Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

Brezniev

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα, αν γνωρίζει κάποιος τι έγινε η Φωτεινή από Καλλιθέα... Δεν σηκώνει τηλέφωνο μέρες τώρα.  Όποιος ξέρει κάτι ας ενημερώσει. Ευχαριστώ
 
Εγγρ.
28 Ιουλ 2016
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Καλημέρα, αν γνωρίζει κάποιος τι έγινε η Φωτεινή από Καλλιθέα... Δεν σηκώνει τηλέφωνο μέρες τώρα.  Όποιος ξέρει κάτι ας ενημερώσει. Ευχαριστώ
Είχε πει ότι θα απουσίαζε 14 με 23 Φεβρουαρίου. Λογικά από Δευτέρα θα είναι στις επάλξεις ξανα...
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Καλησπερα να παραθεσω κι εγω την εμπειρια μου απο Φωτεινη (Καλλιθεα).Η Φωτεινη λοιπον ειναι μια πεντακαθαρη κυρια απο Ρωσια γυρω στα 40-45 ξανθια, οχι πολυ εντυπωσιακη αλλα με φοβερα γυμνασμενο σωμα...Κανει πολυ καλο, δυνατο μασαζ με λαδι σε ειδικο κρεβατι σε ολο το κορμι.Αν και δεν ειμαι εμπειρος στο θεμα του μασαζ φαινεται να το κατεχει.Αφου γινει το τελειο μασαζ μπρουμητα (ακομα και σττην ευαιασθητη περιοχη αν της δειξεις πως το γουσταρεις)μετα σε γυρναει ανασκελα οπου το τελος ερχεται γλυκα με εντονη και μαστερικη χειρομαλαξη...Πλεον εχει και αλλη κοπελα μαζι της, αν καποιος εχει δοκιμασει την αλλη κοπελα ας πει.
Στα συν+ καθαρος χωρος, απιστευτο ντους, διαρκεια μασαζ, ευγενεια, εμφανιση
Στα πλην - θα μπορουσε να προσφερει και κατι παραπανω

Έτσι όπως τα περιγράφεις είναι, αλλά από πότε έχεις να πας στη Φωτεινή ρε φίλε;;; Η άλλη κοπέλα έχει σταματήσει πριν από τα Χριστούγεννα που μας πέρασαν.

Καλημέρα, αν γνωρίζει κάποιος τι έγινε η Φωτεινή από Καλλιθέα... Δεν σηκώνει τηλέφωνο μέρες τώρα.  Όποιος ξέρει κάτι ας ενημερώσει. Ευχαριστώ
Έχει πάει Ρωσία για το γάμο της κόρης της
 

nikolakis2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Εμενα μου ειχε πει τα Χριστουγεννα να παω μεχρι των Φωτων για 4 χερια παντως...αρα δε νομιζω να σταματησε η αλλη κοπελα...
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.784
Πόντοι
216
Παντως ρε παιδι οταν υπαρχει το DBA δεν ειναι πολλα 50 για να φραπας και πανω απο την πετσετα?
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Παντως ρε παιδι οταν υπαρχει το DBA δεν ειναι πολλα 50 για να φραπας και πανω απο την πετσετα?

και ποσο μαλλον οταν στο συγκεκριμενο με 80...ριχνεις και ενα αξιοπρεπες 2-0.
 

ilikegirlsss

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Έρχομαι Αθήνα και ψάχνω μασατζιδικα με φραπέ σε νότια Αθήνα, ελληνικό Γλυφάδα ή βούλα. Διαφωτίστε με λίγο φίλοι μου ευχαριστώ
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
Έρχομαι Αθήνα και ψάχνω μασατζιδικα με φραπέ σε νότια Αθήνα, ελληνικό Γλυφάδα ή βούλα. Διαφωτίστε με λίγο φίλοι μου ευχαριστώ
δεν νομίζω ότι υπάρχει λεβέντη...απλό μασαζ ναι...για φραπέ άδικα ψαχνεις σε αυτες τις περιοχες
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Τι εννοείς πάνω απ την πετσέτα αρχηγέ μου;

Η Φωτεινη ειναι εξαιρετική σε αυτο που προσφερει.Ο χωρος ειναι καλός,υπάρχει εχεμυθεια,το μασαζ ειναι απο τα καλύτερα και το φραππέ αριστουργηματικό.Και ολα αυτά με 45 ευρω.....
Πετσετα δεν υπάρχει,ουτε υπήρξε ποτε.Επισης,αν σε παρει απο καλό ματι,ψιλογδυνεται και αφηνει χουφτώματα.......
Μην προσπαθησετε για κατι περισσότερο,αδικος κοπος........
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Η Φωτεινη ειναι εξαιρετική σε αυτο που προσφερει.Ο χωρος ειναι καλός,υπάρχει εχεμυθεια,το μασαζ ειναι απο τα καλύτερα και το φραππέ αριστουργηματικό.Και ολα αυτά με 45 ευρω.....
Πετσετα δεν υπάρχει,ουτε υπήρξε ποτε.Επισης,αν σε παρει απο καλό ματι,ψιλογδυνεται και αφηνει χουφτώματα.......
Μην προσπαθησετε για κατι περισσότερο,αδικος κοπος........


:rockon: :rockon: :rockon:
 

ilikegirlsss

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει μήπως για φουλ;;
Επίσης το πιο κοντινό μέρος μετά που μπορώ να πάω πιο είναι;;
 

ilikegirlsss

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει μήπως για φουλ;;
Επίσης το πιο κοντινό μέρος μετά που μπορώ να πάω πιο είναι;;
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
δεν νομίζω ότι υπάρχει λεβέντη...απλό μασαζ ναι...για φραπέ άδικα ψαχνεις σε αυτες τις περιοχες

Τύπε μπορει να παει για μασαζ και να φέρει φραπέ απο το σπιτι του σπαστό με μπουκαλάκι νερό για το χτυπημα
 

JL

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2015
Μηνύματα
164
Κριτικές
8
Like
254
Πόντοι
281
μασάζ που να παίζει κανένα γερό deepthroat στο τέλος υπάρχει να μου προτείνει κανείς κάποια;
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
Τύπε μπορει να παει για μασαζ και να φέρει φραπέ απο το σπιτι του σπαστό με μπουκαλάκι νερό για το χτυπημα
ασφαλώς μπορεί...και να τον παραγγείλει από ένα φραπεδάδικο της γειτονιάς γίνεται...''γειά σας ήρθε η παραγγελία σας'' και τέτοια...
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
Υπάρχει μήπως για φουλ;;
Επίσης το πιο κοντινό μέρος μετά που μπορώ να πάω πιο είναι;;
στη γλυφαδα υπαρχει για φουλ το seaview στη πανωπης κοντα στη παραλια, συνηθως ανοιγουν μονο αν σε ξερουν αλλα επειδη εχει πεσει και αναδουλεια μπορει και να σου ανοιξουν ..ειναι και μια κοντη υποτιθεται σωληνοκορη που παει σε χοτελ της γλυφαδας για μασαζ και με ξυνο πολυ φραπε, αλλα δεν στη συνιστω πεταμενα λεφτα/χρονος.  μετα απο τα φανερα/γνωστα ειναι στη δαφνη στην εθ.μακαριου το diamonds της αννας με καλες περιπτωσεις για ολα τα γουστα. 
 

sexkastas

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλο μασαζ και καλη φραπεδια η ταμαρα παλια απο Σολωμου33...ξερει κανεις τωρα σε ποιο ειναι?
 

nikolakis2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Ξερει κανεις αν παιζει φραπεδακι στο Mystic στον Πειραια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom