Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
Ξερει κανεις αν παιζει φραπεδακι στο Mystic στον Πειραια;

Εννοείος το mystic neverland?
Όταν είχα πάει εγώ είχε κάτι πατσαβούρες και ο χώρος δεν ήταν καλός. Τη σάουνα την είχανε κάνει αποθύκη και είχε μέσα και ενα ποδήλατο παρατημένο.
Γενικα δεν έλεγε με την καμία
 

marpet

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2017
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Έχω μία φαντασίωση..Ξέρετε κάποιο μασατζίδικο που να μην έχει πολυτέλειες,απλά ένα ημισκότεινο δωμάτιο με κάποια(αν είναι και ασιάτισα ακόμα καλύτερα) 35+ χρονών(εμφανισιακά αδιάφορη) που να προσφέρει προτίστως μασάζ και να συνοδεύεται με εργόχειρο?Δεν ξέρω έχω φάει κόλλημα από παλιά με διάφορα βιντεάκια από το εξωτερικό.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Έχω μία φαντασίωση..Ξέρετε κάποιο μασατζίδικο που να μην έχει πολυτέλειες,απλά ένα ημισκότεινο δωμάτιο με κάποια(αν είναι και ασιάτισα ακόμα καλύτερα) 35+ χρονών(εμφανισιακά αδιάφορη) που να προσφέρει προτίστως μασάζ και να συνοδεύεται με εργόχειρο?Δεν ξέρω έχω φάει κόλλημα από παλιά με διάφορα βιντεάκια από το εξωτερικό.

Υπαρχουν πολλά τετοια....η Φωτεινη στην Καλλιθεα,η Ζωη στο Κολωνακι,η Στεφανια (αυτη ειναι πιο μικρη βεβαια....)......μην αρχισεις ομως και ρωτας τωρα που τις βρισκουμε......αλλες εχουν δικο τους νημα,για αλλες εχουν δοθει ολες οι πληροφορίες.Λίγο διαβασμα χρειαζεται.......
 

marpet

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2017
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχουν πολλά τετοια....η Φωτεινη στην Καλλιθεα,η Ζωη στο Κολωνακι,η Στεφανια (αυτη ειναι πιο μικρη βεβαια....)......μην αρχισεις ομως και ρωτας τωρα που τις βρισκουμε......αλλες εχουν δικο τους νημα,για αλλες εχουν δοθει ολες οι πληροφορίες.Λίγο διαβασμα χρειαζεται.......
Όχι νταξ,σε ευχαριστώ.Ξεκινάω το ψάξιμο-διάβασμα.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
Υπαρχουν πολλά τετοια....η Φωτεινη στην Καλλιθεα,η Ζωη στο Κολωνακι,η Στεφανια (αυτη ειναι πιο μικρη βεβαια....)......μην αρχισεις ομως και ρωτας τωρα που τις βρισκουμε......αλλες εχουν δικο τους νημα,για αλλες εχουν δοθει ολες οι πληροφορίες.Λίγο διαβασμα χρειαζεται.......

Το Λίλα ξέχασες να αναφέρεις :)
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Υπαρχουν πολλά τετοια....η Φωτεινη στην Καλλιθεα,η Ζωη στο Κολωνακι,η Στεφανια (αυτη ειναι πιο μικρη βεβαια....)......μην αρχισεις ομως και ρωτας τωρα που τις βρισκουμε......αλλες εχουν δικο τους νημα,για αλλες εχουν δοθει ολες οι πληροφορίες.Λίγο διαβασμα χρειαζεται.......

Αντυ δεν ήταν και μια άλλη στο Κολωνάκι στη Ματζάρου?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.053
Κριτικές
191
Like
51.783
Πόντοι
41.443
Αντυ δεν ήταν και μια άλλη στο Κολωνάκι στη Ματζάρου?

η Ειρηνη.
πολυ καλο μασαζ αλλα αδιαφορη στο β μερος.
δεν ξερω αν ισχυει ακομα. την ειχα δει πριν 2 χρονια περιπου
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια,ειμαι απο Θεσσαλονικη και ανεβαινω στα κοντα για καποιες μερες Αθηνα.Μετα απο ψαξιμο στο παρελθον εχω παει στην Φωτεινη, και σε μια Μαρινα Σολωνος νομιζω.καλα ηταν και στα 2.το μασαζ οπως μαρεσει,υπαρκτο δηλαδη και οχι χαιδεμα απλα, και η μαλακια στο τελος δυνατη.Υπαρχει κατι παρομοιο σε αναλογο χωρο απο αποψη καθαριοτητας και περιποιησης?
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6

dob

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Πρώτη επίσκεψη στην φωτεινή στην Καλλιθέα.  Η φωτεινή κοντά στα 50  για την ηλικία της είναι οκ. Πολύ ευγενική και το μασάζ εξαιρετικό. Στο δεύτερο μέρος αρκετά καλή φραπεδια και στο μασάζ χαϊδεύει λίγο και την ευαίσθητη περιοχή αν δει ότι δεν σε ενοχλεί. Ρούχα δεν βγάζει ,  μόνο πάνω από την ρόμπα με άφησε να πιάσω λίγο βυζάκι.γενικα καλά ήταν και θα ξαναπάω. Από ότι έχω δει για τέτοια φάση τελικά οι καλύτερες είναι η ζωή,  η στεφάνια βικυ στο ψυχικο και η φωτεινή.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Καλημέρα μάγκες κανα καλό μασαζακι με φραπεδακι περιποιημενο σε λογική τιμή έχουμε?
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
Πρώτη επίσκεψη στην φωτεινή στην Καλλιθέα.  Η φωτεινή κοντά στα 50  για την ηλικία της είναι οκ. Πολύ ευγενική και το μασάζ εξαιρετικό. Στο δεύτερο μέρος αρκετά καλή φραπεδια και στο μασάζ χαϊδεύει λίγο και την ευαίσθητη περιοχή αν δει ότι δεν σε ενοχλεί. Ρούχα δεν βγάζει ,  μόνο πάνω από την ρόμπα με άφησε να πιάσω λίγο βυζάκι.γενικα καλά ήταν και θα ξαναπάω. Από ότι έχω δει για τέτοια φάση τελικά οι καλύτερες είναι η ζωή,  η στεφάνια βικυ στο ψυχικο και η φωτεινή.
Κοστος..? Ωρα..?
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Καλημέρα μάγκες κανα καλό μασαζακι με φραπεδακι περιποιημενο σε λογική τιμή έχουμε?
Αν δεν έχεις βρει κάτι στα γούστα σου, από όλα όσα γράφουμε σε αυτές τις σελίδες, τότε μάλλον δεν έχουμε να σου προτείνουμε κάτι
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Καλημέρα μάγκες κανα καλό μασαζακι με φραπεδακι περιποιημενο σε λογική τιμή έχουμε?
Τυπε πηγαινε στην Ιουλία με δικό της χώρο στο Περιστέρι,καλό μασάζ με φραπέ στα 30€..
 

giannhs4092

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2012
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
Τυπε πηγαινε στην Ιουλία με δικό της χώρο στο Περιστέρι,καλό μασάζ με φραπέ στα 30€..
                                                                              καλησπέρα καλό μηνα μηπος να στειλις τελ ιουλια σε pm
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Αν δεν έχεις βρει κάτι στα γούστα σου, από όλα όσα γράφουμε σε αυτές τις σελίδες, τότε μάλλον δεν έχουμε να σου προτείνουμε κάτι
εχω βρει και εχω δοκιμασει κιολας απλα δεν ψαχνω σεξ ψαχνω καλο μασαζ με φραπεδακι και θεωρω πολλα τα 5 ε για την υπηρεσια αυτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom