Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
η τατιανα ειναι η γνωστη απο κριτωνος? μηπως ειναι και η αλινα απο κριτωνος? αν ειναι αυτη προσεχτε γιατι καποιος συναγωνιστης εφαγε δαχτυλο με γαντι απο την αλινα.

εφαγε δαχτυλο χωρις να το ζητησει  :think:
 

KLAINOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
πηγα την Κυριακη στη Μεσογειων, στο Χολαργο, στο Antistress και δεν απαντουσε το κουδουνι. Μεσημερι ηταν. Ειναι κλειστά τις Κυριακες;;;
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
ωραία ενημέρωση Terry

:thumbsup:
Ευχαριστώ γίγαντα Ιβαν. Βοηθάω όσο μπορω κι εγώ με τις εμπερίες που αποκτώ από τις επισκέψεις μου. Όπως κι εγώ έχω βοηθηθεί πολύ  από εσένα αλλά και απο άλλα μέλη φυσικά.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ευχαριστώ γίγαντα Ιβαν. Βοηθάω όσο μπορω κι εγώ με τις εμπερίες που αποκτώ από τις επισκέψεις μου. Όπως κι εγώ έχω βοηθηθεί πολύ  από εσένα αλλά και απο άλλα μέλη φυσικά.

:hi:

 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Το μαγαζί ανήκει σε μία απο τις πρώτες ελλήνίδες την Μάγγι τέλη '80 αρχές '90,ο Ζερό θα την ξέρει σίγουρα


Υπάρχει ακόμα η Μάγγη ρε φίλε? Ε ρε περασμένα μεγαλεία στο Γαλάτσι και στο σπίτι της στα Μελλίσια!!!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.110
Like
3.118
Πόντοι
456
Εγώ την θυμάμαι στην Δελφών στο Χαλάνδρι και με την περίφημη Μόρφυ νομίζω κοντά στον Ιπποδρομο ,εκεί που λες δεν την θυμάμαι ,μιλάμε για την ίδια ;
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
τι ειναι "αλμπίνο" :rolleyes:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
σχετικα με την ενημερωση του terry γνωριζεις ποση ηταν η διαρκεια του μασαζ ivan?

50 λεπτά καθαρός χρόνος μασαζ και φραπέ . Μαζί με τα μπανάκια χαιρετούρες κεράσματα κλπ 1 ώρα και 15 λεπτά.

τι ειναι "αλμπίνο" :rolleyes:
που το ειδες γραμμενο?
Guru το ανέφερα εγώ πιο πάνω στην κριτική μου

Κάποιου που του λείπει χρωστική ουσία στην επιδερμίδα και είναι σχεδόν τελείως άσπρος.

Όπως πολύ σωστά αναφέρει ο Aggel, αλμπίνο είναι μια κατηγορία ανθρώπων και ζώων που δεν εχουν χρωστική στο δέρμα και είναι κάτασπροι με παρα πολυ ξανθά μαλλιά και συνήθως κοκκινωπά μάτια.


Κάπως έτσι δηλαδή
http://[URL unfurl="true"]www.otherside.gr/wp-content/uploads/2011/12/albino-10.jpg[/img[/URL]]

Η γυναίκα εκεί δεν νομίζω ότι είναι αλμπίνο, αλλα έχει όμως πολυ λευκό δέρμα και πολύ ξανθα φυσικά μαλλιά, γι'αυτό και την παρομοίωσα έτσι. Όταν ξαναπάω δευτερη φορά στο ίδρυμα αυτό θα την προσέξω καλύτερα.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Η τατιάνα είανι γνωστή και από Σολωμού 33. Κρίτωνος δεν έχω πάει αλλα μια και ειναι τα ιδια ιδρύματα σίγουρα γίνονται εσωτερικές μετακινήσεις..
Την Αλίνα όμως δεν την έχω πετύχει ποτέ στην Σολωμού..και Κρίτωνος δεν έχω πατήσει ποτέ μου.

Εγώ προ ημερών επισκεφθηκα ένα μασατζίδικο στην Γ' Σεπτεμβρίου 99

Η αγγελία και το τηλέφωνο είναι εδώ
Στο τηλέφωνο απάντησε μια καυλιάρικη φωνή όπου με ενημέρωσε ότι κάνουν μασαζ και χάδια παντού, body shower, ότι το μασαζ διαρκεί σχεδόν μία ώρα και κοστίζει 25€.

Κλείνω ραντεβού και πάω.

Βρίσκεται ακριβώς απέναντι από τον ΟΤΕ. Πάρκινγκ εύκολο ιδιως αν πας απόγευμα.

Το κουδούνι γράφει ένα όνομα κανονικό (δεν το θυμαμαι) που δεν παραπέμπει σε μασαζ. Οπότε πρέπει να πάρεις τηλέφωνο από κάτω για να σου ανοίξουν.
Όση ώρα έκανα μανουβρα για να παρκάρω εμφανίστηκε συναγωνιστής οπου σταμάτησε στην πόρτα έβγαλε το κινητο έκανε κλήση και μετά από λίγο μπήκε μέσα.

Στον δεύτερο όροφο είναι το ίδρυμα και όπως βγαίνεις από το ασανσερ είναι η δεξιά πόρτα. Το τονίζω γιατί σε καμμιά από τις δύο πόρτες του ορόφου δεν υπάρχει όνομα στο κουδούνι.

Περνάω μέσα με υποδέχεται μια γυναίκα ψηλή ξανθιά με τραβελόφατσα και δερμα τόσο λευκό που πλησιάζε στα όρια του αλμπίνο.
Είχε πολύ "σκληρά" χαρακτηριστικά. Δεν συγκράτησα το όνομά της. Υπήρχε και άλλη μια την ώρα που πήγα εγώ, ελληνίδα στα 40+ συμπαθητική στο πρόσωπο λεπτό σώμα και λέγεται Αναστασία.
Η Αναστασία μου ξεκαθάρισε από την αρχή ότι δεν κάνει πρόγραμμα σεξ, μόνο μασαζ και εκτόνωση με 25€. Το σεξ και το body shower και ο,τιδήποτε άλλο σεξουαλικό περαν της απλής εκτόνωσης το κάνει η άλλη η ψηλή αλλά με κόστος 80€.

Μην τα πολυλογώ δεν γούσταρα να πάω με την ψηλή οπότε μασαζακι και φραπε στα 25€ είναι μια τίμια πρόταση.

Μασαζ αρκετά καλό θα έλεγα, έδειξε ότι το γνωρίζει το αντικείμενο, εξάλλου όπως είπε της αρέσει και προσπαθεί να είναι καλή.

Μου έκανε καλό δυνατό στην πλάτη και πιο απαλό αισθησιακό ανάμεσα στα πόδια όσο ήμουν μπρούμητα.
Γυρίζοντας ανάσκελα ασχολήθηκε λίγο κάνοντας μασαζ στους προσαγωγούς και σιγά σιγά χάϊδευε όλο και πιο πολύ τον παργαλάτσο.

Φραπές καλος χωρίς καλαμάκι με γλωσσόφιλα. Από ρούχα βγάζει μόνο μπλούζα και σουτιέν , σε αφήνει να παίξεις με βυζιά και να πιπιλίσεις ρώγες.
Σε μπούτια μουνί και κώλο με άφηνε να αγγίζω πάνω από τα ρούχα. Όποτε πήγαινα να βάλω χέρι από μέσα τραβιόταν.

Σε γενικές γραμμές πέρασα καλά. Είναι και το κόστος ιδιαίτερα χαμηλό που συμβάλουν στην καλή εντύπωση που σου αφήνει το μαγαζί φεύγοντας.

Άλλες λεπτομέρειες που μπορεί να ενδιαφέρουν το κοινό είναι ότι πρέπει να πάρεις τηλέφωνο για ραντεβού πριν πας, τα λεφτά τα προπληρώνεις, μπάνιο και παντόφλες είναι κοινές και η πετσέτα καθαρή μέν αλλα όχι σφραγισμένη.
ακουγετε καλο σαν προταση μασαζ+ φραπε με 25€. τι εννοεις οταν λες ''χωρίς καλαμάκι με γλωσσόφιλα''??? το καλαμακι ξερω τι ειναι.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
παιδια τα δωματια που πατε για μασαζ ειναι ζεστα μεσα η ξεπαγιαζετε???? γιατι ειχα παει πριν κανα μηνα στην κριτωνος για μασαζ και δαγκωσα το καυλι μου.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
τι εννοεις οταν λες ''χωρίς καλαμάκι με γλωσσόφιλα''??? το καλαμακι ξερω τι ειναι.
Εννοώ ότι δεν κάνει στοματικό , αλλα κατα τη διάρκεια του φραπέ μου έδινε γλωσσόφιλα


παιδια τα δωματια που πατε για μασαζ ειναι ζεστα μεσα η ξεπαγιαζετε???? γιατι ειχα παει πριν κανα μηνα στην κριτωνος για μασαζ και δαγκωσα το καυλι μου.
Καλή ερώτηση. Στο συγκεκριμένο που ανέφερα δεν έχει κλιματισμό οπότε βγαίνοντας από το μπάνιο ένα ψιλοκρύο το έφαγα,  αλλά ζεστάθηκα μετά, με τις εντριβές.
Πάντως γενικότερα σε όσα δωμάτια ιδρυμάτων έχω επισκεφτεί υπάρχει κλιματισμός και δουλεύει στο φουλ
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ευχαριστώ γίγαντα Ιβαν. Βοηθάω όσο μπορω κι εγώ με τις εμπερίες που αποκτώ από τις επισκέψεις μου. Όπως κι εγώ έχω βοηθηθεί πολύ  από εσένα αλλά και απο άλλα μέλη φυσικά.

:rockon: :rockon:

:hi: :hi:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Η τατιάνα είανι γνωστή και από Σολωμού 33. Κρίτωνος δεν έχω πάει αλλα μια και ειναι τα ιδια ιδρύματα σίγουρα γίνονται εσωτερικές μετακινήσεις..
Την Αλίνα όμως δεν την έχω πετύχει ποτέ στην Σολωμού..και Κρίτωνος δεν έχω πατήσει ποτέ μου.

..................


Η Αναστασία μου ξεκαθάρισε από την αρχή ότι δεν κάνει πρόγραμμα σεξ, μόνο μασαζ και εκτόνωση με 25€. Το σεξ και το body shower και ο,τιδήποτε άλλο σεξουαλικό περαν της απλής εκτόνωσης το κάνει η άλλη η ψηλή αλλά με κόστος 80€.

Μην τα πολυλογώ δεν γούσταρα να πάω με την ψηλή οπότε μασαζακι και φραπε στα 25€ είναι μια τίμια πρόταση.

Μασαζ αρκετά καλό θα έλεγα, έδειξε ότι το γνωρίζει το αντικείμενο, εξάλλου όπως είπε της αρέσει και προσπαθεί να είναι καλή.

...............

Άλλες λεπτομέρειες που μπορεί να ενδιαφέρουν το κοινό είναι ότι πρέπει να πάρεις τηλέφωνο για ραντεβού πριν πας, τα λεφτά τα προπληρώνεις, μπάνιο και παντόφλες είναι κοινές και η πετσέτα καθαρή μέν αλλα όχι σφραγισμένη.

Αυτό το body shower τιείναι?
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Δεν πολυκαταλαβα τι ακριβώς είναι. Μου είπε ότι αντί για να πλυθείς στην μπανιέρα, σε πλένει με νερό λάδι και σαπούνι πάνω στο μασαζοκρέβατο.
Κάτι τέτοιο τέλοσπάντων θυμάμαι να μου είπε.
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
παιδια τα δωματια που πατε για μασαζ ειναι ζεστα μεσα η ξεπαγιαζετε???? γιατι ειχα παει πριν κανα μηνα στην κριτωνος για μασαζ και δαγκωσα το καυλι μου.

Κριτικη εγραψες????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom