Νέα

Man..η απόλαυση να είσαι άνδρας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AssFiller
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Agent_Nina

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
καλά να πάθετε λοιπόν που μένετε με τέτοιες γκόμενες και ανέχεστε τέτοιες μαλακίες..
γι'αυτό κι εγώ μένω μόνη μου και δε δίνω αναφορά σε κανένα νταβατζή πόση ώρα θα κάνω να ντυθώ και πόση ώρα θα κοιτιέμαι στον καθρέφτη...
ορίστε μας τώρα που σας χάλασε κι η προσπάθεια καλυτέρευσης της εξωτερικής μας παρουσίας..
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
καλά να πάθετε λοιπόν που μένετε με τέτοιες γκόμενες και ανέχεστε τέτοιες μαλακίες..
γι'αυτό κι εγώ μένω μόνη μου και δε δίνω αναφορά σε κανένα νταβατζή πόση ώρα θα κάνω να ντυθώ και πόση ώρα θα κοιτιέμαι στον καθρέφτη...
ορίστε μας τώρα που σας χάλασε κι η προσπάθεια καλυτέρευσης της εξωτερικής μας παρουσίας..
σωστη!!!
 

Επισκέπτης
καλά να πάθετε λοιπόν που μένετε με τέτοιες γκόμενες και ανέχεστε τέτοιες μαλακίες..
γι'αυτό κι εγώ μένω μόνη μου και δε δίνω αναφορά σε κανένα νταβατζή πόση ώρα θα κάνω να ντυθώ και πόση ώρα θα κοιτιέμαι στον καθρέφτη...
ορίστε μας τώρα που σας χάλασε κι η προσπάθεια καλυτέρευσης της εξωτερικής μας παρουσίας..
εσι που πιστιλιεσε τσαχπινοπουτανιαρα μου????? :) :) :) :)
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
αν η γυναίκα είναι μουνάρα, και μουσαμά να φορέσει, μουνάρα θα παραμείνει
..."προσπάθεια καλυτέρευσης της εξωτερικής μας παρουσίας"  :helpplea:
 

Agent_Nina

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
εσι που πιστιλιεσε τσαχπινοπουτανιαρα μου????? :) :) :) :)

εξήγησέ μου σε παρακαλώ...
πώς γίνεται να κάνεις τόσα ορθογραφικά λάθη σε δύο απλές λέξεις, και το "τσαχπινοπουτανιάρα" να το γράφεις σωστά????

κι όσο για σένα κυφήνα, άμα σου σκάσει η γκόμενά σου με μουσαμά, κυκλοφόρα την περήφανος, τί να σου πω...
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
εξήγησέ μου σε παρακαλώ...
πώς γίνεται να κάνεις τόσα ορθογραφικά λάθη σε δύο απλές λέξεις, και το "τσαχπινοπουτανιάρα" να το γράφεις σωστά????

κι όσο για σένα κυφήνα, άμα σου σκάσει η γκόμενά σου με μουσαμά, κυκλοφόρα την περήφανος, τί να σου πω...
την ωρα της ορθογραφιας στο σχολειο σκεφτοταν πως θα το σκασει το βραδυ να πιτσιλισει!!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
εξήγησέ μου σε παρακαλώ...
πώς γίνεται να κάνεις τόσα ορθογραφικά λάθη σε δύο απλές λέξεις, και το [size=12pt]"τσαχπινοπουτανιάρα" να το γράφεις σωστά????[/size]

Υπάρχεο μόνο ένα είδος "ου"...Τα υπόλοιπα στη λέξη είναι όλα "α", "ι" και "ο" :rockon:
 

Agent_Nina

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
Γιατί όχι? Χρωστάω σε κανέναν και δεν το'ξερα??
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
κι όσο για σένα κυφήνα, άμα σου σκάσει η γκόμενά σου με μουσαμά, κυκλοφόρα την περήφανος, τί να σου πω...
μείνε και εσύ μόνη σπίτι να καθρεφτίζεσαι όση ώρα γουστάρεις, τι να σου πω...
"αναφορά στον νταβατζή" τωρα?
χρώμα στο ράφι διάλεξες ή ακόμα?
 

Επισκέπτης
Καλά ρε παιδιά και εγώ θεωρούσα ότι έχετε φαντασία.Εμείς καθόμαστε μία ώρα μπροστά στον καθρέφτη, εσείς που είστε απολαυστικά άντρες ...γιατί δεν το εκμεταλεύεστε ; Θα σας μαλώσω. ;)
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Καλά ρε παιδιά και εγώ θεωρούσα ότι έχετε φαντασία.Εμείς καθόμαστε μία ώρα μπροστά στον καθρέφτη, εσείς που είστε απολαυστικά άντρες ...γιατί δεν το εκμεταλεύεστε ; Θα σας μαλώσω. ;)
Πως να το εκμεταλευτούμε δηλαδή ? Εκεί που ετοιμάζεστε να έρθουμε από πίσω και ........ τσσσσσσσσααααακκκ!, να γίνει το conne ?
Η έννοεις ότι κάνετε τόση ώρα να ετοιμαστείτε, για να βγείτε έξω, να είσαστε ωραίες για να εντυπωσιάζετε εμάς? "Φάτε μάτια ψάρια" δηλαδή...
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Καλά ρε παιδιά και εγώ θεωρούσα ότι έχετε φαντασία.Εμείς καθόμαστε μία ώρα μπροστά στον καθρέφτη, εσείς που είστε απολαυστικά άντρες ...γιατί δεν το εκμεταλεύεστε ; Θα σας μαλώσω. ;)
εμείς έχουμε φαντασία αλλά εσείς έχετε μαλακία!
ντύνεστε στολίζεστε κυκλοφορείται σαν ξέκωλα, αν σας την πέσουμε είμαστε λιγούρια και το ξημέρωμα σας βρίσκει πίσω στο σπίτι, στο κρεβάτι παρέα με το... δαχτυλάκι σας
 
OP
OP
A

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Καλά ρε παιδιά και εγώ θεωρούσα ότι έχετε φαντασία.Εμείς καθόμαστε μία ώρα μπροστά στον καθρέφτη, εσείς που είστε απολαυστικά άντρες ...γιατί δεν το εκμεταλεύεστε ; Θα σας μαλώσω. ;)
Βιώνουμε τη μαγική ηρεμία απολαυστικά αντρικά....Ώρα για kinky ideas... :grin:.......;)
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
εχουμε νευρα επειδη χα8ηκες βρε μωρο! τοσο καιρο ετοιμαζοσουν? :dancing: :grin:

 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
και εγω τουπέ βλεπω αλλα μην το κανω θεμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom