Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
παιδες στο ***** εχω παει 4 φορες , τις 3 με την ελη ( ή λινα..) την ξανθια με το πολυ μακιγιαζ που δεν σε αφηνει να πιασεις τιποτα αλλα κανει τρομερη φραπεδια , και μια φορα με την χρυσα που ειναι αυτη που σηκωνει και το τηλεφωνο και ειναι απαισια ... την μια φορα που εκανα μαζι της , σταματησε 4 φορες για να σηκωσει το τηλεφωνο και γενικα ηταν τοσο ξενερωτη που με το ζορι τελειωσα... αν πατε μονοι με την ελη , εκτος και αν τους κοψει και παρουν καμια ακομα καλη που να βγαζει και λιγο βυζακι εξω...
Η Έλλη είναι η ξανθιά ψιλοκατσαρωμάλλα?
 

Kr_29

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
Εχω περάσει 2 φορές με Έλλη στο πρόγραμμα 50λεπτά...Αξίζει η όλη φάση ειδικά για κάποιον που ξεκινάει τώρα το σπορ και δεν έχει εμπειρία και απαιτήσεις!
 

billstrongforce

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
Πάω Πολύ τακτικά στο grace, μου έχει μετρήσει κάθε φλέβα στους όρχεις κ στο πουτσο με το φοβερο πουτσομασαζ, ναι φίλε ζητάς passion και άρχιζεις κανονικά. Καλύτερη η Ελλη με το έντονο ξανθό όχι η σγουρομαλλα.
 

antegeia20000

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
26
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα! Εχει παει κανεις απο εδω στους κουρητες για μασαζ..εκει μερικες κοπελες αν ξηγιοσουν κατι παραπανω επαιζε επαιζε φραπες!ειχατε αναλογες εμπειριες στο εν λογω ιδρυμα;;
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Καλησπερα! Εχει παει κανεις απο εδω στους κουρητες για μασαζ..εκει μερικες κοπελες αν ξηγιοσουν κατι παραπανω επαιζε επαιζε φραπες!ειχατε αναλογες εμπειριες στο εν λογω ιδρυμα;;

που το θυμήθηκες αυτό; Ακόμα εκεί στη Λένορμαν είναι; Πήγαινα συχνά πριν κάτι χρόνια, αλλά ποτέ δεν είχε παίξει κάτι. Καλό μασάζ πάντως τα κορίτσια, με πολλά υπονοούμενα ;)
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Καλησπερα! Εχει παει κανεις απο εδω στους κουρητες για μασαζ..εκει μερικες κοπελες αν ξηγιοσουν κατι παραπανω επαιζε επαιζε φραπες!ειχατε αναλογες εμπειριες στο εν λογω ιδρυμα;;

Για πες λεπτομέρειες για φραπεδάκι  :coffee:
 

antegeia20000

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
26
Like
6
Πόντοι
0
Ειχε μεταφερθει απο τη λενορμαν στα πετραλωνα..μετα μερικες επισκεψεις κ κατα τη διαρκεια του μασαζ αφου ειχα γινει τουρμπο εκανα νυξη σε μια κοπελα για φραπε και κομπλε..δε ζητησε κατι παραπανω αλλα της εδωσα εγω μετα..τωρα εχω καιρο να παω δε ξερω τι παιζει..γιαυτο ρωταω να δω τι παιζει τπτ;;
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Αμα τους δωσεις κανα 3ευρω το χουν να σου κανουν ενα 3λεπτο πουτσομασαζ να ξελαφρωσουμε ? :P
Στανταράκι :2funny:
Ούτως ή άλλως, στην ίδια κατηγορία θα'παιζε, για το μπούτσο πουτσομασάζ..
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443
Καλησπερα! Εχει παει κανεις απο εδω στους κουρητες για μασαζ..εκει μερικες κοπελες αν ξηγιοσουν κατι παραπανω επαιζε επαιζε φραπες!ειχατε αναλογες εμπειριες στο εν λογω ιδρυμα;;


που το θυμήθηκες αυτό; Ακόμα εκεί στη Λένορμαν είναι; Πήγαινα συχνά πριν κάτι χρόνια, αλλά ποτέ δεν είχε παίξει κάτι. Καλό μασάζ πάντως τα κορίτσια, με πολλά υπονοούμενα ;)


Ειχε μεταφερθει απο τη λενορμαν στα πετραλωνα..μετα μερικες επισκεψεις κ κατα τη διαρκεια του μασαζ αφου ειχα γινει τουρμπο εκανα νυξη σε μια κοπελα για φραπε και κομπλε..δε ζητησε κατι παραπανω αλλα της εδωσα εγω μετα..τωρα εχω καιρο να παω δε ξερω τι παιζει..γιαυτο ρωταω να δω τι παιζει τπτ;;




τρεις φορες ειχα παει στους κουρητες στη Λενορμαν και δεν υπηρχε ουτε κατα διανοια τοτε κατι εξτρα.
για τωρα δεν ξερω.
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
158
Πόντοι
1
Οταν ηταν στην Λενορμαν ειχα παει 4-5 φορές αλλά ποτέ δεν έγινε κατι παραπάνω... αν εχει αλλάξει παντως τότε να κανουμε μια βολτα!!!
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Ρε πουστη μου τοσα μασατζιδικα έχουν ανοιξει σε ολη την Αθήνα, ενα γαμοκατάστημα στη Γλυφάδα να εξυπηρετηθούμε και εμείς δε γίνεται???

Πρέπει να κανονιζουμε ταξίδι καθε φορα.

Δε λεω για μπριζόλες. Αλλά έστω για κανα φραπέ όπως το grace του Αμαρουσίου, να παίξει κατι παρόμοιο σε εμας εδώ κάτω.

:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Alto

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
οι κουρητες υπαρχουν ακομα ή εχουν κλεισει.

κανενα τηλ δεν απανταει
 

gemini1970

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
στα πετράλωνα έχει κλείσει. υπάρχει μόνο στο ναύπλιο.
 

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
157
Κριτικές
2
Like
127
Πόντοι
1
Στο μαρουσι πηγα και εγω, στα 30 με το μαγικο αγγιγμα και το ωραιο τελειωμα. (Εντονο ξανθο μαλλί, Λινα). Πέρασα πολυ καλά αλλά δεν θα ξαναπηγαινα, γιατι απλα δεν με προηδεασε ότι άλλη φορά μπορει να γίνει κάτι διαφορετικό...εννοω...πως με μια γκομενα, το πρωτο βραδυ, πεφτουν φιλια, το δευτερο χαμουρεμα, το τριτο γαμησι? Εκει κάθε φορά θα μενεις στην δευτερη μέρα. Για μια φορα καλά ηταν.
 

Alto

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ποιος ξερει να δωσει πληροφοριες για καλο φραπε .

Οχι στα τελευταια 5 λεπτα αλλα απο την αρχη να σε εχει μεσα στην καυλα και στο παιξιμο και να σε τελειωσει μονο στο τελος ?


Κανενας καλος φτηνος φραπες υπαρχει ?


περιμενουμε ενημερωση
 

Psychobaba

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ ψάχνω μασατζίδικο που να έχει καλό μασάζ , αλλα να παίζει και το παραπάνω. Οχι σεξ , καμια καλή πιπούλα και καλος φραπες.

Εκτός απο την Ειρήνη στην Μάρνης , ξέρει κανείς άλλο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom