Νέα

Μας αρεσει το anal rimming?Αντρες και γυναικες?ναι η οχι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 207
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
εχω επειγων περιστατικο στα νεα μελη!!!!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
λαγουδακη στειλλε πμ να συνεννοηθουμε για τα περαιτερω. Αν εισαι καλος θα σε δωσω και μπουρμπουαρ λικερ κρανα. Τα λεφτά όμως και δόσεις αν ειναι δυνατόν γιατι κω-λλυομαι προς το παρον:2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
λαγουδακη στειλλε πμ να συνεννοηθουμε για τα περαιτερω. Αν εισαι καλος θα σε δωσω και μπουρμπουαρ λικερ κρανα. Τα λεφτά όμως και δόσεις αν ειναι δυνατόν γιατι κω-λλυομαι προς το παρον:2funny:
λογω κρισης κανω και σιδερο,και φευγοντας κατεβαζω και τα σκουπιδια
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
λαγουδακη στειλλε πμ να συνεννοηθουμε για τα περαιτερω. Αν εισαι καλος θα σε δωσω και μπουρμπουαρ λικερ κρανα. Τα λεφτά όμως και δόσεις αν ειναι δυνατόν γιατι κω-λλυομαι προς το παρον:2funny:
αααααααααααα οχι κυρα μου ,τα λεφτα τα δινει σε μενα :grin: μονο μετρητα και ολα στο χερι :grin: :sunglasses:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Πρωτα γλεντησε ολουs τουs μπρατσωμενουs....Τωρα λαχταρισε για rimming

αμα η γυναικα ειναι πουτανα....τι να πεις...χαθηκανε οι ηθικες πλεον...του λογου της δεν ειναι που ειχε ανοιξει κατι θρεντ σοδομα και γομορα????
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
αμα η γυναικα ειναι πουτανα....τι να πεις...χαθηκανε οι ηθικες πλεον...του λογου της δεν ειναι που ειχε ανοιξει κατι θρεντ σοδομα και γομορα????

οτι μου αρεσει να πιπιλαω πουτσους ανοιξα, με τα σοδομα δεν ασχοληθηκα ακομα.. :grin: μουνιθα μου :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom