Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21
Σε μένα πάντως το αντίθετο έδειξε και πεχτηκε όπως είπα παραπάνω (βέβαια δεν είναι και το καλύτερο κομμάτι) Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα ξαναπάω να δω και τα άλλα κορίτσια. Σοκ ο πιτσιρικάς είναι γιός της Πραγματικά με ποια άποψη τον έχει εκεί. Δεν είναι μέρος για να είναι εκεί ο πιτσιρίκος.
Σταυρακα παιζει να σε ερωτευτηκε,μαλλον εισαι η μετενσαρκωση του Κουρκουλου
 

yannis_40

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
26
Like
46
Πόντοι
0
Για το παρακάτω έχει κανείς άποψη?
Γενικός ψάχνω κάτι καλό προς βόρεια και το νημα απο την σελίδα 170 και μετά όλα αντικρουόμενα λέει.
Μια ο ένα πέρασε τέλεια μετά ο άλλος τον λέει προμώτορα οπότε άκρι δεν βγαίνει
Καλημέρα σας,

Τις προηγούμενες μέρες είχα την ευκαιρία να επισκεφτώ την Αλίκη στον Χολαργό.

Όπως και στις φωτογραφίες, η Αλίκη πολύ όμορφη και γοητευτική Γυναίκα. Υπέροχο θηλυκό κορμί, όμορφο πρόσωπο και ευγενικά φιλική προσέγγιση.

Η εμπειρία μαζί εξαιρετική! Όπως τα περιγραφει στις αναρτήσεις της.

Ο χώρος, το δωμάτιο της αξιοπρεπές, καθαρό με λειτουργικό χώρο ντους.

Μου άρεσε και θεωρώ ότι αξίζει ειδικά για εμπειρίες στα βόρεια της Αθήνας.
 

Rsexy

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
30
Like
72
Πόντοι
0
Καλημέρα σας,

Τις προηγούμενες μέρες είχα την ευκαιρία να επισκεφτώ την Αλίκη στον Χολαργό.

Όπως και στις φωτογραφίες, η Αλίκη πολύ όμορφη και γοητευτική Γυναίκα. Υπέροχο θηλυκό κορμί, όμορφο πρόσωπο και ευγενικά φιλική προσέγγιση.

Η εμπειρία μαζί εξαιρετική! Όπως τα περιγραφει στις αναρτήσεις της.

Ο χώρος, το δωμάτιο της αξιοπρεπές, καθαρό με λειτουργικό χώρο ντους.

Μου άρεσε και θεωρώ ότι αξίζει ειδικά για εμπειρίες στα βόρεια της Αθήνας.
Ωραία τα λες και συμφωνώ, αν και ακριβή η Κορασίδα είναι τίμια. Νομίζω όμως πως πάει στο μασέζ με δικό τους χώρο
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
2
Like
1.076
Πόντοι
81
Καλημέρα στην ομάδα
Τελικά τί παίζει με το μασάζ στην Λένορμαν;
Προσφέρει φραπέ ή τζάμπα τόσος ντόρος;
Πώς περνάς στο συνθηματικό;
Λέω να κάνω μια καταδρομική σήμερα;
Πώς ζητάω φραπέ;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.132
Κριτικές
16
Like
13.976
Πόντοι
3.246
Καλημέρα στην ομάδα
Τελικά τί παίζει με το μασάζ στην Λένορμαν;
Προσφέρει φραπέ ή τζάμπα τόσος ντόρος;
Πώς περνάς στο συνθηματικό;
Λέω να κάνω μια καταδρομική σήμερα;
Πώς ζητάω φραπέ;
εγώ πάντως πήρα τηλέφωνο ρώτησα για τη Μαντώ και με ειρωνεύτηκαν κιόλας
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
2
Like
1.076
Πόντοι
81
Μάλλον μας δουλεύουν
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443
Καλημέρα στην ομάδα
Τελικά τί παίζει με το μασάζ στην Λένορμαν;
Προσφέρει φραπέ ή τζάμπα τόσος ντόρος;
Πώς περνάς στο συνθηματικό;
Λέω να κάνω μια καταδρομική σήμερα;
Πώς ζητάω φραπέ;

εγώ πάντως πήρα τηλέφωνο ρώτησα για τη Μαντώ και με ειρωνεύτηκαν κιόλας
τον Σταυρο ρωτηστε να σας πει τα κολπα.
μεχρι που θα πηδηξετε κιολας με αυτα που θα σας πει.
και οικονομικα κιολας.
 

hotstauros

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
τον Σταυρο ρωτηστε να σας πει τα κολπα.
μεχρι που θα πηδηξετε κιολας με αυτα που θα σας πει.
και οικονομικα κιολας
Παιδιά τι να σας πω?
Περιέγραψα ότι έζησα
Ή με γουσταρε ή είχα τύχη.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
37
Like
5.728
Πόντοι
7.195
Καλημέρα στην ομάδα
Τελικά τί παίζει με το μασάζ στην Λένορμαν;
Προσφέρει φραπέ ή τζάμπα τόσος ντόρος;
Πώς περνάς στο συνθηματικό;
Λέω να κάνω μια καταδρομική σήμερα;
Πώς ζητάω φραπέ;
Γλυκό, μέτριο, με γάλα ή χωρίς...
 

harrypotter322

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Εγώ είχα πάει πριν 2 μέρες στην Λένορμαν 233 και έχω να πω ότι οι τιμές είναι αδιανόητα υψηλές. Δηλαδή ο χώρος αυτός δεν θεωρώ πως αξίζει 30€ μια ώρα μασάζ. Μέσα στο δωμάτιο προσπάθησα για φραπέ και η κοπέλα αρνήθηκε. Δεν νομίζω να κάνουν τίποτα εκεί μέσα. Όσο για τη Μαντώ/ Αλεξάνδρα που λέτε εγώ την είδα όταν ήρθε μέσα στο δωμάτιο βαμμενει σαν της παλιές ιερόδουλες και με ενα κούνημα τσατσας. Και μου έδωσε την εντύπωση ότι με ένα καλό χρηματικό ποσό θα στα κάνει όλα. Θέλω πολύ να την κουμπώσω. Ίσως την επόμενη φορά να της το ζητήσω τηλεφωνικά.
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστές. Εγώ είχα πάει πριν 2 μέρες στην Λένορμαν 233 και έχω να πω ότι οι τιμές είναι αδιανόητα υψηλές. Δηλαδή ο χώρος αυτός δεν θεωρώ πως αξίζει 30€ μια ώρα μασάζ. Μέσα στο δωμάτιο προσπάθησα για φραπέ και η κοπέλα αρνήθηκε. Δεν νομίζω να κάνουν τίποτα εκεί μέσα. Όσο για τη Μαντώ/ Αλεξάνδρα που λέτε εγώ την είδα όταν ήρθε μέσα στο δωμάτιο βαμμενει σαν της παλιές ιερόδουλες και με ενα κούνημα τσατσας. Και μου έδωσε την εντύπωση ότι με ένα καλό χρηματικό ποσό θα στα κάνει όλα. Θέλω πολύ να την κουμπώσω. Ίσως την επόμενη φορά να της το ζητήσω τηλεφωνικά.
καλημερα φιλε μου φραπε προσφερουν 1-2 ασιατισες(οπως μου εκμυστηρευτηκε η"Μαντω")επισης κυκλοφορουν συνηθως 1-2 εκπαιδευομενες πιτσιρικες οι οποιες δεν νομιζω να προχωρανε
 

harrypotter322

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
καλημερα φιλε μου φραπε προσφερουν 1-2 ασιατισες(οπως μου εκμυστηρευτηκε η"Μαντω")επισης κυκλοφορουν συνηθως 1-2 εκπαιδευομενες πιτσιρικες οι οποιες δεν νομιζω να προχωρανε
Καλημέρα φίλε. Η ασιατισα αν και τις είχα προτείνει με κάτι παραπάνω να μου κάνει φραπέ με άφησε στεγνό. Όσο για τις εκπαιδευομενες δεν το ρισκάρω.
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21
επρεπε να το ζητησεις απο πριν με την ιδιοκτητρια εχω φαει και εγω 2-3 ακυρα και της εχω εξηγησει τι θελω ετσι την τελευταια φορα που πηγα δεν την πατησα
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
επρεπε να το ζητησεις απο πριν με την ιδιοκτητρια εχω φαει και εγω 2-3 ακυρα και της εχω εξηγησει τι θελω ετσι την τελευταια φορα που πηγα δεν την πατησα
Αδερφέ να σε ρωτήσω.. μας δουλεύεις? Έχω πάει εκεί και μίλησα με την ιδιοκτήτρια για έξτρα και παραλίγο να με διώξει με το σκουπόξυλο....
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21
Αδερφέ να σε ρωτήσω.. μας δουλεύεις? Έχω πάει εκεί και μίλησα με την ιδιοκτήτρια για έξτρα και παραλίγο να με διώξει με το σκουπόξυλο....

Αδερφέ να σε ρωτήσω.. μας δουλεύεις? Έχω πάει εκεί και μίλησα με την ιδιοκτήτρια για έξτρα και παραλίγο να με διώξει με το σκουπόξυλο..
den jerv posew forew exeiw paeih
Αδερφέ να σε ρωτήσω.. μας δουλεύεις? Έχω πάει εκεί και μίλησα με την ιδιοκτήτρια για έξτρα και παραλίγο να με διώξει με το σκουπόξυλο....
δεν ξερω ποσες φορες εχεις παει εγω πηγαινω στο συγκεκριμενο απο περσι τοτε που δουλευε για καποιο χρονικο διαστημα η γνωστη Ελενη(κομμωτρια) η αληθεια ειναι οτι προσπαθησα πολυ ετσι ωστε να με ενημερωνει για το ποιες προχωρανε και ποιες οχι
 

harrypotter322

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
επρεπε να το ζητησεις απο πριν με την ιδιοκτητρια εχω φαει και εγω 2-3 ακυρα και της εχω εξηγησει τι θελω ετσι την τελευταια φορα που πηγα δεν την πατησα
Θα μιλήσω μαζί της την επόμενη φορά. Ελπίζω να μου προτείνει κάποια καλή.
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
den jerv posew forew exeiw paeih

δεν ξερω ποσες φορες εχεις παει εγω πηγαινω στο συγκεκριμενο απο περσι τοτε που δουλευε για καποιο χρονικο διαστημα η γνωστη Ελενη(κομμωτρια) η αληθεια ειναι οτι προσπαθησα πολυ ετσι ωστε να με ενημερωνει για το ποιες προχωρανε και ποιες οχι
Μπορεί να είναι έτσι... τι να πω φίλε μου... δε μας λες ποιες προχωράνε στον φραπέ να ξέρουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom