Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

papardol

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
39
Like
18
Πόντοι
0
Mήπως ήταν η Χρύσα;Γιατι η άλλη κοπέλα μου είπε οτι δεν δουλεύει πιά
 

papardol

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
39
Like
18
Πόντοι
0
Η χρύσα κάνει καλό μασαζ αλλά δεν αφήνει να την αγγίξεις
 

69_addict

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Νομίζω Χαρά. Ούτως ή άλλως είναι η μοναδική εκεί πλέον. Το ξέρω ότι δεν αφήνει. Είναι από τα λίγα μείον του μαγαζιού. Νομίζω όμως πως ούτε η Έλλη, η κοπέλα με το πολύ μακιγιάζ, άφηνε. Πρέπει να είναι πολιτική τους.
 

papardol

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
39
Like
18
Πόντοι
0
και στις πέντε επισκέψεις η έκτη είναι δώρο
 

69_addict

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
οι τιμές παραμένουν οι ίδιες;
Ναι οι ίδιες. Αλλά γράφω και παραπάνω πως με 10 παραπάνω παίρνεις και κανονικό (και για μένα καλό) μασάζ.
και στις πέντε επισκέψεις η έκτη είναι δώρο
Ναι κι εγώ το διάβασα στο Facebook πριν πάω και ζήτησα αν ισχύει και μου έδωσε μια κάρτα που βάζει σφραγίδα κάθε φορά που πας. Στις 5 έχεις μία δωρεάν.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.018
Like
975
Πόντοι
96
για το euphoria , που κάποιος ρώτησε , η εμπειρία μου , απολύτως αρνητική ....μασάζ πολύ κάτω του μετρίου ....και βέβαια, τίποτα δεν έπαιξε  (ούτε περίμενα φυσικά) ... δεν θα ξαναπήγαινα , και δεν το προτείνω ...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Διάβασα για Grace παίδες Μαρούσι...

Πιο παλιές αναφορές.. ισχύει και τώρα ότι και παλιά; 30λεπτα/ευρώ, 50λεπτα/50ευρω κλπ; με φραπέ στο τέλος και μπανάκι πριν και μετά; Επίσης πρέπει ντε και καλά να κλείσω 1 μέρα πριν ραντεβού; δεν μπορώ να σκάσω μύτη χύμα;
 

Thio77

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ξέρει κανείς η φωτεινή στην καληθεα έχει γίνει κατι; δεν σηκώνει το τηλ μέρες.
 

69_addict

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Χύμα πολύ δύσκολο να σου ανοίξει. Μια φορά περνούσα και χτύπησα. Μου άνοιξε και με ρωτάει έχουμε ραντεβού? Λέω όχι. Μου λέει δε γίνεται. Άνοιξα μόνο επειδή περιμένω ραντεβού, αλλιώς δε θα άνοιγα. Αλλά και μέρα είναι πολύ. Εγώ έχω πάρει και για μια ώρα μετά. Αν έχει, δεν υπάρχει πρόβλημα. Αλλά είναι μόνο μία κοπέλα πλέον, οπότε είναι πιο δύσκολο.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.832
Like
28.670
Πόντοι
5.006
Καλησπέρα. Ξέρει κανείς η φωτεινή στην καληθεα έχει γίνει κατι; δεν σηκώνει το τηλ μέρες.
οντως λειπει πολλες μερες ισως εχει παει στη πατριδα της για τιποτα εκτακτο...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Λοιπόν... κριτική για GRACE σταθμό Μαρούσι...

δεν βρήκα τοπικ για κριτική στο συγκεκριμένο οπότε το γράφω εδώ και στο "φραπάς".Κλείσιμο ραντεβού μέσω email κατευθείαν άμεση απάντηση... ζήτησα αν υπάρχει ακόμα το passion και μου είπε ναι κανονικά... επίσης ρώτησα αν κάνουν το δώρο (που φαίνεται και στην σελίδα τους) στο πρόγραμμα 50ευρώ/50 λεπτά και έγραψαν κανονικά...Μέχρι εδώ καλά και άμεση απόκριση...

Φτάνοντας όμως εκεί και ενώ έκανα κανα 20λεπτο να παρκάρω (τελικά το έβαλα σε παρκινγ με 5 ευρώ)...
Ανεβαίνω ακριβώς 17:13... (17:00 με 17:10 είχαμε ραντεβού) και είχα ζητήσει το 50λεπτο...
αλλά κάτι του ότι άργησα, κάτι που ένιωσα μια βιασύνη από μέρους της στον τρόπο που μου μιλούσε, της ζήτησα το 30λεπτο/30 ευρώ (χωρίς το δώρο που έδιναν)...
μου είπε αν θες πάμε το 50 και ας πάει το επόμενο ραντεβού λίγο μετά...
της είπα όχι καλύτερα για να είμαστε οκ με τον χρόνο.... και την άλλη φορά το κανονίζουμε...

Με μία κοπέλα Χαρά επικοινώνησα μέσω email.. μία Χρύσα μου συστήθηκε...
μάυρο κολλάν, μαύρη μακριά μπλούζα, ξανθιά πλατίνα και βαμμένη ροζ περλα α λα Αλεξανδράτου....
dog of war φάση... Ούτε ένα χαμόγελο, ούτε μια θετική αύρα σώματος...

μου λέει ξάπλωσε μπρούμυτα και έρχομαι... ζήτησα να μπω λίγο μπάνιο, μου έδωσε τις ιδιαίτερες διχαλωτές παντόφλες, πετσέτα κλπ...

ήρθε λοιπόν, και ξεκίνησε απλά χάδια και μόνο λίγο κάτω από τα κωλομέρια μου (άντε μέχρι πριν την γάμπα) έως λίγο πάνω (άντε μέχρι την μισή μου πλάτη) and that's all folks...
ζήτημα να πέρασε 10λεπτο και μου λέει "όποτε θες γύρνα"... ε και γυρίζω να δούμε τι θα παίξει...
αμ ... δε...
εκεί που ας πούμε καύλωσα λίγο με την σκέψη, τα χάδια κλπ απλά ξεκίνησε να... μαλάζει τα αρχίδια προς τα κάτω.. ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ! Πήγε και έφερε λίγο χαρτί (θεωρώντας πως είμαι έτοιμος να χύσω...) της λέω (αφού δεν έβλεπα φως) "παίξε μου λίγο και το... κεφαλάκι" και πετάει το θεϊκό ... "Α ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΔΩ".... και μου λέει μετά σαν να μου κάνει χάρη..."ΑΝΤΕ ΛΊΓΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ"
και το μόνο που έκανε ήταν να μου μαλάζει προς τα κάτω τα αρχίδια και να πιέζει τον κορμό της π@υτσας στην κοιλιά μου....

τώρα το πως έχυσα.... μην ρωτάτε... τα κατάφερα... ήμουν και καυλωμένος ΕΥΤΥΧΩΣ!

σηκώνεται φεύγει και μου λέει "χαλάρωσε" και μου έδωσε την εντύπωση πως θα έρθει πάλι να μου φέρει λίγο χαρτί επιπλέον κάτι να σκουπιστώ...
ΑΜ ΔΕ!!! Σηκώνομαι μετά από λίγο που δεν... είδα φως... ανοίγω την πόρτα και την ρωτάω "μπορώ να πάω μπάνιο"??? "ναι ναι"... απαντάει..
ξεπλένομαι, ντύνομαι, πάω στο καμαράκι να πληρώσω και... μου κόβει και αποδειξούλα....

όταν βγήκα το ρολόι έδειχνε 17:49 παρακαλώ...
δηλαδή 36 λεπτά door-in / door-out... όπου αν αφαιρέσεις τον χρόνο τον αρχικό με το μπάνιο μου , τον χρόνο στο τέλος που περίμενα να έρθει αλλά και τον χρόνο να κάνω μπάνιο μετά πριν φύγω, την πληρωμή κλπ.... μιλάμε για ζήτημα 15-17 λεπτά σύνολο... (10-12 το "και καλά" μασαζ και κανά 4-5λεπτο το τελείωμα)....

Εν κατακλείδι... ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ...

με 40ευρώ χτυπας μια Βίκυ-Στεφάνια γεμάτα 60 λεπτά και ευχαριστιέσαι και μασαζ αλλά και φραπέ... και με 30 επίσης ένα 45λεπτο με Ειρήνη Μάρνης σε πιο δυνατές καταστάσεις...
 

Vandon

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2019
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Πέρα από τα γνωστά μασαζοτριβεία της Αθήνας που έχουν γυρίσει την ταμπέλα από studio σε μασάζ, που όμως ακόμα και τα ίδια δεν γνωρίζουν την διαφορά, υπάρχει κανένα μαγαζί που να αξίζει κάποιος να αφιερώσει λίγο χρόνο και να απολαύσει ένα χορταστικό μασάζ με τα όλα του;
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Πέρα από τα γνωστά μασαζοτριβεία της Αθήνας που έχουν γυρίσει την ταμπέλα από studio σε μασάζ, που όμως ακόμα και τα ίδια δεν γνωρίζουν την διαφορά, υπάρχει κανένα μαγαζί που να αξίζει κάποιος να αφιερώσει λίγο χρόνο και να απολαύσει ένα χορταστικό μασάζ με τα όλα του;
εχω καταληξει ότι τα καλυτερα είναι τα μασαντζιδικα που γαμας τα οποια εχουν μετρημενες στα δαχτυλα του χεριου κοπελες με φανταστικο μασαζ. εκει πάω και ζητάω μόνο χάπι εντ. όπου αλλου έχω δοκιμάσει μονο μασάζ ήταν χάλι μαυρο απο υπηρεσίες
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2014
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια ξερει κανεις αν η Ελλη που ηταν στο Grace, συνεχιζει καπου αλλου ή μονη της;
Αν υπαρχει καποιο τηλ ή κατι στειλτε μου ενα π.μ. οποιος γνωριζει.
Ευχαριστώ προκαταβολικα.
 

Morgan/

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2019
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξέρει  κανείς τι  παίζει  Ομήρου 58 Νέα Σμύρνη
Τιμές ώρες κτλ.?
 

mlel

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως αυτό ρε μάγκες που δεν έχουν πιάσει το σφυγμό, είναι πολύς κόσμος που θελει μονο happy ending με hanjob και καλό μασάζ, σε προσεγμένο χώρο και υπό την ψευδαίσθηση ότι είναι σε μασάζερι και όχι σε στούντιο καμουφλαρισμένο .. κριμα, η μπριζόλα η τίποτα
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.154
Πόντοι
11.836
Οπως το λες ή μπριζολιάζουμε την θεραπευτρια ή αφηστε το κλειστε το καλυτερα το μαγαζι...!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom