Νέα

Λίντα !!! (πάλαι ποτέ Λέλας Καραγιάννη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 271
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
πιστευω οτι εχεις μεγαλυτερη ανεση χρονου με τα 100 ευρω παρα με τα 50,τωρα οσον αφορα το δευτερο σκελος της ερωτησης,τι αποκομισα απο την εμπειρια η απαντηση ειναι απλη,αυτο που ηταν το ζητουμενο πηγαινοντας εκει,ενα καλο πηδημα απο πουτανα.

για πρωτη φορα σε στουντιο ειναι καλη;;;

Αδερφε η ΛΙΝΤΑ τιμαει και το 50αρικο και με το παραπανω οταν εχει πολυκοσμια καταλαβαινεις οτι τρεχει πανικοβλητη

εχω δει τις κριτικες και φαινεται οτι ειναι προ αλλα δν καταλαβαινω αν ειναι και της ξεπετας για διαφωτιστε με...
εχετε "κοψει" ποιες ειναι οι καλυτερες μερες και ωρες δλδ χωρις κοσμο;;;;
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Παρε τωρα τηλ στο μαγαζι και αν ειναι φυγε σφαιρα!!!
Θα περασεις τελεια!!!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Παρε τωρα τηλ στο μαγαζι και αν ειναι φυγε σφαιρα!!!
Θα περασεις τελεια!!!

ρε φιλε γιατι μου το κανεις αυτο;;;δεν ειμαι ακομη Αθηνα και την σκεφτομαι απο δω!!!ασε μεγαλος ερωτας αλλα φοβαμαι μηπως ηταν αντρας πριν γινει η λιντα...
ρε παιδια ειμαστε σιγουροι οτι ειναι 1000% γυναικα;;;;;
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
ρε φιλε γιατι μου το κανεις αυτο;;;δεν ειμαι ακομη Αθηνα και την σκεφτομαι απο δω!!!ασε μεγαλος ερωτας αλλα φοβαμαι μηπως ηταν αντρας πριν γινει η λιντα...
ρε παιδια ειμαστε σιγουροι οτι ειναι 1000% γυναικα;;;;;
Φιλε αμα ερθεις Αθηνα πηγαινε και μη σε προβληματιζει τιποτα!!!
Θα περασεις πολυ καλα σιγουρα!!!


Υ.Γ. Η Λιντα ηταν και ειναι γυναικα!!!Το εχουμε πει 100 φορες!Το εχουν επιβεβαιωσει και συναδελφισες της!!!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Φιλε αμα ερθεις Αθηνα πηγαινε και μη σε προβληματιζει τιποτα!!!
Θα περασεις πολυ καλα σιγουρα!!!


Υ.Γ. Η Λιντα ηταν και ειναι γυναικα!!!Το εχουμε πει 100 φορες!Το εχουν επιβεβαιωσει και συναδελφισες της!!!

οκ...θα σ'ακουσω και ελπιζω να μην μαθω αργοτερα οτι η λιντα ηταν ο γιαννακης πριν απο καιρο...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Πηγαινε φιλε και πιστεψε με το τελευταιο πραγμα που θα σκεφτεσαι φευγοντας θα ειναι το φυλλο της!!!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Πηγαινε φιλε και πιστεψε με το τελευταιο πραγμα που θα σκεφτεσαι φευγοντας θα ειναι το φυλλο της!!!

καλα κουταλατε....εσυ ετσι να γαμας...και στην συγγρου εχει κατι υπερμουνα με κατι βυζαρες και κατι κωλαρακια γλυκα,οπως μου εχουν πει αλλα εχω δει κ με τα ματια μου,αλλα 8ες να τα γαμησεις;;;;
λοιπον ασε το τελευταιο και πιασε τ κυριο...ειναι ή δεν ειναι;;;
θα μου πεις ολοι σ λενε "ναι ειναι 100% θυλη" αλλα τ ξερουν απο χερι ή ετσι για να ποσταρουμε;;;διχως να θελω να προσβαλω τους συναθλητες που μου απαντησαν αλλα τι να κανουμε αμα εχεις καλο στον εγκεφαλο...
τελευταια φορα ρωταω γιατι εκτος οτι σας τα εχω πρηξει εχω καυλωσει και με το κωλαρακι της..οποτε αρκει να μου δωσετε το πρασινο φως...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
καλα κουταλατε....εσυ ετσι να γαμας...και στην συγγρου εχει κατι υπερμουνα με κατι βυζαρες και κατι κωλαρακια γλυκα,οπως μου εχουν πει αλλα εχω δει κ με τα ματια μου,αλλα 8ες να τα γαμησεις;;;;
λοιπον ασε το τελευταιο και πιασε τ κυριο...ειναι ή δεν ειναι;;;
θα μου πεις ολοι σ λενε "ναι ειναι 100% θυλη" αλλα τ ξερουν απο χερι ή ετσι για να ποσταρουμε;;;διχως να θελω να προσβαλω τους συναθλητες που μου απαντησαν αλλα τι να κανουμε αμα εχεις καλο στον εγκεφαλο...
τελευταια φορα ρωταω γιατι εκτος οτι σας τα εχω πρηξει εχω καυλωσει και με το κωλαρακι της..οποτε αρκει να μου δωσετε το πρασινο φως...
Παρ'ολο τον κάλο παντως τις βολτιτσες σου τις κανεις βλεπω!!! :2funny:
Λοιπον επειδη το κουρασαμε πολυ το θεμα,για πολλοστη φορα με την συγκεκριμενη, θα σου πω μονο οτι ολα τα παλια μελη που την ξερουν λιγακι παραπανω απο εμας τους υπολοιπους εχουν πει οτι ειναι γυναικα,καθως και μια απο τις κοπελες της δουλειας που ειναι και αυτη μελος!!!!Αν δεν σου αρκει αυτο τοτε μην πας καθολου!Εγω το μονο που μπορω να σου εγγυηθω ειναι οτι θα σε στειλει αδιαβαστο στο κρεββατι!!! ;)
greenlight732415.jpg

 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
καλα κουταλατε....εσυ ετσι να γαμας...και στην συγγρου εχει κατι υπερμουνα με κατι βυζαρες και κατι κωλαρακια γλυκα,οπως μου εχουν πει αλλα εχω δει κ με τα ματια μου,αλλα 8ες να τα γαμησεις;;;;
λοιπον ασε το τελευταιο και πιασε τ κυριο...ειναι ή δεν ειναι;;;
θα μου πεις ολοι σ λενε "ναι ειναι 100% θυλη" αλλα τ ξερουν απο χερι ή ετσι για να ποσταρουμε;;;διχως να θελω να προσβαλω τους συναθλητες που μου απαντησαν αλλα τι να κανουμε αμα εχεις καλο στον εγκεφαλο...
τελευταια φορα ρωταω γιατι εκτος οτι σας τα εχω πρηξει εχω καυλωσει και με το κωλαρακι της..οποτε αρκει να μου δωσετε το πρασινο φως...
Βρε,μετα απο τοσες κριτικες που εχει η κοπελα δεν θα ανεφερε καποιος συναγωνηστης οτι......πηγαινε να βρεις την υγεια σου,
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Α και κατι αλλο wolfakis...προσεξε τον κωλο σου γιατι η Λιντα εχει μια μανια με τις αντρικες κωλοτρυπιδες!!! :2funny:
Ειναι κυρια ομως και σε ρωταει πρωτα αν θελεις!!!! :kissass:
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Α και κατι αλλο wolfakis...προσεξε τον κωλο σου γιατι η Λιντα εχει μια μανια με τις αντρικες κωλοτρυπιδες!!! :2funny:
Ειναι κυρια ομως και σε ρωταει πρωτα αν θελεις!!!! :kissass:
Και προφανως ψαχνει να βρει αν αυτος που την επισκεπτεται ειναι  :2funny:και εκεινος κυριος :2funny:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Παρ'ολο τον κάλο παντως τις βολτιτσες σου τις κανεις βλεπω!!! :2funny:
Λοιπον επειδη το κουρασαμε πολυ το θεμα,για πολλοστη φορα με την συγκεκριμενη, θα σου πω μονο οτι ολα τα παλια μελη που την ξερουν λιγακι παραπανω απο εμας τους υπολοιπους εχουν πει οτι ειναι γυναικα,καθως και μια απο τις κοπελες της δουλειας που ειναι και αυτη μελος!!!!Αν δεν σου αρκει αυτο τοτε μην πας καθολου!Εγω το μονο που μπορω να σου εγγυηθω ειναι οτι θα σε στειλει αδιαβαστο στο κρεββατι!!! ;)
greenlight732415.jpg

εεε τι τωρα με φιλαρακια αρχισαμε βολτες οταν ανεβοκατεβαινα Αθηνα...για να μην γινουν παρεξηγησεις δεν παω για σεξουαλικη απολαυση μονο για να γελασουμε..και δεν εχω ψωνισει ποτε απο τετοια μερη μονο απο τον μαρινοπουλο!!!
αξεχαστο το δρομολογιο...ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΣΥΓΓΡΟΥ-ΟΚΑΝΑ-3ης ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ(πισω μερια) ειχα δει εκει 1η μ φορα να βαρανε ενεσεις -στις 1 το βραδι,ελεος- και τα'κανα απανω μου-ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ δεν ειμαι σιγουρος για τον δρομο (εκει παντως που κυνηγανε οι μπατσοι τις αραπινες!!!) αυτα θυμαμαι...
τι λες ρε;;;φυσικα και μ'αρεσει (μην το πεις παραεξω αλλα εχω τραβηξει 1-2 φορες με αυτα τα βυζακια και το μικροσκοπικο κωλαρακι... :cum: :cum: :cum:)
οκ, εφυγα, σβιν...............

Βρε,μετα απο τοσες κριτικες που εχει η κοπελα δεν θα ανεφερε καποιος συναγωνηστης οτι......πηγαινε να βρεις την υγεια σου,

τις εχω διαβασει και ημουν ετοιμος να παω..απλως μπηκα και εδω να δω τι λετε για το μωρο και κουφαθηκα!!!
να ο ενας για τα μαλλια, να ο αλλος για το τρανς, απανταει οτι εφοσον δεν ειναι ενας που το λεει τοτε ειναι σιγουρα τρανς...ε τι να κανω ο καυλωμενος;;να ξεκαυλωσω;;;δεν γινοταν και γι'αυτο ρωτουσα και ξαναρωτουσα...
σβιννννννννννν

Α και κατι αλλο wolfakis...προσεξε τον κωλο σου γιατι η Λιντα εχει μια μανια με τις αντρικες κωλοτρυπιδες!!! :2funny:
Ειναι κυρια ομως και σε ρωταει πρωτα αν θελεις!!!! :kissass:

ωπα πλακα μου κανεις;;δακτυλο ηντα θελει εκια μεσα;;λεφτα ψαχνει;;;
Και προφανως ψαχνει να βρει αν αυτος που την επισκεπτεται ειναι  :2funny:και εκεινος κυριος :2funny:

δεν χωρει αμφιβολιας...εγω καυλωνω μονο αν δω μουνακι...τελος...

:2funny: :2funny: :2funny:

Και εγω νομιζα απλα οτι θελει να δει αν εχουμε προστατη!!!

δεν χρειαζεται να ψαξει..αμα θελει να δει αν εχω προστατη θα της παω μια ακτινογραφια και ας μην φαινεται...8α της τον ζωγραφισω...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Πλακα κανουμε ρε συ!!!
Αντε τραβα και πες μας πως τα περασες!!!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Πλακα κανουμε ρε συ!!!
Αντε τραβα και πες μας πως τα περασες!!!

αντε ρε συ τραβα και γ... οχι αυτο ειναι ευχη...αντε στ διαολο!!!με βρηκατε μικρο και με δουλευετε!!!
ετοιμαζομαι απο εδω...μολις ανεβω θα "ανεβω" αλλα γμτ θα "κατεβω"..τλχστν για πρωτη φορα θα ειναι super-duper!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
εντωμεταξυ ρε παιδια διαβασα την κριτικη του πουτανγαμων για την αννα και εμεινα κου-κου...

δεν εχω καταλαβει γιατι η αννα ειναι καλυτερη απο την λιντα, οποιος μπορει ας βοηθησει..



Σορι αν ειναι οφ τοπικ,δεν ξερω που να θεσω το ερωτημα...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Κάθε απόγευμα πλέον θα δουλεύει εδώ το κορίτσι μας.  :rockon:
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.451
Πόντοι
8.345
παιδες αυτη ειναι η λιντα που δουλυε και στο studio 94 στην κωνσταντινουπολεως ετσι??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom