Νέα

Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 600K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Με έτρωγε χθες ο κώλος μου να πετάξω 60€. Πήγα στο ταιλανδεζικο μασατζίδικο της Ερμού 14 στο Σύνταγμα.
Κανονικά πρέπει να κλείσεις ραντεβού αλλά λόγω αναδουλειάς με δέχτηκαν και χωρίς.
Ο χώρος μέσα πεντακάθαρος και ατμοσφαιρικός.
Δωμάτια για μασάζ δεν υπάρχουν. Υπάρχει μόνο ένα τεράστιο σαλόνι χωρισμένο με παραβάν και κουρτινάκια που παίζουν το ρόλο των δωματίων. Οπότε και μόνο από αυτό καταλαβαίνεις ότι δεν υπάρχει περίπτωση να παίξει κάτι άλλο εκεί μέσα.

Όλες οι κοπέλες μέσα είναι Ταϊλανδές. Την ώρα που πήγα ήταν 3.Δεν διαλέγεις με ποιά θα κάνεις. Περνάς με αυτή που θα τύχει να ανοίξει την πόρτα. Ευτυχώς ήταν όμορφη. Μιλάει καλά Ελληνικά και η συνεννόηση ήταν εύκολη.

Μπάνιο πριν και μετά το μασάζ δεν κάνεις. Βγάζεις εντελώς τα ρούχα αλλά σε σκεπάζει με ολόσωμη πετσέτα. Εκεί τρως την πρώτη ξενέρα, αλλά τουλάχιστον σε αποζημιώνει το πάρα πολύ καλό μασάζ που θα ακολουθήσει.

Παραδοσιακό ταϊλανδέζικο με όλη την έννοια του όρου. Πατήματα με παλάμες, αγκώνες, γόνατα, διατάσεις και άλλα περίεργα κόλπα και όλα στα κατάλληλα σημεία του σώματος με τη σωστή δύναμη που απαιτείται για το κάθε σημείο και με άρτια τεχνική

Πρόκειται για το καλύτερο μασαζ που υπάρχει σύμφωνα πάντα με τις δικές μου εμπειρίες στο χώρο αυτό.

Καθαρός χρόνος συνεδρίας 1 ώρα και κόστος 60€.

Για όσους αναζητούν ΜΟΝΟ καλό μασάζ, το μαγαζί προτείνεται ανεπιφύλακτα. Αν ζητάτε το κάτι παραπάνω, έστω και σκέτο φραπέ, θα απογοητευτείτε, όπως εγώ.

Ελπίζω να βοήθησα.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
τουλαχιστον χαρηκες μασαζ φιλε ;)
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.627
Like
28.127
Πόντοι
5.006
Με έτρωγε χθες ο κώλος μου να πετάξω 60€. Πήγα στο ταιλανδεζικο μασατζίδικο της Ερμού 14 στο Σύνταγμα.
Κανονικά πρέπει να κλείσεις ραντεβού αλλά λόγω αναδουλειάς με δέχτηκαν και χωρίς.
Ο χώρος μέσα πεντακάθαρος και ατμοσφαιρικός.
Δωμάτια για μασάζ δεν υπάρχουν. Υπάρχει μόνο ένα τεράστιο σαλόνι χωρισμένο με παραβάν και κουρτινάκια που παίζουν το ρόλο των δωματίων. Οπότε και μόνο από αυτό καταλαβαίνεις ότι δεν υπάρχει περίπτωση να παίξει κάτι άλλο εκεί μέσα.

Όλες οι κοπέλες μέσα είναι Ταϊλανδές. Την ώρα που πήγα ήταν 3.Δεν διαλέγεις με ποιά θα κάνεις. Περνάς με αυτή που θα τύχει να ανοίξει την πόρτα. Ευτυχώς ήταν όμορφη. Μιλάει καλά Ελληνικά και η συνεννόηση ήταν εύκολη.

Μπάνιο πριν και μετά το μασάζ δεν κάνεις. Βγάζεις εντελώς τα ρούχα αλλά σε σκεπάζει με ολόσωμη πετσέτα. Εκεί τρως την πρώτη ξενέρα, αλλά τουλάχιστον σε αποζημιώνει το πάρα πολύ καλό μασάζ που θα ακολουθήσει.

Παραδοσιακό ταϊλανδέζικο με όλη την έννοια του όρου. Πατήματα με παλάμες, αγκώνες, γόνατα, διατάσεις και άλλα περίεργα κόλπα και όλα στα κατάλληλα σημεία του σώματος με τη σωστή δύναμη που απαιτείται για το κάθε σημείο και με άρτια τεχνική

Πρόκειται για το καλύτερο μασαζ που υπάρχει σύμφωνα πάντα με τις δικές μου εμπειρίες στο χώρο αυτό.

Καθαρός χρόνος συνεδρίας 1 ώρα και κόστος 60€.

Για όσους αναζητούν ΜΟΝΟ καλό μασάζ, το μαγαζί προτείνεται ανεπιφύλακτα. Αν ζητάτε το κάτι παραπάνω, έστω και σκέτο φραπέ, θα απογοητευτείτε, όπως εγώ.

Ελπίζω να βοήθησα.
ωραιος ευγε για την ενημερωση... :thumbsup:
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Με έτρωγε χθες ο κώλος μου να πετάξω 60€. Πήγα στο ταιλανδεζικο μασατζίδικο της Ερμού 14 στο Σύνταγμα.
Κανονικά πρέπει να κλείσεις ραντεβού αλλά λόγω αναδουλειάς με δέχτηκαν και χωρίς.
Ο χώρος μέσα πεντακάθαρος και ατμοσφαιρικός.
Δωμάτια για μασάζ δεν υπάρχουν. Υπάρχει μόνο ένα τεράστιο σαλόνι χωρισμένο με παραβάν και κουρτινάκια που παίζουν το ρόλο των δωματίων. Οπότε και μόνο από αυτό καταλαβαίνεις ότι δεν υπάρχει περίπτωση να παίξει κάτι άλλο εκεί μέσα.

Όλες οι κοπέλες μέσα είναι Ταϊλανδές. Την ώρα που πήγα ήταν 3.Δεν διαλέγεις με ποιά θα κάνεις. Περνάς με αυτή που θα τύχει να ανοίξει την πόρτα. Ευτυχώς ήταν όμορφη. Μιλάει καλά Ελληνικά και η συνεννόηση ήταν εύκολη.

Μπάνιο πριν και μετά το μασάζ δεν κάνεις. Βγάζεις εντελώς τα ρούχα αλλά σε σκεπάζει με ολόσωμη πετσέτα. Εκεί τρως την πρώτη ξενέρα, αλλά τουλάχιστον σε αποζημιώνει το πάρα πολύ καλό μασάζ που θα ακολουθήσει.

Παραδοσιακό ταϊλανδέζικο με όλη την έννοια του όρου. Πατήματα με παλάμες, αγκώνες, γόνατα, διατάσεις και άλλα περίεργα κόλπα και όλα στα κατάλληλα σημεία του σώματος με τη σωστή δύναμη που απαιτείται για το κάθε σημείο και με άρτια τεχνική

Πρόκειται για το καλύτερο μασαζ που υπάρχει σύμφωνα πάντα με τις δικές μου εμπειρίες στο χώρο αυτό.

Καθαρός χρόνος συνεδρίας 1 ώρα και κόστος 60€.

Για όσους αναζητούν ΜΟΝΟ καλό μασάζ, το μαγαζί προτείνεται ανεπιφύλακτα. Αν ζητάτε το κάτι παραπάνω, έστω και σκέτο φραπέ, θα απογοητευτείτε, όπως εγώ.

Ελπίζω να βοήθησα.

για σκέτο μασάζ, νομίζω τα 60€ είναι σήμερα    ε ξ ω φ ρ ε ν ι κ ή  τιμή.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
ο καθένας ανάλογα με τα λεφτά και τις υποχρεώσεις του, κρίνει και αποφασίζει , για μένα είναι εκτός λογικής και αγοράς, ψάξ΄το λίγο.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
34
Like
3.821
Πόντοι
4.365
Ωραία ενημέρωση.. και ο assov έχει απόλυτο δίκιο.. τρελή τιμή.. 60 εβραίους σε παραβάν, χωρίς μπάνιο και άνευ φραπέ??? Που πάτε ρε ταιλανδοί..  :s&m_1:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Χθεσινή επίσκεψη σε ίδρυμα επί της οδού Μιχαλακοπούλου 94.

Παλιά πολυκατοικία, εξίσου παλαιό διαμέρισμα στον 4ο όροφο όπου μού άνοιξε ένα μελαχροινό, ωραίο μιλφ με θηλυκό πρόσωπο και με ελαφρώς ζουμερό, καλό-για την ηλικία της-σώμα.

Φορούσε ένα ψιλοδικτυωτό επάνω που τόνιζε το στήθος της  :tits: αλλά από τη μέση και κάτω ήταν πολύ σεμνή φορώντας απλά ένα μαύρο παντελόνι.

Δωμάτιο ψιλοάθλιο, στο κλίμα της γενικότερης παλαιότητας-μέσα υπήρχε ακόμη κι ένας διάδρομος γυμναστικής που πάνω του ήταν κρεμασμένες κάτι πετσέτες!  :sunglasses:

Η τύπισσα ψιλοχεσμένη μού είπε ότι υπάρχει άλλη μία κοπέλα, μεγάλη σε ηλικία και σε ερώτησή μου (αφού μού είπε του κόσμου τα είδη μασάζ που κάνουν...) αν "γίνεται και κάποια εκτόνωση", μού απάντησε "όχι, μόνο μασάζ κάνουμε"-να σάς πω την αλήθεια δεν με πολυέπεισε...

Πάντως το μασάζ μίας ώρας κοστίζει 50 ευρώ.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
μην το λες φιλε
αν σου κανει μασαζ επαγγελματιας ειναι παρα πολυ καλο
Πραγματι, τιμη εκτος πραγματικοτητας. Μια νορμαλ τιμη για απλο μασαζ απο επαγγελματια και αλλες παροχες, σωστος χωρος, μπανιο μετα το μασσαζ κτλ, ειναι το πολυ 25ε/ωρα σημερα. :rockon:
 

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
Συναδελφοι μασαζ στο le massage περιστερι με την μαιρούλα θα σε ισοπεδώσει...και μονο με 10€ :rockon:
Ακου 60€ :headbang:
 

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
Πηγα χωρίς να γνωρίζω καποια κοπελα..ηρθε στο δωματιο η Μαίρη 25-27 ετων αρκετά εμφανίσημη κοπέλα.
Μου έκανε ενα πολυ δυνατό επαγγελματικό μασαζ. Εχει πολυ δυνατά χέρια. Εσωρουχο και πετσέτα. Μασάζ 9/10
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Πηγα χωρίς να γνωρίζω καποια κοπελα..ηρθε στο δωματιο η Μαίρη 25-27 ετων αρκετά εμφανίσημη κοπέλα.
Μου έκανε ενα πολυ δυνατό επαγγελματικό μασαζ. Εχει πολυ δυνατά χέρια. Εσωρουχο και πετσέτα. Μασάζ 9/10

σωστος ο παιχτης
αυτα πρεπει να γραφονται :hi:
 

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
394
Κριτικές
1
Like
1.369
Πόντοι
201
Εχει κανεις εμπειρία από Γλαυκη Σπα στο π.φάληρο?
εχω κατι δουλειες εκει κοντα και λέω να το επισκευτώ κανενα πρωινό.
Ξέρει κανείς τπτ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom