Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα. Πριν λίγες μέρες επισκέφθηκα τη Λένορμαν 233. Με το που μπήκα τρελάθηκα ξαναείδα μετά από χρόνια τη βυζαρου Μαντώ. Όσοι τη θυμούνται την πορεία της απο τη Φίλωνος θα καταλάβουν. Μόλις με είδε με αγκάλιασε και με φίλησε. Με πέρασε βιαστικά στο δωμάτιο και ξεκίνησε να μου λέει της τιμές και ότι τα κορίτσια δεν κάνουν τίποτα εκεί μέσα. Να σας πω την αλήθεια εγώ για έναν δυνατό φραπέ πήγα και της το είπα μου πρότεινε εκείνη να με ικανοποιεισει στα κρυφά. Αφού κάναμε την αρχή καταλήξαμε και στην πίσω πόρτα. Μεσα σε μια ώρα είχαμε κάνει τα πάντα όπως παλιά και μάλιστα χωρίς καπέλο. Το σύνολο πήγε 40€ γιατί είναι και φθηνή όπως πάντα. Η αλήθεια είναι ότι δεν είναι το πρόσωπο που θα ήθελες να ξεκαφρώσεις αλλά αν έχεις καιρό αρκείσε. Εντωμεταξυ κυκλοφορεί και ενα παιδάκι εκεί μέσα. Δεν ξέρω τι ρόλο βαράει.
στα κρυφα λεει. μη το πεις πουθενα τυπε και μαθευτει.
Μαντω εσυ?
:2funny:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Πριν λίγες μέρες επισκέφθηκα τη Λένορμαν 233. Με το που μπήκα τρελάθηκα ξαναείδα μετά από χρόνια τη βυζαρου Μαντώ. Όσοι τη θυμούνται την πορεία της απο τη Φίλωνος θα καταλάβουν. Μόλις με είδε με αγκάλιασε και με φίλησε. Με πέρασε βιαστικά στο δωμάτιο και ξεκίνησε να μου λέει της τιμές και ότι τα κορίτσια δεν κάνουν τίποτα εκεί μέσα. Να σας πω την αλήθεια εγώ για έναν δυνατό φραπέ πήγα και της το είπα μου πρότεινε εκείνη να με ικανοποιεισει στα κρυφά. Αφού κάναμε την αρχή καταλήξαμε και στην πίσω πόρτα. Μεσα σε μια ώρα είχαμε κάνει τα πάντα όπως παλιά και μάλιστα χωρίς καπέλο. Το σύνολο πήγε 40€ γιατί είναι και φθηνή όπως πάντα. Η αλήθεια είναι ότι δεν είναι το πρόσωπο που θα ήθελες να ξεκαφρώσεις αλλά αν έχεις καιρό αρκείσε. Εντωμεταξυ κυκλοφορεί και ενα παιδάκι εκεί μέσα. Δεν ξέρω τι ρόλο βαράει.
Στον φραπέ καλή? Αφήνει χούφτωμα κλπ ?
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
296
Like
1.138
Πόντοι
201
Καλησπέρα. Πριν λίγες μέρες επισκέφθηκα τη Λένορμαν 233. Με το που μπήκα τρελάθηκα ξαναείδα μετά από χρόνια τη βυζαρου Μαντώ. Όσοι τη θυμούνται την πορεία της απο τη Φίλωνος θα καταλάβουν. Μόλις με είδε με αγκάλιασε και με φίλησε. Με πέρασε βιαστικά στο δωμάτιο και ξεκίνησε να μου λέει της τιμές και ότι τα κορίτσια δεν κάνουν τίποτα εκεί μέσα. Να σας πω την αλήθεια εγώ για έναν δυνατό φραπέ πήγα και της το είπα μου πρότεινε εκείνη να με ικανοποιεισει στα κρυφά. Αφού κάναμε την αρχή καταλήξαμε και στην πίσω πόρτα. Μεσα σε μια ώρα είχαμε κάνει τα πάντα όπως παλιά και μάλιστα χωρίς καπέλο. Το σύνολο πήγε 40€ γιατί είναι και φθηνή όπως πάντα. Η αλήθεια είναι ότι δεν είναι το πρόσωπο που θα ήθελες να ξεκαφρώσεις αλλά αν έχεις καιρό αρκείσε. Εντωμεταξυ κυκλοφορεί και ενα παιδάκι εκεί μέσα. Δεν ξέρω τι ρόλο βαράει.
Eντωμεταξυ φερμαρες την πουτανα ακαπωτιος κ το λες με καμάρι ρε λεβέντη?
 

hotstauros

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
αγαπητε επειδη ειμαι πελατης στο μαγαζι η βυζαρου που αναφερειςμου εχει συστηθει με αλλο ονομα που αρχιζει απο Α,οσο αφορα τον φραπε εχω παρει μονο με 1-2 ασιατισες τελευταια
Όταν την αποκάλεσα Μαντώ μου είπε οτι το Άλλαξε σε Αλεξάνδρα. Την ξέρω από παλιά. Από τα προηγούμενα μαγαζιά. Πρώτη φορά επισκέφθηκα το μαγαζί στη Λένορμαν. Ασιατισες πάντως δεν είδα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
358
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Παιδιά παίζει φραπές τελικά στη Λενορμαν 233; ή όχι; Κι αν ναι, με ποιες; πως προχωράς στο παρασύνθημα και ποιο το κόστος;
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21

hotstauros

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Eντωμεταξυ φερμαρες την πουτανα ακαπωτιος κ το λες με καμάρι ρε λεβέντη?
Ήθελα να γράψω "με καπέλο". Δεν ήξερα πως να το διορθώσω όταν εγκρίθηκε. Οτιδήποτε και να κάνω πάντα κοιτάω τη δική μου προστασία
 
  • Like
Αντιδράσεις: tefras

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21
Όταν την αποκάλεσα Μαντώ μου είπε οτι το Άλλαξε σε Αλεξάνδρα. Την ξέρω από παλιά. Από τα προηγούμενα μαγαζιά. Πρώτη φορά επισκέφθηκα το μαγαζί στη Λένορμαν. Ασιατισες πάντως δεν είδα
εμενα μου προτεινε μια απο την Ινδια για φραπε,οσο αφορα την ιδια της εκανα προταση να περασω μαζι τηςσε δωματιο αλλα δεν [πηρα απαντηση
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443
μαλλον βαραει μυγες το μαγαζι και εκανε ντου ο/η προμοτορας
σημερα το μεσημερακι παντως,λιγο πριν τις 2,ηταν εξω στο μπαλκονι δυο κυριες και βολταριζαν-χαζευαν τα αυτοκινητα στη Λενορμαν.
σκοτωνονται στη δουλεια.:2funny:
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Ενα παλικάρι γύρω στα 20 δεν ξέρω ποιανεις είναι
Όπως το είπες νόμιζα μωρό - παιδί . Θα δουλεύει εκεί ο πιτσιρικάς λογικά , γιατί να κάνεις αυτήν την δουλειά και να παίρνεις τον γιο μαζί δεν γίνεται.
 

Rsexy

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
30
Like
72
Πόντοι
0
Όπως το είπες νόμιζα μωρό - παιδί . Θα δουλεύει εκεί ο πιτσιρικάς λογικά , γιατί να κάνεις αυτήν την δουλειά και να παίρνεις τον γιο μαζί δεν γίνεται.
Πάμε τώρα:
Ο Πιτσιρικάς είναι γιος της Μαντωαλεξάνδρας.
Η μαντωαλεξανδρα έχει το μαγαζί.
Η μαντωαλεξανδρα σε βάζει στο δωμάτιο, στον κάνει κούτσουρο, χαϊδεύεις κωλους, βυζια και την ώρα που της ζητάς κάτι παραπάνω οπισθοχωρεί.
Μακάρι να παίζει αυτό που λες, εγώ ως πελάτης εκεί, τα παραπάνω έχω βιώσει μαζί της, σε αντίθεση με αλλά κορίτσια εκεί που έφτανες και κρυφά μέχρι και σε σεξ.
Βλέπε Κομμωτρια.
Τη δεδομένη στιγμή, θα μου έκανε έκπληξη αν κάνει καμία φραπέ από εκεί.
Κατά καιρούς έχουν έρθει κάτι εργαλεία- μέχρι και έναν τράβελο είχε φέρει αλλά διαριγνυει τα ιμάτια της η Μαντωαλεξανδρα πως είναι χωρίς.
Αφήνει μπηχτές αλλά υπεκφεύγει.
Δεν κρίνω τον συναγωνιστή
Λέω τί έχω δει εγώ εκεί μέσα.
 

hotstauros

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Πάμε τώρα:
Ο Πιτσιρικάς είναι γιος της Μαντωαλεξάνδρας.
Η μαντωαλεξανδρα έχει το μαγαζί.
Η μαντωαλεξανδρα σε βάζει στο δωμάτιο, στον κάνει κούτσουρο, χαϊδεύεις κωλους, βυζια και την ώρα που της ζητάς κάτι παραπάνω οπισθοχωρεί.
Μακάρι να παίζει αυτό που λες, εγώ ως πελάτης εκεί, τα παραπάνω έχω βιώσει μαζί της, σε αντίθεση με αλλά κορίτσια εκεί που έφτανες και κρυφά μέχρι και σε σεξ.
Βλέπε Κομμωτρια.
Τη δεδομένη στιγμή, θα μου έκανε έκπληξη αν κάνει καμία φραπέ από εκεί.
Κατά καιρούς έχουν έρθει κάτι εργαλεία- μέχρι και έναν τράβελο είχε φέρει αλλά διαριγνυει τα ιμάτια της η Μαντωαλεξανδρα πως είναι χωρίς.
Αφήνει μπηχτές αλλά υπεκφεύγει.
Δεν κρίνω τον συναγωνιστή
Λέω τί έχω δει εγώ εκεί μέσα.
Σε μένα πάντως το αντίθετο έδειξε και πεχτηκε όπως είπα παραπάνω (βέβαια δεν είναι και το καλύτερο κομμάτι) Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα ξαναπάω να δω και τα άλλα κορίτσια. Σοκ ο πιτσιρικάς είναι γιός της Πραγματικά με ποια άποψη τον έχει εκεί. Δεν είναι μέρος για να είναι εκεί ο πιτσιρίκος.
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21
Πάμε τώρα:
Ο Πιτσιρικάς είναι γιος της Μαντωαλεξάνδρας.
Η μαντωαλεξανδρα έχει το μαγαζί.
Η μαντωαλεξανδρα σε βάζει στο δωμάτιο, στον κάνει κούτσουρο, χαϊδεύεις κωλους, βυζια και την ώρα που της ζητάς κάτι παραπάνω οπισθοχωρεί.
Μακάρι να παίζει αυτό που λες, εγώ ως πελάτης εκεί, τα παραπάνω έχω βιώσει μαζί της, σε αντίθεση με αλλά κορίτσια εκεί που έφτανες και κρυφά μέχρι και σε σεξ.
Βλέπε Κομμωτρια.
Τη δεδομένη στιγμή, θα μου έκανε έκπληξη αν κάνει καμία φραπέ από εκεί.
Κατά καιρούς έχουν έρθει κάτι εργαλεία- μέχρι και έναν τράβελο είχε φέρει αλλά διαριγνυει τα ιμάτια της η Μαντωαλεξανδρα πως είναι χωρίς.
Αφήνει μπηχτές αλλά υπεκφεύγει.
Δεν κρίνω τον συναγωνιστή
Λέω τί έχω δει εγώ εκεί μέσα.
οπως τα λες ειναι φιλε προσωπικα εχω παρει φραπεδες εκει αλλα εχω φαει και ακυρα οσο για την"Μαντω"της εχω προτεινει 2-3 φορες να περασω μαζι της αλλα δεν μου εχει απαντησει θετικα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Rsexy

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom