Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Nipper

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2019
Μηνύματα
66
Like
324
Πόντοι
20
Πάντως αυτό ρε μάγκες που δεν έχουν πιάσει το σφυγμό, είναι πολύς κόσμος που θελει μονο happy ending με hanjob και καλό μασάζ, σε προσεγμένο χώρο και υπό την ψευδαίσθηση ότι είναι σε μασάζερι και όχι σε στούντιο καμουφλαρισμένο .. κριμα, η μπριζόλα η τίποτα
Ένα τέτοιο μαγαζί με αυτές τις υπηρεσίες αν έφτιαχνε κάποιος θα έκανε καλή μπάζα.
Πόσοι και πόσοι πηγαίνουν σε μασάζ από αυτά τα τύπου Deluxe ελπίζοντας απλά και μόνο στο κάτι έστω και λίγο παραπάνω από απλό μασάζ;
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Άμα δεν ελπίζανε αλλά ήτανε σίγουροι για τη  :jerking:, οι συγκεκριμένοι που λες δεν θα πήγαιναν.. Υπάρχουν πολλά γούστα βλέπεις..
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.134
Πόντοι
456
Πάντως αυτό ρε μάγκες που δεν έχουν πιάσει το σφυγμό, είναι πολύς κόσμος που θελει μονο happy ending με hanjob και καλό μασάζ, σε προσεγμένο χώρο και υπό την ψευδαίσθηση ότι είναι σε μασάζερι και όχι σε στούντιο καμουφλαρισμένο .. κριμα, η μπριζόλα η τίποτα
Θέλει ''τέχνη'' αυτό σε αντίθεση με τα κρυφοστούντιο!
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Ένα τέτοιο μαγαζί με αυτές τις υπηρεσίες αν έφτιαχνε κάποιος θα έκανε καλή μπάζα.
Πόσοι και πόσοι πηγαίνουν σε μασάζ από αυτά τα τύπου Deluxe ελπίζοντας απλά και μόνο στο κάτι έστω και λίγο παραπάνω από απλό μασάζ;

Εντάξει τώρα, μην πάμε και στο άλλο άκρο. Υπάρχουν τέτοια μαγαζιά που αναφέρεις. Για παράδειγμα, Λυκαβηττού 10, Σόλωνος 80, Βασ. Σοφίας 66. Όπως έχω ξαναπεί και τα τρία αυτά μαγαζιά ανήκουν σαφώς στην κατηγορία "μασατζίδικα που γαμάς" υπό την έννοια ότι εκεί υπάρχουν κοπέλες (όχι όλες) που γαμιούνται. Απλά αν δεν σε ξέρουν μπορεί να μη γαμήσεις αμέσως ή ακόμα-ακόμα και καθόλου (αν π.χ. καψουρευτείς κάποια απ' αυτές που δεν κάνουν σεξ).
 

kost13

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2018
Μηνύματα
36
Like
46
Πόντοι
0
για το euphoria , που κάποιος ρώτησε , η εμπειρία μου , απολύτως αρνητική ....μασάζ πολύ κάτω του μετρίου ....και βέβαια, τίποτα δεν έπαιξε  (ούτε περίμενα φυσικά) ... δεν θα ξαναπήγαινα , και δεν το προτείνω ...

Ισχυει. Euphoria nada, τιποτα. Θελει και να φορας το σοβρακο, να γινει και μεσα στο λαδι, αλλα για 14 ευρω, τι να περιμενεις;
 

kost13

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2018
Μηνύματα
36
Like
46
Πόντοι
0

Επαιξε ANDROMEDA SPA. Αυτο το καινουργιο, που γεμισανε την Αθηνα flyers.

Μασσαζακι 45' στα 70 ευρω με αποδ.
Μεχρι εκει.
Ωραιος χωρος, τα κωρναρισματα θα τα ακους, με τις γνωστες μαρκες σαμπουαν, πετσετες αφρατες με το λογοτυπο κτλ κτλ.
Εχει 7 θα φτασει τις 20 κοπελες, λεει.
Aν ξερει καποιος κατι αλλο..
 

kost13

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2018
Μηνύματα
36
Like
46
Πόντοι
0
Παιδια ξερει κανεις αν η Ελλη που ηταν στο Grace, συνεχιζει καπου αλλου ή μονη της;
Αν υπαρχει καποιο τηλ ή κατι στειλτε μου ενα π.μ. οποιος γνωριζει.
Ευχαριστώ προκαταβολικα.

Δεν συνεχιζει καπου αλλου ουτε μονη της.
Εφυγε και αν ξαν αρχισει θα ειναι παλι εκει.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
845
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
πολλα τα φραγκα τα 70.. αλλα γουσταρω
 

dob

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
ποιο ειναι τοι ανδρομεδα σπα ?  παιζει φραπεδια απο οτι καταλαβα ?
 

69_addict

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
ποιο ειναι τοι ανδρομεδα σπα ?  παιζει φραπεδια απο οτι καταλαβα ?
Συγνώμη αλλά από πού το κατάλαβες? Ο φίλος παραπάνω λέει μασαζάκι αλλά μέχρι εκεί. Έχει γραφτεί κάπου αλλού κάτι άλλο?
 

billstrongforce

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
Ναι αυτο εχω καταλαβει κι εγω...
Αλλα χωρις Ελλη δεν βλεπω να ξαναπηγαινω...

ναι ακριβώς , η Ελλη λείπει για απολύτως δικαιολογημένο λόγο και θα επιστρέψει εκεί. είμαι και εγώ κάποια μηνακια σε αποχή από grace.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Ρε παίδες επειδή διαβάζω μια μια τις σελίδες και μου χουν βγει ήδη τα μάτια χωρίς να ανακαλύψω κάτι. Που μπορώ να πάω για μασάζ που να είσαι γυμνός και με φραπέ? Απλά φραπέ όχι τίποτα άλλο. Υπόψιν θα είναι πρώτη επίσκεψη. Αν υπάρχει κάτι θα εκτιμούσα πολύ μια ενημέρωση. Συνεχίζω το ψάξιμο.
 

netprowler

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
58
Like
844
Πόντοι
1.061
Aπλό τυπε.

Εχουν ξεχωρισει τα αστέρια της πιάτσας που εκτελουν σωστά τα ακριβα προγράμματα και κανουν καλό στοματικό.
Αφου εχεις διαβασει τις σελιδες όπως λες σου ειναι γνωστές οι κριτικές τους.

Διαλεγεις λοιπον μια αυτές....

Καλό βόλι


:coolcondom:
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
845
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Giovanni μόνοδρομος η Βίκυ.
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
Ρε παίδες επειδή διαβάζω μια μια τις σελίδες και μου χουν βγει ήδη τα μάτια χωρίς να ανακαλύψω κάτι. Που μπορώ να πάω για μασάζ που να είσαι γυμνός και με φραπέ? Απλά φραπέ όχι τίποτα άλλο. Υπόψιν θα είναι πρώτη επίσκεψη. Αν υπάρχει κάτι θα εκτιμούσα πολύ μια ενημέρωση. Συνεχίζω το ψάξιμο.
Κρίτωνος 17-19, Σολωμού 33,7ος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom