Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
Αν αφήνει χουφτώματα είμαστε οκ..Έχουμε τηλ; Ξέρουμε τιμές;
Τιμή 25 ή 30 δεν θυμάμαι,ούτε χούφτωμα αφήνει ούτε απο εμφάνιση λέει ,αλλά δεν είναι αυτό το πρόβλημα,είναι σαν ρομποτάκι,σαν να μην είναι εκεί,καλούτσικο μασάζ.
 

chriskas1234

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2017
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια ψαχνω κοπελα η κυρια  για μασαζ απο καλλιθεα δεν θελω μσασατζιδικο - στουντιο θελω μασαζ με φρραπε μονο ... εχω παει στην φωτεινη καμια αλλη υπαρχει ;; ευχαριστω για τον χρονο σας
 

Kr_29

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια ψαχνω κοπελα η κυρια  για μασαζ απο καλλιθεα δεν θελω μσασατζιδικο - στουντιο θελω μασαζ με φρραπε μονο ... εχω παει στην φωτεινη καμια αλλη υπαρχει ;; ευχαριστω για τον χρονο σας
Καλημέρα..Το τηλ της Φωτεινής με ένα pm..Μπας και αδειάζουμε σήμερα γιατί για Ιουλία δεν... 
 

Kr_29

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια ψαχνω κοπελα η κυρια  για μασαζ απο καλλιθεα δεν θελω μσασατζιδικο - στουντιο θελω μασαζ με φρραπε μονο ... εχω παει στην φωτεινη καμια αλλη υπαρχει ;; ευχαριστω για τον χρονο σας
*****! Καλό μασάζ και πολύ καλό πουτσομασάζ από Έλλη..Δεν έχει χουφτώματα κτλ αλλά αξίζει..
 

lakiskiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
426
Πόντοι
301
*****! Καλό μασάζ και πολύ καλό πουτσομασάζ από Έλλη..Δεν έχει χουφτώματα κτλ αλλά αξίζει..

καλημερα! για πες για το ***** κ ειναι κοντα μου. πηγενα πολυ παλια αλλα νομιζα οτι το σταματισαν, απο τοτε που εφυγε μια δεν θυμαμαι το ονομα της μεγαλουτσικη κ petti Κορμι, ελληνιδα.
 

Kr_29

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
καλημερα! για πες για το ***** κ ειναι κοντα μου. πηγενα πολυ παλια αλλα νομιζα οτι το σταματισαν, απο τοτε που εφυγε μια δεν θυμαμαι το ονομα της μεγαλουτσικη κ petti Κορμι, ελληνιδα.
Τώρα είναι 2 κοπέλες..Μία ξανθιά με φουλ στόκο στην μούρη και πολλά ρούχα που κάνει τέλειο πουτσομασάζ η Έλλη..Και η Χαρά αλλά το κάνει λίγο διστακτικά..Ζητάς passion massage και καλή απόλαυση..Η Έλλη το κατέχει το μασάζ..Πας για μασαζάκι..Παίρνεις και το φραπεδάκι σου και είσαι άρχοντας τας..
 

chriskas1234

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2017
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
καλημερα! για πες για το ***** κ ειναι κοντα μου. πηγενα πολυ παλια αλλα νομιζα οτι το σταματισαν, απο τοτε που εφυγε μια δεν θυμαμαι το ονομα της μεγαλουτσικη κ petti Κορμι, ελληνιδα.

καλημερα φιλε απο οτι ειδα αυτο ειναι μαρουσι ειπα για καλλιθεα η εδω κοντα αδερφε
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2014
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα είναι 2 κοπέλες..Μία ξανθιά με φουλ στόκο στην μούρη και πολλά ρούχα που κάνει τέλειο πουτσομασάζ η Έλλη..Και η Χαρά αλλά το κάνει λίγο διστακτικά..Ζητάς passion massage και καλή απόλαυση..Η Έλλη το κατέχει το μασάζ..Πας για μασαζάκι..Παίρνεις και το φραπεδάκι σου και είσαι άρχοντας τας..

Εγω τωρα τελευταια δεν εχω πετυχει ποτε την Ελλη...
Μονο τη Χαρα. Σε ερωτηση μου προσφατα μαλιστα μου ειπε η Χαρα οτι η Ελλη εχει σταματησει...
 

Kr_29

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
Εγω τωρα τελευταια δεν εχω πετυχει ποτε την Ελλη...
Μονο τη Χαρα. Σε ερωτηση μου προσφατα μαλιστα μου ειπε η Χαρα οτι η Ελλη εχει σταματησει...Η Χαρά παραμένει όπως ήταν στις υπηρεσίες της;
 

69_addict

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Σίγουρα έχει σταματήσει η Έλλη. Μετά από ερώτησή μου, μου είπε ότι είναι έγκυος, αλλά και μετά δεν είναι σίγουρο ότι θα επιστρέψει. Εμένα πάντως η Χαρά εμφανισιακά μου αρέσει περισσότερο και οι υπηρεσίες της είναι στο ίδιο επίπεδο. Αυτό το τηλέφωνο να μην έπαιρνε μαζί της. Σε πρόσφατη επίσκεψη έτυχε και χτύπησε μια φορά προς το τέλος οπότε δεν ενόχλησε και πολύ αλλά όταν έχεις πάει να χαλαρώσεις και η άλλη διακόπτει συνέχεια και μιλάει πάνω από το κεφάλι σου, είναι μεγάλο αρνητικό. Κι αυτή η πολιτική του μην αγγίζετε είναι πολύ αυστηρή δυστυχώς…
 

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
409
Πόντοι
21
Επειδή ψήνομαι εδώ και καιρο να πάω στο grace, με την πρώτη φορά παίζει φραπεδάκι εκει? Τιμές? Τι πρόγραμμα ζητάς? Έλλη εμφάνιση ?

Ευχαριστώ
 

69_addict

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Συγνώμη αλλά στα τελευταία post όλοι λέμε ότι η Έλλη έχει σταματήσει. Η Χαρά που είναι η μόνη που είναι τωρά καλή είναι, κανονική σε ύψος και κιλά, ξανθιά, κοντά στα σαράντα νομίζω. Ζητάς passion massage. Έχει 30, 50 και 60 λεπτά με 30, 50 και 60 ευρώ αντίστοιχα. Μόνο φραπές (καλός) αλλά χωρίς πιασίματα.
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
507
Κριτικές
9
Like
662
Πόντοι
306
Καλημερα και καλη βδομαδα σε ολους. Γνωριζει καποιος αν υπαρχει καποιο μασατζιδικο στην Αθηνα για ΚΑΝΟΝΙΚΟ μασαζ με απλη εκτονωση στο τελος; Ευχαριστω.
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2014
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Εχοντας διαβασει τα σχολια εδω, ηθελα να δοκιμασω παντως Ελλη αλλα δεν προλαβα...
Γιατι η Χαρα καλη χρυση και αγια αλλα δεν το ζοριζει πολυ το εργαλειο...δεν το πιανει καλα, δεν πιανει πολυ πεοκεφαλο μεσα κλπ...
Ειναι στο περιπου η ολη φαση δηλαδη. Δεν υπαρχει καλη επαφη...
Κανεις αλλος που εχει δοκιμασει;;Καμμια αποψη/εμπειρια;
 

johnt7

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2006
Μηνύματα
66
Like
14
Πόντοι
0
επισκεψη στο grase μετα απο ραντεβου για pasion 30 λεπτων μπαινω γδυνομαι ξεκιναει το μασαζ φτανω στην φαση που περιμενω την εκτωνοση μου λεει η κοπελα δεν κανω εκτωνοση ενω το βλεπει που ειναι σηκωμενο δεν κανει τιποτα μου το ειπε ξεκαθαρα εφυγα χωρις να παρω αυτο που θελω αλλω ενα πεταμενω  30αρι ειναι η δευτερη φορα που παω τελικα τι γινεται σε αυτο το μαγαζει παιζει εκτωνοση ? γιατι εγω δεν πηρα αφου ζητησα passion οπως ειχα διαβαση στα φορουμ δεν προκεται να ξαναπατησω σε αυτο ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ! ! !
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
επισκεψη στο grase μετα απο ραντεβου για pasion 30 λεπτων μπαινω γδυνομαι ξεκιναει το μασαζ φτανω στην φαση που περιμενω την εκτωνοση μου λεει η κοπελα δεν κανω εκτωνοση ενω το βλεπει που ειναι σηκωμενο δεν κανει τιποτα μου το ειπε ξεκαθαρα εφυγα χωρις να παρω αυτο που θελω αλλω ενα πεταμενω  30αρι ειναι η δευτερη φορα που παω τελικα τι γινεται σε αυτο το μαγαζει παιζει εκτωνοση ? γιατι εγω δεν πηρα αφου ζητησα passion οπως ειχα διαβαση στα φορουμ δεν προκεται να ξαναπατησω σε αυτο ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ! ! !

Ποια κοπελα σου εκανε μασαζ?
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
επισκεψη στο grase μετα απο ραντεβου για pasion 30 λεπτων μπαινω γδυνομαι ξεκιναει το μασαζ φτανω στην φαση που περιμενω την εκτωνοση μου λεει η κοπελα δεν κανω εκτωνοση ενω το βλεπει που ειναι σηκωμενο δεν κανει τιποτα μου το ειπε ξεκαθαρα εφυγα χωρις να παρω αυτο που θελω αλλω ενα πεταμενω  30αρι ειναι η δευτερη φορα που παω τελικα τι γινεται σε αυτο το μαγαζει παιζει εκτωνοση ? γιατι εγω δεν πηρα αφου ζητησα passion οπως ειχα διαβαση στα φορουμ δεν προκεται να ξαναπατησω σε αυτο ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ! ! !
της ειπες οτι εχεις ξαναπαει και οτι στο passion massage εχει και εκτονωση? κατα την διαρκεια του μασαζ σε πια σημεια σε ακουμπαγε? δηλαδη αρχιδομπαλλα ακουμπησε? εγω παντως δυο φορες που εχω παει ολες κι ολες πανω απο δυο χρονια βεβαια επεξε φραπεδια χωρις καν να το ζητησω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom