Νέα

Μακεδονία προδότες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τελικά ποια θα είναι η κατάληξη στο θέμα της ονομασίας?

  • αρνητική

    Ψήφοι: 9 56,3%
  • θετική

    Ψήφοι: 2 12,5%
  • κοινά αποδεκτή λύση

    Ψήφοι: 4 25,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

Επισκέπτης
Το Αριστεριστές και μετανάστες σκοτώνουν την κοινωνίαχάθηκε γιατί για μια ακόμα φορά οι αριστεριστές είχαν κατατροπωθεί με επιχειρήματά, βεβαίως υπήρξαν και παρεκτροπές....

Άλλωστε το θέμα από μόνο του ήταν μια μεγάλη αλήθεια.....

...όπως αλήθεια είναι ότι ο κομουνισμός ηττήθηκε οριστικά και κατά κράτος από τον καπιταλισμό...   

ολες οι εκτροπες κατατροπωθηκαν

είτε δεξιές είτε αριστερες
μόνο η αστική δημοκτρατία μπορεί να αντέξει

ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ (δεν χρειάζεται αν μου πειτε τα αρνητικά της, τα ξερω)
αλλα είναι το μόνο σαν βαση προς συζητηση.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.497
Κριτικές
61
Like
42.795
Πόντοι
22.785
Τελικά το μόνο που έμεινε σταθερό σε αυτόν τον τόπο  είναι η οργή των Ελλήνων απέναντι στο σταδιακό και διαρκές ξεπούλημα της Πατρίδας μας.......................
Είμαστε εδώ και είμαστε χιλιάδες....
Με όπλο την Σημαία μας και κάστρο τις ψυχές μας διαδηλώνουμε στους κεντρικούς δρόμους της Αθήνας  έξω από το κέντρο της ανθελληνικής προδοσίας  το κοινοβούλιο και βροντοφωνάζουμε για να μας ακούσουν μέχρι κι οι Ήρωες της Φυλής μας  εκεί ψηλά ότι ήρθε η ώρα μας και η ώρα είναι ΤΩΡΑ................................ :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
μόνο η αστική δημοκτρατία μπορεί να αντέξει

ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ .
σωστη θελουμε συμμετοχικη δημοκρατια και ενεργους πολιτες αλλα αυτα μονο συνθηματα παραρταξεων εχουν καταντησει...ο κομμουνισμος και ο φασισμος πεθαναν και οσο ο κοσμος ξυπναει θα ειναι στο φερετρο τους...δυστυχως επειδη η ιστορια κανει κυκλους και ο κοσμος ξεχνα τα εγκληματα των ολοκληρωτικων καθεστωτων(μερικοι πιο εξυπνοι.... κανουν πως ξεχναν και προσπαθουν να βγαλουν εμας τους λογικους τρελους και λαθος)αν συνεχισουμε να κοιμομαστε τον υπνο του δικαιου ως πολιτες μπορει και να τα ξαναζησουμε ειτε αυτουσια (νεοναζισμος)ειτε μεταλλαγμενα(θρησκευτικος φονταμενταλισμος)και δεν θα ειναι τοσο ροδινες για τον απλο πολιτη οι συνεπειες οσο οι θεωριες...βεβαια κι ο κοσμος αλλαξε πολυ τα τελευταια χρονια και δημιουργουνται νεα δεδομενα με την παγκοσμια φτωχεια και μεταναστευση που αν δεν χτυπησουμε στην ριζα τους ο νεοφασισμος θα επικραησει στην δυτικη ευρωπη αν δεν επικρατησε ηδη...αλλα για να κλεισω ειμεθα οφ τοπικ..το θεμα ειναι η μακεδονια και οι γελοιοι ισχυρισμοι( των φιλων κατα τα αλλα) σκοπιανων....
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.497
Κριτικές
61
Like
42.795
Πόντοι
22.785
πληρώνοντας φόρους και τηρωντας νόμους να υποθεσω?

Μην τα ίσωπεδωνουμε όλα .........

με προκαλής νά χειριστώ τήν έλληνικην άλλα δέν τό κάνω
θέλω να πιστεύω ότι έχουμε μελον σαν χωρα.............
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.497
Κριτικές
61
Like
42.795
Πόντοι
22.785
Απαντω και στους δυο.......
φυσικα και εχω δη εκατονταδες που μονο λογια και βολεμα ειναι.........
αλλα εχω και φιλους που προσπαθουνε για τα κακως κειμενα
αυτου του λατρεμενου τοπου ........
γι αυτο ειπα αγαπητε klwne τα περι ισωπεδοσης..... sorryyyyyyyyyyyyy
 

Επισκέπτης
Απαντω και στους δυο.......
φυσικα και εχω δη εκατονταδες που μονο λογια και βολεμα ειναι.........
αλλα εχω και φιλους που προσπαθουνε για τα κακως κειμενα
αυτου του λατρεμενου τοπου ........
γι αυτο ειπα αγαπητε klwne τα περι ισωπεδοσης..... sorryyyyyyyyyyyyy

οκ, εννόησα

:tits2: :tits2: :tits2:
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Το Αριστεριστές και μετανάστες σκοτώνουν την κοινωνία χάθηκε γιατί για μια ακόμα φορά οι αριστεριστές είχαν κατατροπωθεί με επιχειρήματά, βεβαίως υπήρξαν και παρεκτροπές....

Άλλωστε το θέμα από μόνο του ήταν μια μεγάλη αλήθεια.....φαντάζομαι πόσοι αριστεριστές θα έστελναν μαζικά pm στους admin για τη διαγραφή του θέματος...κρίμα που τους έγινε το χατήρι... 

[size=14pt]...όπως αλήθεια είναι ότι ο κομουνισμός ηττήθηκε οριστικά και κατά κράτος από τον καπιταλισμό... [/size]  

Αν και ματαια κανω αυτη την ερωτηση γιατι μαλλον η απαντηση θα ειναι παλι για "πεολειχιες Πακηδων" αυτο που με απασχολει με τους καθε ειδους Φασιστες απο την εποχη που ημουν φοιτητης ειναι η πολυ χαμηλη γνωση και εμβαθυνση των ιδίων.

Ειναι δυνατον να δηλωνεις φασιστας και να μ ιλας θετικα για τον καπιταλισμό?
Ειναι δυνατον να εισαι εθνικοφρων και να συζητας να παντευτεις ξενη?
Ειναι δυνατον να εισαι Ελληνορθοδοξος και να πηγαινεις σε στριπ και πουτανες?
Ειναι δυνατον να εισαι ΛΑΟΣ και να υποστηριζεις τον Ναζισμο?

Πολυ θα ηθελα να ακουσω απο ολους τους κατ'ονομα φασιστες του σαιτ την γνωμη τους...

Γιατι το νοημα δεν ειναι να εχεις μια "ιδεολογια" το νοημα ειναι ποσο σωστα και με ποση συνεπεια την εφαρμοζεις στην καθημερινη ζωη σου
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Αν και ματαια κανω αυτη την ερωτηση γιατι μαλλον η απαντηση θα ειναι παλι για "πεολειχιες Πακηδων" αυτο που με απασχολει με τους καθε ειδους Φασιστες απο την εποχη που ημουν φοιτητης ειναι η πολυ χαμηλη γνωση και εμβαθυνση των ιδίων.

Ειναι δυνατον να δηλωνεις φασιστας και να μ ιλας θετικα για τον καπιταλισμό?
Ειναι δυνατον να εισαι εθνικοφρων και να συζητας να παντευτεις ξενη?
Ειναι δυνατον να εισαι Ελληνορθοδοξος και να πηγαινεις σε στριπ και πουτανες?
Ειναι δυνατον να εισαι ΛΑΟΣ και να υποστηριζεις τον Ναζισμο?

Πολυ θα ηθελα να ακουσω απο ολους τους κατ'ονομα φασιστες του σαιτ την γνωμη τους...

Γιατι το νοημα δεν ειναι να εχεις μια "ιδεολογια" το νοημα ειναι ποσο σωστα και με ποση συνεπεια την εφαρμοζεις στην καθημερινη ζωη σου

Κόμητα, αν και δεν έχω παρακολουθήσει τη προηγούμενη συζήτηση, εντύπωση μου έχει προκαλέσει σε πολλά post η ταύτιση ιδεών όπως:
Η φιλοπατρία με το φασισμό
Η νομιμοφροσύνη με τον ολοκληρωτισμό
Η φιλοπατρία και πάλι, με τις σχέσεις με ξένες
Η ανάγκη οργανωμένου κράτους σε αντίθεση με τη άφρονη προσέλευση μεταναστών
Ο καπιταλισμός με τη Δεξιά - και πέρα

Πως συγχέονται αυτές οι ιδέες είναι άξιον απορίας. Εάν οι ΗΠΑ δεν επέβαλαν τον κατακερματισμό των Αυτοκρατοριών τον περασμένο αιώνα και την ωρίμανση των Κρατών παγκοσμίως, θα είχαμε ακόμα καμιά 20αριά ¨κράτη¨ στον κόσμο.
Ποια σκεπτόμενα μυαλά μπερδεύουν το αστικό κράτος με το φασισμό και τον καπιταλισμό με τα "ελληνοχριστιανικά" ιδεώδη και τις ξένες;
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Αυτο αναρωτιεμαι και εγω... γι αυτο κανω αυτη την Ερωτηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom