Νέα

Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 600K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alexnan

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2010
Μηνύματα
35
Like
18
Πόντοι
0
Αν σε χαϊδεύουν στη μέση και χυνεις μάλλον έχεις πρόβλημα φίλε.. Πρέπει να το κοιταξεις
Πρώτον έστω ότι πρέπει να το κοιτάξω ,που λες να πάω να το κοιταξω?
Δεύτερον δεν χαϊδεύει στη μέση αλλά πίεζει στη μεση χαμηλά κυκλικα με αποτέλεσμα το τρίψιμο  του π..τσου στο μασαζοκρεβατο
 

afragkos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2018
Μηνύματα
31
Like
6
Πόντοι
0
Πρώτον έστω ότι πρέπει να το κοιτάξω ,που λες να πάω να το κοιταξω?
Δεύτερον δεν χαϊδεύει στη μέση αλλά πίεζει στη μεση χαμηλά κυκλικα με αποτέλεσμα το τρίψιμο  του π..τσου στο μασαζοκρεβατο
Υποθέτω σε κάποιον ουρολόγο ανδρολόγο... Όσο για το άλλο, οκ τώρα που το διευκρίνισες, αλλά πριν όπως το περιέγραψες ήταν ασαφές
 

fos-kolos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
136
Like
270
Πόντοι
21
Υποθέτω σε κάποιον ουρολόγο ανδρολόγο... Όσο για το άλλο, οκ τώρα που το διευκρίνισες, αλλά πριν όπως το περιέγραψες ήταν ασαφές
aαν τον χαιδευουν στη μεση και χυνει εχει προβλημα,ενω αν γαμαει το μασαζοκρεβατο και χυνει ειναι οκ χαχαχα,ωραιος
 

alexnan

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2010
Μηνύματα
35
Like
18
Πόντοι
0
aαν τον χαιδευουν στη μεση και χυνει εχει προβλημα,ενω αν γαμαει το μασαζοκρεβατο και χυνει ειναι οκ χαχαχα,ωραιος
Να το πω με πιο απλά λόγια να το καταλάβουν όλοι. Στο μασαζ το σώμα αφήνεται ελεύθερο.
Εάν η κοπέλα σε βάζει να κάνεις κινήσεις  σαν να γαμας το μασαζοκρεβατο ?? Εάν σου σηκώνει ελαφρά τη μέση και μετά σε πιέζει πάνω στο μασαζοκρεβατο? Δεν έχει τύχει σε κανένα?
 

Zewasoft

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
71
Like
58
Πόντοι
0
Κάνω 5 χρόνια χαλαρωτικό μασάζ στο ίδιο σπα μ τ ίδια μασέρ αλλά δ μπορω έτσι όπως τ έκανα ν ζητήσω φραπέ με θεωρεί σχεδόν φίλο της ούτε καν ερωτισμός δ υπάρχει προχθές μ έλεγα γ δ άντρα της . Έλα όμως π τελευταία έχω κολλήσει
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Κάνω 5 χρόνια χαλαρωτικό μασάζ στο ίδιο σπα μ τ ίδια μασέρ αλλά δ μπορω έτσι όπως τ έκανα ν ζητήσω φραπέ με θεωρεί σχεδόν φίλο της ούτε καν ερωτισμός δ υπάρχει προχθές μ έλεγα γ δ άντρα της . Έλα όμως π τελευταία έχω κολλήσει
Δεν θα ζητήσεις κάτι παραπάνω!     Μασάζ,,, αλλά στο επίμαχο!  ;)
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
Να το πω με πιο απλά λόγια να το καταλάβουν όλοι. Στο μασαζ το σώμα αφήνεται ελεύθερο.
Εάν η κοπέλα σε βάζει να κάνεις κινήσεις  σαν να γαμας το μασαζοκρεβατο ?? Εάν σου σηκώνει ελαφρά τη μέση και μετά σε πιέζει πάνω στο μασαζοκρεβατο? Δεν έχει τύχει σε κανένα?

Υποθέτω έχει να κάνει με το κάθε άτομο. Και εγώ στο μασάζ χύνω πολύ εύκολα. Ειδικά να μου χαιδέψουν τα αρχίδια εκτοξέυω σε χρόνο dt
Αμα γαμάω όμως εχω καλό έλεγχο στο πότε θα τελειώσω.
Επομένος δεν βλέπω κάτι παράξενο σε αυτό.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Κάνω 5 χρόνια χαλαρωτικό μασάζ στο ίδιο σπα μ τ ίδια μασέρ αλλά δ μπορω έτσι όπως τ έκανα ν ζητήσω φραπέ με θεωρεί σχεδόν φίλο της ούτε καν ερωτισμός δ υπάρχει προχθές μ έλεγα γ δ άντρα της . Έλα όμως π τελευταία έχω κολλήσει
Φίλε συναγωνιστή..Κάνε πράξη την ατάκα του Παπαγιαννόπουλου..στον Κωνσταντάρα..Χουφτωστην Την χουφτωσες ΕΕ. Χουφτωστην.Και αναλογα  με την αντίδραση της τότε σίγουρα σου φύγουν όλοι οι ενδιασμοι. :hammer: :woldman:
 

saxo vts

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
37
Like
12
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια !!! ατελειωτα τα σχολια σας μπραβο σε ολα υπαρχουν αποψεις !!! αυτο που θελω ειναι ενα μασαζ χωρις σεξ αλλα αν παιζει να ειμαι εγω γυμνος η να μου την παιξει εστω δε θα ελεγα οχι η να ειναι εκει με το στηθος εξω ουτε εκει θα ελεγα οχι !!! απλα ειμαι απο επαρχεια δεν ειμαι εκει να τα εχω ψαξει απο κοντα και θα ερθω αυριο κυριακη κ ως τεταρτη  πρεπει να εχω βρει ενα καλο να παω ε ενταξει μη μου φυγει κ 100 ευρο !!! εχω κοπελα απλα γουσταρω κ το ματι το και το αισθηασιακο αλλο χερι ευχαριστω !!!! απαντηστε!!!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Απαγορεύεται η δημοσίευση τηλεφώνων.
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Ξέρει κανείς αν παιζει φραπες? :think: :think: ή και κάτι περισσότερο? :think:

pm όποιος ξέρει παρακαλώ
 

alexnan

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2010
Μηνύματα
35
Like
18
Πόντοι
0
Καλή χρονιά σε όλους τους συναγωνιστές! !με υγεία! !Ψάχνω απεγνωσμένα μασαζερι μέχρι 20 ευρώ για μασαζ απλό αλλά χωρίς να φοράς εσώρουχο. Ένα lemassage για γυμνους δηλαδή. 
 

Indy79

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2019
Μηνύματα
22
Like
107
Πόντοι
0
Hey everyone, sorry for writing in English but I'm new in Greece. I've been following this forum for a while and its full of good info, so thanks to all of you for that.

In my travels around Europe I've come to love a nice, oily, Asian massage followed by a happy ending. The places I've had my experiences-- Spain, Italy, Czech Republic-- the prices were quite cheap, around 20E an hour and with a wide variety of salons to choose from, meaning you could always find a  selection of salons which gave you the happy ending.

Athens, sadly, doesn't seem to have many Asian massage salons to choose from. There are plenty of brothels and erotic massage places, but I usually prefer something more innocent like you get from an authentic Asian masseuse who gives you a little treat before you go.

After a lot of research (including reading here) I've only found one place which MIGHT have what I'm looking for. I booked an appointment but the cost at 30E for an hour makes it a fairly pricey roll of the dice. I thought I'd post here to see if you had some insight about this salon, and if they're known to not give a happy ending, you'd be saving me some money (and I would be grateful!).

The place is called Destress Spa in Ambelokipi. I'd post a link to the Facebook page, but it seems like this is discouraged here so I'll abstain.

Thanks in advance for your answers, gentleman!

 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...φίλε μου συγνώμη αλλά μάλλον αυτό που ζητάς δεν υπάρχει στην Ελλάδα, δυστυχώς δεν υπάρχει προσφορά από την ασιατική αγορά, κρίμα γιατί είναι πολλοί από εμάς που έχουμε ταξιδέψει και Ευρώπη που έχουν τέτοια μαγαζιά αλλά και στην ασία (Ταϊλάνδη κτλ) και έχουμε γευτεί αυτές τις υπηρεσίες (μασάζ ασιατικό με όλα τα παρελκόμενα)...τώρα αν βρείς κάτι μεμονωμένο σε κάποιο μαγαζί ή μόνη της δύσκολο...sorry but probably what you are asking for is not in Greece, unfortunately there is no offer from the Asian market, because there are many of us who have traveled and Europe that have such shops but also in Asia (Thailand etc) and have tried these services (Asian massage with all the accessories) ... now if you find something isolated in a store or only difficult
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Hey everyone, sorry for writing in English but I'm new in Greece. I've been following this forum for a while and its full of good info, so thanks to all of you for that.

In my travels around Europe I've come to love a nice, oily, Asian massage followed by a happy ending. The places I've had my experiences-- Spain, Italy, Czech Republic-- the prices were quite cheap, around 20E an hour and with a wide variety of salons to choose from, meaning you could always find a  selection of salons which gave you the happy ending.

Athens, sadly, doesn't seem to have many Asian massage salons to choose from. There are plenty of brothels and erotic massage places, but I usually prefer something more innocent like you get from an authentic Asian masseuse who gives you a little treat before you go.

After a lot of research (including reading here) I've only found one place which MIGHT have what I'm looking for. I booked an appointment but the cost at 30E for an hour makes it a fairly pricey roll of the dice. I thought I'd post here to see if you had some insight about this salon, and if they're known to not give a happy ending, you'd be saving me some money (and I would be grateful!).

The place is called Destress Spa in Ambelokipi. I'd post a link to the Facebook page, but it seems like this is discouraged here so I'll abstain.

Thanks in advance for your answers, gentleman!

Never heard about the massage parlor you cited. I also don't remember ever being discussed in this forum. Of course you may give it a try, but I doubt whether one can get any happy-ending there. 
 

Indy79

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2019
Μηνύματα
22
Like
107
Πόντοι
0
Thanks for the reply, fellas. Just to give an update, I had my massage and indeed it did not end happily ever after :)

Quite a nice, plump, young gal from Indonesia that gave the massage. I didn't have to wear underwear but she draped a towel over me. Outstanding oily massage that was relaxing and a bit hard in a good way. I asked the question about a happy ending at the end but said they weren't allowed to do that. We chatted about it and laughed a bit, so it was a friendly interaction at least. She recommended that I go to a place called Rose Spa to get a massage and hand job.

I wonder if after coming back a few times she might be willing to do it, as she seemed a little bit interested and open minded, but at 30E per massage its too expensive for me to find out.

If you all can recommend an attractive erotic masseuse with a friendly, pleasant demeanor, ideally who works from home or a small studio, I'd appreciate it.

I know ***** in Marousi, and had the lady with the big blonde hair give a massage, but I wouldn't go back to visit her. I read there is a new girl working there, if anyone who has been there can share, how is she and what does she look like?

Thanks again!  

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom