Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Καλησπερα παιδια
Βρηκα μια αγγελια απο μια μαρια στο αιγαλεο που κανει μασαζ και στοματικο στα 70 παρεα μερικες φορες με βοηθο
είναι στα 42 αυτη και 50 ο βοηθος δωρακι 70 ε
με προυποθεσεις κανει και σεξ λεει
έχει δοκιμασει κανεις?
λεει κανει χαλαρωτικο καλο μασαζ αλλα 70 ε πολλα
χωρις κριτικες
εχει παρει καποιος?
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Αν είναι Ο βοηθός και όχι Η βοηθός δεν νομίζω να πάει κανείς.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Η μόνη που μπορεί να καλύπτει, εν μέρει, τι απαιτήσεις σου θα μπορούσε να είναι η Όλγα από Κρίτωνος. Πρέπει ν'άχει ξεφύγει από τα 45 έτη και το σώμα της είναι αρκετά "γεροδεμένο" χωρίς να είναι χοντρή. Τα πιάνεις χωρίς να τα πετάει πάντα έξω, αλλά τα βυζιά βυζιά. Ο δε χώρος, κορυφαίος σε στοιχειώδη καθαριότητα, λιτός και καλαίσθητος. Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι πιο κοντά σ'αυτό που ζητάς,εκτός αν μας διορθώσουν οι παλιότεροι. 45Ε/45Λ

σε εμενα βγαζει ολα τα ρουχα της απο την αρχη του μασαζ και μενει μονο με το εσωρουχο βεβαια εχω παει αρκετες φορες και με ξερει. παντως και η αγγελικη εχει ωραιες βυζαρες εμενα μου αρεσαν πιο πολυ απο της  ολγας
 

homersimpson

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2014
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους απ' οτι εχω καταλαβει διαβαζοντας το φορουμ δεν υπαρχει καποιο πιο κυριλε μασατζιδικο που να δινει εξτρα φραπε.  Γιατι αν ειναι να δωσεις 50+ για φραπε και να ειναι και μπαζο η αλλη ποιος ο λογος να το κανεις? Οποτε υπαρχει κατι εστω και πιο ακριβο που μπορει να παιξει οτιδηποτε?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443
Καλησπερα σε ολους απ' οτι εχω καταλαβει διαβαζοντας το φορουμ δεν υπαρχει καποιο πιο κυριλε μασατζιδικο που να δινει εξτρα φραπε.  Γιατι αν ειναι να δωσεις 50+ για φραπε και να ειναι και μπαζο η αλλη ποιος ο λογος να το κανεις? Οποτε υπαρχει κατι εστω και πιο ακριβο που μπορει να παιξει οτιδηποτε?

στο διπλανο τοπικ με τα μασατζιδικα που γαμας,καθως και σε ολα τα υπολοιπα ιδρυματα που θα βρεις εδω
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Καλησπέρα μάγκες
Thai sumbai στο Περιστέρι έχει πάει κανείς? Κάνουν καλό μασςζ μου είπαν αλλά δεν ξέρω αν προσφερει φραπεδακι
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Βγάλτον επιτόπου στην κυρία της υποδοχής και άρχισε να τον βαράς πάνω στον πάγκο της ρεσεψιόν λέγοντας "υπάρχει κάποιο καλό προγραμματάκι για τον κύριο;"   :rockon:

Δεν υπάρχεις!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :tooth: :tooth: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
258
Πόντοι
21
Καλησπέρα μάγκες
Thai sumbai στο Περιστέρι έχει πάει κανείς? Κάνουν καλό μασςζ μου είπαν αλλά δεν ξέρω αν προσφερει φραπεδακι

Δεν παίζει φραπές εκεί. Το μόνο Τάι μαγαζί που είχε φραπεδάκι ήταν αυτό στην Αισχύλου στη Δάφνη. Μια φορά κι έναν καιρό.
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Ρε παιδια, ενα μασατζιδικο που ειναι Λενορμαν 233 και βαζει αγγελιες στην χρυση ευκαιρια παιζει κατι παραπανω εκτος απο μασαζ?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443
Ρε παιδια, ενα μασατζιδικο που ειναι Λενορμαν 233 και βαζει αγγελιες στην χρυση ευκαιρια παιζει κατι παραπανω εκτος απο μασαζ?

κατι ειχαν γραψει παλιοτερα αλλα δε θυμαμαι.
ψαξε λιγο πιο πισω να δεις.
δεν νομιζω παντως να παιζει κατι
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
κατι ειχαν γραψει παλιοτερα αλλα δε θυμαμαι.
ψαξε λιγο πιο πισω να δεις.
δεν νομιζω παντως να παιζει κατι

Αν δεν παιζει τοτε γιατι βαζουν αγγελιες στα προσωπικα/για ενηλικους?

Για να κοροιδεψουν τον κοσμο?
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
720
Like
1.505
Πόντοι
206

dob

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
παιδες στο ***** εχω παει 4 φορες , τις 3 με την ελη ( ή λινα..) την ξανθια με το πολυ μακιγιαζ που δεν σε αφηνει να πιασεις τιποτα αλλα κανει τρομερη φραπεδια , και μια φορα με την χρυσα που ειναι αυτη που σηκωνει και το τηλεφωνο και ειναι απαισια ... την μια φορα που εκανα μαζι της , σταματησε 4 φορες για να σηκωσει το τηλεφωνο και γενικα ηταν τοσο ξενερωτη που με το ζορι τελειωσα... αν πατε μονοι με την ελη , εκτος και αν τους κοψει και παρουν καμια ακομα καλη που να βγαζει και λιγο βυζακι εξω...
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
30Λ/30€, 50Λ/50€, 60Λ/60€, ζητάς passion massage. Αν και δεν το βλέπω πια στο site τους..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom