Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Νέο ραντεβού σήμερα στο empire massage με την Δήμητρα. Νέα παρουσία, είναι 30 ετών γυμνασμένο σώμα πετιτ, στήθος μεσαίο κ πεταχτος κωλος, μελαχρινή. Μασάζ χωρίς πετσέτα κ πίπα με προφυλακτικό. Μασάζ δυνατό με σωστές πιέσεις στα σημεία που υπάρχει πιάσιμο , και μόλις σε χαλαρώσει τότε ξεκινάει το κομμάτι της όπου γδυνεται κ ξεκινάει αισθησιακή πίπα . Αξίζει κ τα έξτρα τα συζητάτε μαζί της. Εγώ έμεινα ευχαριστημένος. Καλες δοκιμές συναγωνιστές.
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Το ειχα δει οτι ειναι παλιος και μου εκανε εντυπωση, γιατι το στυλ γραφης του ηταν λιγο υποπτο. Αν ισχυει το 30αρι στο μασαζ απο 60 που ηταν, θα αναιρεσω. Δεν το εχω διασταυρωσει ακομα.
Ισχυει.
Το αλλαξαν για το μαγαζι απο 60 στα 30.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το κακο ειναι οτι δεν σου λενε ποιες δουλευουν στο μαγαζι ή να στειλουν φωτο.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.878
Πόντοι
7.815
Νέο ραντεβού σήμερα στο empire massage με την Δήμητρα. Νέα παρουσία, είναι 30 ετών γυμνασμένο σώμα πετιτ, στήθος μεσαίο κ πεταχτος κωλος, μελαχρινή. Μασάζ χωρίς πετσέτα κ πίπα με προφυλακτικό. Μασάζ δυνατό με σωστές πιέσεις στα σημεία που υπάρχει πιάσιμο , και μόλις σε χαλαρώσει τότε ξεκινάει το κομμάτι της όπου γδυνεται κ ξεκινάει αισθησιακή πίπα . Αξίζει κ τα έξτρα τα συζητάτε μαζί της. Εγώ έμεινα ευχαριστημένος. Καλες δοκιμές συναγωνιστές.
δεν μας δίνεις και ένα εύρος που έχουν αυτά τα extra, δλδ από που μέχρι που κυμαίνονται ?
Πχ 10 ευρώ για φραπεδιά, 20 για φραπέ με καλαμάκι, κλπ κλπ ή απλά αφήνεις το μπλε τικέτο κ μέχρι όπου θέλει η θεραπεύτρια, προχωράει
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.878
Πόντοι
7.815
και την διαρκεια της συνευρεσης.
ειπώθηκε παραπάνω, έχει προγράμματα μιας ώρας, 1μιση κ 2 ωρών

Πάντως το empire μας διαβάζει εδώ μέσα κανονικά (οχι ότι αποτελεί έκλπηξη ή δεν μας διαβάζουν κ τα άλλα θεραπευτήρια..)
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
αυτο είναι παλιό μαγαζί θέλει πολύ χρήμα για να φας
ναι, αυτό σκέφτηκα. Θα δω αν θα βρω τη μούσα να ανοίξει αυτή την πόρτα. Έχω πάει εκεί μια φορά μέχρι τώρα. ήταν πολύ ωραία εκεί.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.536
Πόντοι
1.056
Νέο ραντεβού σήμερα στο empire massage με την Δήμητρα. Νέα παρουσία, είναι 30 ετών γυμνασμένο σώμα πετιτ, στήθος μεσαίο κ πεταχτος κωλος, μελαχρινή. Μασάζ χωρίς πετσέτα κ πίπα με προφυλακτικό. Μασάζ δυνατό με σωστές πιέσεις στα σημεία που υπάρχει πιάσιμο , και μόλις σε χαλαρώσει τότε ξεκινάει το κομμάτι της όπου γδυνεται κ ξεκινάει αισθησιακή πίπα . Αξίζει κ τα έξτρα τα συζητάτε μαζί της. Εγώ έμεινα ευχαριστημένος. Καλες δοκιμές συναγωνιστές.
Καλές εισπράξεις και ελπίζω να μη σε "ρίξουν" στη μοιρασιά.

Θα δοκιμάσω το empire massage τις επόμενες μέρες. ας δούμε αν ο ανταγωνιστής απλώς φυσάει ζεστό αέρα
Τελικά κάνει καλα τη δουλειά του ο maxitis, σε έβαλε στην πρίζα να πας να δοκιμάσεις..:wink::cheesy:
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Νέο ραντεβού σήμερα στο empire massage με την Δήμητρα. Νέα παρουσία, είναι 30 ετών γυμνασμένο σώμα πετιτ, στήθος μεσαίο κ πεταχτος κωλος, μελαχρινή. Μασάζ χωρίς πετσέτα κ πίπα με προφυλακτικό. Μασάζ δυνατό με σωστές πιέσεις στα σημεία που υπάρχει πιάσιμο , και μόλις σε χαλαρώσει τότε ξεκινάει το κομμάτι της όπου γδυνεται κ ξεκινάει αισθησιακή πίπα . Αξίζει κ τα έξτρα τα συζητάτε μαζί της. Εγώ έμεινα ευχαριστημένος. Καλες δοκιμές συναγωνιστές.
Βγάλτε έναν ολοκληρωμένο κατάλογο ρε παιδιά.. με παρουσίες + extra να τα έχουμε όλα συγκεντρωμένα... Τι σόι μαγαζί..?? η θα βγαίνει ένα άτομο ανα 2-3 ημέρες έτσι για την ίντριγκα....
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Καλές εισπράξεις και ελπίζω να μη σε "ρίξουν" στη μοιρασιά.


Τελικά κάνει καλα τη δουλειά του ο maxitis, σε έβαλε στην πρίζα να πας να δοκιμάσεις..:wink::cheesy:
Αγαπητέ συναγωνιστή. Είμαστε κ γείτονες παρεπιπτόντως. Μια επίσκεψη θα σε πείσει ότι το κατάστημα αξίζει. Έχω διαβάσει κ εγώ πολλες ενθουσιώδεις κριτικές αλλά δεν κατηγορησα κανέναν. Εξάλλου διαφορετικά τα στάνταρ η οι προσδοκίες για τους περισσότερους ανθρώπους. Βέβαια καλό είναι να υπάρχει αντικειμενικότητα σε κάθε κριτική αλλά σε κάθε περίπτωση μια προσωπική δοκιμή πείθει περισσότερο από κάθε κριτική. Με εκτίμηση Μαχητής.
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
422
Πόντοι
21
Βγάλτε έναν ολοκληρωμένο κατάλογο ρε παιδιά.. με παρουσίες + extra να τα έχουμε όλα συγκεντρωμένα... Τι σόι μαγαζί..?? η θα βγαίνει ένα άτομο ανα 2-3 ημέρες έτσι για την ίντριγκα...
Ε αυτό εννοούσα και γω το ξερουμε οτι έχει προγραματα απο μιση ωρα μεχρι και για παντα αν δωσεις 1.000.0000.000.00..0.0.00.
Κατι χαζοδιαφημησεις που δεν εχει τιμη μου θυμισε.
Ενιγουει αν πάει καποιος μη προμοτορας ας ενημερώσει όπως υπαρχει ενημέρωση και για όλα τα υπόλοιπα μασάζ.
Χωρίς τιμούλα και συνεννοηση ουτε απ έξω μάγκες.δεν έχουμε όρεξη για 60άρια και φόλες.
Και μένα μου φανηκε λίγο προμοτορικη η δημοσιευση του μαχητη.
Αντε καλούς φραπεδες και πίνετε και καναν εσπρεσο που και που.
 
Τελευταία τροποποίηση:

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
496
Κι εγώ αυτό περιμένω να σιγουρευτεί ότι παίζει παιχνίδι. Αλλιώς τσάμπα η βενζίνη..
 

ace of spades 123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
54
Like
313
Πόντοι
20
ρε παιδια αυτο το empire,ειναι στυλ σολωμου στα εξαρχεια που εχει μονο φραπε δινοντας 45 ευρω all included,?ειναι σαν το indian κουκακι.φραπε με tips στην εκτονωτρια.?φουλ,με συννενοηση στη reception ? εξαρταται απο την θεραπευτρια?....
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.664
Like
7.993
Πόντοι
1.056
Παλικάρια ήρεμα . Λίγο σας αφήνω κ τρωγεστε. Μην βγάζετε χολή τρομάζετε τις κοπέλες σαν εμένα. Να φυγω μωρέ θέλετε???? Χαχαχα
Μπα, εδώ είναι ήρεμοι, υποψίες διατυπώνονται με κόσμιο όμως τρόπο. Σε άλλα νήματα να δεις που γίνεται πόλεμος χωρίς αναστολές.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.664
Like
7.993
Πόντοι
1.056
Ωχχχχχχ που να παρακολουθήσω ? Γιατί οι δικοί μου θαυμαστές έρχονται από νήμα αποτρίχωσης χαχαχ
Υπάρχει νήμα αποτρίχωσης εδώ; Και έχεις και fan club εκεί; Χαμπάρι δεν έχω πάρει...
Α, για καυγά on line στο Bou δεν χρειάζεται πολύ ψάξιμο, μπες σε τυχαία νήματα, σε διάφορα topics, και σύντομα σε κάποιο θα τον βρεις μπροστά σου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Ο Μαχιτης ρωτηθηκε για τιμες και εξτρα και απαντησε διχως να δινει πληροφοριες... Απλα ειπε μια επισκεψη θα σας πεισει... Καθολου προμοτόρικο
Ε μα κάντε κι εσείς μια επίσκεψη μπας και πειστείτε, φαγωθήκατε με τον άνθρωπο.
 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.096
Κριτικές
43
Like
4.529
Πόντοι
5.646
Ε μα κάντε κι εσείς μια επίσκεψη μπας και πειστείτε, φαγωθήκατε με τον άνθρωπο.

και να προσθέσω ότι ποτέ το μέλος μαχητής δεν έχει δώσει δικαιώματα. Μια επίσκεψη θα λύσει τις απορίες μας
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.536
Πόντοι
1.056
και να προσθέσω ότι ποτέ το μέλος μαχητής δεν έχει δώσει δικαιώματα. Μια επίσκεψη θα λύσει τις απορίες μας
Δεν έχει καμμία σημασία. Είναι πολύ εύκολο κάποιος που έχει δείξει καλά δείγματα παρουσίας εδώ μέσα, να πάει σε ένα μαγαζί και να πει".." Εγω γράφω στο bourdela.com χρόνια και επειδή είμαι παλιό μέλος, υπολογίζουν τη γνώμη μου.. τι "δωράκια" θα έχω αν σας διαφημίσω;"

Αγαπητέ συναγωνιστή. Είμαστε κ γείτονες παρεπιπτόντως. Μια επίσκεψη θα σε πείσει ότι το κατάστημα αξίζει. Έχω διαβάσει κ εγώ πολλες ενθουσιώδεις κριτικές αλλά δεν κατηγορησα κανέναν. Εξάλλου διαφορετικά τα στάνταρ η οι προσδοκίες για τους περισσότερους ανθρώπους. Βέβαια καλό είναι να υπάρχει αντικειμενικότητα σε κάθε κριτική αλλά σε κάθε περίπτωση μια προσωπική δοκιμή πείθει περισσότερο από κάθε κριτική. Με εκτίμηση Μαχητής.
Αν έμενες μονο στην κριτική απο το μαγαζί που πήγες και σου άρεσε τότε δε θα υπήρχε πρόβλημα. Όλοι θα έλεγαν : "Να ένα μέλος που πήγε πέρασε καλά και έγραψε καλή κριτική".
Όταν όμως κάθε μέρα μπαίνεις και πλέκεις το εγκώμιο του μαγαζιού, εγείρεις υποψίες και όχι άδικα.
Και να ήθελα να πάω στο κατάστημα, με αυτά που γράφεις με προϊδεάζεις αρνητικά και δεν πρόκειται να πάω ποτέ. Οπότε σκέψου το πριν ξαναγράψεις, διότι μάλλον κακό τους κάνεις παρά καλό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom