Νέα

Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 600K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
μα αυτο ακριβως ειναι το <κλειδι>,τα 8-10 ευρω.εσυ απολαμβανεις το μασαζακι για λιγο σοβαρος φυσικα
και καποια στιγμη οταν καυλωσεις με το μουνακι δειχνεις καθαρα τις διαθεσεις σου.δειχνεις το μεγεθυος της πουτσας
που ειναι καυλωμενη αλλα οχι την πουτσα.λες ας κανουμε και κατι αλλο με παραπανω χρηματα επειδη μου αρεσεις.
απλα χωρις ηλιθιες ευγενειες.αν αποτυχεις ποιος γαμαει το δεκαρικο;χαμενο ηταν αφου βγηκε απο τσεπη.
παιρνεις υφος ηλιθιου ζητας συγνωμη και ντυνεσαι.
επισης μπορεις να αρχισεις να τον παιζεις αν δεις γελακι μολιςω δει την καυλα σου για να σπασεις τον παγο.
το πολυ πολυ να σε βαλουν μπλακ λιστ,και τι εγινε;απο τοτε που βγηκε το συγνωμη χαθηκε το φιλοτιμο.
αν ομως γαμησεις;αν λεω;δεν αξιζει ενα μικρο κραξιμο;
λοιπον αυτο παιδια το ειχα παθει την πρωτη φορα που πηγα για μασαζ σε κανονικο σπα μιας και δεν ηξερα απο αυτα τα πραγματα. αφου ειχα κανει ντουζακι μου δωσανε ενα εσωρουχο μιας χρησης(τανγκα) . αφου τελειωσε το μασαζ μου λεει η κοπελα ''παω λιγο εξω να σε αφησω να χαλαρωσεις και θα ερθω να σε σηκωσω''. αφου έφυγε οσο  ημουν μονος βγαζω το εσωρουχο, οταν ηρθε παει να σηκωσει την πετσετα και της λεω ΄΄το εχω βγαλει το εσωρουχο γιατι με ενοχλουσε'' :2funny: :2funny: δεν λεει τιποτα και μου δινει το μπουρνουζι. την επομενη φορα που πηρα τηλεφωνο για να ξαναπαω με το που της λεω ονομα...΄΄α εσεις ειστε που κυκλοφορουσατε γυμνος στο δωματιο???. το σπα εχει κλεισει για εσας'' :2funny: :2funny: :2funny: οπως καταλαβενετε blacklist......καπου στο χαλανδρι ητανε αλλα σημερα ουτε καν υπαρχει. μιλαμε για μια 10ετια πριν.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Παω στην ιασωνιδου με 10 ευρω.τα λεμε..
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
σημερινο περασμα απο αχιλλεως 1 στο παλαιο φαληρο πρωην αμφιτρητης 13 τιποτα το ιδιαιτερο ται μασαζ και μαλακιες δε ζητησα το κατι παραπανω αλλα στανταρ ειναι στα ΔΕΝ
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
σημερινο περασμα απο αχιλλεως 1 στο παλαιο φαληρο πρωην αμφιτρητης 13 τιποτα το ιδιαιτερο ται μασαζ και μαλακιες δε ζητησα το κατι παραπανω αλλα στανταρ ειναι στα ΔΕΝ
εχω να παω παρα πολυ καιρο και ελπιζω να μη παρω κανενα στο λαιμο μου...αλλα παντα η μια απο τις εργαζομενες στο εκαστοτε ροστερ προσφερε φραπεδακι...πολυ ψηλες τιμες και χωρις τιποτα ιδιαιτερο ...εννοειται με το γνωστο 3-4 επισκεψεις να σε μαθουμε κτλπ....δεν αξιζαν τα λεφτα τους παντως.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μια μετρια χριστινα ηταν σημερα μελαχρινη
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
φιλοι  χρονια πολλα  

Νοιωθω πολυ πιασμένος και κουρασμένος και ψαχνω να βρω μαγλαζί με κάποια που πραγματι να ξέρει καλο μασάζ οχι τίποτα χαιδέματα και μαλακίες

δίνω μέχρι 20 ευρω για 1 ώρα

όποιος ξέρει κατι ας το πει και με pm καλύτερα ευχαριστω
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
φιλοι  χρονια πολλα  

Νοιωθω πολυ πιασμένος και κουρασμένος και ψαχνω να βρω μαγλαζί με κάποια που πραγματι να ξέρει καλο μασάζ οχι τίποτα χαιδέματα και μαλακίες

δίνω μέχρι 20 ευρω για 1 ώρα

όποιος ξέρει κατι ας το πει και με pm καλύτερα ευχαριστω
για μασαζ μονο βρες καμμια προσφορα με κουπονι.....
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
DEALS 365 ME 15 E ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΚΟΝΤΑ

μια 27 χρονη μου ειπαν οτι κανει ωραιο μασαζ :rolleyes:
 

dimiboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2013
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
καλησπερα στους συναγωνιστες ειπα να γραψω και εγω την κριτικη μου περασμα 3 φορες στο spamassage.gr μασαζ στο μετριο με την Γιωτα και μιας και ειχα το θαρρος λογω της επισκεψιμοτητας αν γινεται κατι αλλο?? αλλα  ηταν καθετη μασαζ με εσωρουχο και πετσετα απο πανω διπλογυρισμενη κιολας  αρα μαλλον παει στα δεν... δεν ξερω αν καποιος συναγωνιστης εχει καποια εμπειρια
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Βλέπω στην σελίδα τους,10 ευρώ για 1 ωρα.........με την τιμη αυτή περιμενεις και κάτι άλλο?
 

dimiboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2013
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
δεν περιμενα κατι αλλο με αυτην την τιμη απλα με το θαρρος τις επισκεψιμοτητας  της ανεφερα με καποιο extradaki
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
256
Πόντοι
296
Ρε παιδιά δε θυμάμαι καθόλου διεύθυνση, αλλά από αγγελία είχα πάρει τηλέφωνο σ'ένα μασαζ στη Ν. Σμύρνη, που χωρίς να μου απαντήσουν ξεκάθαρα άφησαν υπονοούμενα για ...εκτόνωση. Μιλάμε για πάνω από πριν 3 χρόνια και σε μια κασκαντεριλίδικη έξερευνητική έξαρση είπα να το επισκεπτώ. Ο χώρος πολύ καλός έβαλα τα ρούχα μου σε ερμάριο που μου έδωσαν και πέρασα στο χώρο του μασάζ όπου υπήρχε κανονική μπανιέρα τζακούζι όπου μ'έβαλαν αρχικά να χαλαρώσω, και μετά μ'ανέλαβε η μία από τις 2 κοπέλες που είχα δει στο μαγαζί, πεταχτούλα και αφρατούλα και πολύ ομιλιτική. Σε κάποια φάση, ούτε κι εγώ θυμάμαι πώς το φερε η κουβέντα, έφυγε απ'το δωμάτιο και σε λίγο τη θέση της πήρε μια άλλη κοπέλα μελαχροινή, σκούρα στο δέρμα σίγουρα μεγαλύτερη από τη προηγούμενη, η οποία ξεκίνησε άτεχνο φραπέ κάνοντας αγγαρεία και με δυσκολία κατάφερα να της κατεβάσω το κολάν μόνο και μόνο για να τη χουφτώσω. Δε θυμάμαι καν αν τελείωσα ή πόσα έδωσα, άλλωστε έχει περάσει καιρός, αλλά μήπως γνωρίζει κανείς κάτι παραπάνω?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Περιγραφεις το κωλομαγαζο της Ευης στην Παλαιολόγου.........ήταν σε όροφο κτιριου με γραφεία,ετσι? εχει κλεισει προ πολλού...........
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
256
Πόντοι
296
Περιγραφεις το κωλομαγαζο της Ευης στην Παλαιολόγου.........ήταν σε όροφο κτιριου με γραφεία,ετσι? εχει κλεισει προ πολλού...........

Μάλλον αυτό πρέπει να είναι. Κωλομάγαζο από άποψη χώρου δε το λες, αλλά σίγουρα από άποψη υπηρεσιών. Θα έλεγα ότι φαινόταν να έχει ξεκινήσει σαν mainstream μασατζίδικο-κέντρο αισθητικής απ'αυτά που επισκέπτονται παντρεμένες κλώσσες για να σκορπίσουν τα λεφτά του άντρα τους. Μάλλον όμως η επένδυση δεν απέδωσε και προσπάθησαν ανεπιτυχώς να προσφέρουν έξτρα υπηρεσίες σε άνδρες πελάτες.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Μάλλον αυτό πρέπει να είναι. Κωλομάγαζο από άποψη χώρου δε το λες, αλλά σίγουρα από άποψη υπηρεσιών. Θα έλεγα ότι φαινόταν να έχει ξεκινήσει σαν mainstream μασατζίδικο-κέντρο αισθητικής απ'αυτά που επισκέπτονται παντρεμένες κλώσσες για να σκορπίσουν τα λεφτά του άντρα τους. Μάλλον όμως η επένδυση δεν απέδωσε και προσπάθησαν ανεπιτυχώς να προσφέρουν έξτρα υπηρεσίες σε άνδρες πελάτες.

εισαι νεος στο σπορ και στο φόρουμ.......το μαγαζί αυτό πριν μερικά χρόνια είχε δικό του νημα εδώ μεσα και ηταν καθημερινα πρωτο σε επισκεψιμότητα.......το "κωλομάγαζο" δεν πάει στον χώρο,αυτός ήταν πολύ καλός,πάει στην αθλια και κουτοπόνηρη συμπεριφορά της Ευης,που τελικά το έκλεισε αφήνοντας και χρέη.....αστα,μεγάλη ιστορία.Υπάρχει αντίστοιχο μαγαζί στην πλατεια της Ν.Σ μύρνης,μονο που είναι σε πολύ κλειστό κύκλο και είναι και ακριβό......Οι γνωρίζοντες ξερουν......
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
καλησπερα στους συναγωνιστες ειπα να γραψω και εγω την κριτικη μου περασμα 3 φορες στο spamassage.gr μασαζ στο μετριο με την Γιωτα και μιας και ειχα το θαρρος λογω της επισκεψιμοτητας αν γινεται κατι αλλο?? αλλα  ηταν καθετη μασαζ με εσωρουχο και πετσετα απο πανω διπλογυρισμενη κιολας  αρα μαλλον παει στα δεν... δεν ξερω αν καποιος συναγωνιστης εχει καποια εμπειρια

Παίδες στο spamassage.gr λεει μυοχαλαροτικό μασαζ €20 και χαλαροτικό μασαζ €10
γνωριζει κάποιος την διαφορά?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
χαθηκανε τα ταυλανδεζικα που εχει ταυ μασαζ ρε τυποι
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
221
Like
173
Πόντοι
1
Η ΕΥΗ ξαναεμφανίστηκε με μαγαζί υπό διαμόρφωση στη νέα Σμύρνη πίσω από το εμπορικό που είναι το όλα ελληνικά υπηρεσίες η ίδιες μασαζ και φραπέ έχει και αγγελία στ χρυσή ευκαιρία 69********

** διαβασε πρώτα τους κανόνες, απαγορεύεται η ανάρτηση τηλεφώνων **
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
στο σημειο που λές,ουτε 1 εβδομαδα δεν θα κατσει.........στην πλατεία εχει 4-5 μαγαζιά που προσφερουν μασαζ με 6-15 ευρω.....λες να την αφησουν?
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
χαθηκανε τα ταυλανδεζικα που εχει ταυ μασαζ ρε τυποι
Για να ρωτας εδω μέσα μαλλον σε ενδιαφέρει το σκέτο μασαζ . Ταϋλανδέζικο υπάρχει εδώ Πολύ καλό μασαζ από Ταϋλανδές, στα 60€ , χωρίς εσώρουχο αλλά με πετσέτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom