Νέα

Λίντα !!! (πάλαι ποτέ Λέλας Καραγιάννη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 271
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Skilopnixtis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον, μαμισα Αννα (σερβα) και λιντα, πυστευω πως η λιντα ειναι καλυτερη, πιο ¨πορνοδιαστροφικη¨.
Για μενα τουλαχιστον
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Το ιδιο και απο μενα ΛΙΝΤΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

athensfreelove

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
εγω παντως που δοκιμασα λιντα για δευτερη φορα δεν την βρισκω κατι το ιδιαιτερο....προσπαθει παρα πολυ να πετυχει κατι που δεν ερχετε φυσικα..
πολυ καλη στην συμμετοχη της ορεξη στα παιχνιδια και μανια για να σε κανει να χυσεις αλλα κατα βαθος κατι δεν λειτουργει και η ολη εμπειρια δεν με κανει να ενθουσιαζομαι προσωπικη αποψη παντα....η αισθηση που σου αφηνει ειναι περιεργη
εντωμεταξυ ρε παιδια διαβασα την κριτικη του πουτανγαμων για την αννα και εμεινα κου-κου...

δεν εχω καταλαβει γιατι η αννα ειναι καλυτερη απο την λιντα, οποιος μπορει ας βοηθησει..



Σορι αν ειναι οφ τοπικ,δεν ξερω που να θεσω το ερωτημα...
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Να παραθεσω μια γνωμη και αποψη απο τις πολλες την πετυχα ενα απογευμα κωσταντινουπολεως και οπως ηταν φυσικο περασα μπηκε μεσα μεσα στο δωματιο μες την τρελη χαρα οταν αρχισανε τα τριψιματα και οι προστυχιες διαπιστωσα οτι οι κοπελα ψηνοταν στων πυρετο και πραγματικα κομπλαρα και μαζευτηκα τι ηταν να το κανω αυτο ΥΠΟΤΡΟΠΙΑΣΕ περισοτερο κατα εμε ειναι μες στις ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Να παραθεσω μια γνωμη και αποψη απο τις πολλες την πετυχα ενα απογευμα κωσταντινουπολεως και οπως ηταν φυσικο περασα μπηκε μεσα μεσα στο δωματιο μες την τρελη χαρα οταν αρχισανε τα τριψιματα και οι προστυχιες διαπιστωσα οτι οι κοπελα ψηνοταν στων πυρετο και πραγματικα κομπλαρα και μαζευτηκα τι ηταν να το κανω αυτο ΥΠΟΤΡΟΠΙΑΣΕ περισοτερο κατα εμε ειναι μες στις ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ

εεεεε;;; ρε συ ποτε πηγες;;; εκανες καμια αναφορα στην κοπελα την ρωτησες αν ειναι καλα κτλ;; φροντισες να ρωτησεις βγαινοντας την τσατσα αν εχει τιποτα η Λιντα γιατι την ειδες λιγο κομμενη κατι τελος παντων!!! μην κανετε τετοιες μλκιες και κολλησετε πραμα...ετσι οπως εχει γινει η σημερον ημερα θελει πολυ προσοχη...ακομη κι ο πυρετος..

Να προσθεσω... μηπως κανεις λαθος και η κοπελα ειχε "καψες";;; μηπως ηταν πολυ ζεστη σε σχεση με σενα;;; να κοιταξουμε κι αυτη την παραμετρο..
 

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
''εγω παντως που δοκιμασα λιντα για δευτερη φορα δεν την βρισκω κατι το ιδιαιτερο....προσπαθει παρα πολυ να πετυχει κατι που δεν ερχετε φυσικα..
πολυ καλη στην συμμετοχη της ορεξη στα παιχνιδια και μανια για να σε κανει να χυσεις αλλα κατα βαθος κατι δεν λειτουργει και η ολη εμπειρια δεν με κανει να ενθουσιαζομαι προσωπικη αποψη παντα....η αισθηση που σου αφηνει ειναι περιεργη''
Φίλε μου να με συγχωρείς αλλά έχεις λάθος εντύπωση, απλά η κοπέλα κάνει τον παν για να φύγεις ευτυχής και ΔΕΝ θέλει να τελειώσεις αμέσως.
 

jvas1968

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2009
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Την έχει κανείς υπόψιν του?
:fuck2: :fuck2:

Καλησπέρα σε όλους,
πήρα τελευταία φορά τη Λίντα στο Λέλας περίπου 20/11/09. Ήταν η καλύτερη από όλες τις προηγούμενες!!!Δεν νομίζω ότι είναι Τρανσ...την έχω δεί πολλές φορές. Οι τρανσ.ξεχωρίζουν, και σε μένα δεν κρύβεται...Τώρα πλέον δεν δουλεύει στο Λέλας.Ξέρει κανείς που βρίσκεται ???? Περιμένω νέα.
ευχαριστώ!!

 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Στο Λελας ειναι απογευματα!!!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Είναι πλασμένη από το Θεό (Διάβολο;) για γαμήσι!!
 

jvas1968

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2009
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Στο Λελας ειναι απογευματα!!!

Καλησπέρα σε όλους,
έχω πάρει τηλέφωνο και δεν την έχω βρει,γι αυτό ρωτάω.
Αν την πετύχει κάποιος παρακαλώ να μας ενημερώσει.

Ευχαριστώ.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Κάθε απόγευμα , μετά τις 6 με καινούριο λουκ. Ξανθό κοντό μαλλί . Προφανώς περούκα. Κυρά Λέλα πες της ότι δεν της πάει
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Κάθε απόγευμα , μετά τις 6 με καινούριο λουκ. Ξανθό κοντό μαλλί . Προφανώς περούκα. Κυρά Λέλα πες της ότι δεν της πάει

μετα τις 6 μεχρι τις 12;;; :think: :think:

και το μαλλακι ειναι κοντο καρε σαν της Βικτοριας Μπεκαμ ή οτι να'ναι;; :grin: :grin:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
6 με 2
Δεν την έχω δει την Μπέκαμ

α πα πα πα!!! :2funny: :2funny: :2funny:

ορίστε... :grin: :grin:

http://[URL unfurl="true"]www.womenshairstylesonline.com/Hair/Gallery/Victoria_Beckham_Short_Hairstyle_700.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.hji.co.uk/blogs/main/victoria%20beckham.jpg[/img[/URL]]

...της μοιάζει καθόλου ή ... ;;;; :think: :think:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Απόψε μετά τις 18:00 έχει βάρδια η κοριτσάρα μας !!!  :fuck2:
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Λίντα ====  πενηντα , πενηντα , πενηντα , πενηντα , πενηντα ...... ......................................................................... πενηντα , πενηντα , πενηντα............................
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Λίντα ====  πενηντα , πενηντα , πενηντα , πενηντα , πενηντα ...... ......................................................................... πενηντα , πενηντα , πενηντα............................
Λίντα - πενηντα , Λίντα - πενηντα ,Λίντα - πενηντα , Λίντα - πενηντα ..................................... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom