Νέα

Man..η απόλαυση να είσαι άνδρας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AssFiller
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Καλά και εγώ πίσω από τα γράμματα, είμαι ο Αρχάγγελος Μέταθρον...
Όσο επιλήψιμα είναι τα κρέατα όμως, άλλο τόσο επιλήψιμοι είναι και αυτοί που γλύφουν εκεί που έφτυναν, μόλις ακούσουν κάτι που ηχεί ωραία στα αυτιά τους.
Όλες εδώ μέσα προφανώς είναι μοναδικές, αλλά μου εξηγεί κάποιος την αντίφαση?
Πως είναι μοναδικές όταν λένε τα ίδια πράγματα και λένε τα ίδια που θα πούνε και τα άλλα κρέατα αν κάτσεις και τις ακούσεις? Η μοναδικότητα έγκειται στο τί θα πεις ή στο τί θα πράξεις την δεδομένη στιγμή?
Αυτοαναιρούνται βεβαίως προσπαθώντας να το παίξουν διαφορετικές γιατί πολύ απλά στην προσπάθεια ένταξης τους σε αυτό το συνοθύλευμα τεστοστερόνης, προδίδουν την ίδια την ανίερη φύσή τους.
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Μου φαίνεται 'οτι οι απόψεις της Agent_Nina διαφέρουν από την πλεοψηφία των γυναικών ως προς πως αντιμετωπίζουν τη ζωή.
Επίσης φαίνεται ότι πλησιάζει το πρότυπο της ιδανικής γυναίκας για ένα άνδρα (ούτε γάμος, ούτε παιδιά).

Ιδανικη για εναν ανδρα ειναι η γυναικα που δεν θελει γαμο και παιδια ?

Για κανεναν αλητη που γλυφει μουνια πουτανων μπορει.
Ενας πραγματικος ανδρας με ΑΡΧΙΔΙΑ ειναι αυτος που δημιουργει,διατηρει και αφηνει πισω του μια υγιη οικογενεια.
Αλλα αφου τετοιοι δεν πολυ-υπαρχουν αφου προτιμουν 1000 ευρω με φραπε παρεα με φιλαρακια και ελευθερο χρονο και αναγκαζονται αυτες να παιξουν το ρολο του αντρα και να δουλεψουν και και και

Ολη αυτη η φαση μου θυμιζει ενα βιβλιο του coelho "στις οχθες του ποταμου πιεδρα καθησα κι εκλαψα" .
Το διδαγμα που εγω αποκομισα ειναι οτι οταν ο ανδρας σκεφτει να μοιασει στη γυναικα για να ερθει πιο κοντα της και το κανει,τοτε μπορει παραλληλα να σκεφτεται το ιδιο (δηλαδη να μοιασει στον αντρα) και η γυναικα και οταν αυτα γινουν παραλληλα τοτε το χασμα εξακολουθει μονο ειναι πλεον ανωμαλο και εχει πολλες ασχημες συνεπειες....

Φτασαμε στην περιοδο που ενα ηλιθιο τετραποδο ζωο μπορει και κοροιδευει συναισθηματικα την ανθρωπινη φυση για φροντιδα και αγαπη ενος απροστατευτου οντως(οπου σκυλος-γατα στις γυναικες βαζουμε πουτανα στους ανδρες που το κανουν εκ συστηματος).Και που τα τεραστα πλεον πετ σοπ γεμιζουν με νεες δεσποινιδες οι οποιες κρινουν οτι οι τοξοπλασματικες μολυνσεις που φερει απο τη φυση της μια βρωμογατα ειναι κατι το οποιο ειναι διατιθιμενες να ανεχτουν αφου με τους ανθρωπους τα βρισκουν δυσκολα.

οποιος καταλαβε καταλαβε
 

Agent_Nina

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
Επιμένεις κύριε πελλοπονήσιε να με βρίζεις (εμένα και το φύλο μου) τη στιγμή που δεν σε προσέβαλα σε καμία μου κουβέντα.

Τώρα εκτός από τρελή αγάμητη γεροντοκόρη είμαι και κρέας με ανίερη φύση..

Ευχαριστώ.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Παρακαλώ... Ούτε τρελή σε είπα, ούτε αγάμητη, ούτε γεροντοκόρη όμως.
Τουλάχιστον δε, κρατάω την θέσή μου και δεν κοιτάω με γαλιφιές να ακούσω αυτά που θέλω να ακούσω. Βέβαια στο υβριστικό του θέματος(αν και από πότε η προσωπική άποψη είναι προσβλητική), είμαι διατεθειμένος να υποστώ και τις όποιες κυρώσεις.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ιδανικη για εναν ανδρα ειναι η γυναικα που δεν θελει γαμο και παιδια ?

Για κανεναν αλητη που γλυφει μουνια πουτανων μπορει.
Ενας πραγματικος ανδρας με ΑΡΧΙΔΙΑ ειναι αυτος που δημιουργει,διατηρει και αφηνει πισω του μια υγιη οικογενεια.
Αλλα αφου τετοιοι δεν πολυ-υπαρχουν αφου προτιμουν 1000 ευρω με φραπε παρεα με φιλαρακια και ελευθερο χρονο και αναγκαζονται αυτες να παιξουν το ρολο του αντρα και να δουλεψουν και και και

Ολη αυτη η φαση μου θυμιζει ενα βιβλιο του coelho "στις οχθες του ποταμου πιεδρα καθησα κι εκλαψα" .
Το διδαγμα που εγω αποκομισα ειναι οτι οταν ο ανδρας σκεφτει να μοιασει στη γυναικα για να ερθει πιο κοντα της και το κανει,τοτε μπορει παραλληλα να σκεφτεται το ιδιο (δηλαδη να μοιασει στον αντρα) και η γυναικα και οταν αυτα γινουν παραλληλα τοτε το χασμα εξακολουθει μονο ειναι πλεον ανωμαλο και εχει πολλες ασχημες συνεπειες....

Φτασαμε στην περιοδο που ενα ηλιθιο τετραποδο ζωο μπορει και κοροιδευει συναισθηματικα την ανθρωπινη φυση για φροντιδα και αγαπη ενος απροστατευτου οντως(οπου σκυλος-γατα στις γυναικες βαζουμε πουτανα στους ανδρες που το κανουν εκ συστηματος).Και που τα τεραστα πλεον πετ σοπ γεμιζουν με νεες δεσποινιδες οι οποιες κρινουν οτι οι τοξοπλασματικες μολυνσεις που φερει απο τη φυση της μια βρωμογατα ειναι κατι το οποιο ειναι διατιθιμενες να ανεχτουν αφου με τους ανθρωπους τα βρισκουν δυσκολα.

οποιος καταλαβε καταλαβε

Σωστός αλλά δεν καταλαβαίνεις ότι όλοι οι άνθρωποι δεν είναι ίδιοι, ούτε άνδρες ούτε γυναίκες.

Επιμένεις κύριε πελλοπονήσιε να με βρίζεις (εμένα και το φύλο μου) τη στιγμή που δεν σε προσέβαλα σε καμία μου κουβέντα.

Τώρα εκτός από τρελή αγάμητη γεροντοκόρη είμαι και κρέας με ανίερη φύση..

Ευχαριστώ.

Μη στεναχωριέσαι οι ηλικίες έχουν αλλάξει. Μια 40αρα με αυτά που λες θα τη λοιπόμουν. Μια 30αρα και ένας 30αρης στην Αθήνα που ζούμε είναι ακόμη παιδιά και στο μυαλό και στο σώμα (ειδικά άμα κάνουν καλή ζωή, διατροφή, γυμναζονται). Έχεις το καιρό να κάνεις ότι επιλογή θέλεις.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
30άρες; Σα να βλέπεις ένα μαραμένο μήλο.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Σήμερα μίλαγα με μια κοπέλα 27 και έμοιαζε με 17 (στα μάτια μου :cheesy:). Άμα εννούμε 35+ ναι εκεί υπάρχει διαφορά. Αν και μια φίλη που συνάντησα πρόσφατα 37 είναι μια χαρά. Εξαρτάται το βιοτικό επίπεδο και πολύ η άσκηση
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
μαλιστα αρα... οι 18αρες ειναι πλεον για τα μπαζα... δεν υπαρχει ουτε μια παρθενο κ αγνο μαλλι κανουν παρτυ με ουζα με τους συμμαθητες τους...
οι 20αρες μεχρι τα 25 ριχνουν το βλεμμα τους σε οποιον εχει λεφτα να τις βγαζει εξω σε καναν καθηγητη να παιρνανε τα μαθηματα κ την βρισκουν με μπουζουκερι κ τα τοιαυτα
απο τα 25 κ μετα αρχιζει η παρακμη στα παντα... στα 30 οταν πια ειναι κ μαραμενα μηλα λυσσανε να βρουν ανδρα αλλα τους μενουν τα ραφια...
απ τα 30 κ πανω δεν τις λαμβανουμε καν υποψην.. τις γριες
τελικα ρε παιδακια υπαρχει καμια ηλικια γυναικων που να σας αρεσει πια? για ολες τις ηλικιες κ για ολες τις γυναικες ειστε ισοπεδωτικοι (τις ελληνιδες φυσικα γιατι οι ξενες ειναι σε ολα σωστες)... αναρωτιεται η απλη τηλεθεατρια ποιος εχει τελικως το προβλημα...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Άν δε σου αρέσει κοίτα τους πακιστανούς  :dancing:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
δεν μ αρεσουν.. οι ελληνες ομως με αρεσουν κ μια χαρα τα παω μαζι τους οποτε μην αγχωνεσαι πουρ μουα
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
BiteMeIaMfresH : ο Κούγιας των γυναικών..
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
σωστά είναι αξιοζήλευτο να χάνεις τις τρίχες απ'το κεφάλι σου και να τις ξαναβρίσκεις σε σημεία που ΔΕΝ τις θέλεις, π.χ. στ'αυτιά, στη μύτη, στην πλάτη..

να μην ξέρεις να αυτοσυντηρηθείς χωρίς τη μανούλα/αδερφή/γκόμενα να σου σιδερώσει ένα πουκάμισο και να φτιάξει κι ένα φαϊ της προκοπής εκτός από αυγά μάτια..

να ξέρεις ότι θα πεθάνεις πρώτος, και να το εύχεσαι γιατί τί θα κάνεις εσύ μόνος σου 80 χρονών χήρος?

φανταστικό!
νεύρα βλέπω, πολλά νεύρα....
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
59
Πόντοι
1
agent_nina δεν πιστευω ο σκυλος να ειναι αρσενικος,ειναι; παντως ρε παιδια ειχα γνωρισει μια στη σαμοθρακη που αυτη και η φιλη της ειχαν ενα σκυλο τεραστιο που θα ειχε και κανα κουκουνι τεραστιο απο οτι καταλαβα ηταν μπαι τουλαχιστον αν και εγω μαλλον(στανταρ) νομιζω οτι πανε τουλαχιστον και με σκυλια μην πω και με αλογα αν και ειναι λιγο δυσκολο και ηταν ωραια μουνια γαμω την πουτανα μου,ρε μια χαρα περνανε τα σκυλια φαγητο εχουν γαμησει εχουν αλλοι στην αφρικη πεθαινουν απο την πεινα και εδω τα σκυλια βασιλιαδες.


ασχετο ρε παιδες δεν μου δουλευει η μπουρδελο παραθεση γαμω την πουτανα μου.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Και καπως ετσι βγαινουν τα ερμπαν λετζεντζ :) :)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Γιατι, νομιζεις οτι ειναι οτι καλυτερο για εμας να εχετε περιοδο εσεις?
ΜΑΣ ΤΑ ΣΠΑΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ 2-3 μερες το μηνα και αν πουμε κατι, εχετε το αλλοθι σας. Υπολογισε σε παρακαλω εσυ που κανεις καλους μαθηματικους υπολογισμους ποσοι μηνες ειναι απο την ζωη μας η γκρινια σας που πεφτει πανω στο κεφαλι μας, βαλτε και κατι μηνες παραπανω απο την εμμηνοπαυση που θα σας ερθει οπου εκει εμεις κανονικα πρεπει να μεταναστευσουμε, και μετα θα καταλαβεις γιατι ο κοσμος ειναι γεματος χηρες.
Ουφ.

Ειδες? γιαυτο εγω 2 μερες εξαφανιζομαι απο προσωπου γης και ενημερωνω τους παντες να μη μου μιλανε για το δικο τους καλο :P
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Ειναι γιατι εισαι μικρη ακομα.
Οταν θα βρεις τον "μαλακα σου" τα λεμε.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Οχι βρε.....και οταν ειχα "μαλακες" κατα καιρους τα ιδια εκανα......απλα ειμαι ευσυνειδητος ανθρωπος και εχω συναισθηση των συνεπειων της περιοδου μου :2funny:
(ποσο ακομα να μεγαλωσω? σαπισε το μαραμενο μηλο :P )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom