραπες! Τωρα αν καποιος αλλος φιλος εκανε κατι παραπανω ας μας πει τι και πως.....!
Υπάρχει κανένα νεώτερο για το μαγαζί στη Συνδίκα? Ξέρει κάποιος τηλέφων?
 

Επισκέπτης
Η νανση και η τζενη δουλευουν ακομα εκει?
 

Επισκέπτης
Το τηλεφωνο της συνδικα ειναι στο αγγελιοφωρο τελειωνει σε ........760!
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Η τζένη δεν ήταν εκεί τη τελευταία φορά που πήγα (πριν μια βδομάδα). Αν Νάνσυ λέγεται μια ψηλή, αδύνατη, freak... Εκεί ήταν!
Μπορείς να μου στείλεις το τηλέφωνο με PM? Υπάρχει η αγγελία στον σημερινό αγγελιοφόρο?
 

Επισκέπτης
Το τηλεφωνο ειναι σταθερο και ξεκιναει απο 4,ψαξε λιγο θα το βρεις στον αγγελιοφωρο!Αν δεν το βρεις πες μου.
 

sofoklis3.2

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
πηγα την πεμπτη σε ενα καινουργιο χωρο που βρισκεται στην βασ.ολγας με μαυροκορδατου.ωραιο μωρο ξανθο και παιχνιδιαρα.συντομα θα φερει και μια φιλη της που θα σε κανουν και οι δυο.οτι αλλο νεο εχω θα το γραφω.
 

Επισκέπτης
Βρε σοφοκλη?? που ακριβος ειναι ο χωρος?? τηλεφωνο,σερβις.τι εχουμε??? για πες τιποτα!!!
 

gioosfp

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια στην Συνδικα παιζουν μονο ελληνιδες;Κατα τα αλλα πως ειναι το μερος;
 

Επισκέπτης
pm φιλε μου! κανε κλικ πανω στο ονομα μου και μετα αποστολη προσωπικου μυνηματος!
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Σύντροφοι Καλησπέρα! Επείγον - Το τηλ. Β.Όλγας και Μαυροκορδάτου και Λεπτομέρειες.... Ευχαριστώ πολύ!!!
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Σοφοκλή καλησπέρα - Προσπαθώ να σου στείλω pm αλλά δεν λειτουργεί το άτιμο. Μήπως μπορείς να μου στείλεις πληροφορίες για Β. Ολγας και Μαυροκορδάτου.....
 

Επισκέπτης
Σοφοκλη δεν πηρα τιποτα..........Πες μου εδω που θα βρω το τηλεφωνο και τα τρεια τελευταια νουμερα! Ευχαρηστω!

 

kontos23

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
207
Like
28
Πόντοι
1
μπραβο ρε τσακαλι το εμαθες καλα το pm. xixixixixixixixi. sofokli εκτος απο το τηλ καμια λεπτομερια μπορεις να αναφερεις  που ακριβος ειναι ο χωρος? σερβις? αν περασες καλα? ποσο παει το μαλι? και οτι αλλο νομιζεις πως μπωρει να φανει χρησιμο. αγωνιστικους χαιρετισμους
 

Επισκέπτης
Φιλε konte23 με εσενα δασκαλο λες να μην τα καταφαιρνα?
Το θεμα ειναι να μαθει και ο Σοφοκλης .................
Τεσπα,τα φωτα σου Σοφοκλη...βλεπεις περιμενουμαι!!!
 

nikdav

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα, θελω κ γω το τηλεφωνο στην μαυροκορδατου στειλτε το μ μυνημα.
επισης εγω δεν μπορω ν στειλω προσωπικο μυνημα.
ας βοηθησει καποιος
περιμενω το τηλεφωνο απο μαυροκορδατου. ευχαριστω
 

kontos23

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
207
Like
28
Πόντοι
1
ok φιλε συναγονιστη sofokli το τηλ ειναι σε καποια αγγελια για να το βρουμε ολοκλοιρο? η θα μας το στειλης με pm? αν θελεις φυσικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους τους συντρόφους / συναγωνιστές!
Υπάρχουν περισσότερες πληροφορίες για το μαγαζί Ολγας και Μαυροκορδάτου?
Προγράμματα? Τιμές?
Οι πληροφορίες είναι πάντα πολύτιμες για να αποφεύγουμε σπατάλη χρόνου και χρήματος...
Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom