Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kr_29

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπέρα..Το μαγαζί ανήκει στα του φραπέ ή όχι όπως γράφουν στο site τους;
 

Kr_29

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους..Αύριο έχω επέτειο και θα ήθελα να επισκευφτώ κάποιο spa μαζί με την γυναίκα..Θέλω να προσφέρει έστω φραπέ για εμένα και να μην φαίνεται το μαγαζί ότι προφέρει φραπέ..Έχετε να προτίνεται κάποιο; Σας ευχαριστώ..
 

Kr_29

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
Ο theos dionisos ή όντως δεν διαβάζει μπου ή εννοεί ότι τι φραπέ να θέλω αφού θα πάω με την γυναίκα..! Κι όμως με τρελαίνει να είναι κυριλέ μαγαζί που να κάνουν μασάζ και σε γυναίκες και εγώ να παίρμω φραπέ..Δεν είμαι fan της μπριζόλας σε τέτοια μαγαζια..Θέλω κυριλέ και μέσα φραπέ..Στυλ Έλενας..Καλημέρα σε όλους..
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Ο theos dionisos ή όντως δεν διαβάζει μπου ή εννοεί ότι τι φραπέ να θέλω αφού θα πάω με την γυναίκα..! Κι όμως με τρελαίνει να είναι κυριλέ μαγαζί που να κάνουν μασάζ και σε γυναίκες και εγώ να παίρμω φραπέ..Δεν είμαι fan της μπριζόλας σε τέτοια μαγαζια..Θέλω κυριλέ και μέσα φραπέ..Στυλ Έλενας..Καλημέρα σε όλους..

Ποια είναι η Έλενα;
 

alexnan

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2010
Μηνύματα
35
Like
18
Πόντοι
0
Ο theos dionisos ή όντως δεν διαβάζει μπου ή εννοεί ότι τι φραπέ να θέλω αφού θα πάω με την γυναίκα..! Κι όμως με τρελαίνει να είναι κυριλέ μαγαζί που να κάνουν μασάζ και σε γυναίκες και εγώ να παίρμω φραπέ..Δεν είμαι fan της μπριζόλας σε τέτοια μαγαζια..Θέλω κυριλέ και μέσα φραπέ..Στυλ Έλενας..Καλημέρα σε όλους..
Για ποια Έλενα λες?
 

babouskas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες ξέρει κανείς κανένα μαγαζί που να κάνει φραπέ στα Νότια Προάστεια?Απο Άλιμο μέχρι κάτω?
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom