Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Δεν πολυκαταλαβα τι ακριβώς είναι. Μου είπε ότι αντί για να πλυθείς στην μπανιέρα, σε πλένει με νερό λάδι και σαπούνι πάνω στο μασαζοκρέβατο.
Κάτι τέτοιο τέλοσπάντων θυμάμαι να μου είπε.

Μετά το μαριναρισμα έχει και ψήσιμο?
 

since1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Επισκεψη πριν απο λιγες ημερες στην Φωτεινη Καλλιθεα. Δεν ειχα ξαναπαει, δεν ηξερα τι να περιμενω. Ανοιξε μια ευγενεστατη κυρια με κοντη ιατρικη ρομπα που αναδεικνυε την υπεροχη κυταριτιδα στα μπουτακια της. Καταλαβε οτι δεν γουσταρω και με ενημερωσε οτι υπαρχει και αλλη κοπελα η Τατιανα. Ενταξει η Τατιανα δεν ειναι και σουπερ μοντελ αλλα περασα μαζι της. Ο χωρος ειναι πεντακαθαρος οπως και το μπανιο. Η Τατιανα θεραπευει στο σαλονι - χωρο υποδοχης. Μασαζ ευχαριστηθηκα, το κατεχει, πηρα και φραπε με 45 ευρα. Δεν ηθελα και κατι παραπανω. Φευγοντας ακουσα και κλαμα μωρου, στην κουζινα μια νεαρα με το μωρο της στο καροτσι. Καλες γιορτες σε ολους.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Επισκεψη πριν απο λιγες ημερες στην Φωτεινη Καλλιθεα. Δεν ειχα ξαναπαει, δεν ηξερα τι να περιμενω. Ανοιξε μια ευγενεστατη κυρια με κοντη ιατρικη ρομπα που αναδεικνυε την υπεροχη κυταριτιδα στα μπουτακια της. Καταλαβε οτι δεν γουσταρω και με ενημερωσε οτι υπαρχει και αλλη κοπελα η Τατιανα. Ενταξει η Τατιανα δεν ειναι και σουπερ μοντελ αλλα περασα μαζι της. Ο χωρος ειναι πεντακαθαρος οπως και το μπανιο. Η Τατιανα θεραπευει στο σαλονι - χωρο υποδοχης. Μασαζ ευχαριστηθηκα, το κατεχει, πηρα και φραπε με 45 ευρα. Δεν ηθελα και κατι παραπανω. Φευγοντας ακουσα και κλαμα μωρου, στην κουζινα μια νεαρα με το μωρο της στο καροτσι. Καλες γιορτες σε ολους.
η επομενη επισκεψη θα γινει εκει σιγουρα μιας και εχει καλες κριτικες. με την τατιανα εχω ξανακανει και περασα καλα. σε αφηνε να την χουφτωνεις??? το δωματιο ηταν ζεστο η ξεπαγιασες????
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
. Μασαζ ευχαριστηθηκα, το κατεχει, πηρα και φραπε με 45 ευρα. Δεν ηθελα και κατι παραπανω.  Καλες γιορτες σε ολους.
To μασαζ το κατέχει, τον φραπέ τον κατέχει;;; Γιατί όταν την είχα πάρει στη Σολωμού, έπιανε τον πούτσο σαν ήταν κοτσάνι από τριαντάφυλλο.

Και να ήθελες παραπάνω το συγκεκριμένο κατάστημα δεν δίνει. Καλές γιορτές
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
Η τατιάνα είανι γνωστή και από Σολωμού 33. Κρίτωνος δεν έχω πάει αλλα μια και ειναι τα ιδια ιδρύματα σίγουρα γίνονται εσωτερικές μετακινήσεις..
Την Αλίνα όμως δεν την έχω πετύχει ποτέ στην Σολωμού..και Κρίτωνος δεν έχω πατήσει ποτέ μου.

Εγώ προ ημερών επισκεφθηκα ένα μασατζίδικο στην Γ' Σεπτεμβρίου 99

Η αγγελία και το τηλέφωνο είναι εδώ
Στο τηλέφωνο απάντησε μια καυλιάρικη φωνή όπου με ενημέρωσε ότι κάνουν μασαζ και χάδια παντού, body shower, ότι το μασαζ διαρκεί σχεδόν μία ώρα και κοστίζει 25€.

Κλείνω ραντεβού και πάω.

Βρίσκεται ακριβώς απέναντι από τον ΟΤΕ. Πάρκινγκ εύκολο ιδιως αν πας απόγευμα.

Το κουδούνι γράφει ένα όνομα κανονικό (δεν το θυμαμαι) που δεν παραπέμπει σε μασαζ. Οπότε πρέπει να πάρεις τηλέφωνο από κάτω για να σου ανοίξουν.
Όση ώρα έκανα μανουβρα για να παρκάρω εμφανίστηκε συναγωνιστής οπου σταμάτησε στην πόρτα έβγαλε το κινητο έκανε κλήση και μετά από λίγο μπήκε μέσα.

Στον δεύτερο όροφο είναι το ίδρυμα και όπως βγαίνεις από το ασανσερ είναι η δεξιά πόρτα. Το τονίζω γιατί σε καμμιά από τις δύο πόρτες του ορόφου δεν υπάρχει όνομα στο κουδούνι.

Περνάω μέσα με υποδέχεται μια γυναίκα ψηλή ξανθιά με τραβελόφατσα και δερμα τόσο λευκό που πλησιάζε στα όρια του αλμπίνο.
Είχε πολύ "σκληρά" χαρακτηριστικά. Δεν συγκράτησα το όνομά της. Υπήρχε και άλλη μια την ώρα που πήγα εγώ, ελληνίδα στα 40+ συμπαθητική στο πρόσωπο λεπτό σώμα και λέγεται Αναστασία.
Η Αναστασία μου ξεκαθάρισε από την αρχή ότι δεν κάνει πρόγραμμα σεξ, μόνο μασαζ και εκτόνωση με 25€. Το σεξ και το body shower και ο,τιδήποτε άλλο σεξουαλικό περαν της απλής εκτόνωσης το κάνει η άλλη η ψηλή αλλά με κόστος 80€.

Μην τα πολυλογώ δεν γούσταρα να πάω με την ψηλή οπότε μασαζακι και φραπε στα 25€ είναι μια τίμια πρόταση.

Μασαζ αρκετά καλό θα έλεγα, έδειξε ότι το γνωρίζει το αντικείμενο, εξάλλου όπως είπε της αρέσει και προσπαθεί να είναι καλή.

Μου έκανε καλό δυνατό στην πλάτη και πιο απαλό αισθησιακό ανάμεσα στα πόδια όσο ήμουν μπρούμητα.
Γυρίζοντας ανάσκελα ασχολήθηκε λίγο κάνοντας μασαζ στους προσαγωγούς και σιγά σιγά χάϊδευε όλο και πιο πολύ τον παργαλάτσο.

Φραπές καλος χωρίς καλαμάκι με γλωσσόφιλα. Από ρούχα βγάζει μόνο μπλούζα και σουτιέν , σε αφήνει να παίξεις με βυζιά και να πιπιλίσεις ρώγες.
Σε μπούτια μουνί και κώλο με άφηνε να αγγίζω πάνω από τα ρούχα. Όποτε πήγαινα να βάλω χέρι από μέσα τραβιόταν.

Σε γενικές γραμμές πέρασα καλά. Είναι και το κόστος ιδιαίτερα χαμηλό που συμβάλουν στην καλή εντύπωση που σου αφήνει το μαγαζί φεύγοντας.

Άλλες λεπτομέρειες που μπορεί να ενδιαφέρουν το κοινό είναι ότι πρέπει να πάρεις τηλέφωνο για ραντεβού πριν πας, τα λεφτά τα προπληρώνεις, μπάνιο και παντόφλες είναι κοινές και η πετσέτα καθαρή μέν αλλα όχι σφραγισμένη.
πέρασα κι εγώ από τον συγκεκριμένο χώρο, σε γενικές γραμμές τα ίδια πράγματα συνάντησα.
Η ψηλή ξανθιά ανατολική  Χριστίνα και η Ελληνίδα Αναστασία. Πέρασα με την δεύτερη αφού η πρώτη ήταν απασχολημένη. Πρόγραμμα μασάζ και τελείωμα με καλυμμένο καλαμάκι. Το μασάζ ήταν αρκετά καλό,το καλαμάκι μέτριο , η κοπέλα κανει και σεξ όπως δήλωσε,αλλά δεν μπορούσε τη συγκεκριμένη ημέρα λόγω υδραυλικών. Κόστος 25€.
Για τα υπόλοιπα προγράμματα είχαμε body shower Δήλ.τρίβεται πάνω σου η κοπέλα με σαπούνι και ζεστό νερό. Αυτή φοράει μαγιό και το σκηνικό γίνεται σε φουσκωτό στρώμα,60€.
Επίσης υπάρχουν διπλά και μεγαλύτερης διάρκειας προγράμματα αλλά δε θυμάμαι ακριβώς το κόστος.
Σε γενικές γραμμές πάντως είναι μια χαρά.

 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
πέρασα κι εγώ από τον συγκεκριμένο χώρο, σε γενικές γραμμές τα ίδια πράγματα συνάντησα.
Η ψηλή ξανθιά ανατολική  Χριστίνα και η Ελληνίδα Αναστασία. Πέρασα με την δεύτερη αφού η πρώτη ήταν απασχολημένη. Πρόγραμμα μασάζ και τελείωμα με καλυμμένο καλαμάκι. Το μασάζ ήταν αρκετά καλό,το καλαμάκι μέτριο , η κοπέλα κανει και σεξ όπως δήλωσε,αλλά δεν μπορούσε τη συγκεκριμένη ημέρα λόγω υδραυλικών. Κόστος 25€.
Για τα υπόλοιπα προγράμματα είχαμε body shower Δήλ.τρίβεται πάνω σου η κοπέλα με σαπούνι και ζεστό νερό. Αυτή φοράει μαγιό και το σκηνικό γίνεται σε φουσκωτό στρώμα,60€.
Επίσης υπάρχουν διπλά και μεγαλύτερης διάρκειας προγράμματα αλλά δε θυμάμαι ακριβώς το κόστος.
Σε γενικές γραμμές πάντως είναι μια χαρά.
οπα!!!! τελικα η αναστασια με 25€ κανει καλαμακι η οχι? ο ενας πηρε φραπε χωρις και ο αλλος με?????
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
To μασαζ το κατέχει, τον φραπέ τον κατέχει;;; Γιατί όταν την είχα πάρει στη Σολωμού, έπιανε τον πούτσο σαν ήταν κοτσάνι από τριαντάφυλλο.

Και να ήθελες παραπάνω το συγκεκριμένο κατάστημα δεν δίνει. Καλές γιορτές
εμενα παντως μια φορα που την ειχα παρει στην κριτωνος μου εκανε πολυ καλη φραπεδια!!!!! μου τον επιανε σαν τριανταφυλλο.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Glove, τι να σου πω, έχω μπερδευτεί κι εγώ. Εμένα μου είπε ότι κάνει μόνο εκτόνωση με το χέρι . Αν θέλω κάτι παραπάνω πρέπει να κλείσω άλλο ραντεβού με την αλλη την ψηλή. Στον φίλο που πήγε πρόσφατα του είπε άλλα πράγματα. Ό,τι νά'ναι λένε στον καθένα μας.. Αναλόγως πως θα τους την βαρέσει εκείνει την στιγμή. Αναφέρομαι στην Αναστασία επί της Γ'Σεπτεμβρίου 99

Η Τατιάνα από την άλλη, μπορεί να βελτίωσε της υπηρεσίες της, δεν έχω λόγο να διαφωνήσω σε αυτά που λες, αλλα επειδή εχώ δεν πέρασα καλά μαζί της, φοβάμαι να το ρισκάρω.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Glove, τι να σου πω, έχω μπερδευτεί κι εγώ. Εμένα μου είπε ότι κάνει μόνο εκτόνωση με το χέρι . Αν θέλω κάτι παραπάνω πρέπει να κλείσω άλλο ραντεβού με την αλλη την ψηλή. Στον φίλο που πήγε πρόσφατα του είπε άλλα πράγματα. Ό,τι νά'ναι λένε στον καθένα μας.. Αναλόγως πως θα τους την βαρέσει εκείνει την στιγμή. Αναφέρομαι στην Αναστασία επί της Γ'Σεπτεμβρίου 99

Η Τατιάνα από την άλλη, μπορεί να βελτίωσε της υπηρεσίες της, δεν έχω λόγο να διαφωνήσω σε αυτά που λες, αλλα επειδή εχώ δεν πέρασα καλά μαζί της, φοβάμαι να το ρισκάρω.
η αληθεια ειναι οτι αναλογα και με τις ορεξεις που εχουν ολες κανουν και διαφορετικα πραγματα αν ειναι απο το πρωι μεχρι το βραδυ καποια στιγμη θα βαρεθει να βλεπει συνεχως πουτσες και να τις φραπεδιαζει...... για αυτο εγω παω συνηθως πρωινες ωρες.......
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.742
Πόντοι
9.095
ανεβαζω τη φωτο,ελπιζω να μη λογοκριθει δεν υπαρχει κατι το μεμπτο...
ξερω οτι ειναι λατινες εκει μεσα και αρκετα προθυμες εως ενα σημειο....αυτα.
 

Συνημμένα

  • 12506574_1077839005602296_592793808_n.jpg
    12506574_1077839005602296_592793808_n.jpg
    70,8 KB · Εμφανίσεις: 30

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
ανεβαζω τη φωτο,ελπιζω να μη λογοκριθει δεν υπαρχει κατι το μεμπτο...
ξερω οτι ειναι λατινες εκει μεσα και αρκετα προθυμες εως ενα σημειο....αυτα.
Καλή φάση φαίνεται...εχει πάει κανείς να μας πει εντυπώσεις?
 

Busyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2014
Μηνύματα
54
Like
16
Πόντοι
0
Καλή φάση φαίνεται...εχει πάει κανείς να μας πει εντυπώσεις?

Μία φορά που είχα ,μιλήσει μαζί της μου είπε ότι βρίσκεται Συγγρού και το κόστος είναι 60 ευρω. Δεν μπήκε σε καμία λεπτομέρεια παρόλες τις ερωτήσεις μου
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.742
Πόντοι
9.095
Μία φορά που είχα ,μιλήσει μαζί της μου είπε ότι βρίσκεται Συγγρού και το κόστος είναι 60 ευρω. Δεν μπήκε σε καμία λεπτομέρεια παρόλες τις ερωτήσεις μου
"ελα απο εδω να τα πουμε...", σωστα?   :2funny:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ανεβαζω τη φωτο,ελπιζω να μη λογοκριθει δεν υπαρχει κατι το μεμπτο...
ξερω οτι ειναι λατινες εκει μεσα και αρκετα προθυμες εως ενα σημειο....αυτα.
:referee: :referee:...στην επομενη.... :priest: :priest: :priest:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.742
Πόντοι
9.095
μ αρεσει που κρυβεται το ναυαγιο στο λινκ με το νουρου μη τη γνωρισει κανεις.....χαχαχαχαχα
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Να το link σας έλεγα


Αν κάποιος γνωριζει κάτι ας το αναφέρει.
ρε παιδια τι παιζει εδω? αυτο με το πρασινο μαγιο ειναι γαματο.
εχουν και ''WOOD MASSAGE''

Είναι ένα είδος μασάζ που χρησιμοποιούμε που η φύση και το σώμα συνδέεται χρησιμοποιωντας ειδικα ξυλα ως οργανο χαλαρωσης!
οποιος καταλαβε καταλαβε τι ειναι αυτο μαλλον...... :kissass: :kissass2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom