Νέα

Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 600K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Αν θυμάμαι καλά, σε ένα άλλο θέμα που ξαναρώτησες σου απάντησαν ότι το μασαζ είναι μέτριο και δεν παίζει φραπές.
Αν τώρα εσένα σου αρέσει αυτό το πιπινάκι, κλείσε ραντεβού και έλα να γράψεις κριτικές και εντυπώσεις.
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
συναγωνιστες Ξερετε τιποτα για αυτες ?



Ειδικα το πιπινακι η Αθανασια στο δευτερο λινκ σκεφτομαι για κατ οικον ξερει κανεις τι κανει ? εστω φεαπεδια

Αφου ειναι και στα 2 λινκ το πιπινακι διαλεξε μαγαζι και παρε
 

CRYPTON X

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
αν διαβασει καποιος τα σχολια υπαρχουν και καποιες πονηρες ερωτησεις οπου ο admin απανταει διακριτικα οτι τους εχει απαντησει στο e-mail τους....


σε αυτους που ρωτανε απευθειας το αρνουνται



 

Συνημμένα

  • i.jpg
    i.jpg
    389,6 KB · Εμφανίσεις: 122

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
συναγωνιστες Ξερετε τιποτα για αυτες ?



Ειδικα το πιπινακι η Αθανασια στο δευτερο λινκ σκεφτομαι για κατ οικον ξερει κανεις τι κανει ? εστω φεαπεδια
και η κωνσταντινα απο το πρωτο λινκ ειναι τουμπανοοοο!!!! εχει πλουσια  :boobies: τα  βλεπεις και  :erection: :erection: :erection:
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
γιατι τα εχεις δει και απο κοντα?
 

Επισκέπτης
Με 8-10€ που έχει το μασαζ, δεν υπάρχει περίπτωση για κάτι παραπάνω από μασάζ. Δύο φορές που είχα πάει στο μαγαζί του Ελληνικού ήμουν με εσώρουχο και πετσέτα από πάνω

μα αυτο ακριβως ειναι το <κλειδι>,τα 8-10 ευρω.εσυ απολαμβανεις το μασαζακι για λιγο σοβαρος φυσικα
και καποια στιγμη οταν καυλωσεις με το μουνακι δειχνεις καθαρα τις διαθεσεις σου.δειχνεις το μεγεθυος της πουτσας
που ειναι καυλωμενη αλλα οχι την πουτσα.λες ας κανουμε και κατι αλλο με παραπανω χρηματα επειδη μου αρεσεις.
απλα χωρις ηλιθιες ευγενειες.αν αποτυχεις ποιος γαμαει το δεκαρικο;χαμενο ηταν αφου βγηκε απο τσεπη.
παιρνεις υφος ηλιθιου ζητας συγνωμη και ντυνεσαι.
επισης μπορεις να αρχισεις να τον παιζεις αν δεις γελακι μολιςω δει την καυλα σου για να σπασεις τον παγο.
το πολυ πολυ να σε βαλουν μπλακ λιστ,και τι εγινε;απο τοτε που βγηκε το συγνωμη χαθηκε το φιλοτιμο.
αν ομως γαμησεις;αν λεω;δεν αξιζει ενα μικρο κραξιμο;
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
241
Like
421
Πόντοι
21
Ξέρουμε αν είναι ανοιχτά ακόμα η Κουρήτες και τη λαδοκορες έχει
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
πριν κανά δίμηνο ανοιχτά ήταν

είχα μιλήσει μαζί τους για ραντεβού, αλλά τελικά δεν πήγα, οπότε δεν μπορώ να σε ενημερώσω και για το προσωπικό

 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
μα αυτο ακριβως ειναι το <κλειδι>,τα 8-10 ευρω.εσυ απολαμβανεις το μασαζακι για λιγο σοβαρος φυσικα
και καποια στιγμη οταν καυλωσεις με το μουνακι δειχνεις καθαρα τις διαθεσεις σου.δειχνεις το μεγεθυος της πουτσας
που ειναι καυλωμενη αλλα οχι την πουτσα.λες ας κανουμε και κατι αλλο με παραπανω χρηματα επειδη μου αρεσεις.
απλα χωρις ηλιθιες ευγενειες.αν αποτυχεις ποιος γαμαει το δεκαρικο;χαμενο ηταν αφου βγηκε απο τσεπη.
παιρνεις υφος ηλιθιου ζητας συγνωμη και ντυνεσαι.
επισης μπορεις να αρχισεις να τον παιζεις αν δεις γελακι μολιςω δει την καυλα σου για να σπασεις τον παγο.
το πολυ πολυ να σε βαλουν μπλακ λιστ,και τι εγινε;απο τοτε που βγηκε το συγνωμη χαθηκε το φιλοτιμο.
αν ομως γαμησεις;αν λεω;δεν αξιζει ενα μικρο κραξιμο;
:thumbsup:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Μάγκες πηγα στο le massage πριν δυο μερες και εννοειτε οτι δεν έπαιζε κατι παραπάνω.. Ομως σε μια φαςη οταν γύρισα πλάτη γιατι στην αρχη μου εκανε μπροστά , μου κατέβασε το εσώρουχο μέχρι κατω και μου εκανε μασαζ στο κωλο!! Με καβλωσε ειναι η αληθεια.. Το κάνουν γενικά αυτο; Ή έτυχε;; Μπροστά εννοειτε δεν εκανε τιποτα!!
εννοείται....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom