Νέα

Marilou Morales - Μαριλού Μοράλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα casba1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 303K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.963
Πόντοι
3.425
εγω δεν ειχα την τιμη...αλλα βλεπω οτι ηταν εξαιρετικη (μεγάλη απήχηση)

τωρα ρε μαγκες , αφου σας ξεκαβλωσε και χαρηκατε μαζι της, γιατί την βρίζετε?

εσεις γίνεσθε τουλάχιστον μαλάκες και αυτη κυρία

άλλωστε πάντοτε πίστευα ότι οι "πουτάνες" είναι πολύ ΚΥΡΙΕΣ...

εχω γαμήσει σχεδόν 300 "πουτάνες" και ποτέ καμιά δεν μου δημιούργησε πρόβλημα.

Οι άλλες όμως...είναι να μην φάνε τον παράνομο πούτσο...τις παίρνει ο διάολος...κι εσένα μαζί τους

 

teddyKGB

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2017
Μηνύματα
213
Like
28
Πόντοι
1
Υπομονή συνάδελφοι και όταν τελειώσει το ρευστό θα μας επισκεφθεί για αρπαχτές πάλι.
Θέμα χρόνου είναι.
Και αν το παίξει έξυπνα μπορεί να χτυπήσει και μεγαλύτερες ταρίφες με λιγότερο "κόπο"

 

Elena xatzi

Πορνοστάρ
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
20.410
Like
35.769
Μπηκε σε προγραμμα προστασιας μαρτύρων???

Το <<προγραμμα προστασιας μαρτυρων>> αν δεν με απατα η μνημη μου ενεργοποιηται σε συγκεκριμενες περιπτωσεις , που εχουν να κανουν με υψηλου κινδυνου θεματα, κατα της ζωης ανθρωπων ,  που εξεθεσαν μεγαλα παρανομα κυκλωματα ..και εξ αιτιας αυτου, χρηζουν προστασιας απο την πολιτεια.

Στην προκειμενη περιπτωση η παρεμβαση μου ( για τελευταια φορα), ηταν καθαρα ανθρωπιστικη -συναδελφικη ,και καμμια σχεση δεν εχει με τα οσα προανεφερες . Τα οποια οφειλω να ομολογησω, ηταν πασπαλισμενα με αρκετη δοση ειρωνιας, την οποια αντιπαρερχομαι για ευνοητους λογους........

Φιλικα ολα αυτα.Καλη συνεχεια φιλτατε.

ΥΓ . Υπαρχουν καποιες συμπεριφορες ανθρωπων που μπορει να σε ξενιζουν - μπερδευουν ..

Καλο για σενα, κατα την ταπεινη μου αποψη, ειναι απλα να τις παρακολουθεις και να μην εμπλεκεσαι, μεχρι να τις κατανοησεις..!
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.376
Κριτικές
3
Like
3.238
Πόντοι
736
Το <<προγραμμα προστασιας μαρτυρων>> αν δεν με απατα η μνημη μου ενεργοποιηται σε συγκεκριμενες περιπτωσεις , που εχουν να κανουν με υψηλου κινδυνου θεματα, κατα της ζωης ανθρωπων ,  που εξεθεσαν μεγαλα παρανομα κυκλωματα ..και εξ αιτιας αυτου, χρηζουν προστασιας απο την πολιτεια.

Στην προκειμενη περιπτωση η παρεμβαση μου ( για τελευταια φορα), ηταν καθαρα ανθρωπιστικη -συναδελφικη ,και καμμια σχεση δεν εχει με τα οσα προανεφερες . Τα οποια οφειλω να ομολογησω, ηταν πασπαλισμενα με αρκετη δοση ειρωνιας, την οποια αντιπαρερχομαι για ευνοητους λογους........

Φιλικα ολα αυτα.Καλη συνεχεια φιλτατε.

ΥΓ . Υπαρχουν καποιες συμπεριφορες ανθρωπων που μπορει να σε ξενιζουν - μπερδευουν ..

Καλο για σενα, κατα την ταπεινη μου αποψη, ειναι απλα να τις παρακολουθεις και να μην εμπλεκεσαι, μεχρι να τις κατανοησεις..!
[/quote
Το <<προγραμμα προστασιας μαρτυρων>> αν δεν με απατα η μνημη μου ενεργοποιηται σε συγκεκριμενες περιπτωσεις , που εχουν να κανουν με υψηλου κινδυνου θεματα, κατα της ζωης ανθρωπων ,  που εξεθεσαν μεγαλα παρανομα κυκλωματα ..και εξ αιτιας αυτου, χρηζουν προστασιας απο την πολιτεια.

Στην προκειμενη περιπτωση η παρεμβαση μου ( για τελευταια φορα), ηταν καθαρα ανθρωπιστικη -συναδελφικη ,και καμμια σχεση δεν εχει με τα οσα προανεφερες . Τα οποια οφειλω να ομολογησω, ηταν πασπαλισμενα με αρκετη δοση ειρωνιας, την οποια αντιπαρερχομαι για ευνοητους λογους........

Φιλικα ολα αυτα.Καλη συνεχεια φιλτατε.

ΥΓ . Υπαρχουν καποιες συμπεριφορες ανθρωπων που μπορει να σε ξενιζουν - μπερδευουν ..

Καλο για σενα, κατα την ταπεινη μου αποψη, ειναι απλα να τις παρακολουθεις και να μην εμπλεκεσαι, μεχρι να τις κατανοησεις..!
το ότι μπαινεις στη διαδικασια να εξηγήσεις τα αυτονόητα αυτό με ξεπερνα.....ενταξει οποιος δε μπορει να καταλαβει ότι ο καθενας εχει δικαίωμα να κανει τις επιλογες του ειτε καλες ειτε κακες ας σκεφτει πρωτα πως το ατομο που ειρωνευεται το λιγουρευοταν αν δεν ειχε κλεισει ραντεβού μαζι του οποτε όταν ειρωνευεται ένα τετοιο ατομο που καλως ή κακως αποφασισε να αλλαξει τη ζωη του ειρωνευεται και τον εαυτο του που τοσο καιρο το λιμπιζοταν σαν ξερολουκουμο αυτά ειχα πω καλησπέρα σας
 

greg13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.368
Like
1.569
Πόντοι
216
Epidi me nevriasanen k thelunen na akusunen logo giati stamatao tha to puo...k tha ine telestea kuventa mou edo mesa...k telestea apandisi mou...exo masepse 50 000 evro...exo norithe o andras  sti isoi mou k padrevume..dem prokliete pote kzana na pao me kapios allos sto krevati mou k na mi ine afton...fevgo apo ellada...alaxo onoma k klino ta social media...dem zlevo k mia...ime efistismeni...k telioseeee!!!!exo oso ithela!!k oso dem perimena...marilou pesane simera....kalo bradi gia olous...haaa k apo edo k pera tha akuo mono ekinos pu kserunen to alisino tonoma m... :rose:
τετοια ατυχια ρε πουστη μου κ γω μαζευα λευτα για να σε πηδηξω τοσο καιρο κ τωρα σταματησες...τελος παντων στο ΚΑΛΟ    ΜΑΡΙΛΟΥ !!!
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Καλημέρα στους σιναγωνιστες του θρεντ  δεν είναι τυχαιω  αδερφια που ένα call girl με τοσο μεγαλη γκαμα πελατων σταματάει ξαφνικα την βιζιτα  ολοι ξερεται ότι το 0,5% του χορου αυτου  είναι νορμαλ, το υπολοιπο είναι γραφεια μεσάζοντες (νταβαδες) που εκμεταλευονται  τα κορίτσια  αυτά  και να θυμισω και κατι άλλο εδώ μεσα στο foroum  ότι και η γνωστη santra love το μιλφονι  που ειχε πεξει  σε ταινιες  ερωτικες , μετα το εριξε στην βιζιτα και ξαφνικα σταματισε , και μετα από κανα 4 μηνο  εγεινε ο ντορος  ότι βρεθηκε θετικη στο ιο AIDS HIV και μερικοι ετρεχαν  μετα οποτε όλα πεζουν , για αυτό η πιθανωτητα  να θελει να αλλαξει την ζωη της είναι μικρη και στο παρελθων η ιδια η μαριλου εκανε δηλωσεις  σε social midia και ελεγε ότι δεν call girl και συνεργάζεται μονο για τον δημητρη σειρινακη για παραγωγη ερωτικών ταινιων οποτε και τοτε κατι επεζε , και κατι άλλο ολες η κοπελες του χωρου αυτου εχουν ιατρικα χαρτια  αλλα ολοι γνωρίζετε οτι ζητε στην ελλαδα, για αυτό παιδες να ειστε λιγακι καχύποπτοι και να μην κανεται γλυπτικα σχολια  γιατι δεν ξερετε ποια είναι αληθεια 
 

chris moraitis

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2017
Μηνύματα
110
Κριτικές
2
Like
261
Πόντοι
1
καλύτερα οσες φορες την εχω πετυχει σε ασανσέρ την Χατζη νομιζα ότι ειδα την νυφη του δρακουλα με παλτό στρουθακαμήλου  :vomit: μην συγκρινεις την βουρτσα με την π@τσα!
 

Elena xatzi

Πορνοστάρ
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
20.410
Like
35.769
καλύτερα οσες φορες την εχω πετυχει σε ασανσέρ την Χατζη νομιζα ότι ειδα την νυφη του δρακουλα με παλτό στρουθακαμήλου  :vomit: μην συγκρινεις την βουρτσα με την π@τσα!
Μεινε μακρια μου λοιπον ...

Μην σου συμβει και τιποτα ...Πανω απο ολα η υγεια  :coffee: :coffee:


ΥΓ ...Εχεις εντυπωσιακο προφιλ .Γεματο περιπετειες . Γι αυτο αλλωστε πρεπει να ειναι σεβαστη η γνωμη σου...  :rolleyes: :rolleyes:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
καλύτερα οσες φορες την εχω πετυχει σε ασανσέρ την Χατζη νομιζα ότι ειδα την νυφη του δρακουλα με παλτό στρουθακαμήλου  :vomit: μην συγκρινεις την βουρτσα με την π@τσα!

Κοιτα τι παθαινει ο ανθρωπος όταν παιρνει ληγμένο LSD  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

φιλε να το προσεξεις αυτό ..θα σου αφησει κουσουρι
 

Elena xatzi

Πορνοστάρ
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
20.410
Like
35.769
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Εγω που εχω δει την Elena xatzi  από κοντα  σε ραντευου μας   είναι αρκετα ποιο ωραια από την μαριλου   αλλα δεν παυει να είναι και αυτή η κοπελα ένα call girl που το εκμεταλευονται γραφεια  και μεσάζοντες  απλα ολοι εμεις που παμε με αυτές της κοπελες καλο είναι να προσεχουμε λιγακι ιδικα καποιοι που είναι και παντρεμένοι  με ιοκογενιες  περα από της σοβαρες ασθενιες  που κανουν θραυση  υπαρχουν και μικροβια  αλλα που μια γυναικα τα εχει θελει λιγακι προσοχή  παιδες , το call girl είναι η ευκολη λυση  για να περασεις καλα  1 η 12 ωρες απλα και εχέμυθα αλλα θελει προσοχή  
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Εγω που εχω δει την Elena xatzi  από κοντα  σε ραντευου μας  είναι αρκετα ποιο ωραια από την μαριλου  αλλα δεν παυει να είναι και αυτή η κοπελα ένα call girl που το εκμεταλευονται γραφεια  και μεσάζοντες  απλα ολοι εμεις που παμε με αυτές της κοπελες καλο είναι να προσεχουμε λιγακι ιδικα καποιοι που είναι και παντρεμένοι  με ιοκογενιες  περα από της σοβαρες ασθενιες  που κανουν θραυση  υπαρχουν και μικροβια  αλλα που μια γυναικα τα εχει θελει λιγακι προσοχή  παιδες , το call girl είναι η ευκολη λυση  για να περασεις καλα  1 η 12 ωρες απλα και εχέμυθα αλλα θελει προσοχή 
Τύπε να φοράς ολόσωμη πριν πας ραντεβού. Όλες άρρωστες τις έβγαλες...
 

Elena xatzi

Πορνοστάρ
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
20.410
Like
35.769
Εγω που εχω δει την Elena xatzi  από κοντα  σε ραντευου μας   είναι αρκετα ποιο ωραια από την μαριλου   αλλα δεν παυει να είναι και αυτή η κοπελα ένα call girl που το εκμεταλευονται γραφεια  και μεσάζοντες  απλα ολοι εμεις που παμε με αυτές της κοπελες καλο είναι να προσεχουμε λιγακι ιδικα καποιοι που είναι και παντρεμένοι  με ιοκογενιες  περα από της σοβαρες ασθενιες  που κανουν θραυση  υπαρχουν και μικροβια  αλλα που μια γυναικα τα εχει θελει λιγακι προσοχή  παιδες , το call girl είναι η ευκολη λυση  για να περασεις καλα  1 η 12 ωρες απλα και εχέμυθα αλλα θελει προσοχή  

Εγω που εχω δει την Elena xatzi  από κοντα  σε ραντευου μας   είναι αρκετα ποιο ωραια από την μαριλου . Γουστα ειναι αυτα γιαβρι μου παρ ολα αυτα σε ευχαριστω    αλλα δεν παυει να είναι και αυτή η κοπελα ένα call girl που το εκμεταλευονται γραφεια Προσωπικα δεν πιστευω οτι το εν λογω γραφειο με εκμεταλευεται και ειναι πολλοι οι λογοι που το λεω αυτο. Αλλα αυτο , ειναι μια μεγαλη συζητηση , οχι για εδω  και μεσάζοντες  απλα ολοι εμεις που παμε με αυτές της κοπελες καλο είναι να προσεχουμε λιγακι ιδικα καποιοι που είναι και παντρεμένοι  με ιοκογενιες ΑΥΤΟ ΞΑΝΑΠΕΣ ΤΟ . ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕ CAL GIRL ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥΣ  περα από της σοβαρες ασθενιες  που κανουν θραυση  υπαρχουν και μικροβια  αλλα που μια γυναικα τα εχει θελει λιγακι προσοχή  παιδες , το call girl είναι η ευκολη λυση  για να περασεις καλα  1 η 12 ωρες απλα και εχέμυθα αλλα θελει προσοχή

ΥΓ ... Για αυτο το λογο οι κοπελλες που ασχολουνται με το επαγγελμα , πρεπει δυο φορες το μηνα , να κανουν πληρη ελεγχο . Οχι μονο για ΜΣΝ ..αλλα και για διαφορους μυκητες και λοιμωξιογονους αλλους παραγοντες  

Καλημερα γιαβρι μου  :rose:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.086
Πόντοι
34.538
Εδω εισαι καλε?

Πρωι πρωι..

:hi:
 

Elena xatzi

Πορνοστάρ
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
20.410
Like
35.769
καλύτερα οσες φορες την εχω πετυχει σε ασανσέρ την Χατζη νομιζα ότι ειδα την νυφη του δρακουλα με παλτό στρουθακαμήλου  :vomit: μην συγκρινεις την βουρτσα με την π@τσα!
Εξαιρετικα απιθανο , ηταν να κανει λαικ το σοχακι σ αυτο το σχολιο ... Και ομως εκανε την εκπληξη ... :dancing: :dancing:

Σοχο χρειαζεσαι ψυχοφαρμακευτικη θεραπεια επειγοντος !!

Φιλικα στο λεω μην αμφιβαλεις  :rose: :rose:


Αφιερωμενο

 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
δεν υπαρχει συγκριση  με την μαριλου  που εχει κανει πλαστικες και εχει βαλει προσθετα παντου με εσενα ελενα  που εχεις κορμαρα  και βγαζεις καλητερα γουστα
 

Συνημμένα

  • 19466312_246130852556803_3293823511234041652_o.jpg
    19466312_246130852556803_3293823511234041652_o.jpg
    105,4 KB · Εμφανίσεις: 49

Elena xatzi

Πορνοστάρ
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
20.410
Like
35.769
δεν υπαρχει συγκριση  με την μαριλου   που εχει κανει πλαστικες και εχει βαλει προσθετα παντου με εσενα ελενα  που εχεις κορμαρα  και βγαζεις καλητερα γουστα
Αλλη σχολη η μαριλου . Αλλη εγω  ;)

ΕΠΙΣΗΣ , Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΦΑΝ ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΒΟΜΑΙ

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom