Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

atikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Για το euforia στην Αλεξανδρας ξερει κανεις κατι ?
 

romareturns

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
19
Like
8
Πόντοι
0
To euphoria ρωτησα και δεν εχει εκτονωση. Δουλευει μια νεαρα κοπελιτσα πανεμορφη παντως αλλα δεν εχω μαθει ονομα.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
μηπως εχετε εντοπισει την Ερικα απο συγγρου 296?  την ταυλανδη?
 

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
129
Πόντοι
1
της ειπες οτι εχεις ξαναπαει και οτι στο passion massage εχει και εκτονωση? κατα την διαρκεια του μασαζ σε πια σημεια σε ακουμπαγε? δηλαδη αρχιδομπαλλα ακουμπησε? εγω παντως δυο φορες που εχω παει ολες κι ολες πανω απο δυο χρονια βεβαια επεξε φραπεδια χωρις καν να το ζητησω.
επισκεψη στο grase μετα απο ραντεβου για pasion 30 λεπτων μπαινω γδυνομαι ξεκιναει το μασαζ φτανω στην φαση που περιμενω την εκτωνοση μου λεει η κοπελα δεν κανω εκτωνοση ενω το βλεπει που ειναι σηκωμενο δεν κανει τιποτα μου το ειπε ξεκαθαρα εφυγα χωρις να παρω αυτο που θελω αλλω ενα πεταμενω  30αρι ειναι η δευτερη φορα που παω τελικα τι γινεται σε αυτο το μαγαζει παιζει εκτωνοση ? γιατι εγω δεν πηρα αφου ζητησα passion οπως ειχα διαβαση στα φορουμ δεν προκεται να ξαναπατησω σε αυτο ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ! ! !
Μια φορά πηγα και ζητησα passion massage και έπαιξε κανονικά. Μήπως έχεις μπατσόφατσα;
 

tsipirikos21

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2018
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
καλησπετρα, εχουμε καμια ενημερωση απο grace γιατι βλεπω οτι το site δεν λειτουργει
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Επίσκεψη grâce massage Μαρούσι. Passion massage στα 50 ευρω, η κυρία πρόσφερε και στοματικό ελεύθερο στην τιμή αυτή..η ξανθιά που είναι μόνη της πλέον...
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.687
Πόντοι
456
Επίσκεψη grâce massage Μαρούσι. Passion massage στα 50 ευρω, η κυρία πρόσφερε και στοματικό ελεύθερο στην τιμή αυτή..η ξανθιά που είναι μόνη της πλέον...
Ελπίζω να μην δουλεύεις τον κόσμο Χριστουγεννιάτικα.  :undecided:
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
343
Like
770
Πόντοι
81
Ναι οκ πρόσφερε... Δεν μας λες πως εγινε η ολη φαση... το προτεινες εσυ ενώ ειχες την τιμη των 50 στο προγραμμα σου; Η Τιμη ηταν 30 και με το στοματικο πηγε 50; Στο προτεινε αυτή;
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Επίσκεψη σε θεραπεύτρια anelina platine..στο χώρο της, άριστο μασάζ .ε φραπέ 50 ευρω
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Επίσκεψη σε θεραπεύτρια anelina platine..στο χώρο της, άριστο μασάζ .ε φραπέ 50 ευρω
Δώσε λεπτομέρειες:χρόνος μασάζ,βαθμολογία μασάζ,βαθμολογία φραπέ και εμφάνιση λαδοκόρης!
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
514
Πόντοι
301

Πέρυσι που της είχα μιλήσει στο τηλ. μου είχε τονίσει 3 φορές ότι δεν κάνει κάτι πέρα από μασάζ. Μάλλον το γύρισε πρόσφατα? Θα κάνω μια αναγνωριστική μου φαίνεται. Τότε μου ζήταγε 50 ευρώ μόνο για μασάζ και δεν πήρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom