Νέα

Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 600K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
575
Κριτικές
20
Like
2.386
Πόντοι
1.196
Τελευταία τροποποίηση:

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
60
Like
147
Πόντοι
0
Να ενημερώσω ότι είπα σε φίλο που έψαχνε αποκλειστικά και ΜΟΝΟ καλό μασάζ για τη Νατάσσα εναλλακτικές θεραπείες, βάσει των κριτικών που είχα διαβάσει εδώ ( προσωπικά δεν έχω παει), και του ανέφερε πως η ώρα είναι στα 40 ευρώ πλέον. Ενημερωτικά..
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.536
Πόντοι
1.056
Να ενημερώσω ότι είπα σε φίλο που έψαχνε αποκλειστικά και ΜΟΝΟ καλό μασάζ για τη Νατάσσα εναλλακτικές θεραπείες, βάσει των κριτικών που είχα διαβάσει εδώ ( προσωπικά δεν έχω παει), και του ανέφερε πως η ώρα είναι στα 40 ευρώ πλέον. Ενημερωτικά..
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. 'Ωστε 40€ ; Έχω να την επισκεφτώ απο προ κορωνοϊού εποχή. Το είχε ακόμα 25 τότε. Πολύ καλό μασαζ. Αλλα με 40€ και χωρίς εξτρα υπηρεσίες, είναι ένα ζήτημα. Προτείνεται μονο σε όσους δεν επιθυμούν κάτι πέρα από σκέτο μασάζ.
 

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
60
Like
147
Πόντοι
0
Να σου πω με τις φωτογραφίες της που είδα, το σκέφτηκα κι εγώ να πάω κι ας έκανα σκέτο μασάζ...αλλά με 40 με τπτ...είναι πάρα πολλα
 

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
60
Like
147
Πόντοι
0
Μιας και ξεκίνησα τις ενημερώσεις, να σας πω και για moments στο Κουκάκι. Έχουν γράψει πολύ εδώ, έχω πάει κι εγώ, ξέρουμε τι παίζει (40+10/20 ταυλανδη/Ελληνίδα).
Είπα να δοκιμάσω με ένα κουπόνι των 25 ευρώ από ίντερνετ για 75 λεπτά, μήπως μου βγει φθηνότερα ( μιας και είχα πάει προ μηνών και είχα πάρει φραπεδακι). Μην το επιχειρήσεις!!! Τζάμπα χρήμα και χρόνος. Άμα πας με κουπόνι σε οποιοδήποτε μαγαζί δεν παίζει τπτ παραπάνω. Βάλανε μια ταυλανδεζα που ήταν αποκλειστικά για μασάζ. Σαν μούμια με έκανε με τις πετσέτες
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
131
Like
98
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους ! Εχει καποιος δοκιμασει στο massagio-massage & hammam στην Τσαλδαρη;
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
720
Like
1.505
Πόντοι
206
Καλησπερα παιδια απο θεσσαλονικη.Θα κατεβω συντομα Αθηνα και ψαχνω για μασαζ και ωραιο φραπε.Εβαλα στο instagramm Annita Poulou και μου εβγαλε ενα μασατζιδικο με ωραια γκομενακια στην Τσαλδαρη.Γνωριζετε αν εκει αξιζει τον κοπο να τραβηχτω?Ευχαριστω εκ των προτερων.Η αν εχετε καποια αλλο ιδρυμα να μου προτεινετε.Παντως αν κατεβειτε στην πολη μου,σας προτεινω το Crystal,στην Μοναστηριου.
Κοινώς θέλεις να σου πούμε αν η Poulou παίρνει τον πούλο και τον βαράει! :grin:
Ωραίο μωρό πάντως, εγώ της τον έδινα (τον πούλο).
 

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
Όλες στις γύρω περιοχές της Αττικής στα γνωστά μαγαζιά τύπου Le massage, My massage κτλ κάνουν το ίδιο τύπο μασάζ λες και όλες τις έχει μάθει 1 άτομο, δεν υπάρχει καμία πρωτοτυπία η πρωτοβουλία. Μιλώντας με κοπέλες διαπιστώνεις ότι ανακυκλώνονται φεύγουν από το ένα και πάνε στο άλλο, κάποιες πολύ δυνατές έχουν εξαφανιστεί.
Συνεχίζω το ψάξιμο.....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Μια κριτική για το Massagio, μιας και πέρασα δυο φορές ως τώρα. Μιλάω γι αυτό που είναι στην Ευελπίδων. Τα καβλάκια που βλέπετε στο insta και στις φωτό είναι υπαρκτά αλλά σιγά μην κάνουν μασάζ. Έχουν αναλάβει τα της εισόδου. Εμένα και τις δυο φορές μου έκανε μια Ξένια, πολύ συμπαθητική κοπελίτσα, καμιά σχέση με τα καβλέτα της εισόδου. Μια απλή καθημερινή κοπέλα, ντυμένη σεμνά αλλά που κάνει εξαιρετικό μασάζ. 16 ευρώ τα 45 λεπτά φουλ μπόντι. Με πετσέτα και εσώρουχο. Όταν ε3μφανίστηκε στο insta το νέο αστέρι Artemis, πήγα να δοκιμάσω. Αν και έγραφε ότι δουλεύει, ήταν απούσα οπότε πάλι την Ξένια μου έστειλαν. Γενικά τα τουμπανάκια που είναι στα βίντεο και στις φωτό είναι για κράχτες.
Άρα μασάζ πολύ καλό και vfm, στα άλλα μην περιμένετε τίποτα.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.120
Πόντοι
456
Η ψηλή ξανθιά είναι αυτή ;
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.120
Πόντοι
456
Ξανθιά, αδύνατη αλλά όχι ψηλή. Δεν φαίνεται στα social η Ξένια. Δείχνουν μόνο τα τούμπανα
τότε 2-3 φορές δεν έχω κάνει με αυτή αλλά με την πιό ψηλή ξανθούλα ,το μαγαζί είναι τίμιο όσον αφορά το μασάζ που παρέχει εν σχέσει με την τιμή που ζητά,η ατιμία του όμως είναι στα βιντεάκια, το ''παίζει'' καλά το παραμύθι το αφεντικό πάντως.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Μια κριτική για το Massagio, μιας και πέρασα δυο φορές ως τώρα. Μιλάω γι αυτό που είναι στην Ευελπίδων. Τα καβλάκια που βλέπετε στο insta και στις φωτό είναι υπαρκτά αλλά σιγά μην κάνουν μασάζ. Έχουν αναλάβει τα της εισόδου. Εμένα και τις δυο φορές μου έκανε μια Ξένια, πολύ συμπαθητική κοπελίτσα, καμιά σχέση με τα καβλέτα της εισόδου. Μια απλή καθημερινή κοπέλα, ντυμένη σεμνά αλλά που κάνει εξαιρετικό μασάζ. 16 ευρώ τα 45 λεπτά φουλ μπόντι. Με πετσέτα και εσώρουχο. Όταν ε3μφανίστηκε στο insta το νέο αστέρι Artemis, πήγα να δοκιμάσω. Αν και έγραφε ότι δουλεύει, ήταν απούσα οπότε πάλι την Ξένια μου έστειλαν. Γενικά τα τουμπανάκια που είναι στα βίντεο και στις φωτό είναι για κράχτες.
Άρα μασάζ πολύ καλό και vfm, στα άλλα μην περιμένετε τίποτα.
ντυμένο μασαζ δεν παίρνω ποτέ, το θεωρώ απάτη, και με κλεισμένο ραντεβού αν το απαιτήσουν φεύγω..
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
ντυμένο μασαζ δεν παίρνω ποτέ, το θεωρώ απάτη, και με κλεισμένο ραντεβού αν το απαιτήσουν φεύγω..
Έτσι και αλλιώς πρέπει να είσαι γυμνός ακόμα και σε ένα κανονικό μασατζιδικο αλυσίδα ή μη γιατί αλλιώς δεν κάνουν μασάζ μέσης και προσαγωγών αποτελεσματικό....
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Έτσι και αλλιώς πρέπει να είσαι γυμνός ακόμα και σε ένα κανονικό μασατζιδικο αλυσίδα ή μη γιατί αλλιώς δεν κάνουν μασάζ μέσης και προσαγωγών αποτελεσματικό....
εκεί που απαιτούν να είσαι βρακωμενος, στην ουσία κανουν ποδια μέχρι λίγο πάνω από το γόνατο , και συχνά ούτε καν μέση ... ή ψευτοκάνουν
 

Trohalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
30
Like
144
Πόντοι
0
Έτσι και αλλιώς πρέπει να είσαι γυμνός ακόμα και σε ένα κανονικό μασατζιδικο αλυσίδα ή μη γιατί αλλιώς δεν κάνουν μασάζ μέσης και προσαγωγών αποτελεσματικό....
Καλή τύχη να βρεις να κάνεις μασάζ γυμνός σε αλυδίδα ή παρόμοιο κανονικό μαγαζί. Εγώ σε όσα έχω πάει ή μου λένε μόλις μπω στο δωμάτιο να μείνω με το εσώρουχο, ή σε όσα έχω ρωτήσει αν μπορώ χωρίς, μου έχουν πει όχι και με κοιτάνε λες και τους έβρισα τη μάνα. Αν κάποιος ξέρει κάποιο στο οποίο απλά μένεις γυμνός χωρίς να γίνει κάτι παραπάνω ας το πει..
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.987
Πόντοι
4.546
Για επαγγελματικό και καλο μασάζ, με το εσώρουχο και πετσέτα. Θέλει κάποιες συνεδρίες για να έχεις μόνο το εσώρουχο, χωρίς πετσέτα, νε γνωρίσει και εμπιστευτεί η κοπέλα.

Μπρούμυτα, σου κατεβάζει το εσώρουχο στο μισό, ώστε να κάνει καλύτερα την μέση και άνω γλουτιαιο.
Ανάσκελα όμως, αν δεν σε ξέρει, δεν πρόκειται να κάνει όλο τον τετρακέφαλο έως πάνω, έχω ακούσει ιστορίες και ιστορίες που κυνηγούσαν τις κοπέλες στο σπίτι, κλειδωνονταν στο μπάνιο και τραγελαφικά, ενώ ξεκαθάριζαν ότι δεν κάνουν κάτι περισσότερο.
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
Καλή τύχη να βρεις να κάνεις μασάζ γυμνός σε αλυδίδα ή παρόμοιο κανονικό μαγαζί. Εγώ σε όσα έχω πάει ή μου λένε μόλις μπω στο δωμάτιο να μείνω με το εσώρουχο, ή σε όσα έχω ρωτήσει αν μπορώ χωρίς, μου έχουν πει όχι και με κοιτάνε λες και τους έβρισα τη μάνα. Αν κάποιος ξέρει κάποιο στο οποίο απλά μένεις γυμνός χωρίς να γίνει κάτι παραπάνω ας το πει..
Δεν χρειάζομαι καμία τύχη γιατί απλά εδώ και χρόνια δεν πάω σε μασατζιδικα αλυσίδες γιατί απλά κάνουν μασάζ της πλάκας.....έχω βρει επαγγελματίες μασέρ που τιμούν την δουλειά τους φέρνοντας αποτελέσματα στο ταλαιπωρο κορμί μου....
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Καλή τύχη να βρεις να κάνεις μασάζ γυμνός σε αλυδίδα ή παρόμοιο κανονικό μαγαζί. Εγώ σε όσα έχω πάει ή μου λένε μόλις μπω στο δωμάτιο να μείνω με το εσώρουχο, ή σε όσα έχω ρωτήσει αν μπορώ χωρίς, μου έχουν πει όχι και με κοιτάνε λες και τους έβρισα τη μάνα. Αν κάποιος ξέρει κάποιο στο οποίο απλά μένεις γυμνός χωρίς να γίνει κάτι παραπάνω ας το πει..
Κανένα δεν εχω βρει, αλλα πράγματι σε κοιτανε σαν να εισαι serial killer, αν το ζητήσεις........αλλά δεν το δέχομαι πια, φεύγω επι τόπου..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom