Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Πήγα χθες στο *****. Πολλή ενδιαφέρουσα εμπειρία και σίγουρα θα ξαναπάω. Μου έκανε μασάζ η Χρύσα αν θυμάμαι καλά το όνομα.

Η όλη φάση δεν ειναι για τους μπουρδελιάρηδες. Αλλά είναι λίγο πιο εγκεφαλικό. Η αλήθεια είναι πως μετά από κάποιες φορές, σίγουρα θα ηθελα κατι παραπανω. Αλλά γενικότερα ήταν ευχάριστη εμπειρία.
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Τελικά ποια έχει το μερακλιδικο φραπέ στο Grace; Λίνα ή Χρύσα;
 

Kr_29

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
Υπάρχει Ελίνα στο grace? Μήπως εννοούμε την Έλλη;
 

PAPPOUS7

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
118
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
μηπως ξερει καποιος από τους παλιους φιλους, αν λειτουργει ένα παλιο τριβειο, στην 3ης Σεπτεμβριου 151Α ???
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Εγώ με τη Χρύσα πέρασα. Δεν έχω παράπονο όλα κύλισαν καλά. Δε μπορώ να πώ ότι ήταν η καλύτερη μαλακία της ζωής μου. Μου τον έπιανε και δεν τον έπιανε. Αυτό που με έφτιαχνε μαζί της ήταν ότι με έκανε να νιώθω ότι είανι φουλ επαγγελματίας και ότι δεν το κάνει για να σοτν παίξει αλλά να σε θεραπεύσει. Θέλω να δοκιμάσω και Λίνα όμως. Για όσους ξέρουν ποια αξίζει πιο πολύ?
 

pantelos2017

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0
Σκοπεύω να κατέβω Αθήνα ποια ιδρύματα μπορώ να επισκεφτώ για φραπέ  ή για γαμήση ? όχι φυσικά με κάποια milf ή χοντοκόλα !!!!
 

georgios84

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Η ιδια ερωτηση και απο μενα αλλα και για Πειραια αν υπαρχει κατι αναλογο .
 

alexisvenom

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα,εχει καποιος στοιχεια επικοινωννιας (διευθυνση,τηλ,η σαιτ) του *****?
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
684
Κριτικές
3
Like
879
Πόντοι
366
στο grace-spa παιζει πιπουλα μετα απο 2-3 συνεδριες ι οχι?
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Κυριακη πρωι μετα απο καφεδακι στην παραλιακη με ενα φιλαρακι παρεα περνω τηλεφωνο στο central spa στην καλλιροης 48 μετα απο υποδειξη φιλου αθηναιου για το εν λογο ελαιοτριβειο κανω τα κουμαντα μου κ κλεινω κατα τις 4 το απογευματακι.Εκεινη την ωρα δουλευανε μονο 4 κομματια.Μπενοντας μεσα οκ λιγα πραματα ο χωρος μετα πολλα ηρθανε μονο 2 διοτι η αλλες 2 ηταν ειδη στο ποδηλατο :takethis: και τελικα εγω πηρα την μιλφ ρουλα απο λειβαδεια κ το φιλαρακι μου μια ψηλη αλβανιδα καλη κ αυτη απο οτι μου ειπε ο δικος μου. Παντως προγγραμα σαν την μιλφαρα ρουλα λιγες κανουν ρε μαγκες.τι?τα παντα ολα λεμε.γεια σου ρε ρουλακι λειβαδιοκαυλο!!Νικ ευοσμος3!!!
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
684
Κριτικές
3
Like
879
Πόντοι
366
για τα παληκαρια της ενδοπαλαμικης παλινδρομησης ας κανουμε εναν καταλογο με τις φραπετεριες για να σχολιαζονται εδω τα εν λογω καταστηματα παραγωγης πολιτισμου, ωστε να απεμπλακεί το κεντρικο θρεντ απο αυτα για να γινει και πιό ευκολα αναγνωσιμο.

ξεκιναω με καποια εξ αυτων και ό,τι θεωρειτε οτι πρεπει να σχολιαζεται εδω το ριχνετε μεσα..


1.   Σολωμού 33(Κέντρο)

2.  3 ης Σεπτεμβρίου 151α(Κέντρο),1 ος όροφος,Κουδούνι ΄΄Μασαζ ΄΄

3.  Φερών 19 (πλ.Βικτωρίας)

4.  Δημοκρίτου 9(Κολωνάκι),2 ος όροφος

5.  βείκου 48 (γαλατσι)

6.  μιχαλακοπουλου 171

7.  ξενοπουλου 17, 2ος οροφος (ψυχικο)

8.  ομυρου 58 (Νέα Σμύρνη)

9.  αχιλεως (ν.σμυρνη)

10.  ηρακλειου 5

11.  Δεριγνύ 14 & Πατησίων(Κεντρο), ος όροφος,Κουδούνι ΄΄HOME SPA΄΄

12.  Απόλλωνος 1,(Σύνταγμα),2ος όροφος,Κουδούνι ΄΄ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ΄΄

13.  δελφων (μαρουσι)

14.  Ηπείρου 22 & 3 ης Σεπτεμβρίου(Κέντρο),2 ος όροφος,Κουδούνι ΄΄STUDIO΄΄

15.   Λεωφόρος Κηφισίας & Κρήτς 7(Κηφίσια)

16.   Δαρειώτου 11(Κηφίσια),1ος όροφος



εννοειται οτι ο καταλογος για τα εν λογω ειναι φτωχος και περιμενει τις ενημερωσεις μας..


ζντόινγκ !!!!  :tooth:

Για το Δαρειώτου 11(Κηφίσια),1ος όροφος εχουμε παρπανω πληροφοριες προσφορες διαφορα κανα site πιπουλα παιζει?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Με εξαιρεση το Σολωμου 33,ολα τα αλλα μαγαζιά είτε δεν υπάρχουν,ειτε αλλαξαν κατηγορία........ :2funny:
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
Για το Δαρειώτου 11(Κηφίσια),1ος όροφος εχουμε παρπανω πληροφοριες προσφορες διαφορα κανα site πιπουλα παιζει?

Νεκρανάσταση! Η λίστα που ξέθαψες έχει κορυφαία και αξέχαστα μαγαζιά:
μιχαλακοπουλου 171, ξενοπουλου 17, ομυρου 58 (Νέα Σμύρνη),αχιλεως (ν.σμυρνη), ηρακλειου 5,
Δεριγνύ 14 , Απόλλωνος 1,δελφων (μαρουσι)
 

nikolakis2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπερα να παραθεσω κι εγω την εμπειρια μου απο Φωτεινη (Καλλιθεα).Η Φωτεινη λοιπον ειναι μια πεντακαθαρη κυρια απο Ρωσια γυρω στα 40-45 ξανθια, οχι πολυ εντυπωσιακη αλλα με φοβερα γυμνασμενο σωμα...Κανει πολυ καλο, δυνατο μασαζ με λαδι σε ειδικο κρεβατι σε ολο το κορμι.Αν και δεν ειμαι εμπειρος στο θεμα του μασαζ φαινεται να το κατεχει.Αφου γινει το τελειο μασαζ μπρουμητα (ακομα και σττην ευαιασθητη περιοχη αν της δειξεις πως το γουσταρεις)μετα σε γυρναει ανασκελα οπου το τελος ερχεται γλυκα με εντονη και μαστερικη χειρομαλαξη...Πλεον εχει και αλλη κοπελα μαζι της, αν καποιος εχει δοκιμασει την αλλη κοπελα ας πει.
Στα συν+ καθαρος χωρος, απιστευτο ντους, διαρκεια μασαζ, ευγενεια, εμφανιση
Στα πλην - θα μπορουσε να προσφερει και κατι παραπανω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom