Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Zuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2021
Μηνύματα
38
Like
121
Πόντοι
0
40 για 45 λεπτά...50 για ώρα και στο τέλος 10 ή 20 έξτρα....δλδ 10 θέλω να ελπίζω να δίνουν όλοι
Είναι ωραίο που το λες έτσι, ότι αξίζει το φιλοδώρημα να το ξεχωρίζουν και να το δίνουν όλοι στο χέρι της θεραπεύτριας. Είναι γνωστό, σε όσους τριγυρναμε σ' αυτά τα μαγαζιά, ότι οι γυναίκες που δουλεύουν στα μασατζίδικα όλων των τυπων, βασίζονται για τον επιούσιο στα tips των πελατών και όχι στην "ημερήσια αποζημίωση" που τους δίνει το κατάστημα
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
I had an appointment to visit this salon by Fix metro this afternoon actually, but it ended before it could start.

I called ahead and made an appointment. I asked for "The Greek Woman" (now confirmed as Paola). The older woman answering the phone seemed to know what my intentions were from the massage somehow, and told me that the price was 45E for 45 minutes for the massage, and I could tip an extra 10E to the masseuse. It seemed a bit more than I'd read previously, but she was available in an hour, so I thought to myself let's just go get it done.

I showed up about 10 minutes early (sometimes you can get an extended massage at certain places when arriving early). In any case, I walked into the studio and there was no one at reception. I waited a couple minutes before finally being approached by the older woman who I presumed had spoken to me on the phone.

She told me Paola would need another 30 minutes or so, as the client she was with needed more time. The German-Scottish heritage in me was a bit upset. I asked what would happen if I arrived 30 minutes late, would that be okay with them and they'd just make the rest of their scheduled appointments be delayed for the rest of the day? Was it better to punish the person who was late or the person who is on time? This was more of a cultural clash than anything, I believe, the casual Greeks versus the stringent blonde haired people from the North.

She just shrugged her shoulders and said "so you want to wait or no?" I said no, and that was it. Now of course I'm not feeling very welcome to go back any longer and I'll take it off the list of places to visit. Perhaps something detrimental to me in this town of few places which focus on massage rather than the more brothel style of set up, but a man has to have his morals to sleep easily at night, even if it is much more difficult with a pair of blue balls.

Tomorrow I try the independent Thai masseuse out in Dafni. At least I'll be the first client of the day, according to her. No one to make me wait and no stinky, sticky room to enter just after another client has "finished." I'll provide an update following the visit.
dδεν ξερω γιατι ,αλλα στο ψαξιμο,μου εβγαλε οτι το συγκεκριμενο ποστ,ειναι απο τον τον Γιωργο Παππα...τον πρωην πατερ και μοντ εδω παλια..
 

Συνημμένα

  • 123.jpg
    123.jpg
    62,9 KB · Εμφανίσεις: 129

xxppaadd

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2015
Μηνύματα
21
Like
73
Πόντοι
0
Ανδρομέδα ξέρει κανείς τι παίζει?? Έστω και πμ
 

drdoom2

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
17
Like
10
Πόντοι
0
Για το city massage στο χαλανδρι ξερει κανεις αν παιζει τπτ εξτρα? Στην αναζητηση που εκανα βροσκω μονο ερωτησεις καμια απαντηση...
Θα με ενδιεφερε και εμενα το θεμα με το παραπανω αν ξερει καποιος.

Ακομα ξερει κανεις αν στο grace στο Μαρουσι παίζει άλλη κοπέλα ή είναι μόνο η ξανθιά ?
 

Trohalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
30
Like
144
Πόντοι
0
Θα με ενδιεφερε και εμενα το θεμα με το παραπανω αν ξερει καποιος.

Ακομα ξερει κανεις αν στο grace στο Μαρουσι παίζει άλλη κοπέλα ή είναι μόνο η ξανθιά ?
Σε τέτοια μαγαζιά όπως το city, δλδ οικονομικά και κυρίως γυναίκες πελάτισσες, πολύ δύσκολα να γίνει κάτι. Θα πρέπει να είσαι τακτικός πελάτης, να πηγαίνεις σταθερά με κάποια που θα έχεις σταμπάρει ότι ίσως είναι λίγο πιο πεταχτή,να υπάρξει μια αμοιβαία έλξη, και μόνο τότε ίσως γίνει κάνας φραπές στη ζούλα. Αλλά και πάλι, αυτό θα είναι η εξαίρεση της εξαίρεσης.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
958
Κριτικές
10
Like
3.422
Πόντοι
736

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
958
Κριτικές
10
Like
3.422
Πόντοι
736
Μια γενική άποψη για το Moments Massage στο Κουκάκι έπειτα από τρείς - τέσσερις πρόσφατες συνεδρίες εκεί.

Χώρος καλός και περιποιημένος.

Συνήθως ανοίγει μια μικροκαμωμένη, ντυμένη με μαύρο κολάν και τιραντέ τοπάκι, αεικίνητη η οποία αναλαμβάνει και να σου εξηγήσει πως παίζουν τα πράγματα στο κατάστημα, δηλ. μασάζ και αισθησιακό τελείωμα το οποίο υποτίθεται ότι κανονίζεις εσύ με την κοπέλα στο δωμάτιο με κάποιο extra tip. Μπορείς να περάσεις και με αυτή, αν θες. Δηλώνει Ελληνίδα, εμένα μου φάνηκε από Σαουδική Αλβανία αλλά τεσπα.

Την πρώτη φορά με περιποιήθηκε μια χοντρούλα με γλυκό πρόσωπο από το Νεπάλ ονόματι Άννα (δεν τη διάλεξα, με μπάσανε στο δωμάτιο και μου έστειλαν αυτή). Η κοπέλα ήρθε ντυμένη με μια μπορντώ σεμνή ρόμπα η οποία με δυσκολία έκρυβε τα περιττά κιλά της και τα δύο πελώρια βυζγιά της. Μου έκανε ένα πολύ καλό μασάζ και μια ιδιαίτερα αισθησιακή πεομάλαξη στο τέλος.

Τη δεύτερη φορά με περιποιήθηκε μια κοντούλα Φιλιππινέζα ονόματι Τίνι. Θα την έλεγα κι ομορφούλα. Κι αυτή πολύ σεμνό ντύσιμο. Μου έκανε επίσης πολύ καλό μασάζ και μια αδιάφορη πεομάλαξη στο τέλος. Μάλιστα όταν τελείωσα, μου είπε χαρακτηριστικά: "Good Boy!" - λες και ήμουν κουτάβι και κούναγα την ουρά μου όλο χαρά.

Από εκεί και μετά, άλλες δύο φορές, πέρασα αβλεπή με την Άννα από το Νεπάλ λόγω του πολύ καλού συνδυασμού των υπηρεσιών της και δεν ψηνόμουν για πειραματισμούς. Αξίζει να σημειωθεί ότι όλες τις φορές, δεν άπλωσα χέρι να της πιάσω ούτε τα μαλλιά. Απλά δεν το έκανα όχι ότι μου το ξέκοψε.

Στα μείον του μαγαζιού:
1) με τις τιμές είναι όπου σε πιάσουν: τη μια φορά το μασάζ μιας ώρας κάνει €40 την άλλη κάνει €50 και σε έναν τιμοκατάλογο που μου έδειξαν μια φορά, έγραφε €45. Αν επιμείνεις, θα δώσεις €40 στην/στον υπεύθυνη/ο στο γραφείο και μετά στο δωμάτιο στο τέλος €10 - €20 tip στην κοπέλα για την πεομάλαξη (στα €10 ξινίζουν τα μούτρα τους ενώ στα €20 φεύγουν χαμογελαστές),

2) κλασσική φάση: η Άννα από το Νεπάλ μετά από λίγες ημέρες λεγόταν Αλάνα κι ήταν από την Ταϊλάνδη οπότε ως τέτοια έπρεπε να χρεωθώ €50 κι όχι €40 που με είχαν χρεώσει μόλις πριν λίγες μέρες. Τελικά η ίδια μου συστήθηκε ως Άλαν. Ότι να 'ναι.

3) θα σας πρότεινα να δίνετε τα λεφτά σε όποιον κάθεται στο γραφείο κι όχι στην κοντοπούτανη που ανοίγει συνήθως την πόρτα και σε μπάζει στο δωμάτιο γιατί παίζει να σου ζητήσει €50 και να σου στείλει κοπέλα την οποία θα πληρώνες €40 και να παντελονιάσει η ίδια το δεκαρικάκι χωρίς να κάνει τίποτα.

Άκουσα και για μια εκπρόσωπο της Ρωσικής μασαζοσχολής αλλά δεν την είδα ποτέ.

Κοντολογής, αν σας ενδιαφέρει το πραγματικά καλό μασάζ με happy ending, προχωρήστε άφοβα.
Μάλλον έχουμε καταλάβει όλοι ότι χώρος μασαζ με εγγυημένη φραπεδια παίζει μόνο στο Κουκάκι . Παολα, Τινι, Άννα , Κρισνα κτλπ . Ρε μύστες δεν είναι παράλογο ν υπάρχει μόνο ένα δε θέλω να αναφερθεί Μαρούσι grace κτλπ δεν πας εκεί 100% για φραπέ επίσης δε μιλάμε για μπριζολαδικα Λ23 Φ2 Μάρνης κτλπ
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
958
Κριτικές
10
Like
3.422
Πόντοι
736
καλημέρα...2η επισκεψη στο μασαζ στο κουκακι...συνεδρία με μία απο τις 2 εκ Ανατολής κοπέλες...ίδια φάση με Πάολα, μόνο η η Πάολα κάνει πολύ καλύτερο μασαζ, με διαφορά...το κακό είναι ότι το 2ο μέρος παραμένει πολύ τυπικό, όχι κακό βέβαια..ένα 50αρι συνολικά....
Με ποια κοπέλα εννοείς την Άννα από Νεπάλ ;; Εάν όχι πως τη λένε ;; Επίσης τι εννοείς ίδια φάση μ Παολα ;; Ευχαριστούμε μυστη
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056

Ύποπτο
Καθόλου ύποπτο.. Ένα απλό κανονικό ινστιτούτο αισθητικής είναι. Δεν ανήκει σε αυτά που ψάχνουμε εμείς
 

zardoz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
10
Like
830
Πόντοι
371
Καλλιθεα παιζει τιποτα σε φραπε? Εχουν ξεφυτρωσει ενα σωρο μασατζιδικα..
 

drdoom2

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
17
Like
10
Πόντοι
0
Μάλλον έχουμε καταλάβει όλοι ότι χώρος μασαζ με εγγυημένη φραπεδια παίζει μόνο στο Κουκάκι . Παολα, Τινι, Άννα , Κρισνα κτλπ . Ρε μύστες δεν είναι παράλογο ν υπάρχει μόνο ένα δε θέλω να αναφερθεί Μαρούσι grace κτλπ δεν πας εκεί 100% για φραπέ επίσης δε μιλάμε για μπριζολαδικα Λ23 Φ2 Μάρνης κτλπ
ΤΙ πρόγραμμα ζητάς στο themomentmassage ? Θέλει ραντεβού ή πας από εκεί?
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
958
Κριτικές
10
Like
3.422
Πόντοι
736
ΤΙ πρόγραμμα ζητάς στο themomentmassage ? Θέλει ραντεβού ή πας από εκεί?
Έχει 30’ 45’ κ 60’ λεπτά πρόγραμμα, αλλά φίλε είναι όπως έχουν ξαναπεί όπου σ πιάσουν, αλλά λέει ο γιος αλλά λέει η μάνα του (οι ιδιοκτήτες είναι) τεσπα καλύτερα ρωτα όταν πας , 50 μάξιμουμ θα σ πάει άντε 60 επίσης οι κοπέλες αλλες ζητάνε 10 αλλες 20 γι φραπέ , όποτε καλύτερα ρωτα ποσο είναι 45 λεπτά κ ποσο η ώρα τα υπόλοιπα τα κανονίζεις με το κοριτσι
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
958
Κριτικές
10
Like
3.422
Πόντοι
736
Επίσης μύστες επισκέφθηκα χθες το moment γι δεύτερη συνεδρια με τη Παολα η Αλέξια, λοιπόν το μασαζ της καλο καθώς κ ο φραπές, πιάνεις κωλαρακι βυζακι κτλπ, επίσης πρότεινα για τσιμπουκι όχι όχι μ λέει με έξτρα της λέω όχι με τίποτα, με τρόπο το είπα δε της είπα έλα τσιμπουκωνε, τεσπα δε ξέρω τι κάνει άμα τη δεις 4-5-6 φορές . Τεσπα η ουσία είναι οτι διέκρινα μια κουτοπονηριά διότι μ λέει αυτός στο τηλ προσφορά 45 λεπτά 30 € κ όταν πήγα μ λέει η Παολα μπερδεύτηκε αυτός κάλε αγάπη μου κ του είπα το ξέρω τον άνθρωπο κάνει 45’μια ώρα, και μετά με ρωτάει ποσεσ Φορές έχουμε βρεθεί τεσπα πήγε ν μ πλασάρει τα 45 λεπτά 40€ ενώ τόσα έδινα για ώρα κ τώρα είχε πει ο μαν στο τηλ 30€ 45 λεπτά γιαυτο αναφέρω είναι όπου σ πιάσουν , εν τέλη έδωσα 30€ για 45 γιατί πήγα ξεκάθαρα στη πληρωμή 30 του λέω ότι είπαμε στο τηλ δε μ άρεσε αυτο το έργο επειδή γνωρίζω ότι στάνταρ υποθηκε μεταξύ τους άστο μωρέ θα είπε η Παολα θα στον φτιάξω εγώ, καταλάβατε τι λεω σκεπτικό στέλνουμε το Μουνακι για να μας το φέρει με γλυκά να τσιμπήσουμε περισσότερα;;; Η ουσία είναι ότι ναι καλή χρυσή η Παολα αλλά δε νομίζω να πάω ξανά σ αυτήν γιατί πάει να σ παίξει σε καυλωνει τύπου τι άλλο θες να σ κάνω και τίποτα γενικώς την βλέπει πολύ κ με
Χαλάει αυτο …. Έγραψα πολλά αλλά έπρεπε να γραφτούν , επίσης οποίος ξέρει μασατζου με φραπέ η καλαμάκι για σήμερα ας πει ευχαριστώ
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
Επίσης μύστες επισκέφθηκα χθες το moment γι δεύτερη συνεδρια με τη Παολα η Αλέξια, λοιπόν το μασαζ της καλο καθώς κ ο φραπές, πιάνεις κωλαρακι βυζακι κτλπ, επίσης πρότεινα για τσιμπουκι όχι όχι μ λέει με έξτρα της λέω όχι με τίποτα, με τρόπο το είπα δε της είπα έλα τσιμπουκωνε, τεσπα δε ξέρω τι κάνει άμα τη δεις 4-5-6 φορές . Τεσπα η ουσία είναι οτι διέκρινα μια κουτοπονηριά διότι μ λέει αυτός στο τηλ προσφορά 45 λεπτά 30 € κ όταν πήγα μ λέει η Παολα μπερδεύτηκε αυτός κάλε αγάπη μου κ του είπα το ξέρω τον άνθρωπο κάνει 45’μια ώρα, και μετά με ρωτάει ποσεσ Φορές έχουμε βρεθεί τεσπα πήγε ν μ πλασάρει τα 45 λεπτά 40€ ενώ τόσα έδινα για ώρα κ τώρα είχε πει ο μαν στο τηλ 30€ 45 λεπτά γιαυτο αναφέρω είναι όπου σ πιάσουν , εν τέλη έδωσα 30€ για 45 γιατί πήγα ξεκάθαρα στη πληρωμή 30 του λέω ότι είπαμε στο τηλ δε μ άρεσε αυτο το έργο επειδή γνωρίζω ότι στάνταρ υποθηκε μεταξύ τους άστο μωρέ θα είπε η Παολα θα στον φτιάξω εγώ, καταλάβατε τι λεω σκεπτικό στέλνουμε το Μουνακι για να μας το φέρει με γλυκά να τσιμπήσουμε περισσότερα;;; Η ουσία είναι ότι ναι καλή χρυσή η Παολα αλλά δε νομίζω να πάω ξανά σ αυτήν γιατί πάει να σ παίξει σε καυλωνει τύπου τι άλλο θες να σ κάνω και τίποτα γενικώς την βλέπει πολύ κ με
Χαλάει αυτο …. Έγραψα πολλά αλλά έπρεπε να γραφτούν , επίσης οποίος ξέρει μασατζου με φραπέ η καλαμάκι για σήμερα ας πει ευχαριστώ
images
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Επίσης μύστες επισκέφθηκα χθες το moment γι δεύτερη συνεδρια με τη Παολα η Αλέξια, λοιπόν το μασαζ της καλο καθώς κ ο φραπές, πιάνεις κωλαρακι βυζακι κτλπ, επίσης πρότεινα για τσιμπουκι όχι όχι μ λέει με έξτρα της λέω όχι με τίποτα, με τρόπο το είπα δε της είπα έλα τσιμπουκωνε, τεσπα δε ξέρω τι κάνει άμα τη δεις 4-5-6 φορές . Τεσπα η ουσία είναι οτι διέκρινα μια κουτοπονηριά διότι μ λέει αυτός στο τηλ προσφορά 45 λεπτά 30 € κ όταν πήγα μ λέει η Παολα μπερδεύτηκε αυτός κάλε αγάπη μου κ του είπα το ξέρω τον άνθρωπο κάνει 45’μια ώρα, και μετά με ρωτάει ποσεσ Φορές έχουμε βρεθεί τεσπα πήγε ν μ πλασάρει τα 45 λεπτά 40€ ενώ τόσα έδινα για ώρα κ τώρα είχε πει ο μαν στο τηλ 30€ 45 λεπτά γιαυτο αναφέρω είναι όπου σ πιάσουν , εν τέλη έδωσα 30€ για 45 γιατί πήγα ξεκάθαρα στη πληρωμή 30 του λέω ότι είπαμε στο τηλ δε μ άρεσε αυτο το έργο επειδή γνωρίζω ότι στάνταρ υποθηκε μεταξύ τους άστο μωρέ θα είπε η Παολα θα στον φτιάξω εγώ, καταλάβατε τι λεω σκεπτικό στέλνουμε το Μουνακι για να μας το φέρει με γλυκά να τσιμπήσουμε περισσότερα;;; Η ουσία είναι ότι ναι καλή χρυσή η Παολα αλλά δε νομίζω να πάω ξανά σ αυτήν γιατί πάει να σ παίξει σε καυλωνει τύπου τι άλλο θες να σ κάνω και τίποτα γενικώς την βλέπει πολύ κ με
Χαλάει αυτο …. Έγραψα πολλά αλλά έπρεπε να γραφτούν , επίσης οποίος ξέρει μασατζου με φραπέ η καλαμάκι για σήμερα ας πει ευχαριστώ
Δεν καταλαβα Χριστο... :2funny:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.326
Κριτικές
18
Like
20.280
Πόντοι
4.546
Είναι ωραίο που το λες έτσι, ότι αξίζει το φιλοδώρημα να το ξεχωρίζουν και να το δίνουν όλοι στο χέρι της θεραπεύτριας. Είναι γνωστό, σε όσους τριγυρναμε σ' αυτά τα μαγαζιά, ότι οι γυναίκες που δουλεύουν στα μασατζίδικα όλων των τυπων, βασίζονται για τον επιούσιο στα tips των πελατών και όχι στην "ημερήσια αποζημίωση" που τους δίνει το κατάστημα
Όταν λες "μασατζιδικα όλων των τύπων", εννοείς και τα υπόλοιπα με πλήρες μενού, φαντάζομαι (όχι μόνο αυτά που αναφέρονται στο παρόν νήμα, για φραπεδιες).

Στα υπόλοιπα, προσωπικά δεν έχω δώσει ποτέ κάτι παραπάνω από ότι μου πει η υποδοχή ή η κοπέλα, για το πρόγραμμα που μου ανακοινώθηκε , για φιλοδώρημα.

Έχω δώσει όμως, για έξτρα υπηρεσίες της κοπέλας που ρώτησα και μου είπε τιμή(διότι δεν συμπεριλαμβάνονται τα πάντα όλα σε κάθε διαφορετικό μαγαζί) .
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom