Νέα

Man..η απόλαυση να είσαι άνδρας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AssFiller
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Κινδυνευετε ομως μετα τα 3 τιναγματα να θεωρηθει μαλακια.....και οταν ο ανθρωπος ειναι μαλακας.....τι να λεμε :P

Ειναι και αυτο.

Παραδεχομαστε οτι τραβαμε μαλακια, και μαλιστα λεμε και το high score μας αφοβα.

Εσεις ενδεχομενως πηζετε στο δαχτυλο, και το 90% δεν το παραδεχεται.

 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εγω παντως ανηκω στο υπολοιπο 10 οποτε σταματα να μου κολλας :P
μαλακα :P ε μαλακα :P
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
το καλυτερο ειναι να εισαι ανηρ τι να λεμε τωρα... δεν βασανιζεσαι απο ορμονες κ παραξενιες κ αμα θες να πεις κατι το λες ευθεως (συνηθως) κ δεν σπας τα νευρα του αλλου... με τα οχι κ ισως κ βλακειες οι κολλητοι σου παραμενουν κολλητοι σου κ δεν σε θαβουν πισω απ τη πλατη σου (συνηθως) μπορεις να εισαι οσο καφρος θες κ στα τετοια σου τι θα πει ο κοσμος (συνηθως) κ δεν σε κοιτανε σχεδον ολοι με ανοιχτο το στομα οταν λες πως βαριεσαι τα ψωνια κ δεν αναγκαζεσαι να φορας φουστες κ φορεματα κ ψηλα τακουνια γιατι αλλιως ακους γκρινιες που δεν φερεσαι οπως ολα τα κοριτσακια πρεπει να φερονται κ για να κανονισεις μια εξοδο δεν χρειαζεται να παρεις 800 φορες τηλεφωνα να το επιβεβαιωνεις κ αν τσακωθεις με καποιο φιλο σου μπορεις να το λυσεις ευκολα κ απλα κ δεν χρειαζεται να ανεχεσαι μουτρα κ γκρινιες κ γκρινιες κ γκρινιες
για ολους αυτους κ για πολλους περισσοτερους που αυτη τη στιγμη βαριεμαι να γραφω οταν ημουν μικρη ηθελα να ειχα γεννηθει αγορι.. τωρα το ξεπερασα οκ :P
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Πρεπει να εχεις φετιχ με τα strap-on εσυ.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Πες τα ρε φιλεναδα........πες τα........

(αν και δε μπορω να πω....και τα τσαντακια μαρεσουν......και τα κορσεδακια.....και τα τακουνακια.......χεχεχεχεχε)

αλλα εχεις δικιο........οπως τα λες ειναι.........ουφ.....
 
OP
OP
A

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
το καλυτερο ειναι να εισαι ανηρ τι να λεμε τωρα... δεν βασανιζεσαι απο ορμονες κ παραξενιες κ αμα θες να πεις κατι το λες ευθεως (συνηθως) κ δεν σπας τα νευρα του αλλου... με τα οχι κ ισως κ βλακειες οι κολλητοι σου παραμενουν κολλητοι σου κ δεν σε θαβουν πισω απ τη πλατη σου (συνηθως) μπορεις να εισαι οσο καφρος θες κ στα τετοια σου τι θα πει ο κοσμος (συνηθως) κ δεν σε κοιτανε σχεδον ολοι με ανοιχτο το στομα οταν λες πως βαριεσαι τα ψωνια κ δεν αναγκαζεσαι να φορας φουστες κ φορεματα κ ψηλα τακουνια γιατι αλλιως ακους γκρινιες που δεν φερεσαι οπως ολα τα κοριτσακια πρεπει να φερονται κ για να κανονισεις μια εξοδο δεν χρειαζεται να παρεις 800 φορες τηλεφωνα να το επιβεβαιωνεις κ αν τσακωθεις με καποιο φιλο σου μπορεις να το λυσεις ευκολα κ απλα κ δεν χρειαζεται να ανεχεσαι μουτρα κ γκρινιες κ γκρινιες κ γκρινιες
για ολους αυτους κ για πολλους περισσοτερους που αυτη τη στιγμη βαριεμαι να γραφω οταν ημουν μικρη ηθελα να ειχα γεννηθει αγορι.. τωρα το ξεπερασα οκ :P

:thumbsup: για την ειλικρινή τοποθέτηση μέσα από τη γυναικεία σου ματιά...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
μεσα μεσα γραφω κ κατι ψιλοσοβαρο :P
Πρεπει να εχεις φετιχ με τα strap-on εσυ.

εμενα λες? οχι δεν εχω τετοια φετιχ χα χα σ αυτα τα θεματα ειμαι κοριτσακιον.. οποτε αν ημουν ανδρας τελικα θα ειχα ενα προβλημα.. μια συγχιση μου φαινεται σ αυτους τους τομεις...
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Όπως κ να'χει ο άντρας έχει το πάνω χέρι. Όποια δε θέλει να το παραδεχτεί, απλά μένει μόνη της, ή με το δάκτυλο όπως προείπαν. Βέβαια μπορεί να γαμιέται αβέρτα, αλλά το βράδυ θα είναι μόνη :-)
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Εκτος αυτων τα οποια θεωρω φυσικα σημαντικοτατα.......προσωπικα θα ηθελα να ειμαι αντρας μονο και μονο για να μην εχω περιοδο.......ΤΕΛΟΣ.....οποιος δεν το ζει αυτο δεν εχει δικαιωμα να το σχολιαζει......


Γιατι, νομιζεις οτι ειναι οτι καλυτερο για εμας να εχετε περιοδο εσεις?
ΜΑΣ ΤΑ ΣΠΑΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ 2-3 μερες το μηνα και αν πουμε κατι, εχετε το αλλοθι σας. Υπολογισε σε παρακαλω εσυ που κανεις καλους μαθηματικους υπολογισμους ποσοι μηνες ειναι απο την ζωη μας η γκρινια σας που πεφτει πανω στο κεφαλι μας, βαλτε και κατι μηνες παραπανω απο την εμμηνοπαυση που θα σας ερθει οπου εκει εμεις κανονικα πρεπει να μεταναστευσουμε, και μετα θα καταλαβεις γιατι ο κοσμος ειναι γεματος χηρες.
Ουφ.
 

giwrgaras7

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Συναθλητες μου θελω να αναφερω κατι κ ν μου πειτε την αποψη σας για κατι..Πριν αρκετο καιρο ειχε πεσει στα χερια μου το γνωστο περιοδικο menshealth κ οπως το διαβαζα μου εμεινε μια φραση που ειχε μεσα με την οποια συμβουλευε αντρες πως να ''ριξουν μια γκομενα''!!Ελεγε λοιπον ''ΓΙΝΕ Ο GAY ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑ Κ ΜΕΤΑ ΟΡΜΑ''!!Εμεινα εκπληκτος lollllllll!!Εσεις τι εχετε να πειτε για αυτη τη συμβουλη??lol
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
To men's health είναι το αντίστοιχο cosmo... Τι περίμενες?

ΥΓ.: Οι Pearl Jam προϋπήρχαν των Nirvana καμιά δεκαετία, οπότε μάλλον το αντίστροφο συνέβη.
 

Agent_Nina

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
Ναι ρε παλικάρια, ομολογώ ότι είναι καλύτερο να είσαι άντρας απ'το να είσαι γυναίκα.
Παρ'όλ'αυτά, κρίνοντας από απαντήσεις στη σελίδα 3, σταματώ να διερωτώμαι γιατί δεν αλλάζει κάτι στο υπέροχο ελλαδιστάν, σε σχέση με τις νόρμες που έχουμε θέσει και τις προκαταλήψεις που μας κυνηγάνε από τα γεννοφάσκια μας..

Δηλώνω μόνη. Με γκόμενο. Και σπίτι. Και κοντά στα 30. Και τί λαμβάνω? Τις κρίσεις μερικών που με βγάζουν γεροντοκόρη, αγάμητη, που ψάχνω ράφι να θέσω τον κώλο μου, και που αυνανίζομαι στα μουλωχτά..

Δηλαδή, η περίπτωση να ξεκολλήσετε το μυαλουδάκι σας από τα κλισεδάκια δεν υφίσταται?

Γιατί ένας άντρας στα 30 του, που μένει σε δικό του σπίτι, με δικό του αμάξι, σκύλο και καριέρα θεωρείται επιτυχημένος, ενώ μια αντίστοιχη γυναίκα θεωρείται απλά κακομοίρα..?
 

ammos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ρε παλικάρια, ομολογώ ότι είναι καλύτερο να είσαι άντρας απ'το να είσαι γυναίκα.
Παρ'όλ'αυτά, κρίνοντας από απαντήσεις στη σελίδα 3, σταματώ να διερωτώμαι γιατί δεν αλλάζει κάτι στο υπέροχο ελλαδιστάν, σε σχέση με τις νόρμες που έχουμε θέσει και τις προκαταλήψεις που μας κυνηγάνε από τα γεννοφάσκια μας..

Δηλώνω μόνη. Με γκόμενο. Και σπίτι. Και κοντά στα 30. Και τί λαμβάνω? Τις κρίσεις μερικών που με βγάζουν γεροντοκόρη, αγάμητη, που ψάχνω ράφι να θέσω τον κώλο μου, και που αυνανίζομαι στα μουλωχτά..

Δηλαδή, η περίπτωση να ξεκολλήσετε το μυαλουδάκι σας από τα κλισεδάκια δεν υφίσταται?

Γιατί ένας άντρας στα 30 του, που μένει σε δικό του σπίτι, με δικό του αμάξι, σκύλο και καριέρα θεωρείται επιτυχημένος, ενώ μια αντίστοιχη γυναίκα θεωρείται απλά κακομοίρα..?

Εσύ γιατί αποτελείς εξαίρεση και έχεις συγκροτημένο λόγο σε σχέση με τις άλλες κυρίες του σάιτ (μουνίτσα, μπάιτ κλπ); Αααα δεν μας τα λες καλά! Πίσω στο μαντρί κι εσύ!!
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Ναι ρε παλικάρια, ομολογώ ότι είναι καλύτερο να είσαι άντρας απ'το να είσαι γυναίκα.
Παρ'όλ'αυτά, κρίνοντας από απαντήσεις στη σελίδα 3, σταματώ να διερωτώμαι γιατί δεν αλλάζει κάτι στο υπέροχο ελλαδιστάν, σε σχέση με τις νόρμες που έχουμε θέσει και τις προκαταλήψεις που μας κυνηγάνε από τα γεννοφάσκια μας..

Δηλώνω μόνη. Με γκόμενο. Και σπίτι. Και κοντά στα 30. Και τί λαμβάνω? Τις κρίσεις μερικών που με βγάζουν γεροντοκόρη, αγάμητη, που ψάχνω ράφι να θέσω τον κώλο μου, και που αυνανίζομαι στα μουλωχτά..

Δηλαδή, η περίπτωση να ξεκολλήσετε το μυαλουδάκι σας από τα κλισεδάκια δεν υφίσταται?

Γιατί ένας άντρας στα 30 του, που μένει σε δικό του σπίτι, με δικό του αμάξι, σκύλο και καριέρα θεωρείται επιτυχημένος, ενώ μια αντίστοιχη γυναίκα θεωρείται απλά κακομοίρα..?

Γιατί είμαστε άντρες κι έτσι γουστάρουμε.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
εγω οταν αυνανιζομαι στα μουλωχτα κανω Rewind τα στουντιο-μπορνετλ γκερλσ και ζω την δικη μου τσοντα bordelmancel αντι dorcel
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Μεγάλη γυναικεία συμμετοχή στο παρών θέμα!
Είναι τυχαίο άραγε;
Πως φαίνεται η ζήλεια που είμαστε άντρες!
 

Agent_Nina

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
σωστά είναι αξιοζήλευτο να χάνεις τις τρίχες απ'το κεφάλι σου και να τις ξαναβρίσκεις σε σημεία που ΔΕΝ τις θέλεις, π.χ. στ'αυτιά, στη μύτη, στην πλάτη..

να μην ξέρεις να αυτοσυντηρηθείς χωρίς τη μανούλα/αδερφή/γκόμενα να σου σιδερώσει ένα πουκάμισο και να φτιάξει κι ένα φαϊ της προκοπής εκτός από αυγά μάτια..

να ξέρεις ότι θα πεθάνεις πρώτος, και να το εύχεσαι γιατί τί θα κάνεις εσύ μόνος σου 80 χρονών χήρος?

φανταστικό!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Φσσσσσσσσςςςςςςς....
διχαλωτή η γλώσσα.
 

Επισκέπτης
Ναι ρε παλικάρια, ομολογώ ότι είναι καλύτερο να είσαι άντρας απ'το να είσαι γυναίκα.
Παρ'όλ'αυτά, κρίνοντας από απαντήσεις στη σελίδα 3, σταματώ να διερωτώμαι γιατί δεν αλλάζει κάτι στο υπέροχο ελλαδιστάν, σε σχέση με τις νόρμες που έχουμε θέσει και τις προκαταλήψεις που μας κυνηγάνε από τα γεννοφάσκια μας..

Δηλώνω μόνη. Με γκόμενο. Και σπίτι. Και κοντά στα 30. Και τί λαμβάνω? Τις κρίσεις μερικών που με βγάζουν γεροντοκόρη, αγάμητη, που ψάχνω ράφι να θέσω τον κώλο μου, και που αυνανίζομαι στα μουλωχτά..

Δηλαδή, η περίπτωση να ξεκολλήσετε το μυαλουδάκι σας από τα κλισεδάκια δεν υφίσταται?

Γιατί ένας άντρας στα 30 του, που μένει σε δικό του σπίτι, με δικό του αμάξι, σκύλο και καριέρα θεωρείται επιτυχημένος, ενώ μια αντίστοιχη γυναίκα θεωρείται απλά κακομοίρα..?
γιατι παραβαινει την γεννετικη της εντολη που ειναι αυξανεσθαι & πληθυνεσθαι..γι αυτο εξαλλου & ολες οσες ειναι στην ηλικια σου αν δεν εχετε τεκνοποιησει εισαστε ημιτρελλες..
 

Agent_Nina

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
μπα μπα...

μας τελείωσαν τα επιχειρήματα κι αρχίσαμε τις προσβολίτσες??
μπράβο σας βρε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom