Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.536
Πόντοι
1.056
Ωχχχχχχ που να παρακολουθήσω ? Γιατί οι δικοί μου θαυμαστές έρχονται από νήμα αποτρίχωσης χαχαχ
Εσύ κοπελιά*** τι ρόλο βαράς εδώ μέσα; Ερωτικές υπηρεσίες δεν προσφέρεις.
Αντρας δεν είσαι, να μας πεις για τις επισκέψεις σου στα μασατζίδικα, και να συνεισφέρεις με τις κριτικές σου.
Δηλαδη τι ;; Απλά μπαίνεις για να σπαμάρεις;

*** το αν είσαι γυναίκα και όχι μαντράχαλος που τρολάρει , παίζεται... Αλήθεια, γιατι έχεις περιορίσει την πρόσβαση στο προφιλ σου.; Θέλεις να κρύψεις κάτι;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.536
Πόντοι
1.056
Βλέπω χαρακτηρισμούς .... Τι ακριβώς είναι αυτό ??? Δημόσιο site είναι και όποιος θέλει μπαίνει όποιος θέλει βγαίνει . τι είσαι εσύ εδώ μέσα να σου δώσω λογαριασμό για το προφίλ μου ?. Δώσε τον αριθμό σου να σε καλέσω αν σε καίει τόσο πολύ το φύλλο μου ... Ας μην στέλνατε eMail στα προσωπικά μας eMail να μην το κλείνουμε . Εμμονικος ! Καλή συνεχεια
Πότε σου έστειλα mail μωρή μαλάκω / ρε μαλάκα. Διάλεξε χαρακτηρισμό ανάλογα το φύλο σου. Πριν 10 μέρες γράφτηκες και ξαφνικά βλέπω μια τυχάρπαστη να σπαμάρει σε ενα νήμα το οποίο χρησιμοποιείται για να ανταλλάζουμε πληροφορίες σχετικά με το μασαζ που εχει και Happy end. Ξέρεις να μας πεις μαγαζια που κάνουν τέτοιου είδους μασαζ;; ΟΧΙ.. εσυ κάνεις τέτοιου είδους μασαζ; ΟΧΙ
ΟΥΣΤ!!!
Περιορίσου στο νήματα που αφορούν το threesome και το γαμήσι από τον κώλο που σου αρέσει και άσε τα νήματα του μασαζ για αυτούς που γουστάρουν να κάνουν και σε αυτές που τους αρέσει να το προσφέρουν.

Παλικάρια ήρεμα . Λίγο σας αφήνω κ τρωγεστε. Μην βγάζετε χολή τρομάζετε τις κοπέλες σαν εμένα. Να φυγω μωρέ θέλετε???? Χαχαχα
Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις
Ωχχχχχχ που να παρακολουθήσω ?
Καβγά δεν ήθελες; Σε εβγαλα από τον κόπο να ψάχνεις. Σε έκανα πρωταγωνίστρια/πρωταγωνιστή
 
Τελευταία τροποποίηση:

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Εχει κανεις προσφατη εμπειρια απο το themoment?
Ειχα περασει πριν απο καποιες μερες και ελαβα σκετο μασαζ και με πετσετα.
Μαρεσε η ολη φαση και πολυ καλο μασαζ , οποτε θα ξαναπαω.
Υπαρχει καποιο συνθημα που πρεπει να πω για να παρω εξτρα?
Ευχαριστω! :hi:
 

Trohalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
30
Like
144
Πόντοι
0
Εχει κανεις προσφατη εμπειρια απο το themoment?
Ειχα περασει πριν απο καποιες μερες και ελαβα σκετο μασαζ και με πετσετα.
Μαρεσε η ολη φαση και πολυ καλο μασαζ , οποτε θα ξαναπαω.
Υπαρχει καποιο συνθημα που πρεπει να πω για να παρω εξτρα?
Ευχαριστω! :hi:
Moment στο Κουκάκι? Νομίζω ανήκει στα ''ναι'' αλλά δεν ξέρω τι συνεννόηση πρέπει να κάνεις και με ποιον..
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.536
Πόντοι
1.056
Εχει κανεις προσφατη εμπειρια απο το themoment?
Ειχα περασει πριν απο καποιες μερες και ελαβα σκετο μασαζ και με πετσετα.
Μαρεσε η ολη φαση και πολυ καλο μασαζ , οποτε θα ξαναπαω.
Υπαρχει καποιο συνθημα που πρεπει να πω για να παρω εξτρα?
Ευχαριστω! :hi:
Είναι αυτό που βρίσκεται σε ένα μικρό στενάκι κάθετο στη Συγγρού;. Αν ναι, δεν χρειάζεται κάποιο ιδιαίτερο σύνθημα. Απλά δίνεις ένα μικρό tip στην κοπέλα στο δωμάτιο και όλα παίρνουν το δρόμο τους
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Είναι αυτό που βρίσκεται σε ένα μικρό στενάκι κάθετο στη Συγγρού;. Αν ναι, δεν χρειάζεται κάποιο ιδιαίτερο σύνθημα. Απλά δίνεις ένα μικρό tip στην κοπέλα στο δωμάτιο και όλα παίρνουν το δρόμο τους
Εισαι ωραιος και μετρας!
Σευχαριστω!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.536
Πόντοι
1.056
Από ότι φαίνεται έχεις τόσο χαμηλό επίπεδο που δεν ξέρεις κ να διαβάζεις . Κρατάω το δικό μου ψηλά λοιπόν και αν δίνω κωλαρακι τι σε νοιάζει ? Ευτυχισμένοι οι άντρες που με γαμανε λοιπόν για να μιλήσω στην γλώσσα σου . Όπου μου κάνει κέφι θα γράφω . Ότι υπηρεσίες γουστάρω θα παρέχω . Θα μιλάω σε όποιον γουστάρω ! Ουστ φασίστα , αγράμματε , αστοιχείωτε ! Κάνε λοιπόν έναν έλεγχο εδώ μέσα και δες τι γίνεται αν οι γυναίκες έχουν ανοιχτό προφίλ και ποιοι τους στέλνουνε μηνύματα σε προσωπικά email για να σου λύσω την απορία. Τράβα σε καμία φραπεδιέρα μπας και σε ισιώσουν γίδι ε γίδι που ψάχνεις κ το προφίλ μου .
Ευτυχως που κρατάς ψηλάς το επίπεδο χαχαχαχαχαχα. Βέβαια καλό είναι που κάνεις ευτυχισμένους τους άνδρες με το κωλαράκι σου... Ας μας πει καποιος που σε εχει παρει αν εισαι πουτανάκι ή πουστράκι να μας λυθεί η απορία και πόσα χρεώνεις.
Σε εχει γαμήσει ποτε κανένας φασίστας μωρη καριόλα / ρε πούστη; Εδω ειναι μπουρδελοφόρουμ.... Αν θες ευγένειες είσαι σε λάθος μέρος.
Πήγαινε να γράψεις όπου αλλού θες εκτός απο εδώ. Εδώ θα γράφεις μόνο αν έχεις να προσφέρεις κάτι που να αφορά τον τίτλο του θέματος . Γκέγκε;;
 

Mr pinok

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές… τελικά αυτό το τηλέφωνο της θείας Ελένης όσο και εάν έχω ψάξει δεν κατάφερα να το βρω όπως νομίζω και πολλοί άλλοι συναγωνιστές του αθλήματος! Μπορεί κάποιος να μου το στείλει με ένα pm? Ευχαριστώ!!
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
Πολλά έχουν γραφτεί για τη Moment εδώ. χρησιμοποιήστε τη λειτουργία αναζήτησης.
είναι σίγουρα ναι. Θα διαφημιστούν στις σχετικές ιστοσελίδες
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα συναγωνιστές… τελικά αυτό το τηλέφωνο της θείας Ελένης όσο και εάν έχω ψάξει δεν κατάφερα να το βρω όπως νομίζω και πολλοί άλλοι συναγωνιστές του αθλήματος! Μπορεί κάποιος να μου το στείλει με ένα pm? Ευχαριστώ!!
μαλλον δεν μας τα λες καλα οτι εχεις ψαξει αλλα τελος παντων παρτο.
τα πμ σου δεν δουλευουν.

θεία Ελενη +30 697 462 6214




αντε να δω τωρα πότε θα το ξαναζητησουν
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.536
Πόντοι
1.056
Θύμισε μου βρε α-φραπεδιαστο ανδρείκελο με ποια ιδιότητα με διώχνεις ????? Δεν βλέπω διακριτικό τίτλο .... Μήπως θέλω γυαλιά ή όντως είσαι ο πουθενας του φόρουμ ? Κρύψου στην κρυψώνα σου και άσε τα " φανερώσου" σε εμένα , γιατί δεν μπορείς να μιλάς εσύ... Κρύβεσαι χρονάκια πολλά! O paldim είχε την τιμή να συνομιλήσει μαζί μου δια τηλεφώνου , εσύ μιας και είσαι μία αδερφούλα δεν δίνεις τον αριθμό σου να σε πάρω να δεις , αν είμαι άντρας ή γυναίκα, φοβάσαι να κάνεις μέχρι και αυτό. Ουστ τραχανά . Πήγαινε να σε ξεφτιλισει κανένας άλλος γιατί βαρέθηκα ...
θα στο πω με απλα λογάκια για να το καταλάβεις γιατι έχεις προβλημα στον εγκέφαλο, ΜΕΓΑΛΟ.
Πρώτα απ'όλα δε χρειάζεται τίτλος. Το σπαμάρισμα απαγορεύεται από τους κανόνες του φόρουμ.
Εδώ μέσα γράφουν δύο ομάδες ανθρώπων. Αυτοί που πληρώνουν για να γαμάνε και αυτές που πληρώνονται για να γαμιούνται.
Ανήκεις σε κάποια απο τις δύο αυτές ομάδες; Τότε όλα οκ γιατί έχεις κάτι να προσφέρεις στη συζήτηση
Δεν ανήκεις; Πάρε πούλο και τράβα στο διάολο και μη σε ξαναπετύχω εδώ μέσα να γράφεις γιατί θα έχεις άλλα θέματα. Ακου που σου λέω κάνε τουμπεκι , κόψε λάσπη και τράβα γράψου μωρή καριόλα σε κανα φόρουμ για αισθητικούς να κάνετε κόντρες πόσες πουτσότριχες αποτριχώσατε.

Και επειδή το παίζεις άνετη, για στείλε εσυ το τηλεφωνάκι σου να σε πάρω να δουμε αν μπορεις να μου τα πεις αυτά από το τηλέφωνο και θα φανεί μετα ποιος ειναι αδερφουλα..εγώ ή τα αρσενικά μέλη της οικογένειάς σου; Αν έχεις δηλαδή , που για να ψωλάρεις όλη μέρα εδώ μέσα , μάλλον μαγκουφα και αγαμητη εισαι και ψαρεύεις κανα γαμιά να σε τακτοποιήσει.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
μαλλον δεν μας τα λες καλα οτι εχεις ψαξει αλλα τελος παντων παρτο.
τα πμ σου δεν δουλευουν.






αντε να δω τωρα πότε θα το ξαναζητησουν
Έχω αρχίσει να πιστεύω πως η ίδια η θεία φτιάχνει προφίλ και ρωτάει για το τηλέφωνό της για να γίνεται ντόρος!!!:grin::grin::grin:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443
Έχω αρχίσει να πιστεύω πως η ίδια η θεία φτιάχνει προφίλ και ρωτάει για το τηλέφωνό της για να γίνεται ντόρος!!!:grin::grin::grin:
:dunno:
τι να πω? δεν ξερω?
ισως να ειναι κι αυτο που λεει ο Περαματιωτης.
μακρια απο μενα παντως οι γιαγιαδες αυτες.:grin:
:2funny::2funny:
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
496
Βγάλτε έναν ολοκληρωμένο κατάλογο ρε παιδιά.. με παρουσίες + extra να τα έχουμε όλα συγκεντρωμένα... Τι σόι μαγαζί..?? η θα βγαίνει ένα άτομο ανα 2-3 ημέρες έτσι για την ίντριγκα....
Δεν ξέρω ποιες κάνουν και μέχρι που ούτε πόσες κοπέλες είναι διαθέσιμες. Μάλλον όλες κάτι κάνουν.. εγκρίνω το μαγαζί σαν μασάζ είναι ότι πρέπει αυτήν την στιγμή 30€ με ντούς μπες βγες δεν είναι άσχημα. Τώρα για τα τιπς όπου σε πιάσουν.
 

Rsexy

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
30
Like
72
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές
Hashtag πέρασα και εγώ από το empire.
Ραντεβού σήμερα το μεσημέρι
Υποδοχή ένας ευγενέστατος νεανίας και μπράβος “wannabe” στο σαλόνι.
Αδιάφορο μασαζ με κορίτσι ονόματι Ελισάβετ.
Χάδια χωρίς καμία πίεση
Πετσέτα και σκέπασμα χωρίς νύξη για κάτι περεταίρω.
Θα το σκεφτώ αν θα ξαναπάω.
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές
Hashtag πέρασα και εγώ από το empire.
Ραντεβού σήμερα το μεσημέρι
Υποδοχή ένας ευγενέστατος νεανίας και μπράβος “wannabe” στο σαλόνι.
Αδιάφορο μασαζ με κορίτσι ονόματι Ελισάβετ.
Χάδια χωρίς καμία πίεση
Πετσέτα και σκέπασμα χωρίς νύξη για κάτι περεταίρω.
Θα το σκεφτώ αν θα ξαναπάω.


Μπορώ να επιβεβαιώσω. Έκλεισα ραντεβού στο Empire Massage. Πραγματικά το χειρότερο μασάζ που είχα ποτέ στην Αθήνα. Δεν είμαι πραγματικά κάποιος που υποτιμά τους άλλους χωρίς λόγο. Νομίζω ότι η καλή απόδοση πρέπει επίσης να επιβραβεύεται. Το κατάστημα δεν μου έδωσε ούτε έναν λόγο να το επιστρέψω. Ένα αδύναμο κοριτσάκι με χάιδευε αδέξια την πλάτη για μια ώρα. Προφανώς δεν είχε ιδέα για μασάζ. Μόνο οι τιμές εκεί είναι καλής ποιότητας. Δεν υπήρχε ένδειξη για περισσότερα. κανένα σημάδι επιστροφής Για να κερδίσει την εμπιστοσύνη. Το προσωπικό κάθισε μαζί στη ρεσεψιόν. Πολύ δυσάρεστο και απρόσωπο περιβάλλον. 60€ κάηκαν.
Κατά τη γνώμη μου ένα σαφές όχι. Δεν θα με ξαναδείς εκεί. Προτιμώ να ξοδεύω τα χρήματά μου σε γνωστά μέρη για να νιώθω άνετα
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Μπορώ να επιβεβαιώσω. Έκλεισα ραντεβού στο Empire Massage. Πραγματικά το χειρότερο μασάζ που είχα ποτέ στην Αθήνα. Δεν είμαι πραγματικά κάποιος που υποτιμά τους άλλους χωρίς λόγο. Νομίζω ότι η καλή απόδοση πρέπει επίσης να επιβραβεύεται. Το κατάστημα δεν μου έδωσε ούτε έναν λόγο να το επιστρέψω. Ένα αδύναμο κοριτσάκι με χάιδευε αδέξια την πλάτη για μια ώρα. Προφανώς δεν είχε ιδέα για μασάζ. Μόνο οι τιμές εκεί είναι καλής ποιότητας. Δεν υπήρχε ένδειξη για περισσότερα. κανένα σημάδι επιστροφής Για να κερδίσει την εμπιστοσύνη. Το προσωπικό κάθισε μαζί στη ρεσεψιόν. Πολύ δυσάρεστο και απρόσωπο περιβάλλον. 60€ κάηκαν.
Κατά τη γνώμη μου ένα σαφές όχι. Δεν θα με ξαναδείς εκεί. Προτιμώ να ξοδεύω τα χρήματά μου σε γνωστά μέρη για να νιώθω άνετα
60 ευρώ έδωσες φίλε; Γτ κάτι είχε αναφερθεί για 30. Μας δουλεύει ο μαχητής????
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
ξέρει κανείς τίποτα για το queen mary hammam στην Πατριάρχου Ιωακείμ 45 στο κολωνάκι;
Δεν μπορώ να βρω καμία πραγματική πληροφορία, και δεν θέλω να βουλιάξω 1000 ευρώ σε πολλές επισκέψεις.
Είμαι επίσης στην ευχάριστη θέση να δεχτώ μια πρόταση μέσω PM. :grin::grin::grin::grin:
αυτοί που έχουν κάψει πολύ μαρούλι , λένε πως είναι συνέχεια του ευαγούς ιδρύματος που υπήρχε εκεί από πάντα , και ήταν πράγματι παγίδα , μόνο αν έχεις λεφτά για πέταμα
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
αυτοί που έχουν κάψει πολύ μαρούλι , λένε πως είναι συνέχεια του ευαγούς ιδρύματος που υπήρχε εκεί από πάντα , και ήταν πράγματι παγίδα , μόνο αν έχεις λεφτά για πέταμα
είναι σαν τον Λυκαβηττό 10. είναι τάφος για λεφτά. :(
Κρίμα γιατί τα μαγαζιά και τα κορίτσια είναι πραγματικά ελκυστικά. αλλά χάνεις γρήγορα την υπομονή σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom