Νέα

Man..η απόλαυση να είσαι άνδρας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AssFiller
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Καλά ρε παιδιά και εγώ θεωρούσα ότι έχετε φαντασία.Εμείς καθόμαστε μία ώρα μπροστά στον καθρέφτη, εσείς που είστε απολαυστικά άντρες ...γιατί δεν το εκμεταλεύεστε ; Θα σας μαλώσω. ;)


Αυτο γραψτο και στο αλλο θεμα για τα βραχια και το κρεβατι.
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
κορτσουδια μια συμβουλη.αρπαξτε τωρα οτι μπορειτε   :knockinb:         και αφηστε τους καθρεφτες γιατι θα ερθει η ωρα που θα κοιτατε στον καθρεφτη και εσεις θα κλαιτε ενω οι αντρες θα τρεχουν  :badair:
 

Επισκέπτης
Ναι και αφού τα αρπάξουμε και τα μαγνητοσκοπήσουμε θα τα βλέπουμε με τα παιδιά μας όταν γεράσουμε και θα ζούμε όμορφες οικογενειακές στιγμές, γιατί θα βρούμε παράλληλα και κανένα χαζοβιόλι να κάνουμε παιδιά ε; Και τα μυαλά στα κάγκελα... :P
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
απο τα μουνια στα καγκελα καλυτερα ειναι,μαλλον δεν καταλαβες.αφηστε τις πολλες ξινιλες και γαμιθειτε τωρα που μπορειτε μην το παιζετε ωραιες και μοιραιες διασκεδαστε
 

Επισκέπτης
απο τα μουνια στα καγκελα καλυτερα ειναι,μαλλον δεν καταλαβες.αφηστε τις πολλες ξινιλες και γαμιθειτε τωρα που μπορειτε μην το παιζετε ωραιες και μοιραιες διασκεδαστε
Nα σου πω ο κύριος που έχεις στο αβατάρ σου μήπως είναι ο ed vedder? (ευχαριστώ για την συμβουλή ναι μάλλον δεν κατάλαβα)
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Nα σου πω ο κύριος που έχεις στο αβατάρ σου μήπως είναι ο ed vedder? (ευχαριστώ για την συμβουλή ναι μάλλον δεν κατάλαβα)
τον συγκεκριμενο κυριο τον εχω στο αβαταρ μου για την εμφανισιακη ομοιοτητα και μονο..με αλλα λογια να αγαπιομαστε που λενε
 

Επισκέπτης
Κρίμα. ο κύριος που μοιάζει με τον ed των pearl jam, έχει ερμηνεύσει θεικα τραγούδια.
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
φοβερα τραγουδια οι pearl jam αν και δεν ηξερα πως λενε τον τραγουδιστη  :huh: οσο για το αβαταρ kurt cobain τον nirvana μακαριτης
 

Επισκέπτης
Μοιάζει και οι perl jam εχουν επηρεαστεί απο τον κομπέιν. Τέλος πάντων ας μιλήσουμε για την απόλαυση να έχεις π.. ρια.χαχαχαχαχα
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
μοιαζεις του κερτ????? κοιτα κυριε μου τι κρυβετε σ αυτο το σαιτ.. πισω απ τους υπολογιστες.. πισω απ τις λεξεις...
 

Επισκέπτης
Που πάω όμως και τους ξεσκεπάζω ε μπαιτ; Η απόλαυση του να είσαι γυναίκα... χε χε
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
πισω απο τις λεξεις υπαρχει ο αλεξης  :cheesy: ο kurt δεν πιανει μια μπροστα μου  :grin: μην στειλετε p.m.  :2funny:  θα τα αγνοησω
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
α ρε ερι αγαλμα πρεπει να σου κανουμε

ελα βρε μπιβιζζ.. δωσε μου σημασια... ασε με να γινω γκρουπι σου..
 

Επισκέπτης
πισω απο τις λεξεις υπαρχει ο αλεξης  :cheesy: ο kurt δεν πιανει μια μπροστα μου  :grin: μην στειλετε p.m.  :2funny:  θα τα αγνοησω

θα παρακαλούσα όσους μοιαζουν με συγχωρεμένους ροκ τραγουδιστές, μοντέλα και πανέμορφους ηθοποιούς να ενημερώσουν το σαιτ, αν δέχονται μηνύματα προσωπικού περιεχομένου και τις ώρες που δέχονται. Ευχαριστώ :sunglasses:(και μετά λένε εμάς ορμονικά διαταραγμένες και ψωνάρες.. :dancing:)
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
θα σε απογοητευσω δεν εχω γκρουπις ουτε και θελω :cheesy: ασε που ειμαι κατα των γυναικων στο συγκεκριμενο σαιτ,το θεωρω καθαρα αντρικο..και μην μου την πει κανας μουνοδουλος :tickedoff:
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
59
Πόντοι
1
Παιδες δεν υπαρχει καλυτερο πραγμα απο το να εισαι ανδρας τι να λεμε τωρα μαλακιες,ουτε στο αφεντικο χρειαζεται να κατσεις για να μεινεις στη δουλεια,ουτε κανεις 2 ωρες βαψιμο για να βγεις εξω,ουτε στην πεφτει ο καθε μαλακας για να σε γαμησει,ουτε εγκυος μενεις,ουτε σταματας να μετρας μετα 30 χρονια οπως στις γυναικες,ουτε θα σε πουν πουτανα αμα γαμησεις πολλες,και ενα σωρο αλλα πραγματα,υπαρχουν βεβαια και μερικα αρνητικα πχ πεθαινουμε πιο νωρις αλλα ποιος θελει να ζησει για παντα(queen - who wants to live forever),λεφτα αμα εχεις εισαι αρχηγος αλλα και παλι εμενα δεν με πολυ ενδιαφερουν ουτε mercedes θελω ουτε ferrari ουτε βιλλες ουτε τρεχω σαν τις μαλακισμενες να ζηταω αυτογραφω απο τραγουδιστες και αλλους τι παραπανω εχουν αυτοι απο μενα,ουτε ειμαι θυμα να βλεπω μερικους στην τηλεοραση που εχουν λεφτα που υπαρχουν για να δουλευει το συστημα της νεας ταξης πραγματων σαπως ειναι ευτυχισμενοι ολοι αυτοι και να θελω να γινω σαν αυτους και να πηγαινω να χρεωνομαι στις τραπεζες να ανχωνομαι και να μην μπορω να ησυχασω επειδη ετσι θελει το συστημα αρκουμαι και με πιο λιγα,παντως ευχαριστω τον θεο που βγηκα αρτιμελης υγιεις και κυριος ανδρας,εμενα αμα μου ελεγε ο θεος τη θελω να ξαναγεννηθω ανδρας ή η ποιο ομορφη και εξυπνη κτλ γυναικα παλι ανδρας θα διαλεγα.Οσο για τις ελληνιδες δεν ειναι οι καλυτερες γυναικες στον κοσμο υπαρχουν αλλες που ειναι πιο ντομπρες πχ γερμανιδες αλλα βασικα ειναι θυματα τις νεας ταξης πραγματων των μεσημεριανων εκπομπων οπως και πολυ απο μας μουνοδουλοι αλλα και παλι αμα εχεις λιγο μυαλο μπορεις να βρεις αυτο που θες πανω κατω ακομα και εδω στο ελλαδισταν ειναι στο χερι του καθενος αυτο οτι επιλογες κανεις σε επηρεαζουν στην μετεπειτα ζωη αμα κανεις λαθος θα το λουστεις ετσι και με την γυναικα αμα παρεις χαζοχαρουμενη θα περνας χαζοχαρουμενα,αμα παρεις τσαχπινογαργαλιαρα θα γινεις κερατας.ολα ειναι θεμα επιλογων απο εκει και περα και ποσο κοβει στον καθενα,εκτος απο την πρωτη επιλογη ανδρας η γυναικα ειναι θεμα τυχης και ευτυχως μεσα απο τα εκατονταδες χιλιαδες σπερματοζωαρια του πατερα μου το πιο δυνατο το πιο γρηγορο που βγεικε πρωταθλητης ειχε χρωμοσωμα Υ ημουν εγω.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ερι πολυ σκληρο κ δυσκολο γκομενακι ο μπιβιζ  τελικα...
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
θα παρακαλούσα όσους μοιαζουν με συγχωρεμένους ροκ τραγουδιστές, μοντέλα και πανέμορφους ηθοποιούς να ενημερώσουν το σαιτ, αν δέχονται μηνύματα προσωπικού περιεχομένου και τις ώρες που δέχονται. Ευχαριστώ :sunglasses:(και μετά λένε εμάς ορμονικά διαταραγμένες και ψωνάρες.. :dancing:)
εχεις χιουμορ παντως μπραβο σου μεγαλο προσον οσο για τα υπολοιπα πληροφοριακα ειμαι στο σαιτ για καθαρα αντρικομπουρδελιαρικους σκοπους και δεν ψαχνω γκομενα..απο ορμονες ολα ο.κεικ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom