Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
οπα!!!! τελικα η αναστασια με 25€ κανει καλαμακι η οχι? ο ενας πηρε φραπε χωρις και ο αλλος με?????
Ρε μαγκες εσεις που εχετε βρεθει με Ανστασια ποσο χρονων την κανετε?
Πηρα τηλ για ραντεβου και μιλησα μαζι της και ακουσα μια τρεμαμενη φωνη ηλικιωμενης 60+ :think:
δεν τολμησα τελικα..
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.110
Like
3.120
Πόντοι
456
Ρε μαγκες εσεις που εχετε βρεθει με Ανστασια ποσο χρονων την κανετε?
Πηρα τηλ για ραντεβου και μιλησα μαζι της και ακουσα μια τρεμαμενη φωνη ηλικιωμενης 60+ :think:
δεν τολμησα τελικα..
45+ ,καλό τυπάκι,αν σε γνωρίσει δίνει και καλαμάκι.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.110
Like
3.120
Πόντοι
456
μ αρεσει που κρυβεται το ναυαγιο στο λινκ με το νουρου μη τη γνωρισει κανεις.....χαχαχαχαχα

για ποια μιλάς ,για κάποια απο το νέο νουρου που έσκασε στην προηγούμενη σελίδα ;
 

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.888
Κριτικές
9
Like
896
Πόντοι
426
Ρε μαγκες εσεις που εχετε βρεθει με Ανστασια ποσο χρονων την κανετε?
Πηρα τηλ για ραντεβου και μιλησα μαζι της και ακουσα μια τρεμαμενη φωνη ηλικιωμενης 60+ :think:
δεν τολμησα τελικα..


40 -45 ετων η Αναστασια ! τα ιδια και η Χριστινα!
η μεγαλυτερης ηλικιας μαλλον ειναι "μεντορας"  :2funny: των κορασιδων!
ευγενικες και η Αναστασια και η Χριστινα !
η Αναστασια ειναι σαν τα νερα της Χαλκιδας - ποτε πανω ποτε κατω! σε μενα ειχε και φραπε και καλαμακι ! αν βελτιωσει και τον τροπο που πιανει τον πουτσο ! - συμφωνω με συναγωνιστη που ανεφερε ποιο πανω οτι τον πιανει λες και κραταει τριανταφυλλο και φοβαται μην τρυπηθει -  θα ηταν εξαιρετικο vfm ! -  :woldman:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ρε μαγκες εσεις που εχετε βρεθει με Ανστασια ποσο χρονων την κανετε?
Πηρα τηλ για ραντεβου και μιλησα μαζι της και ακουσα μια τρεμαμενη φωνη ηλικιωμενης 60+ :think:
δεν τολμησα τελικα..
Αυτή που απαντάει στο τηλέφωνο, είναι η κυρα Μαίρη. Είναι όντως 60+ και δεν περνάει στο δωμάτιο.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.742
Πόντοι
9.095
περι ναυαγιου τιποτα,περι υπηρεσιων ενδιαφερομαι αν καποιος εχει κατι να πει που δεν ξερω
 

Busyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2014
Μηνύματα
54
Like
16
Πόντοι
0
περι ναυαγιου τιποτα,περι υπηρεσιων ενδιαφερομαι αν καποιος εχει κατι να πει που δεν ξερω

Περασμα από Πλατεία Βικτωρίας την προηγούμενη εβδομάδα (για να φύγει καλά ο χρόνος). Το ραντεβού κλείστηκε αργά περίπου 7 το απόγευμα. Με υποδέχτηκε η Χριστίνα η ψιλή Ρωσίδα. Στο δωμάτιο με ρώτησε κατευθείαν αν θέλω σεξ. Της απάντησα οχι και μου πρότεινε το πρόγραμμα των 25 ευρώ με εκτόνωση. Η κυρία (κοντά στα 50) ευγενική αλλά με ένα σώμα που δεν γουστάρω. Δηλαδή μικρό βυζί. Μασάζ μπρούμητα γυμνός εννοείται. Τα τηλέφωνα χτυπάγανε συνέχεια κάνοντας μάλιστα αυτή σχόλια του τύπου σιγά μην τον θυμάμαι αυτόν, τι θέλει αυτός και τέτοιες μαλακίες αναφερόμενη στους συναγωνιστές που την καλούσαν. Η αλήθεια είναι ότι χαλάστηκα τόσο από την όλη φάση που ήθελα να την κάνω με ελαφρά. Μάλιστα της είπα ότι δεν θέλω εκτόνωση και θα φύγω έτσι αφού δεν έχω διάθεση. Η τύπισσα μένει άφωνη και κάνει την εξής δήλωση. Δεν φεύγει κανείς από εδώ χωρίς να τελειώσει. Δηλαδή μου έβαλε και χέρι  :2funny: :2funny: :2funny:Φέρνει μόνη της τον σκούφο τον περνάει και αρχίζει πίπα. Αγαπητοί συνάδελφοι τον έχασα στο στόμα της. Οταν λέμε όλο μέσα πραγματικά το εννοούμε. Πολύ καλή πραγματικά από τις καλύτερες  :pipa1: :pipa1:Η κυρία παίρνει ντοκτορά στην πίπα. Φεύγοντας μου έδωσε το δικό της τηλέφωνο προκειμένου την επόμενη φορά να την καλέσω για να κλείσω μαζί της και όχι στο τηλέφωνο της αγγελίας!!!. Διάρκεια 30 λεπτά, μαζί με τα τηλέφωνα που απάνταγε και κόστος 25 ευρώπουλα. Τα σχόλια δικά σας
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.742
Πόντοι
9.095
ξερω οτι ειναι λατινες οντως κ πηγα μια φορα κ εφυγα απραγος,οπως κ μπακνανα!για αλλα πηγα με αλλα εφυγα...
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
342
Like
756
Πόντοι
81
Ποσο το εχω γράψει και παλιότερα... Ειχα παει εκει ναι μεν ωραιο μουνι αλλα στο 20λεπτο με τελειωσε.. Μου τράβηξε μια ισπανική και γεια σας...  Ειναι πεταμένα λεφτά γιατι πραγματικα σε τελειώνουν αμεσως.. Εγω δεν ξαναπαω
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Ποσο το εχω γράψει και παλιότερα... Ειχα παει εκει ναι μεν ωραιο μουνι αλλα στο 20λεπτο με τελειωσε.. Μου τράβηξε μια ισπανική και γεια σας...  Ειναι πεταμένα λεφτά γιατι πραγματικα σε τελειώνουν αμεσως.. Εγω δεν ξαναπαω
:pipa3:

Σε ποια αναφερεσε ?  Στις λατινες με το νουρου
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
καλαμακιου 90
Femme Fatale Hair, Beauty & Spa female future & men
Είδη κόμμωσης και ομορφιάς · Καλλυντικά & προϊόντα ομορφιάς
στο φεησμπουκ μου εστειλε μια μιλφαρα στις φωτο

ξερει κανενας συναγωνιστης τιποτα????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom