Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.110
Κριτικές
8
Like
3.009
Πόντοι
736
Πέρυσι που της είχα μιλήσει στο τηλ. μου είχε τονίσει 3 φορές ότι δεν κάνει κάτι πέρα από μασάζ. Μάλλον το γύρισε πρόσφατα? Θα κάνω μια αναγνωριστική μου φαίνεται. Τότε μου ζήταγε 50 ευρώ μόνο για μασάζ και δεν πήρα.
κατι δε φαινεται σωστα, μαλλον ο χωρος της ειναι στη Θεσσαλονικη..
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Με τέτοια "σοβαρή" σελίδα ρε τύποι περιμένετε η οποιαδήποτε να σας απαντήσει τηλεφωνικά, χωρίς να σας ξέρει, ότι την παίζει και πεοθηλάζει την κάθε ψωλή;

Αυτή είναι περίπτωση 1ης επίσκεψης μόνο μασάζ με πετσέτα και μετά από την δεύτερη επίσκεψη πάμε για τα υπόλοιπα.

Και αφήνουμε στην άκρη το γεγονός ότι θα την έχουν τρελάνει σε τηλέφωνα και αν προχωράει παρακάτω κ.τ.λ.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Με τέτοια "σοβαρή" σελίδα ρε τύποι περιμένετε η οποιαδήποτε να σας απαντήσει τηλεφωνικά, χωρίς να σας ξέρει, ότι την παίζει και πεοθηλάζει την κάθε ψωλή;

Αυτή είναι περίπτωση 1ης επίσκεψης μόνο μασάζ με πετσέτα και μετά από την δεύτερη επίσκεψη πάμε για τα υπόλοιπα.

Και αφήνουμε στην άκρη το γεγονός ότι θα την έχουν τρελάνει σε τηλέφωνα και αν προχωράει παρακάτω κ.τ.λ.

Θεσσαλονικη ειναι τελικά?
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
514
Πόντοι
301
Δεν ξέρω τύπε. Γενικά μιλάω. Φως φανάρι ότι είναι τέτοια περίπτωση.

Πέρυσι ήταν κάπου Μεσογείων, Χολαργό. Μετά πήγε Αμοργό και φέτος χειμώνα δεν έχω ιδέα. Πάντως και ένας άλλος που την είχε πρωτοαναφέρει εδώ πέρυσι είχε πει μόνο μασάζ έπαιξε.
 

jetto50

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει κάτι στα Νότια Προάστια. Αργυρούπολη, Άνω Γλυφάδα π.χ.
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2014
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη grâce massage Μαρούσι. Passion massage στα 50 ευρω, η κυρία πρόσφερε και στοματικό ελεύθερο στην τιμή αυτή..η ξανθιά που είναι μόνη της πλέον...

Πρωτοχρονια πλησιαζει...
Οχι πρωταπριλια!!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.134
Πόντοι
456
Επίσκεψη σε θεραπεύτρια anelina platine..στο χώρο της, άριστο μασάζ .ε φραπέ 50 ευρω
Βρε συναγωνιστή μην μας δουλεύεις,πρόκειται για μια ανάπηρη κοπέλα ,συμπαθητική μεν σαν άνθρωπος-αν και βρίσκεται λίγο στον κόσμο της- που ούτε καν καλό μασάζ δεν μπορεί να κάνει ,φραπέ με τίποτα, σε ένα κρύο χώρο στο Χολαργό και επειδή όπως την έκοψα δεν είναι ικανή να έχει προμότορα δεν ξέρω τι ρόλο βαράς εσύ!
 

papardol

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
39
Like
18
Πόντοι
0
υπάρχει τίποτα καινούργιο στο χώρο
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.910
Κριτικές
16
Like
14.750
Πόντοι
6.515

papardol

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
39
Like
18
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής τι παιζει τώρα στο *****  στο μαρούσι
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.110
Κριτικές
8
Like
3.009
Πόντοι
736
Βρε συναγωνιστή μην μας δουλεύεις,πρόκειται για μια ανάπηρη κοπέλα ,συμπαθητική μεν σαν άνθρωπος-αν και βρίσκεται λίγο στον κόσμο της- που ούτε καν καλό μασάζ δεν μπορεί να κάνει ,φραπέ με τίποτα, σε ένα κρύο χώρο στο Χολαργό και επειδή όπως την έκοψα δεν είναι ικανή να έχει προμότορα δεν ξέρω τι ρόλο βαράς εσύ!
φιλε την εχεις παρει την ανελινα? τι αναπηρια εχει η κοπελα? εμφανησιακα φαινεται μια χαρα..
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.134
Πόντοι
456
φιλε την εχεις παρει την ανελινα? τι αναπηρια εχει η κοπελα? εμφανησιακα φαινεται μια χαρα..
Eχει πρόβλημα στα πόδια δεν μπορεί σχεδόν να περπατήσει,επίσης τα χέρια της είναι τελείως αδύναμα,ουσιαστικά δεν μπορεί να κάνει μασάζ ,μάλλον κάτι έχει η κοπέλα δυστυχώς
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.110
Κριτικές
8
Like
3.009
Πόντοι
736
Eχει πρόβλημα στα πόδια δεν μπορεί σχεδόν να περπατήσει,επίσης τα χέρια της είναι τελείως αδύναμα,ουσιαστικά δεν μπορεί να κάνει μασάζ ,μάλλον κάτι έχει η κοπέλα δυστυχώς
ελα ρε γαμωτο κριμα, και φαινεται μια χαρα κοπελα..
 

johnt7

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2006
Μηνύματα
66
Like
14
Πόντοι
0
καλη χρονια σε ολους οσον αφορα για to grasse sto μαρουσι εχω παει αρκετες φορες
ζητησα pasion τηλεφωνικα οπως ειχα διαβασει στο forum και δεν πηρα ποτε  εκτωνοση κανονικο μασαζ τιποτα! τιποτα! παραπανω ουτε καν μου τον αγγιχε μου ειπε καντο μονο σου τοτε καταλαβα οτι δεν παιζει τιποτα καποιο λετε οτι ειμαι
μπαζοφαστα δεν ειναι ετσι εγω εσκασα ενα πεταμενω 30αρι  επρεπε να φυγο με εκτωνοση επρεπε να το ζητησο στην αρχη αρα ειναι κοροιδια να πας καμια 5 φορες να σκασεις κανα 200αρι να σε μαθουν ποιος εισε και μετα μπορει να παιξει η φραπεδια η γνωμη μου ειναι πρεπει να ξεκαθαριζουμε ε ξαρχης τι παιζει στο χωρο αχιζει π.χ κανετε και εκτωνοση αν οχι φευγεις αμεσως τα φραγκα βγαινουν δυσκολα
δεν τα βρισουμαι στο δρομο να τα πεταμε ετσι οπου βρουμε στην καθε μια που θα βρουμε και αν αξιζει υπαρχουν και καλυτερα.
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
καλη χρονια σε ολους οσον αφορα για to grasse sto μαρουσι εχω παει αρκετες φορες
ζητησα pasion τηλεφωνικα οπως ειχα διαβασει στο forum και δεν πηρα ποτε  εκτωνοση κανονικο μασαζ τιποτα! τιποτα! παραπανω ουτε καν μου τον αγγιχε μου ειπε καντο μονο σου τοτε καταλαβα οτι δεν παιζει τιποτα καποιο λετε οτι ειμαι
μπαζοφαστα δεν ειναι ετσι εγω εσκασα ενα πεταμενω 30αρι   επρεπε να φυγο με εκτωνοση επρεπε να το ζητησο στην αρχη αρα ειναι κοροιδια να πας καμια 5 φορες να σκασεις κανα 200αρι να σε μαθουν ποιος εισε και μετα μπορει να παιξει η φραπεδια η γνωμη μου ειναι πρεπει να ξεκαθαριζουμε ε ξαρχης τι παιζει στο χωρο αχιζει π.χ κανετε και εκτωνοση αν οχι φευγεις αμεσως τα φραγκα βγαινουν δυσκολα
δεν τα βρισουμαι στο δρομο να τα πεταμε ετσι οπου βρουμε στην καθε μια που θα βρουμε και αν αξιζει υπαρχουν και καλυτερα.

Κόψε τα βαρβιτουρικά. Θα βοηθήσει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom