Νέα

Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 600K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
349
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
λοιπόν..*****..επίσκεψη πριν μερικές βδομάδες..για passion 30'/30€..η κυρία Έλλη μας,ξανθιά,κουκλάρα,με πολύ καλό χαλαρωτικό μασαζ σε όλο το σώμα..πρώτα μπρούμυτα και μετά ανάσκελα..και εξίσου καλή..καυλωτική ''χειροκίνητη'' περιποίηση..ένα καλό,απολαυστικό,καυλωτικό μισάωρο..δεν τόλμησα κάποιο χούφτωμα,δεν έχω ιδέα αν παίζει..ντουζ πριν και μετα..μια χαρά..ελπίζω να διαφώτισα αρκετούς..(απλά για μένα η αίσθηση μετά είναι κάπως περίεργη μιας και δεν έχει πραγματοποιηθεί σεξ,έστω στοματικό!)...θα ξαναπάω! :tn04: :takethis: :heavymetalbig:
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
λοιπόν..*****..επίσκεψη πριν μερικές βδομάδες..για passion 30'/30€..η κυρία Έλλη μας,ξανθιά,κουκλάρα,με πολύ καλό χαλαρωτικό μασαζ σε όλο το σώμα..πρώτα μπρούμυτα και μετά ανάσκελα..και εξίσου καλή..καυλωτική ''χειροκίνητη'' περιποίηση..ένα καλό,απολαυστικό,καυλωτικό μισάωρο..δεν τόλμησα κάποιο χούφτωμα,δεν έχω ιδέα αν παίζει..ντουζ πριν και μετα..μια χαρά..ελπίζω να διαφώτισα αρκετούς..(απλά για μένα η αίσθηση μετά είναι κάπως περίεργη μιας και δεν έχει πραγματοποιηθεί σεξ,έστω στοματικό!)...θα ξαναπάω! :tn04: :takethis: :heavymetalbig:
λοιπόν..*****..επίσκεψη πριν μερικές βδομάδες..για passion 30'/30€..η κυρία Έλλη μας,ξανθιά,κουκλάρα,με πολύ καλό χαλαρωτικό μασαζ σε όλο το σώμα..πρώτα μπρούμυτα και μετά ανάσκελα..και εξίσου καλή..καυλωτική ''χειροκίνητη'' περιποίηση..ένα καλό,απολαυστικό,καυλωτικό μισάωρο..δεν τόλμησα κάποιο χούφτωμα,δεν έχω ιδέα αν παίζει..ντουζ πριν και μετα..μια χαρά..ελπίζω να διαφώτισα αρκετούς..(απλά για μένα η αίσθηση μετά είναι κάπως περίεργη μιας και δεν έχει πραγματοποιηθεί σεξ,έστω στοματικό!)...θα ξαναπάω! :tn04: :takethis: :heavymetalbig:
Πως πας εκεί;
Και παιρνεις τηλέφωνο πριν;
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Α θυμήθηκα, η καλύτερη σε αυτό ήταν η Αθηνά με το μασάζ του Ιπποκράτη ή κάτι τέτοιο..
που την θυμηθηκες την αθηνα!!!!! εμενα μια φορα μου τον επαιξε κι ολας . τι μου θυμησες εσκασα 3 50ευρα ( τρεις επισκεψεις ) για να μου τον παιξει και την τερταρτη φορα που πηγα εκανε τον αλεκο. ε απλα δεν ξαναπηγα, αλλα απο μασαζ το ειχε η καριολα...... θαρρω οτι λες για την αθηνα στην κατεχακη.
 

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296
Να κανω μια αιρετική ερώτηση; Ψάχνω καλό μασάζ με 10 αντε 15 ευρώ. Δεν θέλω σεξ μαλακίες χουφτώματα και τετοια (κάθε πράγμα στον καιρό του, όποτε θέλω σεξ ξέρω που εχει). Απλά στη δουλειά μου πέφτει πούτσα (κουβαλήματα, βάρη κλπ) και πιασίματα σε μέση,πλάτη,ώμους,πόδια ειναι συχνό φαινόμενο. Για αυτο δεν με νοιάζει αν το μασάζ το κάνει αντρας η γυναίκα (οχι πούστρες προς θεού) αυτο που θέλω ομως ειναι να εχει αποτέλεσμα. Εχει καλό αποτέλεσμα; Μου κάνει. Δεν εχει; Πουλο. Θα με βόλευε νότια προάστεια η οπουδήποτε κοντα σε καποιο μετρό.
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
Να κανω μια αιρετική ερώτηση; Ψάχνω καλό μασάζ με 10 αντε 15 ευρώ. Δεν θέλω σεξ μαλακίες χουφτώματα και τετοια (κάθε πράγμα στον καιρό του, όποτε θέλω σεξ ξέρω που εχει). Απλά στη δουλειά μου πέφτει πούτσα (κουβαλήματα, βάρη κλπ) και πιασίματα σε μέση,πλάτη,ώμους,πόδια ειναι συχνό φαινόμενο. Για αυτο δεν με νοιάζει αν το μασάζ το κάνει αντρας η γυναίκα (οχι πούστρες προς θεού) αυτο που θέλω ομως ειναι να εχει αποτέλεσμα. Εχει καλό αποτέλεσμα; Μου κάνει. Δεν εχει; Πουλο. Θα με βόλευε νότια προάστεια η οπουδήποτε κοντα σε καποιο μετρό.

  Η αλυσίδα lemassage είναι απ' όσο γνωρίζω αποκλειστικά και μόνο για μασάζ, είναι στα 10 ευρώ και έχει πολλά παραρτήματα (και Καλλιθέα, Γλυφάδα, Φάληρο  απ ' ότι γράφουν).  Τώρα, το αν θα σε καλύψει από αποψης ποιότητας / δυναμης μασαζ κλπ δεν το ξέρω. Αυτά είναι υποκειμενικά, ανάλογα τι θέλει ο καθένας.
 

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296
  Η αλυσίδα lemassage είναι απ' όσο γνωρίζω αποκλειστικά και μόνο για μασάζ, είναι στα 10 ευρώ και έχει πολλά παραρτήματα (και Καλλιθέα, Γλυφάδα, Φάληρο  απ ' ότι γράφουν).  Τώρα, το αν θα σε καλύψει από αποψης ποιότητας / δυναμης μασαζ κλπ δεν το ξέρω. Αυτά είναι υποκειμενικά, ανάλογα τι θέλει ο καθένας.

Ευχαριστω για την απάντηση κατ' αρχην. Αυτα τα εχω δει και εγω, απλα δεν ξέρω καποιον που να τα εχει δοκιμάσει. Υποκειμενικό δεν ειναι. Η ειναι καλή και εχει αποτέλεσμα σε πιασιματα και τραυματισμους,αν χτυπα ξύλο μου χρειαστει, η δεν εχει. Ευχαριστω πάντως.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443
Ευχαριστω για την απάντηση κατ' αρχην. Αυτα τα εχω δει και εγω, απλα δεν ξέρω καποιον που να τα εχει δοκιμάσει. Υποκειμενικό δεν ειναι. Η ειναι καλή και εχει αποτέλεσμα σε πιασιματα και τραυματισμους,αν χτυπα ξύλο μου χρειαστει, η δεν εχει. Ευχαριστω πάντως.

εδω παντως στην ενοτητα μασατζιδικα αθηνα καπου εχει ενα θεμα μονο για το le massage. διαβασε κι εκει

επισης πολυ πισω (φεβρουαριο 2016) στην ενοτητα μασαζ κατ οικον εχει ποστ και κριτικες κι απο  μενα κι απο αλλους συναδελφους για μια κοπελλα στο κολωνακι,στη  μαντζαρου (οχι τη ζωη) μου διαφευγει τωρα το ονομα,που κανει παρα πολυ καλο μασαζ.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443
Ευχαριστω για την απάντηση κατ' αρχην. Αυτα τα εχω δει και εγω, απλα δεν ξέρω καποιον που να τα εχει δοκιμάσει. Υποκειμενικό δεν ειναι. Η ειναι καλή και εχει αποτέλεσμα σε πιασιματα και τραυματισμους,αν χτυπα ξύλο μου χρειαστει, η δεν εχει. Ευχαριστω πάντως.

λοιπον επειδη με ενδιεφερε κι εμενα πλακα πλακα μονο και μονο για το μασαζ γιατι το αλλο δεν το πολυειχε,ανετρεξα στα ποστ μου και ξαναβρηκα την αγγελια και το τηλ που δεν ειχα πλεον. Ειρηνη το ονομα της. αν σε ενδιαφερει διαβασε. στη σελιδα 744 εχω γραψει κριτικη,αλλα και σε προηγουμενες και σε επομενες σελιδες εχουν γραψει κι αλλοι. παντως για το μασαζ που θες αξιζει πραγματικα.



ΥΓ δεν κοστιζει ομως 10-15 ευρω που θες αλλα αν θυμαμαι καλα 30.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Να κανω μια αιρετική ερώτηση; Ψάχνω καλό μασάζ με 10 αντε 15 ευρώ. Δεν θέλω σεξ μαλακίες χουφτώματα και τετοια (κάθε πράγμα στον καιρό του, όποτε θέλω σεξ ξέρω που εχει). Απλά στη δουλειά μου πέφτει πούτσα (κουβαλήματα, βάρη κλπ) και πιασίματα σε μέση,πλάτη,ώμους,πόδια ειναι συχνό φαινόμενο. Για αυτο δεν με νοιάζει αν το μασάζ το κάνει αντρας η γυναίκα (οχι πούστρες προς θεού) αυτο που θέλω ομως ειναι να εχει αποτέλεσμα. Εχει καλό αποτέλεσμα; Μου κάνει. Δεν εχει; Πουλο. Θα με βόλευε νότια προάστεια η οπουδήποτε κοντα σε καποιο μετρό.
Με 10-15 ευρώ δεν υπάρχει.
 

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296
Ευχαριστω παιδιά για τις απαντήσεις. Αν χτυπα ξύλο μου χρειαστει, θα δοκιμάσω καποια απο το la massage, και αν αξιζει τα λεφτά του θα το συνεχίσω.

30 ευρω για μασάζ τα βρίσκω πολλά. 30 ευρω μου έπαιρνε ο χειροπρακτικός μου,μέλος του συλλόγου,  οπου εκτος απο μασάζ κανει και χειροπρακτική. 30 ευρω μου έπαιρνε και η φυσικοθεραπεύτρια μου, η οποια εχει και μηχανηματα. Σε περίπτωση που μου τύχει κατι, σχεδίαζα να εκανα 2 ραντεβου την εβδομάδα με τον χειροπρακτικό, και 3-4 με μασαζ για αύξηση της συχνότητας. Αν όμως το κοστος του μασάζ ειναι ισο με αυτο ενός πρακτικού, τοτε δεν νομίζω οτι αξίζει καν.
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
349
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
τώρα τελευταία το Mystic Neverland βάζει κουπόνια(39€) για ταντρικο..ξέρει κανείς να μας πει??? :headbaning1: :headbaning2:
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Προσεχε ομως τυπε εκει που θα σου κανει μασαζ στο λε μασαζ ο μπρατσαρας μη βαλει κανα...δαχτυλακι εκει που δε πρεπει!  :headbaning1:
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
349
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
υπάρχει φίλε κανονικότατα σε πληροφορώ!
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
349
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
Προσεχε ομως τυπε εκει που θα σου κανει μασαζ στο λε μασαζ ο μπρατσαρας μη βαλει κανα...δαχτυλακι εκει που δε πρεπει!  :headbaning1:

έχω πάει 2 φορές στην μεσογείων..καλό..αξίζει και οικονομικό!αν δεν κάνω λάθος, ποτέ δεν κάνει άντρας σε άντρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom