Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aytoseimai

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Κόψε τα βαρβιτουρικά. Θα βοηθήσει!
καλη χρονια σε ολους οσον αφορα για to grasse sto μαρουσι εχω παει αρκετες φορες
ζητησα pasion τηλεφωνικα οπως ειχα διαβασει στο forum και δεν πηρα ποτε  εκτωνοση κανονικο μασαζ τιποτα! τιποτα! παραπανω ουτε καν μου τον αγγιχε μου ειπε καντο μονο σου τοτε καταλαβα οτι δεν παιζει τιποτα καποιο λετε οτι ειμαι
μπαζοφαστα δεν ειναι ετσι εγω εσκασα ενα πεταμενω 30αρι  επρεπε να φυγο με εκτωνοση επρεπε να το ζητησο στην αρχη αρα ειναι κοροιδια να πας καμια 5 φορες να σκασεις κανα 200αρι να σε μαθουν ποιος εισε και μετα μπορει να παιξει η φραπεδια η γνωμη μου ειναι πρεπει να ξεκαθαριζουμε ε ξαρχης τι παιζει στο χωρο αχιζει π.χ κανετε και εκτωνοση αν οχι φευγεις αμεσως τα φραγκα βγαινουν δυσκολα
δεν τα βρισουμαι στο δρομο να τα πεταμε ετσι οπου βρουμε στην καθε μια που θα βρουμε και αν αξιζει υπαρχουν και καλυτερα.


Εποινωνια μεσω facebook χτες:

Ισχύει ακομη το passion massage?Που εγραφε στην σελίδα σας..

Ναι ποτε θέλετε

Η τιμη  για μια ωρα με εκτόνωση;

60€ βοηθαμε μονο

Χειρονακτικα εννοείται ε;

Μεσω μαλαξης παντα

Ναι.Ευχαριστώ πολυ καλο βραδυ

δεν σθνεχισα την κουβεντα γιατι απαντουσαν καθε μιση ωρα και δεν εβγαζα ακρη
 

papardol

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
39
Like
18
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος να μας πει αν έχει επισκεφθεί πρόσφατα το  ***** ποιές κοπέλες δουλεύουν
 

Ben Leiper

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
62
Like
118
Πόντοι
0

Παλιότερα είχαν γραφτεί τα παρακάτω για την συγκεκριμένη:

Καλησπερα στην παρεα !! Μολις εκανα ενα μασαζ με την θεραπευτρια añelina plati.
Ηταν το καλυτερο μασαζ που μου χουν κανει..χαλαρωσα παρα πολυ και ξεπιαστηκα πολυ στους ωμους και η μεση μου που ποναγα ειναι πολυ καλυτερα.
Η κοπελα ειναι επαγγελματιας στο ειδος της αλλα κανει μονο μασαζ. Ειναι κοντουλα 1.55, ωραιο σωμα γυρω στα 50 κιλα, πολυ γλυκια και ομορφουλα και πολυ μαυρισμενη λογω νησιου. Για οποιον θελει 1 καλο χαλαρωτικο μασαζ το συστηνω. Τιμη 50 ευρω οπως μου πε απο το τηλ. Κ διαρκεια 1 ωρα. Αν παει καποιος ας μας γραψει την αποψη του κ αυτος.
 

Truth2017

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2017
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
εγω παντως την ξαναεπισκεφτηκα την ανελινα πλατη τελος δεκεμβρη. τι μαλακιες οτι ειναι αναπηρη? πατε καλα? ναι τραυματισε το ποδι της θεσκη κ την ενοχλουσε η υγρασια και γυρισε αθηνα. ειδα φωτο που διδασκε γιογκα σεμιναρια σε 15 ατομα θεσκη.ημαρτον. ναι ειναι ακριβη για 50 ευρω μονο μασαζ αλλα το μασαζ της ειναι γαματο. ειναι επαγγελματιας
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
εγω παντως την ξαναεπισκεφτηκα την ανελινα πλατη τελος δεκεμβρη. τι μαλακιες οτι ειναι αναπηρη? πατε καλα? ναι τραυματισε το ποδι της θεσκη κ την ενοχλουσε η υγρασια και γυρισε αθηνα. ειδα φωτο που διδασκε γιογκα σεμιναρια σε 15 ατομα θεσκη.ημαρτον. ναι ειναι ακριβη για 50 ευρω μονο μασαζ αλλα το μασαζ της ειναι γαματο. ειναι επαγγελματιας
Έχεις κάποια σχέση μαζί της??? Η πλειοψηφία των σχολίων σου , για να μην πω όλα , αφορούν την συγκεκριμένη κυρία. Πάντως έκανες σαφές ότι δεν κάνει τίποτε άλλο, ευχαριστούμε.Αν αλλάξει κάτι , μας ειδοποιείς.
 

JJ29

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2017
Μηνύματα
18
Like
8
Πόντοι
0
Ξερει κανεις αν υπαρχει κατι καλο προς Γερακα;
 

alexnan

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2010
Μηνύματα
35
Like
18
Πόντοι
0
Ξέρεις κάποιος για Αγία Σοφία Πειραιά τι παίζει με αγγελία στη χρυσή ευκαιρία?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.794
Πόντοι
24.596
:S :S :S
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    11,5 KB · Εμφανίσεις: 25

alexnan

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2010
Μηνύματα
35
Like
18
Πόντοι
0
Καλημέρα! Έχει δοκιμάσει κανείς μασαζ στον Πειραιά, περιοχή αγία σοφία, από χρυσή ευκαιρία. .
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Δεν έχω πάει πρόσφατα, αλλά την τελευταία φορά, πριν το καλοκαίρι, είχα ένα οικονομικότατο passion μασάζ με πολύ μαεστρία και τέχνη, αλλά και τη γνωστή αποστασιοποίηση και ψυχρότητα. Είναι από τα μέρη που ποτέ δεν έκλαψα τα λεφτά μου, αλλά και ποτέ δεν συνέβη κάτι πραγματικά σπέσιαλ.
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Η εμπειρία μου από spa περιλαμβάνει ΕΝ, Έλενα, Calmora, Elite. Κάποια από αυτά προσφέρουν το πλήρες πακέτο, άλλα ελάχιστα, αλλά όλα απαιτούν μεγάλη επένδυση. Έχω την αίσθηση ότι λείπει ένα καλαίσθητο (κιριλέ) σπά που να προσφαίρει ποιοτικές υπηρεσίες μασάζ, καθώς και λίγο πιο αισθσιακό μασάζ με λίγο παιχνίδι κι εκτόνωνση. Ένα Grace, πιο χαλαρό, πιό οικείο, πιο φιλικό. Ένα μαγαζί που να δίνει την αίσθηση ότι το αισθησιακό μασάζ, απλά προκύτει φυσικά μετά από ένα δίωρο λαδώματος, ένα μαγαζί που να νιώθει κανείς ότι όλα μπορούν να γίνουν, αλλά όχι με πρόγραμμα, χαλαρά και λίγο amateour (ψευδαίσθηση φυσικά). Ένα μαγαζί που να μήν ξενερώνει με χρήση πετσέτας, αλλά που να μην είχεις και σίγουρη τη μπριζόλα(!!!).
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Η εμπειρία μου από spa περιλαμβάνει ΕΝ, Έλενα, Calmora, Elite. Κάποια από αυτά προσφέρουν το πλήρες πακέτο, άλλα ελάχιστα, αλλά όλα απαιτούν μεγάλη επένδυση. Έχω την αίσθηση ότι λείπει ένα καλαίσθητο (κιριλέ) σπά που να προσφαίρει ποιοτικές υπηρεσίες μασάζ, καθώς και λίγο πιο αισθσιακό μασάζ με λίγο παιχνίδι κι εκτόνωνση. Ένα Grace, πιο χαλαρό, πιό οικείο, πιο φιλικό. Ένα μαγαζί που να δίνει την αίσθηση ότι το αισθησιακό μασάζ, απλά προκύτει φυσικά μετά από ένα δίωρο λαδώματος, ένα μαγαζί που να νιώθει κανείς ότι όλα μπορούν να γίνουν, αλλά όχι με πρόγραμμα, χαλαρά και λίγο amateour (ψευδαίσθηση φυσικά). Ένα μαγαζί που να μήν ξενερώνει με χρήση πετσέτας, αλλά που να μην είχεις και σίγουρη τη μπριζόλα(!!!).
ωραια σκεψη αλλα ο πελατης θελει να ξερει τη πληρωνει και τι θα παρει. Συνηθως οπου υπαρχει μπριζολα υστερουν στο μασαζ και οπου εχει καλο μασαζ δε δινουν κατι αλλο εκτος εξαιρεσεων
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Η εμπειρία μου από spa περιλαμβάνει ΕΝ, Έλενα, Calmora, Elite. Κάποια από αυτά προσφέρουν το πλήρες πακέτο, άλλα ελάχιστα, αλλά όλα απαιτούν μεγάλη επένδυση. Έχω την αίσθηση ότι λείπει ένα καλαίσθητο (κιριλέ) σπά που να προσφαίρει ποιοτικές υπηρεσίες μασάζ, καθώς και λίγο πιο αισθσιακό μασάζ με λίγο παιχνίδι κι εκτόνωνση. Ένα Grace, πιο χαλαρό, πιό οικείο, πιο φιλικό. Ένα μαγαζί που να δίνει την αίσθηση ότι το αισθησιακό μασάζ, απλά προκύτει φυσικά μετά από ένα δίωρο λαδώματος, ένα μαγαζί που να νιώθει κανείς ότι όλα μπορούν να γίνουν, αλλά όχι με πρόγραμμα, χαλαρά και λίγο amateour (ψευδαίσθηση φυσικά). Ένα μαγαζί που να μήν ξενερώνει με χρήση πετσέτας, αλλά που να μην είχεις και σίγουρη τη μπριζόλα(!!!).
Όόόόνειρααααααα,  πουλιά μου ταξιδιάάάάάάάρικα!!!!!!!!!!!!!! 
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
επισκεψη στο grase μετα απο ραντεβου για pasion 30 λεπτων μπαινω γδυνομαι ξεκιναει το μασαζ φτανω στην φαση που περιμενω την εκτωνοση μου λεει η κοπελα δεν κανω εκτωνοση ενω το βλεπει που ειναι σηκωμενο δεν κανει τιποτα μου το ειπε ξεκαθαρα εφυγα χωρις να παρω αυτο που θελω αλλω ενα πεταμενω  30αρι ειναι η δευτερη φορα που παω τελικα τι γινεται σε αυτο το μαγαζει παιζει εκτωνοση ? γιατι εγω δεν πηρα αφου ζητησα passion οπως ειχα διαβαση στα φορουμ δεν προκεται να ξαναπατησω σε αυτο ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ! ! !
Επίσκεψη grâce massage Μαρούσι. Passion massage στα 50 ευρω, η κυρία πρόσφερε και στοματικό ελεύθερο στην τιμή αυτή..η ξανθιά που είναι μόνη της πλέον...

Εποινωνια μεσω facebook χτες:

Ισχύει ακομη το passion massage?Που εγραφε στην σελίδα σας..
Ναι ποτε θέλετε
Η τιμη  για μια ωρα με εκτόνωση;
60€ βοηθαμε μονο
Χειρονακτικα εννοείται ε;
Μεσω μαλαξης παντα
Ναι.Ευχαριστώ πολυ καλο βραδυ
δεν σθνεχισα την κουβεντα γιατι απαντουσαν καθε μιση ωρα και δεν εβγαζα ακρη

... το' χασα κάπου
 

69_addict

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ πάντως είχα σήμερα άλλη μία πετυχημένη επίσκεψη στο grace. Η κοπέλα είναι απόμακρη και δε σε αφήνει να ελπίζεις για κάτι παραπάνω αλλά με 10 ευρώ παραπάνω (40 στο passion 30 λεπτών) κάνει και πολύ καλό μασάζ. Αν έπαιρνα αυτό το μασαζ στα 30 θα ήταν ακόμα πιο vfm.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom