Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
1. Ασε  ρε  ταχουμε  κάνει  και  εμείς  αυτά  τα άλλοθι ! Και τί  είναι η Πάτρα φεύγεις 2 είσαι  εδώ  3.45 ( Ο MCLEIN από τις 3.20 ) κατά  τις  5.30  αναχωρείς  και παίρνεις  και πρωινό  με  την  παρέα !
2. Αίγιο σταμάτησες  ? , έχει  εκεί  και  ένα  φοβερό κωλόμπαρο που  δουλεύει  η  Φατίμα
3. Από  στριπ  πως  βαστιούνται οι Πατρινοί ?

1. Αναχώρησα 10 το πρωί και 11.30 ήμουνα εκεί.
2. Στο Αίγιο σταμάτησα για τσιγάρο και για κάτουρο
3. Κλάφτα, μαύρα χάλια.
 

georgepapag

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
8
Κριτικές
5
Like
21
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα είμαι νέος εδώ,

Επειδή πάω συχνά στην περιοχή της Πάτρας στο Αίγιο που είναι το κωλόμπαρο που λέτε? Είναι μέσα στην πόλη? Η Φατίμα που λέτε είναι μια αδύνατη μελαχρινή ρουμάνα που δούλευε στο LIDO?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ναι, αυτη ειναι..
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ντροπή  σου  ρε  σαρακοστιάτικα  είσαι και ιερομόναχος !
 

georgepapag

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
8
Κριτικές
5
Like
21
Πόντοι
0
Σε αυτό το κωλόμπαρο αν την ζητήσεις μπορείς να την πάρεις και για παρέα εκτός καταστήματος ή δουλεύει μόνο εκεί μέσα?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ντροπή  ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !
 

georgepapag

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
8
Κριτικές
5
Like
21
Πόντοι
0
Γιατί ντροπή ρε παιδιά, μήπως πρόσβαλα το κορίτσι?Αλήθεια ποιό είναι το όνομα του κωλόμπαρου που δουλεύει? Σκοπεύω την επόμενη φορά που θα πάω Πάτρα να το επισκεφτώ.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
θα σου απαντησω γενικα οτι με δυο-τρεις καλους λογαριασμους και αφου την εχεις γνωρισει αρκετα και
εχεις αποκτησει την εμπιστοσυνη της -ας πουμε- , θα δεχτει να παει βολτα μαζι σου με το αμαξι μετα το σχολασμα,
ισως και σε καποιο ξενοδοχειο...
για τη συγκεκριμενη δεν ξερω...
 

georgepapag

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
8
Κριτικές
5
Like
21
Πόντοι
0
Καλημέρα, με την συγκεκριμένη, αν είναι αυτή που νομίζω, είχα κάνει πολλά πριβέ στο LIDO,αλλά ποτέ δεν προέκυψε τίποτα παραπάνω και όπως κατάλαβες μου άρεσε πολύ για αυτό προσπαθώ να δω σε ποιό μαγαζί δουλεύει τώρα.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
θα σου απαντησω γενικα οτι με δυο-τρεις καλους λογαριασμους και αφου την εχεις γνωρισει αρκετα και
εχεις αποκτησει την εμπιστοσυνη της -ας πουμε- , θα δεχτει να παει βολτα μαζι σου με το αμαξι μετα το σχολασμα,
ισως και σε καποιο ξενοδοχειο...
για τη συγκεκριμενη δεν ξερω...

Μη δίδεις  εσφαλμένες  κατευθύνσεις  στο παιδί !
Άκου  με 2-3  καλούς  λογαριασμούς !
Και  μετά  ,  με  τί θα πληρώσει στο Ξενοδοχείο , με  μαρούλια ?
 

Drakos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια ειμαι νεος ηλικιακα αλλα κ στον χωρο των στριπτητζαδικων. Εχω παει σε 4 μαγαζια αλλα κολλησα με το λιντο που εχω κανει 9-10 επισκεψεις. Εχω γνωρισει αρκετες κοπελες εκει,αλλες περισσοτερο κ αλλες λιγοτερο καλα. Να σας πω εν ταχει

Λουιζα Βραζιλιανα κολαση, πολυ δυνατο μωρο με καλη συμπεριφορα κ πριβε
Βανεσσα Ρουμανα πολυ ομορφη αλλα με λιγο μπλαζε υφος( επειδη ειναι αστερι ισως θελει αρκετες επισκεψεις για να ανοιχτει...)
Ρωξαννη Ρωσσιδα 19 χρονων,ωραιο μωρακι με καλο σωμα αλλα χανει στο στηθος.Αν της φερθεις σωστα ξερει να στο ανταποδωσει
Τρεισι Κενυα 20.Το μαυρο διαμαντι, απιστευτο σωμα κ καλο προσωπο για μαυρη. Πολυ καλο πριβε
Ιζαμπελλα αλλη μια μαυρη.Πολυ ωραιο σωμα κ πολυ δυνατο πριβε
Τζενιφερ η Ασιατισσα του μαγαζιου με πολλα υποσχομενο πριβε
Μονικα Ρουμανα μοντελο.Την γνωρισα στην τελευταια επισκεψη μου κ επαθα πλακα...Γενικα ειναι λιγο συντηρητικη κ θελει τροπο  για να αρχισει να χαλαρωνει αλλα αξιζει την προσπαθεια γιατι ειναι σωματαρα κ πανεμορφη

 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Γεια σας παιδια ειμαι νεος ηλικιακα αλλα κ στον χωρο των στριπτητζαδικων. Εχω παει σε 4 μαγαζια αλλα κολλησα με το λιντο που εχω κανει 9-10 επισκεψεις. Εχω γνωρισει αρκετες κοπελες εκει,αλλες περισσοτερο κ αλλες λιγοτερο καλα. Να σας πω εν ταχει

Λουιζα Βραζιλιανα κολαση, πολυ δυνατο μωρο με καλη συμπεριφορα κ πριβε
Βανεσσα Ρουμανα πολυ ομορφη αλλα με λιγο μπλαζε υφος( επειδη ειναι αστερι ισως θελει αρκετες επισκεψεις για να ανοιχτει...)
Ρωξαννη Ρωσσιδα 19 χρονων,ωραιο μωρακι με καλο σωμα αλλα χανει στο στηθος.Αν της φερθεις σωστα ξερει να στο ανταποδωσει
Τρεισι Κενυα 20.Το μαυρο διαμαντι, απιστευτο σωμα κ καλο προσωπο για μαυρη. Πολυ καλο πριβε
Ιζαμπελλα αλλη μια μαυρη.Πολυ ωραιο σωμα κ πολυ δυνατο πριβε
Τζενιφερ η Ασιατισσα του μαγαζιου με πολλα υποσχομενο πριβε
Μονικα Ρουμανα μοντελο.Την γνωρισα στην τελευταια επισκεψη μου κ επαθα πλακα...Γενικα ειναι λιγο συντηρητικη κ θελει τροπο  για να αρχισει να χαλαρωνει αλλα αξιζει την προσπαθεια γιατι ειναι σωματαρα κ πανεμορφη
Εκεί υπάρχει και μια Ρουμανογύφτισσα η Σιμόνα, με συμπεριφορά που ειναι γτπ, έτσι δεν είναι????
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6

Αφου εισαι νεος φιλε μου θα συμφωνησω σε ολα αλλα απλα να σε ενημερωσω για τα παρακατω

Βανεσσα. ειναι ντιβα και το ξερει και απλα δεν ανοιγεται γιατι απλα δεν εχει αναγκη να το κανει αφου βγαζει τρελο χρημα ειτε εχει πελατες ειτε οχι. Για να ανοιχτει περισσοτερο θα πρεπει να κανεις πολυ μα πολυ μεγαλη επενδυση.

Μονικα. αν ειναι η μαυρομαλα ρουμανα με τα σιλικονατα μπαλκονια και τα ατελειωτα ποδια και οντως γυναικαρα θα πρεπει να σε συμβουλευσω πως της αρεσει το αιμα του πελατη. Θα σε τρεχει και θα σε τρεχει και θα σε παραμυθιαζει οσο μπορει.

Η διαφορα τους ειναι οτι η Βανεσσα ειναι πιο ντομπρα και δεν πουλαει παραμυθι ενω η αλλη ειναι ειδικη στο παραμυθι.

 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Μιας και υπαρχει κινηση στο θρεντ ας ρωτησω κι εγω για το κολλημα μου... Τωρα τελευταια (αρκετους μηνες) δεν πετυχαινω την Κλειω στο Λιντο... Παω τις λαθος μερες ή εχει να εμφανιστει κανα εξαμηνο και???
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Εκεί υπάρχει και μια Ρουμανογύφτισσα η Σιμόνα, με συμπεριφορά που ειναι γτπ, έτσι δεν είναι????

ναι αλλα μετακομισε προσωρινως στο νεο στριπτητζαδικο καμα σουτρα ακριβως διπλα στο λιντο,οπως και αλλες κοπελες.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μιας και υπαρχει κινηση στο θρεντ ας ρωτησω κι εγω για το κολλημα μου... Τωρα τελευταια (αρκετους μηνες) δεν πετυχαινω την Κλειω στο Λιντο... Παω τις λαθος μερες ή εχει να εμφανιστει κανα εξαμηνο και???

και εγω δεν την ειδα την κοπελα το τελευταιο εναμισο μηνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom