Νέα

Marilou Morales - Μαριλού Μοράλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα casba1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 303K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.762
Like
28.062
Πόντοι
5.506

paulospaulos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
846
Κριτικές
7
Like
968
Πόντοι
86
allisia ipes...gia tin deki sou eskepsi..gia tin deki m..mia yineka ine mono putana otan exi adia tin ipsiki sou...k to idio ixe k gia tos andres...alla faxi dem kreasete na to sisitisume afto...eftikos dem tha iparki logos na gelasume!!pira oso ithela!!!k exo oso thelo!!!tora telos!!!kalinixta k kala na perathes!!
Εγω λεω οτι πρεπει να αφεισεις να περάσουν τουλάχιστον Τρις βδομάδες και μετα αν εχεις κατασταλάξει να κανεις προσφορα εορτών στο λαό σου για το διάστημα των γιορτών στη μισή τιμη ωςτε οςοι θελανε να έρθουν μαζι σου και δεν ήρθαν να το κανουν
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.762
Like
28.062
Πόντοι
5.506
moro mou giati kapia fili sposterisunen k prepi na tin gamanen shamba...y dem borunen na katalavunen k antropis alaxunen y k teliose dem thelo allo!!
κομπλεξαρες αγαμητοι θα μεινουν παντα μαριλου....γραφτους στο μουνακι σου και κανε οτι θελει η καρδια σου....
πελατες ειναι και θα ειναι παντα και δεν μπορουν να ξεφυγουν απο αυτο....εσυ τραβα τον δρομο σου
 

Επισκέπτης
παυλοςΧ2, πολύ θα ήθελα να είχα τη Μαριλού τώρα δίπλα μου, εντάξει δεν έκατσε η φάση, όντως χαλάστηκα γιατί μου άρεσε ως γυναίκα, όμως αν το κορίτσι αποφάσισε μια καινούργια ζωή όπως την ήθελε είναι και προσωπική μου χαρά. Κι όχι μόνο η Μαριλού αλλά κι η κάθε κοπέλα, μακάρι να τα πιάσουν τόπο οι κόποι τους....
Ουδέποτε ζήλεψα τις κοπέλες για αυτό που κάνουν επειδή βγάζουν κάποια χρήματα. Κάθε άλλο το αντίθετο!
Τι έκλεψαν κανέναν?
Εμείς πάμε μαζί τους......
Άλλοι είναι οι κλέφτες που μας βάζουν φόρους (για τους πολιτικούς εννοώ).......
Και για μένα όπως ξέρεις κάνουν λειτούργημα κι εγώ πάντα έτσι τις βλέπω, προσπαθώ να μη γίνομαι γουρούνι, με λένε πυρφόρο, αγαπούλη ξέρεις στα @@ρια μου οι διάφορες λινάτσες του φόρουμ........
Εγώ προσπαθώ να κάνω έρωτα μαζί με τα κορίτσια και ναι επιθυμώ να γαμάω κάτι πουτάνες όπως η Vistabet, τον πούστη τον Stoiximan που με μπλόκαρε, τη Betshop με τη mybet.....
Τα φτυάρια του Περού αγαπητοί στο 90ο λεπτό 1-0 σκορ όπως κάποτε ο Πλατανιάς στο κύπελλο, αλλά μετά από λίγο 1-1!
Τα έχω γράψει αυτά θέλει προσοχή εκεί κάτω όμως δεν είναι το κατεξοχήν θέμα.
Σε ευχαριστώ ξανά Μαριλού, πάντα γερή & δυνατή & καλό σου ξεκίνημα!  :dancing:


Καλό είναι να κλειδώσουν το θρεντ οι Διαχειριστές για να μην έχουν πάτημα διάφοροι.....
 

Marilou Morales

Call-Girl
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
730
Like
2.427
Epidi me nevriasanen k thelunen na akusunen logo giati stamatao tha to puo...k tha ine telestea kuventa mou edo mesa...k telestea apandisi mou...exo masepse 50 000 evro...exo norithe o andras  sti isoi mou k padrevume..dem prokliete pote kzana na pao me kapios allos sto krevati mou k na mi ine afton...fevgo apo ellada...alaxo onoma k klino ta social media...dem zlevo k mia...ime efistismeni...k telioseeee!!!!exo oso ithela!!k oso dem perimena...marilou pesane simera....kalo bradi gia olous...haaa k apo edo k pera tha akuo mono ekinos pu kserunen to alisino tonoma m... :rose:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.762
Like
28.062
Πόντοι
5.506
Epidi me nevriasanen k thelunen na akusunen logo giati stamatao tba to puo...k tha ine telestea kuventa mou edo mesa...k telestea apandisi mou...exo masepse 50 000 lefta...exo noritbe o andras isoi mou k padrevume..dem prokliete pote kzana na pao me kapios allo sto krevati mou k na mi ine afton...fevgo apo ellada...alaxo onoma k klino ta sovial mefia...dem zlevo k mia...ime efistismeni...k telioseeee!!!!exo oso ithela!!k oso dem perimena...marilou pesane simera....kalo bradi gia olous...haaa k spo edo k pera tha akui mono ekinos pu kserunen to alisino tonoma m... :rose:
μπραβο κουκλα.....
:happy: :happy: :happy: :happy:
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Epidi me nevriasanen k thelunen na akusunen logo giati stamatao tba to puo...k tha ine telestea kuventa mou edo mesa...k telestea apandisi mou...exo masepse 50 000 lefta...exo noritbe o andras isoi mou k padrevume..dem prokliete pote kzana na pao me kapios allo sto krevati mou k na mi ine afton...fevgo apo ellada...alaxo onoma k klino ta sovial mefia...dem zlevo k mia...ime efistismeni...k telioseeee!!!!exo oso ithela!!k oso dem perimena...marilou pesane simera....kalo bradi gia olous...haaa k spo edo k pera tha akui mono ekinos pu kserunen to alisino tonoma m... :rose:
:rockon: :rockon:
 

paulospaulos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
846
Κριτικές
7
Like
968
Πόντοι
86
Epidi me nevriasanen k thelunen na akusunen logo giati stamatao tba to puo...k tha ine telestea kuventa mou edo mesa...k telestea apandisi mou...exo masepse 50 000 lefta...exo noritbe o andras isoi mou k padrevume..dem prokliete pote kzana na pao me kapios allo sto krevati mou k na mi ine afton...fevgo apo ellada...alaxo onoma k klino ta sovial mefia...dem zlevo k mia...ime efistismeni...k telioseeee!!!!exo oso ithela!!k oso dem perimena...marilou pesane simera....kalo bradi gia olous...haaa k spo edo k pera tha akui mono ekinos pu kserunen to alisino tonoma m... :rose:
Μαριλου εγω δεν σε εχω συναντηση ούτε ειχα στα υπόψιν να το κανω . Θεωρω ομως οτι εισαι απτής γυναικες που δουλεύουν οχι για τα λεφτα αλλα για την δόξα και το παθος που υπαρχει σε ενα κρεβατι . Καλό ξεκίνημα στην νέα αρχή και πρόσεχε μη βρεθείς ταπί και Ψυχρεμη γιαυτο κανε και ενα προγαμιαίο συμβόλαιο

 

XFKM

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
543
Like
380
Πόντοι
26
Epidi me nevriasanen k thelunen na akusunen logo giati stamatao tha to puo...k tha ine telestea kuventa mou edo mesa...k telestea apandisi mou...exo masepse 50 000 evro...exo norithe o andras  sti isoi mou k padrevume..dem prokliete pote kzana na pao me kapios allos sto krevati mou k na mi ine afton...fevgo apo ellada...alaxo onoma k klino ta social media...dem zlevo k mia...ime efistismeni...k telioseeee!!!!exo oso ithela!!k oso dem perimena...marilou pesane simera....kalo bradi gia olous...haaa k apo edo k pera tha akuo mono ekinos pu kserunen to alisino tonoma m... :rose:
Κουκλιτσα είναι αλήθεια οτι περιμένεις τον πελαργό;
 

Επισκέπτης
Πρώτον ο ντουντας θα παιζει γερά μεχρη της γιορτες ...
Εγώ θα ποντάρω μέχρι της τελευταίας δεκάρας του σώβρακού μου, αν κι η Ελένη ξέρει κάποια προσωπικά πράγματα ;)

Τρίτον θα γινει 3ο με τη χατζη ...;
Ελενίτσα κοίτα μην κάνεις τίποτε ανάλογο, πώς θα το αντέξω σεξοκουκουβάγια μου, θα πεθάνω από τη στεναχώρια, μια φορά έστω να σε δω, να κοίτα τι γράφει αυτός ο κατσικοπόδαρος ΓΚΡ..............


 

paulospaulos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
846
Κριτικές
7
Like
968
Πόντοι
86
παυλοςΧ2, πολύ θα ήθελα να είχα τη Μαριλού τώρα δίπλα μου, εντάξει δεν έκατσε η φάση, όντως χαλάστηκα γιατί μου άρεσε ως γυναίκα, όμως αν το κορίτσι αποφάσισε μια καινούργια ζωή όπως την ήθελε είναι και προσωπική μου χαρά. Κι όχι μόνο η Μαριλού αλλά κι η κάθε κοπέλα, μακάρι να τα πιάσουν τόπο οι κόποι τους....
Ουδέποτε ζήλεψα τις κοπέλες για αυτό που κάνουν επειδή βγάζουν κάποια χρήματα. Κάθε άλλο το αντίθετο!
Τι έκλεψαν κανέναν?
Εμείς πάμε μαζί τους......
Άλλοι είναι οι κλέφτες που μας βάζουν φόρους (για τους πολιτικούς εννοώ).......
Και για μένα όπως ξέρεις κάνουν λειτούργημα κι εγώ πάντα έτσι τις βλέπω, προσπαθώ να μη γίνομαι γουρούνι, με λένε πυρφόρο, αγαπούλη ξέρεις στα @@ρια μου οι διάφορες λινάτσες του φόρουμ........
Εγώ προσπαθώ να κάνω έρωτα μαζί με τα κορίτσια και ναι επιθυμώ να γαμάω κάτι πουτάνες όπως η Vistabet, τον πούστη τον Stoiximan που με μπλόκαρε, τη Betshop με τη mybet.....
Τα φτυάρια του Περού αγαπητοί στο 90ο λεπτό 1-0 σκορ όπως κάποτε ο Πλατανιάς στο κύπελλο, αλλά μετά από λίγο 1-1!
Τα έχω γράψει αυτά θέλει προσοχή εκεί κάτω όμως δεν είναι το κατεξοχήν θέμα.
Σε ευχαριστώ ξανά Μαριλού, πάντα γερή & δυνατή & καλό σου ξεκίνημα!  :dancing:

Καλό είναι να κλειδώσουν το θρεντ οι Διαχειριστές για να μην έχουν πάτημα διάφοροι.....
:respect: :respect: :respect: :respect:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom