Νέα

Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 601K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Δεν είναι καινούριο. Νομίζω οικογενειακή επιχείρηση με την κόρη να διαφημίζεται ξεχωριστά γιατί μάλλον δεν προχωράει.

Πάνε να το γυρίσουν στο adult, αλλά οι τιμές είναι εκτός αγοράς. Ειδικά αυτά τα είδη τάντρα βρωμάνε μούφα από μακριά..
Οι άνθρωποι ειναι αστειοι. Η τυπισσα που το εχει με την κορη της, ηθελα να ηξερα, ποια κορόιδα εχει πελατες και τους πλασαρει το περιβοητο ταντρα με τοσα λεφτα .
 

agnostos_athens

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
καλησπερα ! . Που μπορω να βρω σημερα ενα καλο αισθησιακο μασαζ στα νοτια με φραπε στο τελος και αν γινεται ωραιο περιβαλλον . Δεν θελω ερωτικη επαφη.. Απλα χαλαρωση..Ευχαριστω πολυ !!
 

agnostos_athens

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
καλησπερα ! . Που μπορω να βρω σημερα ενα καλο αισθησιακο μασαζ στα νοτια με φραπε στο τελος και αν γινεται ωραιο περιβαλλον . Δεν θελω ερωτικη επαφη.. Απλα χαλαρωση..Ευχαριστω πολυ !!
ακυρο....
 

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
Με την εμπειρία μου στα ΔΕΝ μασατζιδηκα είδα ότι 8 στα 10 κορίτσια έχουν και δικό τους κρεβάτι για δουλειά έξω από το μαγαζί που δουλεύουν, τα λεφτά που παίρνουν από το κάθε μασάζ σε αυτά τα ΔΕΝ μασατζιδικα είναι αστεία 3-4€.
Θέλει γνωριμία για να σας εμπιστευθούν παρόλα αυτά.
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
2.001
Κριτικές
47
Like
7.300
Πόντοι
5.646
Με την εμπειρία μου στα ΔΕΝ μασατζιδηκα είδα ότι 8 στα 10 κορίτσια έχουν και δικό τους κρεβάτι για δουλειά έξω από το μαγαζί που δουλεύουν, τα λεφτά που παίρνουν από το κάθε μασάζ σε αυτά τα ΔΕΝ μασατζιδικα είναι αστεία 3-4€.
Θέλει γνωριμία για να σας εμπιστευθούν παρόλα αυτά.
Λογικό το 3-4€ όταν το πρόγραμμα είναι 10€.
Απλά δεν παίζει και τίποτα καλό οπότε...
 

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
Λογικό το 3-4€ όταν το πρόγραμμα είναι 10€.
Απλά δεν παίζει και τίποτα καλό οπότε...
Όταν λες "δεν παίζει και τίποτα καλό" εννοείς από ποιότητα στο μασάζ η ομορφιά στις κοπέλες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

Stelios_el_Conquistador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
68
Κριτικές
16
Like
580
Πόντοι
310
Καλησπέρα Συναγωνιστές Μασαζομάχοι! Με μεγάλη μου απογοήτευση υπέπεσα σε μέγα λάθος πάνω στην καύλα μου προ μηνός στην Σαντορίνη! Αν και είχα βρει στη Μύκονο τρελό μωράκι από Deluxe massage, την Αγάπη, μου φάνηκε ακριβό το 80άρι την ώρα για σκέτο μασάζ οπότε περίμενα να πάω Σαντορίνη μπας και έπαιζε φθηνότερα. Για κακή μου τύχη το μόνο που βρήκα διαθέσιμο ήταν ένα γραφείο ονόματι your spa massage, το οποίο μου είπε 60ευρώ την ώρα + 10ευρώ έξοδα κίνησης ενώ το ξενοδοχείο ήταν μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από το κεφαλοχώρι Φηρά! Δυστυχώς συναίνεσα χωρίς να ζητήσω φωτό, με αποτέλεσμα να έρθει γριέτζω μαραμένη Ελληνίδα χάλια που παρά το ευχάριστο μασάζ και την πλούσια συζήτηση περί σιάτσου και ασιατικών θεραπειών, δεν έπαιξε τίποτα παραπάνω παρότι πέταξα 1-2 σπόντες να δω μπας και...70 ευρώ πεταμένα τα έκλαψα και προχωράμε! το νου σας!
 

I’m_Goldfingers

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
4
Like
32
Πόντοι
0
Αυτήν την εποχή που είναι κλειστά τα μασάζ, υπάρχει κάποιο που να κάνει κατ'οίκον ΣΟΒΑΡΟ μασάζ ΧΩΡΙΣ ΕΞΤΡΑ? Κυρίως για Ταϋλανδέζικο ενδιαφέρομαι
Αυτήν την εποχή που είναι κλειστά τα μασάζ, υπάρχει κάποιο που να κάνει κατ'οίκον ΣΟΒΑΡΟ μασάζ ΧΩΡΙΣ ΕΞΤΡΑ? Κυρίως για Ταϋλανδέζικο ενδιαφέρομαι
Hi guys! Είμαι έμπειρη μασέζ επαγγελματίας & προσφέρω εξαιρετικά ποιοτικό μασάζ σε όλο το σώμα + απολαυστικό Ταντρικό μασάζ για καλυτέρευση μεταβολισμού στην ευαίσθητη περιοχή. Κατ’οίκον δεν έρχομαι, έχω πολύ καλό χώρο μασάζ στο Κολωνάκι. Οποίος όντος ψάχνει για επαγγελματικό μασάζ, καλέστε στο 698.76 76 600 11:30-20:00.
 

Zuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2021
Μηνύματα
38
Like
121
Πόντοι
0
κύριε Goldfinger, η ταντρίκα περιγράφει ακριβώς τις υπηρεσίες πού προσφέρει. Είναι πράγματι επαγγελματίας, με 30+ χρόνια στη δουλειά αυτή και μ' ευχάριστη διάθεση. Δεν παίζουν χουφτώματα και τα σχετικά, σου προτείνει όμως ν' αναπνέεις σωστά, να χαλαρώσεις και να συγκεντρωθείς απόλυτα στη φωτιά που σου ανάβει με τα χρυσοδάκτυλα της (αν, βεβαίως, βρει τα σπίρτα σου )
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: nzg

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.112
Κριτικές
191
Like
52.117
Πόντοι
41.443
κύριε Goldfinger, η ταντρίκα περιγράφει ακριβώς τις υπηρεσίες πού προσφέρει. Είναι πράγματι επαγγελματίας, με 30+ χρόνια στη δουλειά αυτή και μ' ευχάριστη διάθεση. Δεν παίζουν χουφτώματα και τα σχετικά, σου προτείνει όμως ν' αναπνέεις σωστά, να χαλαρώσεις και να συγκεντρωθείς απόλυτα στη φωτιά που σου ανάβει με τα χρυσοδάκτυλα της (αν, βεβαίως, βρει τα σπίρτα σου )
για οσους δεν γνωριζουν,πρκειται για την Ειρηνη στο Κολωνακι.
ειχε ξαναφτιαξει προφιλ εδω παλιοτερα με παρομοιο νικ.
ωραιος χωρος,πολυ καλο μασαζ,φραπεδια στο τελος και ληξη προγραμματος.
για ταντρα δεν γνωριζω τι λεει τωρα γιατι δεν εχω παρει ποτε τετοιο προγραμμα.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.831
Like
28.668
Πόντοι
5.006
για οσους δεν γνωριζουν,πρκειται για την Ειρηνη στο Κολωνακι.
ειχε ξαναφτιαξει προφιλ εδω παλιοτερα με παρομοιο νικ.
ωραιος χωρος,πολυ καλο μασαζ,φραπεδια στο τελος και ληξη προγραμματος.
για ταντρα δεν γνωριζω τι λεει τωρα γιατι δεν εχω παρει ποτε τετοιο προγραμμα.
Ναι μορε μας το έχεις πει 50 φορες
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
845
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Στο oiseau libre έχει καμία Ελληνίδα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Στο oiseau libre έχει καμία Ελληνίδα;
Μια φορα που ειχα παει, δεν ειχε αναφερθει καμια Ελληνιδα. Επομενως δεν νομιζω.. Παντως ενω απο την υποδοχη ειχα καταλαβει πως κατι θα παιζει, τελικα η κοπελα δεν προχωρησε μεσα στο δωματιο και εκανε ξεκαθαρο πως δεν προχωραει. Νομιζω επιτηδες δημιουργουν την εντυπωση για να πηγαινεις μπας κ παιχτει κατι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom