Νέα

Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 600K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Οποτε να φανταστω οτι κ μεσα στο δωματιο οφ δε ρεκορντ μεταξυ εσου κ της θεραπευτριας δεν συζητησατε κατι για εξτραδακι σωστα..;

Ύστερα απ'αυτά,δεν πέρασα καν μέσα στο δωμάτιο οπότε...

Φιλε μηπως εννοεις λενορμαν 233 και οχι 133;;

Έχεις δίκιο φίλε μου,έκανα λάθος στο νούμερο της Λένορμαν.
 

Sir_massag

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Έχω δοκιμάσει πολλά τα φτηνά δύσκολα δεν ξέρω νότια προάστια
 

Sir_massag

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Calmora marousi τις 10€ στην κοπέλα φραπές πάνω από πετσέτα 30χαλαρωτικο +10€ τιπ. Βέβαια ήμουν πολύ τυχερός με ρώτησαν αν θέλω και μια ακόμη κοπέλα που κάνει τραινινγκ
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Επίσκεψη σήμερα στο Λένορμαν 133!

Υπεύθυνη η (πρώην) Μαντώ,παλαιά μασαζομπριζολιάρα (βυζαρού!) από Φίλωνος 95,ενώ είχε κάνει μια προσπάθεια για μασατζήδικο στο Ιωαννίνων 5-δίχως επιτυχία.

Όταν λοιπόν πριν (τουλάχιστον) 2 χρόνια είχε ανοίξει το συγκεκριμένο κατάστημα και το είχα επισκεφτεί,ήταν κανονικό μασαζομπριζολάδικο,με δύο μασέζ τότε,φουλ προγράμματα-και μάλιστα ο χώρος ήταν εντελώς αδιαμόρφωτος.

Σήμερα,η (ίδια) υπεύθυνη,μού έκανε την εντελώς ανήξερη ("εδώ κάνουμε και προσφέρουμε κανονικό μασάζ όλων των ειδών")-αν και άλλαξε δέκα χρώματα όταν της είπα για τα παλαιά προηγούμενα!

Εν πάση περιπτώσει,παρούσες ήταν δύο πιτσιρίκες,η μία μέτρια γεματούλα και η άλλη μελαχροινή και πιο νόστιμη που-όπως ανακοινώθηκε-κάνουν τα κλασσικά μασαζοπρογράμματα που παρέχουν ένα σωρό αλυσίδες μασάζ στο γνωστό κόστος πχ 20 ευρώ η μία ώρα αν θυμάμαι κλπ,κλπ.

Πίνακας αναρτημένος με όλες τις σχετικές (ακόμη και για γυναίκες) θεραπείες,μπλοκ αποδείξεων για τις παρεχόμενες υπηρεσίες και όλα τα σχετικά συνθέτουν το σκηνικό του καταστήματος-έτσι για να έχετε μια γενική εικόνα!

Επιβεβαιώνω τα όσα λέει ο φίλος μας.. ακριβώς έτσι είναι..
 

Alto

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Calmora marousi τις 10€ στην κοπέλα φραπές πάνω από πετσέτα 30χαλαρωτικο +10€ τιπ. Βέβαια ήμουν πολύ τυχερός με ρώτησαν αν θέλω και μια ακόμη κοπέλα που κάνει τραινινγκ


Δηλαδη να καταλαβουμε και εμεις οι απλοι θνητοι 30 € μασαζ τι ειδους χαλαρωτικο αισθησιακο χωρις να στον ακουμπαει καθολου και δινεις αλλα 10 € τιπ για να σου τον πιασει πανω απο την πετσετα για 3 λεπτα να τελειωσεις αυτο ειναι το μασαζ?

40 €για 45 λεπτα να στον παιξει πανω απο την πετσετα?


Πες τε ρε παιδια κανενα καλο φραπε με 20 € την ωρα υπαρχει ?
 

Sir_massag

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παίρνω τηλέφωνο και πριν πω πως με λένε μου λέει ο κύριος Παπαδήμας είστε λέω ναι.. είχα καλέσει με απόκρυψη.παω από εκεί και βλέπω την τύπισσα η οποία είναι  λίγο παραπάνω από απλή μασατζου και της λέω εσύ θα μου κάνεις;μου λέει χαλαρωτικό; Και της λέω ναι πολύ χαλαρωτικό τέρμα χαλαρωτικό γιατί τις προάλλες έκανα χαλαρωτικό αλλά εσύ είχες άλλο ραντεβού φαινόταν λίγο ποιο πουτανι.. πάμε στο δωμάτιο με καυλώνει με λίγο ουπς στα αρχιδακια και καλά καταλάθος και αφού μιλήσαμε και με άφησε να πιάσω λίγο κωλο για να δω πως είναι οι κώλοι που βλέπω έξω..κτλπ της λέω για παιχνίδι και μου λέει 80€χαλαρωτικο συν φραπέ και εκεί της είπα για ένα τίποτα που το δίνω σε αυτή ή έξω και της λέω αυτά και μου λέει θα χαλάσω την πιάτσα αλλά τελικά πάνω από πετσέτα μου τον φραπαρε
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.047
Κριτικές
34
Like
3.805
Πόντοι
4.365
Calmora marousi τις 10€ στην κοπέλα φραπές πάνω από πετσέτα 30χαλαρωτικο +10€ τιπ. Βέβαια ήμουν πολύ τυχερός με ρώτησαν αν θέλω και μια ακόμη κοπέλα που κάνει τραινινγκ

Calmora δηλαδης Θησέως 27! Τι μας θύμισες ρε τύπε..
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.047
Κριτικές
34
Like
3.805
Πόντοι
4.365

Αν δεν έδεινες εκατοσταρα δεν εφευγες απο εκει..
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
342
Like
756
Πόντοι
81
Δεν μας ειπες τι φορουσες; Μονο πετσετα; καθολου εσωρουχο;
 

alexnan

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2010
Μηνύματα
35
Like
18
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιο μαγαζί του δεκαρικου που σου κανουν μασάζ χωρίς να φοράς το εσώρουχο; ;Μόνο το massagio στο Κερατσίνι έχω βρει αλλά εκεί κάνουν και μανικιούρ πετικιουρ σε γυναίκες. ...
 

Kr_29

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
Στο massagio σε αφήνουν χωρίς εσώρουχο; Ενδιαφέρον...
 

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
38
Like
32
Πόντοι
0
Επισκεψη στο massagio κερατσινι πριν καμια βδομαδα..δεν πηγα περιμενοντας κατι που δε θα γινει, ενα απλο μασαζ χαλαρωτικο ηθελα, αλλα εαν προεκυπτε και τιποτα αλλο δεδομενου οτι ειχα δει εδω οτι σε αφηνουν χωρις εσωρουχο, δε θα με χαλαγε. Περναω λοιπον με την κοπελα στο δωματιο, αρκετα εμφανισιμη ξανθια δεν συγκρατησα ονομα, ειχε εμφανως εκτεθιμενο το στηθος της το οποιο ηταν πολυ δυνατο. Παρολλα αυτα, μου ειπε να μεινω με το εσωρουχο και επιστρεφει.. Αρκετα καλο μασαζ με σωστες πιεσεις και χωρις να δειχνει οτι βαριεται. Τιποτα παραπανω ομως. Αξιζε τα 13 ευρω
 

nikolakis2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Ξερει κανενας καποιον χωρο που να κανουν καλο μασαζ στα ποδια;πατουσες κτλπ; με η ανευ φραπε :)
 

antegeia20000

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
26
Like
6
Πόντοι
0
Ξερει κανεις κανεναν μαγαζακι που να προσφερει μασαζ χωρις εσωρουχο..;;
 

Timberland

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Χωρίς εσώρουχο έχω κάνει στη Λένορμαν 233 αλλά με πετσέτα. Ήταν μόνο μασάζ στην τιμή των 20 ευρώ.
 

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
38
Like
32
Πόντοι
0
Υπαρχει καποιος που να ειχε καλη εμπειρια απο λενορμαν 233? εκτος απο αυτα που εχουν αναφερθει πιο πανω. Καποιος αλλος συναδελφος?
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Υπαρχει καποιος που να ειχε καλη εμπειρια απο λενορμαν 233? εκτος απο αυτα που εχουν αναφερθει πιο πανω. Καποιος αλλος συναδελφος?


Αυτο που ειναι αριστερα, οπως παμε για ποταμι, στον πρωτο;

Τι παιζει εκει;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443
Αυτο που ειναι αριστερα, οπως παμε για ποταμι, στον πρωτο;

Τι παιζει εκει;

αυτο ειναι,αλλα δεν εχουν γραφτει και τα καλυτερα αν θυμαμαι καλα.
εγω παρολο που ειμαι κοντα δεν εχω περασει
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς τι γίνετε στο kurland spa στο χαλάνδρι??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom