Νέα

Μακεδονία προδότες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τελικά ποια θα είναι η κατάληξη στο θέμα της ονομασίας?

  • αρνητική

    Ψήφοι: 9 56,3%
  • θετική

    Ψήφοι: 2 12,5%
  • κοινά αποδεκτή λύση

    Ψήφοι: 4 25,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
αφου δεν μου απαντατε στα σοβαρα θεματα να γυρισουμε στα σκοπια....εχει απολυτο δικιο ο str81977 για την καταγωγη αυτων των βρωμιαρηδων που θελουν να λεγονται μακεδονες....καμμια σχεση δεν εχουν εστω και μορφολογικα με τους αρχαιους μακεδονες.....ενω αν συγκρινετε τον μ.αλεξανδρο με τους συγχρονες ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ μακεδονες.....ψωμιαδη...παπαγεωργοπουλο...παπαθεμελη...η ομοιοτητα ειναι εκπληκτικη!!!!!
Με χλαμύδα, ειδικά ο Παπαθεμελής είναι φτυστός ο Αριστοτέλης!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
αν κανει και τα μαλλια του μπουκλες.....
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Αυτή η Σλοβακία που έχουμε αναγνωρίσει όλοι και χωρίς προβλήματα, πόσο αρχαίο έθνος να είναι άραγε;      :dancing:

Δεν έχω μελετήσει την ιστορία της Σλοβακίας αλλά από τη λίγη γεωγραφία που ξέρω δεν υπάρχει άλλη γειτονική χώρα ή περιοχή με αυτό το όνομα... :)
Και απ' όσο γνωρίζω δεν ισχυρίστηκαν ότι είναι απευθείας απόγονοι του Καίσαρα, του Καρλομάγνου ή του Ατίλλα για να δικαιολογήσουν την παρουσία τους στον παγκόσμιο χάρτη...
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
αφου δεν μου απαντατε στα σοβαρα θεματα να γυρισουμε στα σκοπια....εχει απολυτο δικιο ο str81977 για την καταγωγη αυτων των βρωμιαρηδων που θελουν να λεγονται μακεδονες....καμμια σχεση δεν εχουν εστω και μορφολογικα με τους αρχαιους μακεδονες.....ενω αν συγκρινετε τον μ.αλεξανδρο με τους συγχρονες ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ μακεδονες.....ψωμιαδη...παπαγεωργοπουλο...παπαθεμελη...η ομοιοτητα ειναι εκπληκτικη!!!!!

Καλό! Αν και θα προτιμούσα να συνεχίσεις την παράθεση συνταγών μαγειρικής...
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Νά βάλουμε βέτο,θά μάς κλάσουνε τ'αρχίδια τα αμερικανά,όπως και στούς Κύπριους μέ το σχέδιο αυνάν.
Τί κι άν προσφύγουν στόν ΟΗΕ γιά ανγνώριση,σέ κανένα 3άρι χρόνια τό πολύ θά τούς φάνε οι αλβανοί τό τέτοβο κάι θάρχονται να ζητιανεύουν άσυλο στήν Θεσσαλονίκη να σωθούν.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Δεν έχω μελετήσει την ιστορία της Σλοβακίας αλλά από τη λίγη γεωγραφία που ξέρω δεν υπάρχει άλλη γειτονική χώρα ή περιοχή με αυτό το όνομα... :)
Και απ' όσο γνωρίζω δεν ισχυρίστηκαν ότι είναι απευθείας απόγονοι του Καίσαρα, του Καρλομάγνου ή του Ατίλλα για να δικαιολογήσουν την παρουσία τους στον παγκόσμιο χάρτη...
Κακώς, έπρεπε να το ξεψαχνίσουμε το ζήτημα. Έτσι άντε άντε αναγνωρίζουμε τον κάθε νέοπα;    :birdman:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Νά βάλουμε βέτο,θά μάς κλάσουνε τ'αρχίδια τα αμερικανά,όπως και στούς Κύπριους μέ το σχέδιο αυνάν.
Τί κι άν προσφύγουν στόν ΟΗΕ γιά ανγνώριση,σέ κανένα 3άρι χρόνια τό πολύ θά τούς φάνε οι αλβανοί τό τέτοβο κάι θάρχονται να ζητιανεύουν άσυλο στήν Θεσσαλονίκη να σωθούν.
Γιατί δεν πας για υπουργός εξωτερικών;
Έχεις ταλέντο λέμε!      :dancing:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Κακώς, έπρεπε να το ξεψαχνίσουμε το ζήτημα. Έτσι άντε άντε αναγνωρίζουμε τον κάθε νέοπα;    :birdman:

Ορθόν...Για δες αυτό το λινκ Επίσης ξέρω ότι έχει ωραίες γυναίκες που επιδίδονται στο γνωστό άθλημα, αν και είναι κατά τι κατώτερες από τις τσέχες...

Για σκοπιανές city tours/ πουτάνες/ βίζιτες έχει κανείς άποψη;

Κανείς τρισμεγιστος έλληνας που κάνει μπίσνες στη γειτονική χώρα ίσως;
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ορθόν...Για δες αυτό το λινκ Επίσης ξέρω ότι έχει ωραίες γυναίκες που επιδίδονται στο γνωστό άθλημα, αν και είναι κατά τι κατώτερες από τις τσέχες...

Για σκοπιανές city tours/ πουτάνες/ βίζιτες έχει κανείς άποψη;

Κανείς τρισμεγιστος έλληνας που κάνει μπίσνες στη γειτονική χώρα ίσως;
Εφόσον αναγορεύσαμε την wikipedia σε κάτι υπεράνω αμφισβήτησης, γιατί δεν κοιτάς και στην αντίστοιχη σελίδα της που αφορά στην Macedonia?

 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
γυρναμε στα σοβαρα.....αρχαιο μακεδονικον εδεσμα.....μπουγατσα με τυρι...μην τολμησουν οι βρωμιαρηδες να την οικειοποιηθουν και αυτη....ΠΟΛΕΜΟΣ!!!!!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Εσένα πάλι για επιτετραμένο της σκοπιανής πρεσβείας σε βλέπω!
Ξανάγινες αφρίζουσα ασπιρίνη βλέπω.
Ρε γαμώτο, εσείς οι δεξιοί δεν μπορείτε ούτε για δυο μέρες να συζητήσετε χωρίς να καθυβρίσετε;
Το έχουν τα γονίδιά σας όταν στριμώχνουν τα πράγματα να μεταμορφώνεστε στο γνωστό ανθρώπινο υβρίδιο που θαυμάσαμε απο τη δικτατορία του Μεταξά και μετά με τον όρο "χωροφύλακας";
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
γυρναμε στα σοβαρα.....αρχαιο μακεδονικον εδεσμα.....μπουγατσα με τυρι...μην τολμησουν οι βρωμιαρηδες να την οικειοποιηθουν και αυτη....ΠΟΛΕΜΟΣ!!!!!
Μπουγάτσα με βρώμη έτρωγε και ο Βουκεφάλας ως γνωστόν! 
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Γιατί δεν πας για υπουργός εξωτερικών;
Έχεις ταλέντο λέμε!       :dancing:
Ζήτησα μεγάλες μίζες εγώ και τούς χάλαγε να μέ κάνουνε ΥΠΕΞ,πήραν όμως την κόρη τού Γκαντέμη πού ερχόταν πιό φτηνή.
Αλήθεια ρέ παιδιά,αφού έχουν περάσει πάνω από 10 χρόνια από τότε πώς και δέν τόχουμε ξεχάσει τό όνομα ? Γειά σου ρέ Μητσοτάκη γκουρού τής πολιτικής ! (ώχ τό μάτι μου)
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Ζήτησα μεγάλες μίζες εγώ και τούς χάλαγε να μέ κάνουνε ΥΠΕΞ,πήραν όμως την κόρη τού Γκαντέμη πού ερχόταν πιό φτηνή.
Αλήθεια ρέ παιδιά,αφού έχουν περάσει πάνω από 10 χρόνια από τότε πώς και δέν τόχουμε ξεχάσει τό όνομα ? Γειά σου ρέ Μητσοτάκη γκουρού τής πολιτικής ! (ώχ τό μάτι μου)
Μα το (ξε)χάσαμε. Αυτό ήθελε να πει.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
παλι αδιαβαστος ιστορικα....για αυτο θα μας φανε οι βρωμοσκοπιανοι!!! με κριθαρι ηταν.....ΑΝΙΣΤΟΡΗΤΕ....μπας και εισαι πρακτορας των σκοπιανων;
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
παλι αδιαβαστος ιστορικα....για αυτο θα μας φανε οι βρωμοσκοπιανοι!!! με κριθαρι ηταν.....ΑΝΙΣΤΟΡΗΤΕ....μπας και εισαι πρακτορας των σκοπιανων;
Γυφτοσκοπιανοί παρακαλώ.
Μη χαλάμε την επίσημη ονομασία!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Εμένα πάντως μου κάνει εντύπωση πως γενικά σε όλες τις χώρες στα εθνικά ζητήματά τους πέρα από κόμματα και ιδεολογίες όλος ο λαός τους έχει μία άποψη. Εμείς εδώ ακόμα και για τα εθνικά πάμε ανά μαντρί.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Τώρα μόλις θυμήθηκα ένα καταπληκτικό γεγονός, πριν λίγο καιρό.
Αγώνας ΦΥΡΟΜ εναντίον Ελλάδας στο ποδόσφαιρο και ο έλληνας εκφωνητής ξεκινάει τη μετάδοση με το αμίμητο "αγαπητοί τηλεθεατές, σας μιλαμε απο το στάδιο Τάδε της σκοπιανής πρωτεύουσας".
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
κατι ακουσα και για τσαμηδες λεει....αυτοι παλι τι ειναι; απογονοι του Τσαμη;(παληος παιχτης της ΑΕΚ).....οσο για σενα fethry το κυριως θεμα το εκανες γαργαρα.....παραδεξου το λαθος σου.....με ΚΡΙΘΑΡΙ ηταν η μπουγατσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom