Νέα

Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 600K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
349
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
ωπα!ξέρω πως λειτουργεί..κάνει σεμινάρια..κλπ..δεν έχω πάει..αναμένω κάποιον συναγωνιστή! :afro: :headbaning1: :headbaning2:
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
73
Like
8.004
Πόντοι
24.436
ωπα!ξέρω πως λειτουργεί..κάνει σεμινάρια..κλπ..δεν έχω πάει..αναμένω κάποιον συναγωνιστή! :afro: :headbaning1: :headbaning2:
Απο τον επόμενο μήνα ξεκινανε παλι ταντρα μασάζ. Η επίσημη εκδοχή ειναι ότι δεν προσφέρουν κατι αλλο. Η ανεπίσημη θα τσεκαριστη απο τον επόμενο μήνα
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
:think: :think: :think: :think:
Dina Kara
Μασάζ για όλους.
40 €
Γλυφάδα
Προσφέρω χαλαρωτικό θεραπευτικό δυνατό αθλητικό μασάζ.
Ποιός δεν θέλει μια γυναίκα που ξέρει να κάνει υπέροχo μασάζ. Κανένας! Και δεν αναφέρομαι στο μασάζ που οδηγεί σε σεξ, αλλά στο μασάζ που τον κάνει να νιώθει χαλαρόμένος αναμενόμενος και ξεκούραστος.
Λοιπόν το μασάζ για μενα είναι κάτι ιερο .... Ιερό όμως και για το σώμα σου.
Σε ξεκουράζει κυριολεκτικά είτε δεν είσαι στα καλά σου είτε δεν είναι το σώμα σου σε καλή κατάσταση πχ. έχεις πιαστεί στο γυμναστήριο ή από καθιστική στάση, είσαι κουρασμένος από την δύσκολη μέρα, νιώθεις άγχος και πίεση. Μασάζ μασάζ και πάλη μασάζ. Για ραντεβού καλέστε στο τηλέφωνο *********
Για περισσότερες πληροφορίες μπείτε στη σελίδα
Καλησπερα αν σας ενδιαφέρει μασάζ προσφέρω χαλαρωτικό θεραπευτικό δυνατό αθλητικό μασάζ. Χωρίς παρεξήγηση σεξ και ερωτική επαφή δεν προσφέρω. Ευχαριστώ
ερωτ.
Όχι δεν με ενδιαφέρει το σεξ μην ανχωνεστε απλά τη ώρες υπάρχουν ραντεβού έχεται χώρο ή σε ΔΗΚΟ μου τημες για χαλαροτικο
απαντ.
ναι έχω χώρο η τιμή είναι 40 ευρώ η μία ώρα. Ώρες εργασίας 11.00 με 21.00. Ο χώρος βρίσκεται στη Γλυφάδα παραλιακή

:think:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
:think: :think: :think: :think:
Dina Kara
Μασάζ για όλους.
40 €
Γλυφάδα
Προσφέρω χαλαρωτικό θεραπευτικό δυνατό αθλητικό μασάζ.
Ποιός δεν θέλει μια γυναίκα που ξέρει να κάνει υπέροχo μασάζ. Κανένας! Και δεν αναφέρομαι στο μασάζ που οδηγεί σε σεξ, αλλά στο μασάζ που τον κάνει να νιώθει χαλαρόμένος αναμενόμενος και ξεκούραστος.
Λοιπόν το μασάζ για μενα είναι κάτι ιερο .... Ιερό όμως και για το σώμα σου.
Σε ξεκουράζει κυριολεκτικά είτε δεν είσαι στα καλά σου είτε δεν είναι το σώμα σου σε καλή κατάσταση πχ. έχεις πιαστεί στο γυμναστήριο ή από καθιστική στάση, είσαι κουρασμένος από την δύσκολη μέρα, νιώθεις άγχος και πίεση. Μασάζ μασάζ και πάλη μασάζ. Για ραντεβού καλέστε στο τηλέφωνο **********
Για περισσότερες πληροφορίες μπείτε στη σελίδα
Καλησπερα αν σας ενδιαφέρει μασάζ προσφέρω χαλαρωτικό θεραπευτικό δυνατό αθλητικό μασάζ. Χωρίς παρεξήγηση σεξ και ερωτική επαφή δεν προσφέρω. Ευχαριστώ
ερωτ.
Όχι δεν με ενδιαφέρει το σεξ μην ανχωνεστε απλά τη ώρες υπάρχουν ραντεβού έχεται χώρο ή σε ΔΗΚΟ μου τημες για χαλαροτικο
απαντ.
ναι έχω χώρο η τιμή είναι 40 ευρώ η μία ώρα. Ώρες εργασίας 11.00 με 21.00. Ο χώρος βρίσκεται στη Γλυφάδα παραλιακή

:think:
Σεξ δεν προσφέρει, και από αυτά που γράφει ούτε φραπέ προσφέρει... Άρα:
1ον) Γιατί να την προτιμήσουμε;;
2ον) Προμοτάρεις σε λάθος θέμα. Έπρεπε να το δημοσιεύσεις στα μασατζίδικα που ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ. Παρακαλώ ένας διαχειριστής όπως επιληφθεί..
3ον) Αν θελήσω σκέτο μασάζ γιατί να της δώσω 40€ όταν μπορώ να βρω σκέτο μασάζ με 10-15€ παντού από από πολύ μικρότερα και πιο όμορφα κορίτσια;;

Οι ερωτήσεις μου δεν είναι προβοκατόρικες όπως τα πικρόχολα και κακεντρεχή σχόλιά σου σε threads αλλων λαδοκόρων.
Περιμένω σοβαρές απαντήσεις για να με πείσεις σαν πελάτη να την επισκεφτώ και αν το πετύχεις θα κλείσω ραντεβου και θα ανεβάσω κριτική στο φορουμ
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Πηγα εχθες στην υμηττου ενα ωραιο μελαχρινο πιπινακι μου εκανε  χαλαρωτικο μασαζ με 10e .Στο le masage...
 

Επισκέπτης
Πηγα εχθες στην υμηττου ενα ωραιο μελαχρινο πιπινακι μου εκανε  χαλαρωτικο μασαζ με 10e .Στο le masage...

ωπα ρε μεγαλε , γιαυτο ηρθα ακριβως , εχω ακουσει και μολις τωρα διαβασα κιολας οτι παιζει ανεκτης ποιοτητας μασαζ με 10 ευρο , για πειτε μερικα μαγαζια ρε παιδια , διευθυνσεις ??
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
:think: :think: :think: :think:
Dina Kara
Μασάζ για όλους.
40 €
Γλυφάδα
Προσφέρω χαλαρωτικό θεραπευτικό δυνατό αθλητικό μασάζ.
Ποιός δεν θέλει μια γυναίκα που ξέρει να κάνει υπέροχo μασάζ. Κανένας! Και δεν αναφέρομαι στο μασάζ που οδηγεί σε σεξ, αλλά στο μασάζ που τον κάνει να νιώθει χαλαρόμένος αναμενόμενος και ξεκούραστος.
Λοιπόν το μασάζ για μενα είναι κάτι ιερο .... Ιερό όμως και για το σώμα σου.
Σε ξεκουράζει κυριολεκτικά είτε δεν είσαι στα καλά σου είτε δεν είναι το σώμα σου σε καλή κατάσταση πχ. έχεις πιαστεί στο γυμναστήριο ή από καθιστική στάση, είσαι κουρασμένος από την δύσκολη μέρα, νιώθεις άγχος και πίεση. Μασάζ μασάζ και πάλη μασάζ. Για ραντεβού καλέστε στο τηλέφωνο *********
Για περισσότερες πληροφορίες μπείτε στη σελίδα
Καλησπερα αν σας ενδιαφέρει μασάζ προσφέρω χαλαρωτικό θεραπευτικό δυνατό αθλητικό μασάζ. Χωρίς παρεξήγηση σεξ και ερωτική επαφή δεν προσφέρω. Ευχαριστώ
ερωτ.
Όχι δεν με ενδιαφέρει το σεξ μην ανχωνεστε απλά τη ώρες υπάρχουν ραντεβού έχεται χώρο ή σε ΔΗΚΟ μου τημες για χαλαροτικο
απαντ.
ναι έχω χώρο η τιμή είναι 40 ευρώ η μία ώρα. Ώρες εργασίας 11.00 με 21.00. Ο χώρος βρίσκεται στη Γλυφάδα παραλιακή

:think:
η τυπισα εχει βιντεακια στο youtube στα οποια κανει tantra massage τα οποια εχει δημοσιευσει μια βδομαδα πριν και στο σιτε γραφει οτι εχει πτυχιο και στο tantra . :think: :think: :think:
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
θα πηγαινα για καταδρομικη γιατι το βιντεο ηταν καυλωτικο θα ελεγα αλλα μου πεφτει πολυ μακρια η γλυφαδα
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.293
Πόντοι
216
Σεξ δεν προσφέρει, και από αυτά που γράφει ούτε φραπέ προσφέρει... Άρα:
1ον) Γιατί να την προτιμήσουμε;;
2ον) Προμοτάρεις σε λάθος θέμα. Έπρεπε να το δημοσιεύσεις στα μασατζίδικα που ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ. Παρακαλώ ένας διαχειριστής όπως επιληφθεί..
3ον) Αν θελήσω σκέτο μασάζ γιατί να της δώσω 40€ όταν μπορώ να βρω σκέτο μασάζ με 10-15€ παντού από από πολύ μικρότερα και πιο όμορφα κορίτσια;;

Οι ερωτήσεις μου δεν είναι προβοκατόρικες όπως τα πικρόχολα και κακεντρεχή σχόλιά σου σε threads αλλων λαδοκόρων.
Περιμένω σοβαρές απαντήσεις για να με πείσεις σαν πελάτη να την επισκεφτώ και αν το πετύχεις θα κλείσω ραντεβου και θα ανεβάσω κριτική στο φορουμ
μια χαρα τα λες τυπε
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
ωπα ρε μεγαλε , γιαυτο ηρθα ακριβως , εχω ακουσει και μολις τωρα διαβασα κιολας οτι παιζει ανεκτης ποιοτητας μασαζ με 10 ευρο , για πειτε μερικα μαγαζια ρε παιδια , διευθυνσεις ??

κ στα βριλησσια ανοιξε με  15; ευρω ειπε φιλος
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Δεν προσφέρει τίποτα από αυτά κάνει μόνο μοσαζ ούτε φραπέ ουτε ρούχα βγάζει φοραει κολαν και μλουζα.
Μια Νορβηγίδα που κάνει επισης τάντρα σε ξενοδοχείο στην Γλυφάδα σε άφηνε τουλάχιστον να τον παίξεις ,προφανώς για να μην σκάσεις!
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Για να μη γίνονται παρεξηγησεις..
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2017-11-13-22-00-02.jpg
    Screenshot_2017-11-13-22-00-02.jpg
    576,4 KB · Εμφανίσεις: 62

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom