Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
είναι σαν τον Λυκαβηττό 10. είναι τάφος για λεφτά. :(
Κρίμα γιατί τα μαγαζιά και τα κορίτσια είναι πραγματικά ελκυστικά. αλλά χάνεις γρήγορα την υπομονή σου.
Αυτά δεν είναι ελληνικά,αλλά μετάφραση από google translate.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
496
30€ είναι η μία ώρα και το μασάζ που πήρα εγώ ήταν επαγγελματικό. Δεν ήταν το καλύτερο της ζωής μου αλλά οκ ξεπιαστηκα.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.534
Πόντοι
1.056
Τώρα σοβαρά με απειλει??? Οι διαχειριστές εδώ μέσα είναι διακοσμητικοί ? Ή θα σε βοηθήσουν σε αυτά που απειλεις ? Τέτοιο σκουπίδι είσαι ????? Ρε δεν ντρέπεσαι λίγο ? Νούμερο ε νούμερο. Δώσε εσύ τον αριθμό σου γιατί στον ζήτησα εγώ πρώτη και θα σου πω εγώ τι μπλεξίματα θα έχω όταν θα τα πούμε μαλακισμένο. Εσύ τώρα δεν παραβιάζεις κανόνες του σάιτ ???? Έχεις διαβάσει τι γράφουν ???????? Ποιον απειλεις ακριβώς πίσω απτό πληκτρολόγιο σου??? Αυτά είναι τα αρχιδια που έχεις Πίσω απτό πληκτρολόγιο κ αντιστρέφοντας η ερώτηση ??? Να στον δώσω να πάρεις με απόκρυψη ? Γιατί μέχρι εκεί είσαι ... Κότα λυρατη . Πουτανας γιε . Τόσοι άντρες εδώ μέσα δεν σε βλέπουν τι λες σε μια κοπέλα να σε μαζέψουν ???? Οι διαχειριστές δεν βλέπουν ότι κανείς τρομοκρατία μέσω του σάιτ τους κ εκφοβισμό ? Προφανώς είναι σύμφωνοι με αυτό. Θέλεις μήνυση να φανερωθούν τα στοιχεία σου εσύ μου φαίνεται !
Να χαρώ εγώ το υψηλό επίπεδο που κρατάς :2funny::2funny::2funny::headbang:

Βρε δωσε το τηλεφωνάκι σου και θα δεις ότι εχω τα αρχίδια να σε παρω χωρις απόκρυψη. Και μια συμβουλη. Μη πιάνεις μανουλες στο στόμα σου γιατι μάλλον εσύ θα εισαι αυτή που θα μαζέψουν και όχι εγώ.
Πάντως για κοπέλα με τέτοιο βρωμόστομα δεν μου κάνεις. Μάλλον κανα μαλακισμένο 20χρονο τραβέλι είσαι που απλά μπήκες για να τρολάρεις.

Και για να κλείνουμε επειδή έχουμε αρχίσει να κουράζουμε τους συναγωνιστές εδώ . Θα σου ξαναθυμίσω ότι εδώ ειναι φορουμ για τον αγοραίο έρωτα.
Δηλαδή εδω μέσα γράφουν πουτάνες και γαμιάδες. Διάλεξε και πες μας σε ποια από τις δύο ομάδες ανήκεις.

Αν δε σου αρέσουν αυτά που λέω υπάρχουν άλλα θέματα γενικής συζήτησης που μπορείς να γράφεις ανενόχλητη ό,τι μαλακία σου κατέβει στο κεφάλι. Στο παρόν νήμα η συζήτηση περιορίζεται στη θεματολογία που αναφέρεται στον τίτλο .
 

Rsexy

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
30
Like
72
Πόντοι
0
60 ευρώ έδωσες φίλε; Γτ κάτι είχε αναφερθεί για 30. Μας δουλεύει ο μαχητής????
Εγώ 30€ έδωσα
Συμφωνώ με τον μύστη για τα παραπάνω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν είμαι σίγουρος για το όνομα..
Εγώ ναι.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.534
Πόντοι
1.056
Και του σαλονιού κ του λιμανιού όταν χρειάζεται ... Πάντως καλά το πας στην σέντρα το θέμα του Υ τηλεφώνου. Δεν πειράζει ... Όλοι είδαν ότι ζήτησα πρώτη . Άστο το τηλ μου μην τρέχεις να αγοράζεις κ πακιστανικό μέχρι κέντρο από Πέραμα , είναι πανάκριβη κ η βενζίνη ! Καλή συνέχεια " μάγκα "
Οπως αποδείχθηκε...μονο του λιμανιου είσαι... Αλλα τι μαλακίες είναι αυτές... "εγω το ειπα πρωτος, εσυ δευτερος κλπ κλπ" . Παιδιάστικα πράγματα.
Σε κατηγορώ ότι δεν εισαι αυτό που ισχυρίζεσαι και αποφεύγεις να μου αποδείξεις το αντίθετο. Επιβεβαιώνεις τον ισχυρισμό μου. Ευχαριστώ.
Για να γράφτηκες στο φορουμ bourdela, είτε νιωθεις σαν στο σπίτι σου ή μπήκες να βρεις κανα γαμιά γιατί είναι ακριβά τα ποτά και κοστίζει να τρέχεις σε μπαρ να ψωνίζεσαι. Πιο εύκολα κάνεις ψωνιστήρι απο εδώ. Ο τσάμπας ζει και βασιλεύει.
Στα τσακίδια λοιπόν και διάλεξε όποιο άλλο θέμα να γράφεις εκτός από αυτό εδώ.
Εδώ θα ξαναγράψεις αν έχεις να προσφέρεις υπηρεσίες μασαζ ή για να γράψεις κριτική απο τις επισκεψεις σου στα μασατζίδικα.
 
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
57
Like
128
Πόντοι
0
Ρε ουστ από δω . Πάλι στην σέντρα !
Πέρα από το beef και τα μπινελίκια που έχετε ανταλλάξει, ο Περαματιώτης έχει point στο ότι κάποιος για να γράφει εδώ:

1. Είτε έχει μασατζίδικο που φραπάς
2. Είτε έχει απορία για κάποιο μασατζίδικο που φραπάς
3. Είτε μεταφέρει εμπειρία από μασατζίδικο που φραπάς

Οτιδήποτε άλλο είναι spam και off topic.

Ήρεμα το λέω.
 
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
57
Like
128
Πόντοι
0
Όσοι δεν έμειναν ικανοποιημένοι στο empire μήπως κάτι ξέχασαν να δώσουν στο δωμάτιο;;
Λέω να ορίσουμε τιμοκατάλογο:

* +5 ευρώ εκτόνωση
* +10 ευρώ 2 εκτονώσεις
* +20 ευρώ καλαμάκι

Τι λες Μαxitis;
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Όσοι δεν έμειναν ικανοποιημένοι στο empire μήπως κάτι ξέχασαν να δώσουν στο δωμάτιο;;
θες να μας πεις εσυ ποσες φορες εχεις παει και τι εχεις πληρωσει καθε φορα???
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
Λέω να ορίσουμε τιμοκατάλογο:

* +5 ευρώ εκτόνωση
* +10 ευρώ 2 εκτονώσεις
* +20 ευρώ καλαμάκι

Τι λες Μαxitis;
δεν δίνεις μόνο χρήματα σε ένα κορίτσι. αυτό είναι ασέβεια προς το κορίτσι. περιμένει κανείς ένα ξεκάθαρο σημάδι.
όταν η κοπέλα δείχνει ότι είναι ανοιχτή σε περισσότερα. τότε είναι εντάξει.
σίγουρα δεν ήταν μαζί μου. και οι εργαζόμενοι δεν προσφέρουν ιδιωτικότητα. Το βρίσκω πολύ άβολο όταν πρέπει να περπατάς ανάμεσα σε ανθρώπους στο κατάστημα. αυτό είναι ασέβεια προς τον πελάτη.
και το μασάζ ήταν ακόμα κακό. ακόμα και χωρίς έξτρα.
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Λέω να ορίσουμε τιμοκατάλογο:

* +5 ευρώ εκτόνωση
* +10 ευρώ 2 εκτονώσεις
* +20 ευρώ καλαμάκι

Τι λες Μαxitis;
Μακάρι να ήταν αυτές οι τιμές! Κάθε 2-3 μέρες θα πήγαινα! Νομίζω γύρω στο +20( όχι όμως παραπάνω) θα ήταν ένα τιμιο deal για καλό φραπέ η καλαμάκι με άνεση χρόνου.
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
2 φορές πήγα. Την πρώτη φορά έδωσα 60+20 κ την δεύτερη 30+20
Πηρες εκτονωση και τις δυο φορες? Την 1η φορα εχεις κανει περιγραφη. Για τη 2η φορα ποια κοπελα δοκιμασες?
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Πηρες εκτονωση και τις δυο φορες? Την 1η φορα εχεις κανει περιγραφη. Για τη 2η φορα ποια κοπελα δοκιμασες?
Κ τις δύο ναι. Με Δήμητρα η δεύτερη επίσκεψη. Κ εννοείτε ότι προτιμω μέχρι 50ρικο το Μαξ ποσό μαζί με έξτρα.
 
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
57
Like
128
Πόντοι
0
Μακάρι να ήταν αυτές οι τιμές! Κάθε 2-3 μέρες θα πήγαινα! Νομίζω γύρω στο +20( όχι όμως παραπάνω) θα ήταν ένα τιμιο deal για καλό φραπέ η καλαμάκι με άνεση χρόνου.
Εμείς θα ορίσουμε τις τιμές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom